Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Aalex

Aalex

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Bydliště: Ústí nad Labem

Věk: 30

O mně: Ačkoli jsem na to asi docela stará, Stmívání mě moc baví. Všechny knížky mám přečtený několikrát a stejně se k nim vracím. Je to krásný příběh.

Kontakt:

E-mail: jana01.novakova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 602849308ICQ status

Statistiky:

Moje články: 251

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 7. 2010

Poslední přihlášení: 26. 6. 2015, 04:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Aalex

Povídky od Aalex

Dokončené kapitolovky: (5)

Nalezení Emmetta... a jak to bylo dál? ǀ Vlkodlaci vs. upíři aneb zakázaná láska ǀ Fredova cesta ǀ Johamovy dcery ǀ Zákazy pro Emmetta

Spoluautorská kapitolovka: Právo na šťastie

Jednorázovky: (114)

Romeo a Julie ǀ Stáří - začátek nebo konec? ǀ Krása je past ǀ Setkání ǀ Dopis na rozloučenou ǀ Dáma v nesnázích ǀ Prvotřídní láska ǀ Alicina minulost ǀ Člověk Aro a jeho přeměna ǀ Člověk Caius ǀ Člověk Marcus ǀ Z Rumunska do Volterry Aneb jak se Marcus přestal smát ǀ Láska ze střední ǀ Rozvod - šance na život ǀ Láska ze střední - 2.část ǀ S lidmi jsou potíže - 1.část ǀ Neodbytný osud ǀ Na lítost je pozdě, Steph ǀ S lidmi jsou potíže - 2.část ǀ Amélie, vládkyně noci ǀ Vysvobození ǀ A ještě jednou Stephenie... ǀ Pirát Laurent ǀ Zavražděná láska ǀ Nečekané rozhodnutí ǀ Lovecká vášeň ǀ Laurent a Irina... Aneb i upíři se mohou zamilovat ǀ Tvář pod maskou ǀ Odpusť otče ǀ Prokletí splněného přání ǀ Vítr ǀ Interview s upírem ǀ Upír Santiago ǀ Přeměna Embryho ǀ Když kocour není doma... Aneb prázdný dům ǀ Noční můra Leah ǀ Embryho otisk ǀ Darovaný ostrov ǀ Drsňák Paul ǀ Překvapivá minulost ǀ Čarodějnice Angela ǀ Hledá se anděl. Zn: Spěchá. ǀ Harryho pohled ǀ Papírový kapesníček ǀ Dítě měsíce ǀ Our song ǀ Pán světa ǀ Caiova slabina ǀ Druidka ǀ Kněžka ǀ Druhá polovina ǀ Vánoční odhalení ǀ Vzpomínky na Bellu ǀ Sen nebo hvězdná skutečnost ǀ Překvapení k výročí ǀ Muž, který se nestal hrdinou ǀ Reálná přeměna ǀ Perník ze srdce ǀ Žena z rodu Makahů ǀ If you love me... ǀ Čtvrtý vlk ǀ I will survive ǀ První upír ǀ Smrt jí sluší ǀ Liamův příběh ǀ Arova hra ǀ Arabella Aneb když kouzelný prsten chybí ǀ Sladké čekání ǀ První shledání ǀ Smím prosit? ǀ Když Alice prášila ǀ Rytíř ve stříbrné zbroji ǀ Královna plesu ǀ Co změní upíra? ǀ Love is a temple ǀ Bůh moří ǀ Anděl nebo bestie ǀ Tajemství nového sestřihu ǀ Náš zákazník, náš pán? ǀ Nádrž plná lásky ǀ Paris a jablko ǀ Prokletí nesmrtelnosti měničů ǀ Ortel nad Paulem ǀ Adrenalinová láska ǀ Fred a Ginger ǀ Pohádka o Siréně Aneb Cullenovi zasahují ǀ Už nikdy se nebudu sázet ǀ Baseball trochu jinak ǀ Od toho jsou přátelé ǀ Přátelská služba ǀ You´re beautiful ǀ Jaký byl lov? ǀ Květiny pro Rosalii ǀ Chceš říct, že blafuju? ǀ Smečka vs. Bella - první setkání ǀ První rande Jess a Mika ǀ Pozvání ǀ Spravedlnost Volturiů ǀ Night belongs to lovers ǀ Miluji vraha? ǀ Jamesův příběh ǀ Bez špetky citu ǀ Smrt je jen pocit ǀ Upíří city jsou silnější ǀ Náhodné setkání ǀ Havárie letu RA2856 ǀ Emmettovo blues ǀ Sbohem Itálie ǀ Poslední cigareta ǀ Kebina přeměna ǀ Vynalézavost novorozených ǀ Kardinál Caius ǀ Už ses někdy díval na déšť?

Drabble: (78)

Odpusť, Rose ǀ Jasperova zloba ǀ Jessičino rozhodování ǀ Veverčí hody nebo závod? ǀ Caiovo děsivé setkání ǀ Emmett a Paris? ǀ Odměna pro Jane ǀ Chci nesmrtelnost ǀ Úchvatná představa ǀ Malá nehoda ǀ Randál u Cullenů ǀ Undisclosed recipients ǀ Útěk? ǀ Shledání s Alistairem ǀ Štěstí matky ǀ Přející závist ǀ Stará košile ǀ Věčnost bez tebe je příliš ǀ Naděje na změnu věčného bručouna ǀ Lancelot nebo Demetri? ǀ Máma si zaslouží štěstí ǀ První noc v novém domově ǀ Edwardovo utrpení ǀ Achilles, Agamemnon nebo Aro? ǀ Náhrobek ve Forks ǀ Ztracený v davu ǀ Achilleova smrt ǀ Leaving you for me ǀ Lidské magnety ǀ Zelenooká příšera ǀ Jakovy myšlenky ǀ Prodejte! ǀ Každý musí chvíli spát ǀ Lord of destruction ǀ Ta je fakt divná! ǀ Nejúžasnější strýček ǀ Žiju dál ǀ Přiveď ji ǀ Zásnubní prsten ǀ Jasper a motorka ǀ Srdce ǀ Musíš jíst i lidské jídlo ǀ Nenaplněná naděje Carlislea Cullena ǀ Hlídací psi ǀ Nemůžeš ztratit to, cos nikdy neměl ǀ Cross country Embry ǀ Tajemství jména ǀ Irinina bolest ǀ Emilyin pláč ǀ Pod tlakem ǀ Já počkám ǀ Odraz v zrcadle ǀ Amunova nenávist ǀ Nebudu štěstím skákat do nebe ǀ Je moje! ǀ Malá procházka ǀ Půvab pohybů ǀ Nepřiznaná ǀ Návrat do tepla ǀ Modlitba ǀ Co se ti na něm líbí? ǀ Vzpomínky na tenkrát ǀ Neviditelná ǀ Nepřestanu to zkoušet! ǀ Co všechno vím... ǀ Uragán lásky ǀ Pomsta je dokonána... a co dál? ǀ Poslední vteřiny ǀ Kdo si myslíš, že jsi? ǀ Mrtvé nechme spát ǀ Nejpřísněji střežené tajemství ǀ Pravda o Markovi ǀ Spletla ses ve mně, Bello ǀ Ticho před bouří ǀ Selhání Esmé ǀ Dořina zrada ǀ Těžké rozhodování ǀ Billyho první vzpomínka ǀ Je pryč! ǀ

Články:

Dokončeno

Johamovy dcery - 1. - Johamova smrt

Johamovy dcery - 1. - Johamova smrtKdyž Volturiovi opustili Cullenovi, vydali se za Johamem. Jak probíhal soud s ním a jaké jsou vlastně Johamovy dcery?

Povídku na tohle téma jsem tady ještě nečetla. Původně to měla být jednorázovka, ale jak jsem začala psát, nějak se to rozrostlo. Budu ráda, když necháte komentář, jestli mám pokračovat.

Dokončeno

Fredova cesta - prolog

Fredova cesta - prologJak pokračoval Fredův život po tom, co se s Bree rozešli? Napadlo mě, že by to byla docela hezká kapitolovka, ale budu vděčná za váš názor. Předem díky.

Dokončeno

Vlkodlaci vs. upíři aneb zakázaná láska - 1. kapitola

Vlkodlaci vs. upíři aneb zakázaná láska - 1. kapitolaCo se stane, jestliže zjistíte, že vám nejvíc rozumí váš nepřítel? A co když je stane vaším nejlepším přítelem? Co když… se do něj zamilujete? Já vím, není to originální, ale snad se vám to bude i přesto líbit. Pokud máte pocit, že jste něco podobné četli, zřejmě máme stejné nápady. Nedovolila bych si někoho vykrádat.

Dokončeno

Zákazy pro Emmetta - 1. - roztleskávačky

Zákazy pro Emmetta - 1. - roztleskávačkyVšichni Emmetta milujeme a jsme Rosalii vděční, že ho k nám přivedla, je tu ale jedno ale… Když se začne nudit, je nebezpečný. V takovou chvíli musíte počítat s čímkoli. Postupem času jsme zjistili, že se neobejde bez usměrnění. A k tomuto účelu jsme v hale vytvořili nástěnku. Seznam věcí, které má zakázané, začal být totiž příliš dlouhý na to, aby si ho zapamatoval i upír s téměř neomezenou pamětí. A my si chtěli být jisti, že na nic z toho nezapomene. Mohlo by to totiž mít docela příšerné následky. A chcete vědět, co má zakázáno a proč?

Dokončeno

Nalezení Emmetta... a jak to bylo dál? - 1. kapitola

Nalezení Emmetta... a jak to bylo dál? - 1. kapitolaPůvodně jsem to nechtěla psát na pokračování, ale "Nalezení Emmetta" jako jednorázovka se líbilo, tak to zkusím dál. Uvidíme, jak to půjde. Jednorázovku můžete brát jako prolog. Chtěla bych moc poděkovat Radush za konstruktivní kritiku :o). Snad se podaří a brzy tě poprosím o další. Jo a ještě něco. Občas by se mi k Emmettovi hodily jiné výrazy, ale tohle se má odehrávat zhruba v roce 1943, takže jsem se tomu snažila přizpůsobit i jazykově.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!