Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Tvrdé, bílé, chladné = dokonalost sama

Tvrdé, bílé, chladné = dokonalost samaTohle je moje první drabble povídka (200 slov). Ani není podle mě moc vtipná, ale chtěla jsem se prostě s někým o ni podělit a vyslechnout si kritiku na svoji adresu, jelikož moje kamarádky, co tak ochotně čtou moje výplody, mě mají až moc rády. Proto budu ráda za jakékoliv komentáře. Je to pozorování Belly, co pozoruje, to zjistíte, pokud budete tak ochotní a přečtete si to.

Seděla jsem na pohovce a dívala se na tu dokonalost před sebou. Bílé, chladné, tvrdé a moje. Jak by to asi vypadalo bez té zbytečné látky? Ani chvilku jsem nezaváhala a roztrhla jsem tmavě modrou látku, takže se mi naskytl pohled na větší část té chladné, tvrdé a hladké dokonalosti, která mě přímo vybízela k dotyku. Kdyby Esmé slyšela moje myšlenky, určitě by se mnou souhlasila a měla ze mě i radost, sice by se jí - nebo Alice - nelíbilo to trhání látky, ale jednoduše jsem nemohla odolat, ta látka zakrývala až příliš. Ani nevím proč mi to tak učarovalo, asi proto, že jsem nikdy nic tak dokonalého neviděla. Přemýšlela jsem nad tím, že tu nesmírnou, nelidskou krásu obejmu a aniž bych nad tím nějak hluboce přemýšlela, zničehonic jsem stála u té dokonalosti a prudce ji svírala v náručí. Objímala jsem ji pevně, takže jsem slyšela praskání, ale bylo mi to jedno, znovu jsem nasála tu opojnou, vápenitou vůni. Najednou jsem za sebou někoho uslyšela a otočila jsem se na vydavatele toho zvuku, stál tam můj milovaný Edward, sice byl skvělý, ale na ni neměl, a na tváři měl nevěřícný pohled. Došel ke mně a řekl.

„Miláčku? Proč objímáš tu zeď?‟

 

 


 

Říkám to znovu, prosím nešetřete mě, sice si popláču, ale aspoň budu vědět, kde mám chyby.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tvrdé, bílé, chladné = dokonalost sama:

27.08.2011 [15:18]

AfroditaAliceCullenDěkuji, teda čekala jsem toho hodně, ale tohle určitě ne. Emoticon Emoticon Děkuji, ani nevíte, jak moc jsem ráda, když jsem spatřila, že tady mám nový komentáře, tak jsem si už představovala, jak mi budou všichni nadávat a ... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Díky.

4. Gemm
27.08.2011 [14:13]

Gemmlíbilo se mi to Emoticon Emoticon

27.08.2011 [14:13]

DarkFirefliesMoc pěkné Emoticon Tvoje prvotina? To bych vůbec neřekla Emoticon Doufám, že se od tebe brzy dočkáme i nějaké další povídky Emoticon

27.08.2011 [14:10]

VeubellaKritiku? Vždyť to bylo super! Emoticon Sice jsem už od začátku věděla, že to bude zeď, ale to nevadí. Bezvadný drabble.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.08.2011 [8:09]

WhiteTieČlánek jsem ti opravila. příště si dávej pozor na následující chyby:

+ čárky,

+ ji/jí (krátce pouze ve 4. pádu),

+ skvělí -> skvělý,

+ ni/ní (krátce pouze ve 4. pádu),

+ věta končí diakritickým znaménkem.

Dávej si na to příště pozor. Děkuji.

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!