Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Poviedky od Giny

Poviedky od GinyKapitolové:
Victim - Dokončená
Jednorázovky:
Cullenovci bez peňazí
Čo by bolo keby...
Večný život? Nie, možno...

 

 


 

 

Victim (Dokončená)

Obsah: Bella sa v 15 rokoch dostala do pestúnskej rodiny, pretože jej rodičia mali autonehodu, pri ktorej umreli. Jej pestúni však na svoje "deti" skoro nikdy nemajú čas a preto si ani nevšímajú, čo Bella robí a s kým sa stretáva. Väčšej "výchovy" sa jej dostáva z ulice, kde trávi všetok svoj čas aj so svojimi priateľmi. Raz sa však do mesta prisťahujú tajomní, nevlastní bratia Edward Masen, Felix a Demetri Volturi. Belle a jej najlepším kamarátkam Jessice a Angele slobodní mládenci počarujú a začína sa kolotoč plný klamstiev, intríg a záhad. Ako sa to všetko skončí? Bude každý z bratov štastný so svojou polovičkou? Alebo sa rozhodnú pre iný život? To všetko sa dozveiete v mojej poviedke Victim.

Postavy: Bella, Jessica, Angela, Edward, Felix, Demetri, Aro a ďalší

Prológ

1. kapitola

2. kapitola

3. kapitola

4. kapitola

5. kapitola

Epilóg

 

 

 

* ... Jednorázovky ... *


Cullenovci bez peňazí

Spoluautorská s Kixy25

Obsah: Čo sa stane, ak Alice pri jednom z jej nákupných maratónov zistí, že má na platobnej karte posledných 20 dolárov? Čo sa s nimi stalo? Jednoduchá odpoveď na jednoduchú otázku. Všetky ich minula. Je to celkom nemožné, no Alice sa to podarilo. Ako sa teda dostane k ďalším peniazom? A čo na to povedia Bella a Edward, ktorí budú s ňou? Prečítajte si a uvidíte.

 

Čo by bolo keby...

 

Čo by bolo keby alebo ako by to mohlo byť v iných časoch by me


Obsah: Songfic - Edward je mŕtvy, Bella sama a opustená. Táto jednorázovka sa odhráva v iných časoch, vo svete, v akom ho nepoznáme, alebo v hĺbe duše áno a nechceme si to priznať. Takto to cíti Bella. Po smrti Edwarda uteká od svojho otca a ostáva sama, so svojou bolesťou. Nestihli si s Edwardom povedať, čo k sebe cítia a ona toho teraz ľutuje. Utápa sa v sebeľútosti a rozmýšľa, čo bude robiť ďalej so životom. Napadne ju jediná možnosť. Aká?

Postavy: Edward Masen, Bella Swanová


 

Večný život? Nie, možno...

Po tom, ako Bella na ostrove Esme zistila, že je tehotná a Edward jej chcel dať zobrať dieťa, utiekla a o malú Nessie sa starala sama. Bella sa však nestala upírom, pôrod prežila a Nessie ju nepohrýzla. Ten, kto bol jej pomocníkom počas tehotenstva bol Jacob, s ktorým sa odsťahovala preč a po pôrode Nessie sa k nej pripútal, tak, ako to bolo v knihe. Mala som depresívnejšiu náladu, ktorá sa odzrkadlila v téme jednorázovky.

Postavy: Bella, Edward, Nessie

1. časť

2. časťSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Poviedky od Giny:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!