Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele EleanorBrandst

EleanorBrandst

EleanorBrandstPráva: Profi přispěvatel

Věk: 23

O mně: Ztřeštěnost je mé druhé jméno. Denně mě napadají různé nápady, které se snažím uskutečnit. Nic mi není svaté a čím bláznivější nápad mám, tím víc mě láká ho provést.

Kontakt:

E-mail: EleanorBrandst (zavináč) seznam.cz

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100001634936760

Web: eleanorbrandst.blogspot.com/2012/03/utek-z-reality.html

Statistiky:

Moje články: 131

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 3. 2010

Poslední přihlášení: 10. 1. 2014, 22:53

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Eleanor Brandst

Povídky od Eleanor BrandstPovídky na pokračování: Láska věc ďábelská,
Pronásledovaná - dokončená,
Nepolíbená - dokončená, Políbená (pokračování Nepolíbené) - dokončená, Zbouchnutá (pokračování Políbené) - dokončená, Šmarjá, Edwarde, tak už se zamiluj! - dopsaná, Mít dobré srdce nestačí - rozepsaná

Jednorázovka: Bellin bratr, Sex expo 2010: Dámská jízda, Emmett a lední medvědi: Aneb ti medvědi, Emmette, jsou chránění!, Edward u psychologa, Před svatbou: Carlisle připravuje Bellu na svatební noc, Před svatbou: testování hranic a následný trest, I need a doctor, Not strong enough, Tanec s milencem, Snad jednou, Arogantní blbec, Už teď jsem do tebe blázen

Články:

 

Končím s láskou

Končím s láskouEdward se vybodne na čekání a rozhodne se, že pár sexuálních zkušeností může získat před tím, než potká tu pravou. Teda pokud ji někdy potká...

 

Socha Davida 3. část

Socha Davida 3. část Láska nás nutí dělat rozhodnutí, která nás někdy zatraceně překvapují.

 

Socha Davida 2. část

Socha Davida 2. část Za ten pohled stojí zemřít....

 

Socha Davida 1. část

Socha Davida 1. část Některé věci by měly být nalezeny, abychom nalezli vlastní osud. V případě Belly to bude mramorový muž s hezky tvarovaným zadkem. Povídka má tři části. Je dopsaná a každý den vám sem jeden díl přidám. -> Povídka vložena celá

 

Šukáš jako ďábel!

Šukáš jako ďábel!Líbáš jako bůh. Šukáš jako ďábel! Aneb příběh Edwarda a Belly od začátku zase trochu jinak.

 

Catwoman

CatwomanNechat plynout vlastní myšlenky a odreagovat se od seminárky a učení se s excelem byl můj jediný cíl. Ale přihlouplý můj úsměv mi hraje na tváři a já bych ho ráda poslala dál. Najdete zde příběh dětinský až usměvavý ze života Belly, se kterou šijí všichni čerti. A v čem je příběh kočičí? Na to můžete přijít jen sami.

 

Arogantní blbec

Arogantní blbecI ti nejstarší blbci jednou prozřou.

 

Snad jednou...

Snad jednou...Snad jednou najdu tu pravou. Snad jednou nebudu sám. Snad jednou...

 

Tanec s milencem

Tanec s milencemEdward odjel na víkend s rodinou lovit, a jak se zdá, tak Belle nedá mužské pohlaví pokoj, ani když je zasnoubená. Upozornění: Některým z nás povídka navozuje svrbění celého těla a někomu zase naštvání na Isabellu (teda ze začátku povídky).

 

Návštěva v dešti neštěstí věstí?

Návštěva v dešti neštěstí věstí?Původně to měl být drabble, ale jaksi mi to milá Joanka zveršovala a vzniklo tohle. Snad se u toho nasmějete stejně jako já.

 

Not strong enough

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Not strong enoughJednorázovka na téma Edwardovy nadrženosti. Prostě si představte, že Bella na začátku knihy Edwarda poslechla a držela se dál. Nyní si prostě můžete přečíst, co by se mohlo dít s naším Edíkem.

 

I need a doctor

I need a doctorO tom, jak Carlisle uklouznul. Prostě Carlisle, Esmé a Edward trochu jinak. Děj se odehrává v součastnosti. Je to jakýsi pokus o songfic, tak snad se vám to bude líbit.

 

Před svatbou - testování hranic a následný trest

Před svatbou - testování hranic a následný trestA už mě ta múza zase při učení líbala! O čem to je? Romantická noční chvilka Edwarda a Belly týden před svatbou. Jak tohle asi dopadne?

 

Edward u psychologa

Edward u psychologaCo si budeme povídat. Měla jsem se učit a místo toho jsem koukala na film „Po čem ženy touží", a aby toho nebylo dost, tak mě k tomu napadla jedna krátká jednorázovka. Pokud si chcete odpočinou a trochu si romanticky zavzdychat, tak je to pro vás to pravé ořechové. Už sám název vypovídá o tom, o čem jednorázovka bude.

 

Emmett a lední medvědi aneb Ti lední medvědí jsou, Emmette, chránění!

Emmett a lední medvědi aneb Ti lední medvědí jsou, Emmette, chránění!Proč Emmett nesmí papat lední medvídky?: a. Jsou více tuční než ostatní medvědi a on by ztloustnul. b. Má je ráda Rose a rozhodla se je chránit. c. Lední medvěd je velmi chráněný živočich, když ho potká, tak má povoleno si dát k obědu člověka místo medvěda. Tak zní zákon. Radši ať umře člověk, než lední medvěd.

 

Před svatbou – Carlisle připravuje Bellu na svatební noc

Před svatbou – Carlisle připravuje Bellu na svatební nocPovídka je spíše úvahou o tom, jak Carlisle připravoval Bellu na svatební noc. V Rozbřesku po svatební noci totiž Bella Edwardovi oznámí, že ji Carlisle na situaci, že se něco stane, připravil.

 

Sex expo 2010: Dámská jízda

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Sex expo 2010: Dámská jízdaNěkdy je dobré si doplnit některé znalosti.

 

Bellin bratr - Bonus Ne/Políbená

Bellin bratr - Bonus Ne/PolíbenáJako Bellin sexy bratr vás zvu na prohlídku mého světa. Jsem polobůh. Má matka je smrt a sestra vraždící polobohyně pohledem. Všechny ženy v naší rodině přinášejí smrt, já přináším pouze rozkoš. - Povídka byla psána jako spoluautorská s Joanou.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!