Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Danca11

Breaking Dawn


Danca11

Danca11Práva: Profi přispěvatel

O mně: Ochranářská, obětavá, tolerantní, dobrá posluchačka, náladový a drzý snílek, občas samotář, který se snaží nezasahovat do cizích hádek, závislák na dobré hudbě a knížkách... to všechno jsem já a ráda si myslím, že jsem díky tomu originál (nebo alespoň limitovaná edice).
K mým povídkám - cením si hlavně originalitu, proto se nedivte, že do svých povídek často a ráda vkládám vlastní postavy. Rozhodně nejsem na povídky E+B a snahu zařadit se do nějakého týmu už jsem vzdala hodně dávno.

Kontakt:

E-mail: twstories11 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 181

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2010

Poslední přihlášení: 17. 2. 2015, 18:24

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Danci11

Povídky od Danci11Kapitolové:
Emmett - dokončená // Setkání - dokončená // Double trouble - dokončená // Vampire princess - dokončená // Terapeutka - dokončená // Jak převychovat upíra - dokončená // Prokletí v krvi - dokončená

Jednorázové:
Lov na upíry // My new world... vampires // Nový směr // Tajemná minulost // Ona není upír, ale anděl // A day Never to be forgotten // Mě se jen tak nezbavíš // Welcome to my life // Ta navíc // Pravda bolí, lži zabíjí

Drabble:
100 slov: Nemilé vánoční překvapení
200 slov: Přistiženi, Jasper vyhraje sázku
300 slov: Za Jih!, Jeep vs. Blesk, Malá muzikantka, Ustup!

Parodie:
33 způsobů, jak naštvat Jacoba Blacka // 30 způsobů, jak naštvat Edwarda // Ani Emmett Cullen není dokonalý

Články:

 

Pravda bolí, lži zabíjí

Pravda bolí, lži zabíjíNovorození ze Seattlu. Známý příběh - Victoria chtěla pomstít Jamese. Vytvořila Rileyho, aby se jí to povedlo. Riley ji miloval a dělal vše, co mu nakázala. Co když ale v armádě mladých upírů, kteří mají dokonat Victoriinu pomstu, je dívka, která miluje Rileyho a současně začíná prohlížet pavučinu lží, kterou ti dva vytvořili?

 

Ta navíc

Ta navícStokrát omílané téma - milostný trojúhelník, z něhož musí někdo vyjít se zlomeným srdcem. V tomto případě je ale už zpočátku jasné, kdo z ústřední trojice je oním vetřelcem. Příběh Alexis Brookeové, která zasáhla do idylky upíří rodiny Cullenových žijící ve Forks. Tři tisíce slov o tom, jak těžké je vzdát se někoho, koho opravdu milujete.

 

Ustup!

Ustup!Po delší době jsem zase napsala tripple drabble. Tento je o Samovi a Emily, respektive o okamžiku, kdy se Sam neovládl a nechtěně svojí milované ublížil.

 

Jasper vyhraje sázku

Jasper vyhraje sázkuTrochu jsem se nudila, tak jsem vytáhla Zatmění a začala jím bezcílně listovat. Narazila jsem na část, kdy Jacob Bellu políbil, ona jej za to praštila a zlomila si při tom ruku. Tady jsem se zastavila a došla k pasáži, kdy Bella s Edwardem přijeli ke Cullenům a narazili v garáži na Emmetta s Rose. Poté ovšem Rosalie sebevědomě prohlásila, že Jasper vyhraje sázku... 200 slov o tom, jak by to mohlo být myšleno jinak.

 

Welcome to my life

Welcome to my lifeMůj první songfic inspirovaný písničkou Welcome to my life od skupiny Simple plan. A o co v této povídce jde? Popisuje, jaké to je, když se vám ze dne na den život obrátí o sto osmdesát stupňů. A poté přijde další rána.

Jaký může být život Leah Clearwaterové?

 

Mě se jen tak nezbavíš

Mě se jen tak nezbavíš Na vaši žádost jsem napsala pokračování jednorázovky Ona není upír, ale anděl. Sice je toto pokračování o 130 slov delší, pořád je to ale zoufale krátké. Bohužel jsem nemocná a víc toho ze sebe opravdu nevypotím. Pro ty, kteří nečetli předchozí část, mám pár stěžejních informací: Je to o Jasperovi a Alici, o jejich prvním setkání z jeho pohledu.
Přeji vám pěkné počtení a doufám, že zanecháte nějaký komentář. :-)

 

A day Never to be forgotten

A day Never to be forgottenDen, který nebude zapomenut. Asi všichni víme, že už uplynulo deset let od atentátu na Světové obchodní centrum v New Yorku, známé též jako dvojčata. Tato jednorázovka je z pohledu dívky jménem Nicol, která pracuje v jižní věži Dvojčat, té, která byla prvním cílem teroristů. Zachrání se spíše šťastnou náhodou, ale co, když uvnitř zůstane někdo, pro koho je ochotná se do řítící se budovy vrátit? A jak do toho zapadá jeden člen rodiny Cullenů?

 

Ona není upír, ale anděl

Ona není upír, ale anděl Tato kraťoučká jednorázovka, původně drabble, je o Alici a Jasperovi, o jejich prvním setkání z pohledu Jazze. Vím, že tady již bylo napsáno několik povídek na stejné téma, ale i tak jsem usedla k počítači a pustila se do psaní. Doufám, že se vám bude moje tvorba líbit a okomentujete ji. PS: Nešetřete mě a kritizuje, vím, že nejsem žádný génius. :-)

 

Nemilé vánoční překvapení

Nemilé vánoční překvapeníTento drabble (100 slov) spadá do vánočního období, což se teď sice nehodí, ale i tak doufám, že mě nebudete považovat za blázna. Je o malé Renesmé a Santa Clausovi z jednoho obchodního domu. Doufám, že se pobavíte a zanecháte alespoň toho smajlíka.

 

Malá muzikantka

Malá muzikantka Tento tripple drabble je o Emmovi a Nessie. Ness se učí hrát na trumpetu a zeptá se strýčka na názor. Co se v té době Emmovi honí hlavou, to naleznete níž. Přeji pěkné počtení a doufám v nějaký ten komentář, klidně i kritický.

 

Jeep vs. Blesk

Jeep vs. BleskNějak jsem se do drabblů zažrala, a proto přidávám další, nesoucí hrdý název Jeep vs. Blesk. :-) Všichni víme, že Emmett pro svého miláčka dělá první poslední. Jednou ale zákeřnost lidí podcení a o tom, co se stane, se dozvíte níže. Doufám, že vás tento tripple drabble pobaví a zanecháte nějaký ten komentík.

 

Přistiženi

PřistiženiPodle obrázku jste nejspíš správně usoudili, že tenhle double drabble (200 slov) je o Jakeovi. A kde je Jake, tam nesmí chybět Nessie, tentokrát již patnáctiletá slečna. Tento drabblík by vás měl pobavit, ale jelikož mě múza políbila pozdě večer, nevím, jestli vás nerozesměje spíše nějaký překlep. :-) I tak ale doufám, že si jej přečtete a zanecháte nějaký ten komentář.

 

Za Jih!

Za Jih! Jak název napovídá, tento tripple drabble (300 slov) je o Jasperovi. Jeho skalní fanynky varuji, že tady je Jazz jako pěkný záporák. Vůbec netuším, jestli se vám bude drabble líbit, ale chtěla jsem to zkusit :-). Doufám, že si drabble přečtete a oceníte komentářem.

 

Tajemná minulost - A co bylo dál?

Tajemná minulost  - A co bylo dál? Takže, jak jsem již napala, toto je jakýsi bonus, který jsem původně napsat nechtěla. Opravdu jsem to natáhla, tak doufám, že to přečete:-). Ke konci už jsem se zasekávala, takže promiňte, pokud se vám bude zdát konec nějaký zvláštní:-). Jako obvykle prosím o komentíky, snesu i kritiku. Přeji pěkné počtení.

 

Tajemná minulost 2/2

Tajemná minulost 2/2 Druhá část Tajemné minulosti je na světě. Málem jsem si uškvařila mozkové závity, ve snaze napsat to co možná nejlépe. Ale teď k ději. Emma mění názor na Volturiovy. Je spíše cholerik jako Caius, proto se rozhodne k odchodu. Ale co ji k tomu přiměje? Poví Caiovi pravdu? A co bude dál? Na poslední otázku mám geniální odpověď: Zažrala jsem se do toho, proto napíšu ještě jakýsi závěr. :-) Opět prosím o komentáře, za ty k předchozí části moc děkuji. Přeji pěkné počtení.

 

Tajemná minulost 1/2

Tajemná minulost 1/2Takže, tady je první díl nové jednorázovky. Je z volterského prostředí. Hlavní hrdinka se jmenuje Emma Thompson Volturi a ze všech sil tají svou minulost. Nyní patří k volterské gardě, kde je relativně šťastná, ale bohužel to tak nenechám :-).
Příběh je popisován z Emmina pohledu, občas prostřídán zápisy z jejího deníku, to ale spíše v druhé části.
Prosím o komentáře, ať vím, jestli mám napsat i druhou část. Nejsem si tím totiž moc jistá a komentáře mě moc potěší ;-).

 

Nový směr

Nový směrNový směr je pokračování Lovu na upíry. Je o Carlisleovi po proměně. Jaký je příběh upíra, který se nenávidí? Co když najde jiný způsob života? Co když získá jeho existence nový směr? Vím, že jej přidávám pozdě a moc se za to omlouvám. Moc prosím o komentáře, ať už pozitivní či kritické.

 

Lov na upíry

Lov na upíryRozhodla jsem se popsat Carlisleovu proměnu. Vím, že povídek na toto téma tu už několik bylo, ale chtěla jsem to zkusit sepsat. Carlisle je syn faráře, který jej vychovává ve víře v duchy, netvory a přízraky. Carlisle má za něj vzít řemeslo a dát se na odhalování příšer místo něj. Jenže do cesty se mu připlete příliš žíznivý upír.

 

My new world... Vampires

My new world... VampiresAhojky, toto je moje první povídka, ale umístila jsem ji sem až teď. Je o Esmé a jejím vstupu do nového, upířího světa. Děkuji DarkPassion, která mi moc pomohla.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!