Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od kajka007

Povídky od kajka007

Povídky od kajka007

Kapitolové:

Bella Gomez aneb život ve stínu - dokončená

Milostná ruleta - dokončená

Srdce je nejlepší kompas - dokončená

Vrať mi mé tělo - rozepsaná

Upíří chůva - rozepsaná

Jednorázové:

Múzou políben // My mother's ex // Doslovné přání // Smrt nás vysvobodí // Zemřela s úsměvem na rtech // I hated you, but now you're my life, Edward // Someone like you

KONEC!!!

Určitě na mě bude spousta lidí nadávat a bude si říkat, že je hrozně zlá, že ty povídky nedokončila. Proč to vůbec začala psát, když nemá na to to dokončit? Co my chudáci čtenáři, co nevíme, jak to dopadne?

Ale ať už se vám to líbí nebo ne, je to můj život a psaní povídek už mě prostě nebaví, obzvláště ne o Stmívání. Samozřejmě, že ho mám svým způsobem pořád ráda, protože jsem díky němu poznala fajn lidi, ale s věkem, nebo spíše s časem, mi došlo, že jsou na světě DALEKO lepší filmy a knížky. :)

Navíc moje tvorba stejně stála poslední dobou za nic, asi kvůli tomu, že jsem se k ní musela nutit. Ale co si budu nalhávat, na webu je spousta daleko lepších autorů, kteří třeba ještě nejsou tak známí. 

Moje jméno se kupodivu chytlo poměrně rychle a rozhodně si nejsem jistá, jestli jsem si to zasloužila, protože v té době mi bylo 13. :) Takže začínajícím autorům přeji hodně štěstí, ale taky bych vám chtěla dát radu; Stmívání opravdu není jediná věc, ze které můžete brát inspiraci. A na těhle stránkách je už tolik několikrát omletých témat, že snad ani nemá cenu zkoušet vymýšlet něco nového. 

Peace.

 


 


Děj:

Bella i Cullenovi žijí v malém deštivém městečku Forks, aniž by o sebe příliš jevili zájem. Bella je ještě méně výrazdná než šeá myš a Cullenovi jsou všemi považovány z krále školy, i když jim samotným se to příliš nelíbí. Tedy možná až na Rose… A právě tady začíná náš příběh. Jednoho dne se Belle a Rose, dvoum dívkám, které mají společné opravdu snad jen to pohlaví, stane neuvěřitelná věc. Vymění si těla. Rosalie se probudí v malém Belliném pokoji a Bella naopak vedle Emmetta uprostřed Cullenovic vily. Jak bude Edward reagovat na to, že najednou nemůže číst myšlenky ani Rose? A jak se Rose vyrovná s tím, že bude muset na nějakou dobu neurčitou žít v obyčejném lidském těle? A Bella? To už je snad všem jasné, že probudit se jednoho rána jako upírka není zrovna… Normální. Jak tohle všechno dopadne? 

Stav: Rozepsaná.

1. kapitola 

Trailer:  

 

Děj:

Co přesně znamená, když je všechno naruby? Co třeba tohle: Bella je upírka a Edward člověk! Dva odlišné druhy, které by se snad ani neměly potkat, jenže... Bella se náhodou dostane k práci au pairky. Ona ví jen to, že má hlídat malou Rosalie, blonďatou holčičku, která je podle agentury hotový andílek. Ale! Co když bude mít Rose staršího dospívajícího bratra, kterého jejich rodiče dají Belle taky tak trochu na starost? Jak se zvládne poprat s tím, že má hlídat rozmazlenou holčičku a flegmatického maturanta? Zůstane vše jen na profesionální úrovni? 

1. kapitola 

Stav: Rozepsaná 

Takový krátký spot, tomu se ani nedá říkat trailer: 

  Spoluautorská s DarkFireflies 

Hlavní postavy: Edward Cullen, Bella Swan, Carlie Cullen, ostatní Cullenovi, Volturiovi,...

Děj:

Bella se stěhuje do Forks. Má za sebou velmi těžkou minulost na kterou nemůže zapomenout - přišla o dítě. Začne pracovat jako učitelka v mateřské školce, protože chce být nablízku dětem. Tam se seznámí s pohledným Edwardem Cullenem, který do školky vodí svou adoptovanou dcerku. Jednoho dne se sle objeví komplikace a hrozí, že Edwardovi dceru vemou. A jediný kdo mu může pomoct je Isabella. Pomůže mu, i když ví, že jí to samotnou může zničit?

Stav: Dokončená.

1.kapitola 

 

Tak tohle prosím, podle mé spoluautorky, úžasný trailer. Jak asi chápete, já si to nemyslím. Je to mé první dílo, tak buďte prosím, alespoň trochu, schovívaví. :D

 


 


Spoluautorská s Sharken. :)

Děj: 

Všechno začíná stejně, ovšem během pár chvil je jasné, že toto nebude úplná klasika. Bella totiž na první pohled neokouzlí Edwarda, nýbrž Jaspera, který v ní nachází vše, co chybělo jeho bývalé lásce, Alici. Jasper se brzy přizná, že jeho láska k Alice již není tak silná a Alice, poháněná touhou po pomstě, odchází. A románek mezi Bellou a Jasperem začíná... Ale právě v tomto momentě přichází na řadu Edward, který stál vždy na straně své sestry. Zalíbí se mu Bella také? Co když ji bude chtít svést? Bude v tom láska nebo i něco jiného?

Vzkaz autorky: Od této povídky, prosím, nečekejte romantiku, nehynoucí lásku a... klasiku. Pokud se i tak rozhodnete povdku číst, u poslední kapitoly je vysvětlení. 

 Stav: Dokončená.

1. kapitola 

 Krásný trailer udělala šikovná spoluautorka Sharken! :)

 


 

 Hlavní postavy: Bella Gomez, Pete, Selena Gomez, Cullenovi,...

Děj:

Bella je sestra Seleny Gomez a nezvládá život v jejím stínu. Její rodiče ji ničí, a tak se odstěhuje za svým bratrem Petem a strýcem Charliem do Forks. Potkává tam Cullenovi, ale v poněkud jiné sestavě. Najednou se ocitá mezi Emmettem, Edwardem a Rileym a neví, co se sebou. Najednou se ale musí vrátit do LA. Co se stalo? A s kým nakonec Bella bude? To se dozvíte.

Stav: Dokončená

1. kapitola 

Za trailer díky domcemerci. 


 

Múzou políben

Edward je spisovatel bez inspirace a Bella trošku švihlá múza...

My mother's ex

Reneé je šílená máma a domluví své dceři rande se svým bývalým, aniž by o tom věděla... 

Doslovné přání

Someone like you

I hated you but now you're my life  

Zemřela s úsměvem na rtech  

Smrt nás vysvobodí

 


 


Drabble:

Špatný upír

Tripple Drabble :

Nessie a cola

Suplování

Emmett před smrtí

Žraločí čelisti 


1.:

Edward měl už po krk svůdných pohledů všech žen v okolí, že požádal jednu mocnou upírku, aby na něj seslala svůj dar. Od té doby Edwarda lidi vidí jako ničím zajímavého, vzhledově spíše podprůměrného teeagera.
Jenže do Forks přijíždí Bella a s ní i její imunita vůči upířím darům.

 

2.:

Děj se odehrává někdy mezi Zatmění a Rozbřeskem. Bella s Edwardem mají idilický vztah, přesně jak je napsanáno v knize. Belle se ale začnou zdát stále živější a živější sny, že nakonec ani ona sama není schopna najít tu pravou realitu. 

Přes den žije perfektní život po boku milovaného upír, ale v noci vymetá jednu party za druhou, aniž by vylezla z postele. A co je na tom nejhorší? Ona si to užívá. 

 

3.:

Nenarodila se jedna, ale dvě - Renesmé a Carlie - a Bella i přesto zůstala člověkem. Krátce po narození je ale od sebe oddělí, Edward si vezme Renesmé a Bella Carlie. Za tři roky se ale děvčata čistou náhodou potkají na táboře. Z Renesmé se stal rozmazlený fracek a Carlie... je prostě normální děvče. Jak moc velký to pro ně bude šok, až se potkají?

Obrázek:

  


Trailery: Cesta za slávou Vrať mi mé tělo Změna plánu (pro Irmicku1)

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od kajka007:

 1
25.02.2014 [19:29]

kajka0074ever, určitě ti ráda pomůžu, promin, že odepisuju tak pozdě. Jestli je to ještě aktuální, napiš mi maila. :)

444. 4ever
12.02.2014 [19:58]

ahoj začala jsem se zajímat o psaní povídek a nwm jak to tu chodí tak prosím neporadila bys mi něco protože už mám vymyšlenou skoro celou kapitolu a nwm jak se to tu dává a vlastně ani nic jinýho a taky bych ráda věděla jak se dělají trailery? Emoticon Emoticon

443. Konec ne :!!!!!!!!!!!!
11.02.2014 [18:32]

Si děláš srandu já už přes půl roku čekám na Upíři Chůvu to jek nejde nesmíš skončit žádný konec !!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

442. Satu admin
30.12.2013 [21:54]

SatuVeľmi pekne povedané - KONEC!!!. Emoticon

10.12.2013 [18:46]

BellaSwan1992Drahá, jsem zpátky. Netuším, jestli si mě pamatuješ.. Snad jo...

24.11.2013 [17:53]

kajka007:D: Viz začátek shrnutí.

439. :D
16.11.2013 [12:36]

Kdy máš v plánu napsat další díl Vrať mi mé tělo??????????????????????? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.08.2013 [15:59]

kajka007:),
jé tys mě potěšila. Emoticon
Druhý díl bude, ale ještě jsem na něm nezačala pracovat. Emoticon
Díky za zájem, jsi zlatá. Emoticon

437. :)
14.08.2013 [15:29]

jsme moooc rádi že jsi zpět Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
jo a uvažuješ o my mother's ex 2 ?

436. :)
14.08.2013 [15:27]

jsme moooc rádi že jsi zpět Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

435. Kim
10.08.2013 [11:52]

KimKajkoušku, ehm, nechybí tomu tvýmu 'Something' something? Nebo je to schválně ukousnutý v tom nejlepším? Emoticon

02.08.2013 [11:03]

kajka007Agule, jo, pamatuju si. Emoticon Díky za zájem, ale asi tě zklamu. Když se na to teď dívám zpětně, nevidím v té povídce nic moc dobrýho. Je mi líto. Emoticon

433. Agule99
29.07.2013 [22:57]

Agule99Ahojky, chci se jen zeptat jak jsi na tom s kapitolovkou ten vůl je cool? Emoticon Už je to dýl, ale posílala jsi mi první 4 kapitoly, a mě strašně zajímá jak to bude dál Emoticon Emoticon...
*A.99*

25.07.2013 [23:45]

kajka007Veroniko,
omlouvám se, že odpovídám tak pozdě, nějak jsem si nevšimla. Emoticon
Odpověď na otázku je na začátku shrnutí (dobře, není moc uspokojivá Emoticon , ani pro mě ne). Jak musím zopakovat, není to jen na mě, mám spoluautorky a ty se zasekly stejně jako já. Ale pravdou je, že po několika dlouhých měsících mě zase přepadá chuť ke psaní. Takže who knows. Emoticon

431. Veronika :)
03.07.2013 [18:48]

Ahoj ja sa chcem len opýtať kedy plánuješ pridať pokračovanie poviedky Vráť mi mé telo? Je to ozaj úžastná poviedka a tak by som ju rada dočítala celú :D :D Lenže ty si ju prestala písať rovno v tom najlepšom :D Vopred díky za odpoveď. :D

24.03.2013 [15:53]

kajka007Obávám se, že ne... Potřebovala bych nějaký opravdu velký kopanec do zadku, abych se k tomu donutila. Nějak to nejde.

429. Williem
21.03.2013 [15:30]

Williemto je skoda.. a nemuzes ji napsat ty??nejake dalsi kapitolky.. diki predem za info

428. Williem
21.03.2013 [15:29]

Williemto je skoda.. a bemuzes ji napsat ty??nejake dalsi kapitolky.. diki predem za info

11.03.2013 [22:48]

kajka007Williem, jak píšu v infu, kdy bude další kapitola není na mě, má ji psát spoluautorka. Je mi líto, že... kapitoly nejsou.

426. Williem
08.03.2013 [10:31]

Williemkdy bude dalsi kapitolka upiri chuva??

425. Lucka
29.01.2013 [23:03]

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli bude pokračování Srdce je nejlepší kompas nebo Vrať mi mé tělo?

05.01.2013 [18:52]

jesikatatesim s az zacnes psat povidku ten vul je cool Emoticon tesim se na dalsi dil upiri chuva a vrat mi me telo Emoticon Emoticon Emoticon

423. Kim
31.12.2012 [12:24]

KimKajoušku, děkuju moc! Emoticon Emoticon

422. rezule
02.12.2012 [1:06]

rezuleKáji, samozřejmě, že se nezlobím! Mě opravdu moc těší, že se vůbec najde někdo, kdo je každou kapitolu schopný přečíst až do konce a ještě takhle okomentovat. Jsem ráda, že jsi schopna mi nějak konstruktivně poradit, když se ti něco nezdá, že se vůbec ozveš. Emoticon Emoticon

421. rezule
20.11.2012 [17:26]

rezuleAhoj, já ti chtěla jen poděkovat za komentář u Těhotné, protože mě opravdu moc povzbudil do dalšího psaní. První kapitola měla zobrazení jako zblázněných, ale počet komentářů tomu nějak neodpovídal. Díky tomu jsem pak dost přemýšlela, jestli je to tolik nepodařené, že radši dotyční ani nenapíšou, ale nehodlala jsem to vzdát. Tvůj komentář mě k tomu nakopl ještě víc... Emoticon Opravdu moc děkuju, hrozně si toho vážím, zvlášť od autorky, která má úspěšnou tvorbu. Emoticon

420. Agule99
19.11.2012 [17:48]

Agule99Ahoj,
nemáž zač, povídka byla úžasná, moc dojemná a VŮBEC by mě nenapadlo, že je to tvoje první tvorba!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.11.2012 [17:27]

kajka007Holky, ani nevíte, jak jsem ráda, že můžu kladně odpovědět. Kapitola už je napsaná a měla by ji vydat eM, pokud ne, tak ji brzo vydám já. Emoticon

418. PCullen
16.11.2012 [22:38]

Ahoj, jak se dívám nejsem sama koho zajímá zda budete pokračovat s povídkou Vrať mi mé tělo! Povídka se mi hrozně líbila.
Byla bych ti vděčná za odpověď jestli povídka bude nebo nebude pokračovat.
Předem děkuji PCullen

417. Nikki
16.11.2012 [20:21]

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli budeš pokračovat v povídce Vrať mi moje tělo! Díky za odpověď... Emoticon

416. Mék
16.11.2012 [19:08]

uuf, hned je líp Emoticon tahle povídka mě zaujala, je to zajímavý námět, který by byla škodaa ukončit ! Emoticon budu teda očekáávat na další díly ! Emoticon Emoticon

16.11.2012 [15:08]

kajka007Mék: Ahoj, moc moc i se spoluautorkou děkujeme za zájem. Povídka samozřejmě ještě dokončená není, ale bude, slibuju. Kdy bude další díl není na mně, ale na spoluautorce. Snad brzo. Emoticon

414. Mék
15.11.2012 [21:35]

Ahoj,takový dotaz :) Povídka 'Upíří chůva' bude dopsana, nebo je ukončená? Emoticon

413. Mék
15.11.2012 [14:07]

Ahoj,takový dotaz :) Povídka 'Upíří chůva' bude dopsana, nebo je ukončená? Emoticon

10.11.2012 [12:21]

kajka007sissa: Asi tě zklamu, ale povídku jsem nechala smazat. Neříkám, že nemám v plánu ji přepsat a napsat znova, ale rozhodně ne v nejbližší době. Díky za zájem. Emoticon

411. sissa
10.11.2012 [1:20]

prosím ťa budeš ešte dávať poviedku CESTA ZA SLÁVOU ??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

410. TerryBells
06.11.2012 [20:51]

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy bude další díl Vrať mi moje tělo! Miluju tu povídku! Velká pochvala. :) :) :)

409. kajka
24.09.2012 [15:51]

Taky mi je líto že jsem to nestihla dočíst :-(

408. kajka
24.09.2012 [15:49]

Super povídky akorát mi vadí že jsi smazala povídku cesta za slávou.

09.09.2012 [19:21]

N1I1K1O1LAby ses nedivila, myslím na tebe náhodou často. Emoticon
Taky jsem tě ráda potkala. Emoticon
A víš, jaký jsi mi připravila šok, když jsem se náhodou podívala na tvé shrnutí a viděla tam jméno s jedničkama? Emoticon
Škoda, že chceš skončit, ale nedokončených povídek na tvém shrnutí je ještě dost. Emoticon

09.09.2012 [18:33]

kajka007NessieCullenBlack:
Bude, už je napsaná, nevím, kdy ji spoluautorka vydá, ale určitě to bude brzo. Emoticon

09.09.2012 [17:58]

NessieCullenBlackAhoj, chtěla jsem se jen zeptat jestli v nejbližší době nepřibude další kapitola Upíří chůvy?? Emoticon Emoticon

08.09.2012 [21:00]

AntjeCullenAno, ano.. Moc pěkné shrnutí... Emoticon Emoticon A, zlatíčko, jsi tu??? Víš proč, viď? Emoticon

02.09.2012 [17:17]

TerryBellsDíky, za odpověď. Mimochodem moc pěkné shrnutí... Emoticon

02.09.2012 [13:58]

kajka007TerryBells: Chystáme se ji v nejbližších dnech dopsat. Emoticon

02.09.2012 [13:41]

TerryBellsAhoj, chtěla jsem se zeptat, kdy bude pokráčko povídky Vrať mi moje tělo! Ta povídka se mi strašně líbí. Emoticon

31.08.2012 [16:11]

IsabelMasenMoc ti děkuji za gratulaci. Nečekala jsem, že se umístím, ale každý hlas mi udělal nesmírnou radost. Nečekala jsem, že se má povídka bude tak líbit. Emoticon Emoticon

399. Emet
29.08.2012 [14:14]

EmetZa pochvaly se neděkuje... :)

398. Kim
28.08.2012 [13:46]

KimDrahouši... já doufám, že ten sloh na začátku brzo zmizí, protože je mi z toho nějak smutno. Emoticon
Samozřejmě ti děkuju za ten vzkaz, ale vážně bych byla radši, kdyby tam nebyl... Jak já nesnáším, když se u někoho, koho mám ráda, objeví na shrnutí něco podonýho. Je to prostě takový... takový. Prostě NE!!!!
Takže žádný budoucí konec nebude, jasný?!Emoticon

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

397. Emet
28.08.2012 [13:37]

EmetSkvělý shrnutí... :))

09.08.2012 [21:22]

eMCullenTak co, už? Emoticon

09.08.2012 [20:58]

eMCullenHáj, maj sistr! Emoticon
Koukni na mail, už tam máš překvápko. Emoticon Emoticon

09.08.2012 [0:48]

AntjeCullenNo, neboj, určitě nebudeš horší žák než já učitel.. ale ty základy bysme mohly zvládnout Emoticon kdyžtak se mi pak ozvi na mail nebo icq nebo skype Emoticon

09.08.2012 [0:30]

AntjeCullenMno... Můžu se o to pokusit.. Emoticon rozhodně se dívej na tutoriály - jakýkoli kraviny.. narazila jsem na jeden o filmovejch plakátech aniž by mě to zajímalo a až mě překvapilo, co všechno má ten PS za vychytávky, o kterejch jsem nevěděla Emoticon

09.08.2012 [0:24]

AntjeCullenJá mám na photoshop školu, dost přísnou mistrovou navíc mě ty věci dost baví.. Emoticon a na photofiltru jsem začínala.. když jsem si stáhla trial photoshopu jednou, tak mi přišel strašně nepřehlednej a říkala jsem si - jak to někdo může používat.. Emoticon a dneska pomalu neni den, kdy mám zaplej počítač a aspoň jednou ho nezapnu.. Emoticon A jinak, jestli chceš, tak ti tu grafiku můžu dělat Emoticon

09.08.2012 [0:19]

AntjeCullenA jinak.. ono když si člověk dá práci, má trpělivost a trošku talentu, tak dost dobrej obrázek udělá i v obyčejnym malování.. jde jenom o to, že v lepších programech vytvoří "úžasný" věci každej blbec.. ale ten základ tam musí bejt tak jako tak.. pak šílim když vidim nějaký zvěrnosti Emoticon

09.08.2012 [0:16]

AntjeCullenJo, na tohle jsem opravdu perfekcionista.. Emoticon protože kvůli jednomu malýmu detailíku, kterýho si stejně 90% lidí nevšimne jsem schopná ten obrázek (i video) předělávat 10x, znova ho nahrávat a zase ho nahrávat.. Emoticon

09.08.2012 [0:11]

AntjeCullenJežiš děkuju Emoticon Strašně mě to těší, že se trailery i shrnutí líbí.. Emoticon (Jsem na tyhle věci tak trochu.. úchyl a workoholik... částečně asi profesní deformace Emoticon ) Ano ano, v Movie makeru, ale uvažuju o tom, že se poohlídnu po něčem lepšim - min proto, že se v poslední době strašně seká.. Emoticon

04.08.2012 [7:19]

WhiteTieZlato, a já jsem moc a moc ráda, že ses ozvala!!!

03.08.2012 [16:06]

WhiteTieKaji, snad zítra, nejpozději v neděli, teď jsem toho měla šíleně moc. Emoticon

386. Any12
03.08.2012 [0:58]

Any12Ještě jednou moc a moc děkuju! Je nádherný... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

385. Any12
02.08.2012 [22:17]

Any12Tak takovou rychlost jsem nečekala. Emoticon Chtěla bych hodit do černobíla část obrázku (Edwarda) a zbytek nechat v původní podobě. Teda jestli to jde, v tomto se vůbec nevyznám... Emoticon

384. Any12
02.08.2012 [22:13]

Any12Ahoj Káji. Emoticon Mám takovou malou prosbu... Emoticon Potřebovala bych upravit jeden obrázek k mojí nové povídce, abych vůbec měla co do perexu, a nevím, na koho se obrátit. Tak jsem tě chtěla poprosit, jestli bys mi nepomohla. Emoticon (A jestli se ti nechce nebo nemáš čas, tak mi to bez servítek řekni... Emoticon )

16.07.2012 [22:41]

kajka007Kdy bude další kapitola, nevím, jelikož ji má na starost spíš spoluautorka. Emoticon

382. ada1987
16.07.2012 [22:27]

ada1987kedy bude dalsia cast VMMT?

16.07.2012 [15:57]

WhiteTieZlato, plním slib! Doufám, že tě tahle kapitola nezklame a bude se ti líbit jako ty předešlé!

14.07.2012 [14:50]

Irmicka1Ahojky, chtěla bych se zeptat, jestli bys byla tak hodná a udělala mi ještě jeden trailer? Děkuji moc Emoticon Emoticon

12.07.2012 [16:52]

kajka007Vrať mi mé tělo! už na profilu. Emoticon

12.07.2012 [14:05]

WhiteTieTo jsem strašně moc ráda a ani nevíš, jak mě to těší! Budu se snažit, co nejdřív, slibuju!!!

12.07.2012 [13:58]

WhiteTieZlato, moc ti děkuju. Abych se přiznala, mám napsaný tak dvě věty. Emoticon Pokud se mi to podaří, je tu možnost, že bych to mohla dnes dopsat, ale moc reálně to nevidím. Když to tu nebude dnes, tak v pondělí určitě (o víkendu na to totiž mít čas nebudu).

376. Satu admin
10.07.2012 [0:17]

SatuŠupla som ti ho späť. Emoticon

375. Satu admin
10.07.2012 [0:01]

SatuZdarec,
môžem len takú zákernú otázku? Ako sa ti, prosím ťa, podarilo narvať do perex obrázku gif? Emoticon

05.07.2012 [19:41]

enchantressAhoj Kajušo,
sakriš to už je dobrej rok, co jsme byly venku, chápeš to? Já ne! :D Holka, musíme se domluvit ajít ven, protože jinak hrozí, že to se mnou klepne. Takže s emusíme domluvit... A jak se jinak máš?
PS. Jestli si myslíš, že mi opět šibe máš pravdu!
PPS: Nic si z toho nedělej
PPPS: Už se těším až se uvidíme! :P Emoticon Emoticon Emoticon

03.07.2012 [11:35]

Irmicka1Jo, v pohodě. Jen jsem byla zvědavá Emoticon

02.07.2012 [19:54]

Irmicka1Ahojky, chtěla bych se zeptat jestli ti došli ty věci okolo traileru a za druhé pokud ano jak si na tom? Díky I. Emoticon

371. vilinka
30.06.2012 [4:17]

vilinkaA Vilinka tu tancuje nadšením! Emoticon Emoticon Velice ji totiž těší, že její velmi oblíbená povídka dostala tolik úžasných hlasů!!! Emoticon Emoticon Je z toho ještě teď na měkko! Emoticon Emoticon A velmi ji mrzí, že ona hlasování tento měsíc nějak nestihla, ale nevadí, v příští anketě! Emoticon Emoticon Jinak co bych ti asi tak řekla? Emoticon Všechny trhlosti jsem už sdělila eMí, takže ty se bez nich dneska určo obejdeš, ne? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jinak moc gratuluju, to je to slovo, které by mělo být už na začátku komentu, abys tak nějak pochopila, o co mi vlastně jde... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2012 [21:28]

DarkFirefliesKájí, až budeš mít čas, tak mrkni na mail. Emoticon

26.06.2012 [20:54]

TerryBellsDíky moc za odpověď. Ještě jednou úžasná povídka. Emoticon Emoticon Emoticon

368. Chriss
26.06.2012 [20:50]

ChrissAhoj,
povídka by měla být zasazena do devatenáctého století. No, přelom dvacátého.

Omlouvám se, vím, že si skáču, jak se mi zamane... Emoticon Emoticon

26.06.2012 [19:50]

kajka007Terry, je docela vtipné, že se na to teď ptáš, jelikož jsme se do ní právě se spoluautorkou pustily. Emoticon Takže snad dnes, možná zítra. Emoticon Jinak moc děkujeme za zájem, ani nevíš, jak moc nás to těší. Emoticon

26.06.2012 [19:48]

TerryBellsAhoj, chtěla jsem se zeptat kdy bude další kapitola Vrať mi mé tělo. Moc jsem si tuto povídku oblíbila Emoticon . Díky moc za odpověď.

24.06.2012 [15:03]

kajka007Lív, ahoj, písnička se jmenuje Set fire to the rain a nazpívala ji Adele. Emoticon

364. Lív
21.06.2012 [17:52]

Tak mě napadlo... od koho (a jak se jmenuje) ta písnička v traileru k Cestě za slávou?

363. kikuska
12.06.2012 [20:17]

kikuskaV pohode, to chápem. Emoticon Ja si teda ešte počkám... Emoticon

362. kikuska
11.06.2012 [20:40]

kikuskaProsím, prosím, prosím, ja chcem chůvu! Moc prosím! Kedy bude? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.06.2012 [13:51]

Irmicka1Jo, v pohodě. Já nespěhám, jsem ráda že ses ozvala. Děkuji Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.06.2012 [0:02]

Irmicka1Ahojky ,cthěla bych se zeptat jestli máš čas a jestli bys mi neudělala trailer? Naiš na mě shrnutí. Díky Emoticon Emoticon Emoticon

02.06.2012 [15:47]

DarkFirefliesZlato, na mailu máš Kompas. Emoticon

358. van
02.06.2012 [14:20]

vanAhoj, ďakujem ti Emoticon a nemáte za čo vaša poviedka je super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

357. vilinka
31.05.2012 [16:06]

vilinkaděkuju za gratulaci. když jsem to viděla tak jsem nevěděla, co říct, ani jsem nedoufala, že by ta mohla být tak dobrá na to, aby se umístila... Emoticon Emoticon

356. vilinka
31.05.2012 [14:04]

vilinkaKajko, opět ti tu jdu oxidovat! Emoticon Je to ale fakt nutné, takže poslouchej...

Gratuluju! Congratulations! Félicitations! Поздравляю! Congratulazioni! Glückwünsche! Felicidades! Emoticon Emoticon
Vidíš kolika jazyky to umím říct? Teda spíš google? Emoticon Emoticon
Každopádně moc gratuluju ke krásnému 9. místu a uvidíme, jaké to bude příští měsíc. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

355. Hanetka
28.05.2012 [20:28]

HanetkaKajko, střelených poezií na mém Shrnutí najdeš víc. Vzhledem k tomu, že tu už působím tři roky, něco se mi tam přece jen nastřádalo. Hned ta první - Emmett a lesní panna, pak H1N1, O Červené (Kar)Nessulce nebo Balada o prozření Bellči Swanovic, Zločin a trest... ty všecky jsou parodie. Jinak tam mám spoustu i vážně míněné poezie. Nevím, co z toho jsi četla nebo nečetla, ale pokud nečetla, pak tudy, prosím:
http://www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/shrnuti-od-hanetky/

A přeji ti, ať se ti to líbí. Díky za komenty.

354. vilinka
28.05.2012 [18:18]

vilinkaKáji, moc díky za koment. Je to o to lepší, když je to tak nezvyklé a neopakující se. Emoticon
Musím s tebou souhlasit, trochu to vtipné bylo, i když jsem to neplánovala. Avšak co chceš provést s Emmettem a Jasperem? Emoticon A pravda je... trochu nechápu to: "ještě že mě znáš..." Emoticon Emoticon Ale to je jedno, jsem ráda, že se ti kapitola líbila. Já osobně s ní moc spokojená nebyla. Emoticon Emoticon Emoticon
P.S. Kapitola bude možná i zítra... jak se bude chtít mně a mým prstům. Emoticon Emoticon Emoticon

353. Sharken
26.05.2012 [10:42]

SharkenTetelím se jak pakoň... Emoticon Emoticon

Ani já sama jsem nevěděla, že ji přidám tak brzy... Chceš říct tajemství? Já tu kapitolu měla v počítači už asi měsíc... Emoticon Emoticon

Jsem ráda, že se ti líbí, ve druhé kapitolce, kterou už mám taky napsanou, se zase podíváme do hlavy Bell. Pak to bude zase ve starých kolejích... :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.05.2012 [19:38]

Lucka002Určitě, ráda Ti to upřesním. Emoticon

16.05.2012 [21:23]

Lucka002Ahoj,

jsem ráda, že ses ozvala. Emoticon

Potřebovala bych tak 30 vteřinové až minutové video. Něco katastrofického o konci světa, mělo by to být krátké video vložené do prezentace, kde by měl být vidět filmový pohled na konec světa... Je to taková blbost, ale hodilo by se mi to do školy jako doplněk... :D Tak kdyby se ti chtělo... Emoticon

350. Jannie
06.05.2012 [10:00]

JannieAhoj, takže...
Bella Gomez aneb život ve stínu jsem četla asi 5 hodin v kuse... Emoticon
Co si o tom myslím? Skvělýýýýýý Emoticon

Jen tak dál, holka, jen tak dál Emoticon

349. Sharken
03.05.2012 [10:38]

SharkenPoslala jsem ti maila, zlato... :)

348. SiReeN
01.05.2012 [18:23]

SiReeNJo, určitě. Emoticon Děkuju. Emoticon

347. SiReeN
01.05.2012 [17:44]

SiReeNKajkuš, dostaneš se na chvilku na icko? Emoticon

346. vilinka
01.05.2012 [17:36]

vilinkaNení vůbec zač, zasloužíte si to. Emoticon Emoticon

345. vilinka
01.05.2012 [17:14]

vilinkaKajko! Tak jak se cítíš po třetí klepnutá??? Emoticon Emoticon Emoticon Není to super pocit? Emoticon Emoticon Každopádně moc gratuluju a budu ráda, když mé gratulace vyřídíš i spoluautorce. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

344. vilinka
01.05.2012 [14:30]

vilinkaTak jsem si na tebe ráno vzpomněla a dala se do psaní... Emoticon Emoticon Máš to na mailu. Emoticon Emoticon

343. Jannie
01.05.2012 [12:05]

Ahoj, poslala jsem ti e-mail, tak si ho, prosím, přečti Emoticon Emoticon

342. ada1987
01.05.2012 [10:50]

ada1987neboj, neobvinujem vas z kopirovania. moja poviedka tu bolo uz velmi davno a urcite si na nu uz takmer nik nepamata. vasa poviedka je podarena, tesim sa na pokracko. môzes si precitat aj moju, ak budes mat chut.

30.04.2012 [19:45]

MatikEsmeCullenTen komentár za máličko ... Ale dúfam, že kapitola bude skoro ... Lebo je to vážne SUPER Emoticon Emoticon Emoticon

340. Shay
30.04.2012 [19:35]

ShayTýrám? Emoticon Emoticon Emoticon

30.04.2012 [19:20]

MatikEsmeCullenAhoooj .... Tak t tej poviedke čo si mi poslala ... Je to geniálne ... Prosím ťa, čo najskôr ju sem pridaj .. je to Super a neviem sa dočkať, kedy dáš pokračovanie ... Ak aj dajaké pokračovanie máš, prosím ťa, pošli mi to.... Je to Super a verím, že sa to chytí .. a ak aj nie, ja to čítať budem .. aj keď viem, že kvôli mne by sa ti to neoplatilo písať ... Ale inak je to Super ... Emoticon Emoticon Emoticon

338. Shay
30.04.2012 [19:19]

ShayJo, jo, starej dobrej Edward. Nemám ráda takové ty andílky, které už jednou nohou stojí v nebi. Ne! Ten můj Edward bude zplozenec ďábla! Emoticon Emoticon

337. Shay
30.04.2012 [19:01]

ShayOu, nemáte vůbec za co. Jen jsem vyjádřila svůj názor. Ale jsem ráda, že jsem vám udělala radost!

Skvost? To myslíš tu slátaninu, co jsem napsala? Tak ta bude, doufám, brzo.

Jinak i já tobě moc děkuji za úžasný komentář, velice mě potěšil. Doufám, že tě další kapitola nezklame...
Emoticon

23.04.2012 [13:04]

forewertwilightOmlouvám se za ty trable ohledně toho drabblu, vůbec jsem si neuvědomila, že tam musí bejt něco ze stmívání,ještě jednou promin Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.04.2012 [14:19]

forewertwilightdobře, děkuju. to nevadí žes udepsala tak pozdě Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.04.2012 [19:11]

forewertwilighta procházela jsem se jimi, nebo nimi. jako třeba u věty VSTALA JSEM ZE ZEMĚ A UVIDĚLA KOLEM SEBE KVĚTINI. ŠLA JSEM A PROCHÁZELA JIMI NEBO NIMI Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jinak moc děkuju Emoticon Emoticon Emoticon

333. vilinka
15.04.2012 [22:04]

vilinkaAhojky, máš mail... Emoticon Emoticon Emoticon Nevím, jestli se toho máš děsit, nebo ne, každopádně je to hodně zajímavé zvlášť proto, že jsem se pokoušela o něco, co absolutně neumím napsat... Ale však uvidíš a zhodnotíš... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

332. vilinka
11.04.2012 [19:16]

vilinkaAhoj, Káji, vím, že toho máš určitě moc, no, chtěla jsem se zeptat, jak jsi na tom s kritikou té kapitoly, co jsem ti posílala. Emoticon Emoticon

331. Sharken
10.04.2012 [19:18]

SharkenAhoj Kajíku, vyšla nám druhá kapitola! Emoticon Emoticon

330. kikuska
09.04.2012 [14:11]

kikuskaDočítala, dočítala. Tak ma to pohltilo, že som sa od toho nemohla odtrhnúť. Emoticon Naozaj veľmi pekný príbeh a nemáš zač. Emoticon Emoticon

329. Lyli
09.04.2012 [11:53]

LyliDěkuju Ti za udělení práv. Emoticon

328. kikuska
08.04.2012 [21:27]

kikuskaNo a teraz som poriadne zvedavá, že čo uvidím. Emoticon Ale uvidím no. Emoticon Inak, máš guráž, že si dobrovoľne odháňaš čitateľov varovaním, že je to nie veľmi dobré. Emoticon Emoticon

327. kikuska
08.04.2012 [21:24]

kikuskaAhoj,
no nemáš začo. Ja tie komentáre už nechávam automaticky. Sila zvyku a proste niekedy mám po prečítaní článku ten pocit, že sa k tomu musím vyjadriť. Emoticon Emoticon A čo sa týka toho, že je to prvé dielo, nevadí. Ja viem, že je. A myslím, že treba dať šancu aj jemu. Zaujalo ma v deji hlavne to, že by Bells mohla byť s Emmom alebo Rileym, teda, že je tá možnosť no. Emoticon Ja som zase všetko domotala. Mám tendenciu rozprávať dve na tri a len málokto pochopí, čo tým chcem povedať. Emoticon Emoticon No nič, proste mne sa to páči, inak by som ti pod kapitolkou napísala, že ma to nebaví a končím v čítaní. Ale je to zaujímavé, naozaj. Emoticon

326. vesper
08.04.2012 [20:31]

vesperjo, tak teď už chápu. Myslela jsem tu 2. možnost. V tom článku co dnes vyšel to mám - tam jsi to dala a vidím to tam i já. Ale já řeším to, že jsem to tam neviděla, když jsem ho zakládala. A teď jsem to šla zkusit jakoby znovu, rozklikla "přidat článek" a mezi perexem a textem to není (ale to píšeš i ty v mém shr., že to tam není). Takže to znamená, že mám založit článek, uložit ho a znovu to rozkliknout a pak už to tam bude? jakoby napodruhé? to už jsem nezkoušela... Emoticon

325. Sharken
08.04.2012 [19:35]

SharkenAhoj,
ukradla jsem si chvilku a dostala se na net... Půjdeš na chat? Emoticon

08.04.2012 [17:51]

Kachna13Odesláno Emoticon

323. vesper
08.04.2012 [17:45]

vesperahoj Kajko, prosimtě - to políčko na odkaz se pod kolonkou s perexem objeví až někdy později? až po vložení článku? Já jsem ho tam totiž hledala (ne moc usilovně, ale dívala jsem se, protože vím, že jste zaváděly novinky) a nenašla jsem ho tam, tak ať příště vím. Teď už ho tam vidím, ale není to tím, žes ho tam nastavila ty? Nebo ho mám já nějak nastavit??? Emoticon Emoticon Díík Ves.

08.04.2012 [13:29]

Kachna13Ahoj, mohla bych tě požádat o korekci článku? Jestli bys mohla, tak mi prosím napiš sem, nebo na mail kachna.64@seznam.cz. děkuju moc, Kachna Emoticon

321. Kika57
07.04.2012 [22:18]

Kika57Omlouvám se, za celý den jsem se na net dostala až teď, ale už máš odpověď. Emoticon Emoticon

320. vilinka
07.04.2012 [19:46]

vilinkaTak, Káji... zase tě otravuju s mailem. Emoticon Emoticon Emoticon

319. Elisme7
07.04.2012 [12:14]

Elisme7Ale mám zač. Že se někdo někdy vrátí k mým prvotinám a líbí se jim to, mě vždy mile překvapí. Emoticon
Povídka Čau baby!... není smazána, stále je na webu, akorát mi chybí na srhnutí odkazy. Jednou jsem si celé shrnutí smazala s tím, že na stránce jsem definitivně skončila, ale byla jsem "donucena" se vrátit Emoticon ... shrnutí v nejbližší době doplním a ukážu se i s novou připravovanou povídkou. Emoticon

318. Elisme7
06.04.2012 [21:57]

Elisme7Děkuju za moc pěkný koment k povídce Emoticon potěšila jsi mě Emoticon

06.04.2012 [15:33]

DarkFirefliesZrovna ty se nemáš vůbec za co omlouvat, za ten komentář už vůbec ne. Je pravda, že když si vzpomenu, s čím vším se budu muset rozloučit, je mi také do breku. Nikdy jsem si nemyslela, že by to mohlo být tak těžký, a to mě přitom ještě nějaký ten týden tady čeká.
Věř mi, že mi i ty budeš chybět - ani nevíš jak. Emoticon
V minulém komentáři jsem se omluvila, ale asi by se hodilo říct ještě něco - děkuji. Pomohla jsi mi tolikrát, že bych to již ani nespočítala...

06.04.2012 [14:20]

DarkFirefliesKájí... Já vlastně vůbec nevím, co ti na to můžu říct.
Věř mi, že jsem se nerozhodla odejít jen tak a vůbec ne ze dne na den. Za poslední dobu jsem zjistila, že psát s hlavou plnou starostí se prostě a jednoduše nedá.
Během posledních několika měsíců jsem udělala hodně blbostí a asi je ten správný čas na to, abych se je teď pokusila vyřešit a udělat si pořádek ve vlastním životě.
Nikdy jsem se, naštěstí, nedostala do stádia, kdy by mě psaní nebavilo a brala bych ho jako přítěž. Vždycky jsem si u něj dokázala vyčistit hlavu a odpočinout si. A v tom se taky nic nemění, pouze se to, co píšu, absolutně nedá číst a stává se z toho nepovedený obrys něčeho úplně jiného, než jsem plánovala.
No... Tohle ti asi velký smysl dávat nebude. Emoticon
I přes tohle všechno ale asi nemám chuť a vlastně ani sílu tohle místo opustit... definitivně. Jako čtenářka tu budu zůstávat i nadále - musím se přece ještě dočkat všech těch tvých připravovaných povídek. Emoticon
Co se týče Úcháčka a Kompasu - určitě u nich končit nechci. Ty povídky mám ráda (zní to trošku melodramaticky, pravda), a stejně tak tebe. Navíc si myslím, že by bylo dost nefér, kdybych si v polovině povídky vzpomněla, že chci skončit.
Prostě a jednoduše... Omlouvám se - za všechno.

315. Sharken
05.04.2012 [22:31]

SharkenSlibuji, že zítra ti pošlu kapitolu MR... Dneska jsem napsala jen pár stovek slov, ale zítra to dodělám...

Jo, a bude to nevhodné pro mládež... Emoticon Emoticon

05.04.2012 [12:33]

forewertwilightnee Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ale napiš mi na icq ;) Emoticon

05.04.2012 [10:03]

forewertwilightkdybys byla ochotná mi pomoct, tak bych ti byla moc vděčná Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon moje obrázky na shrnutí nejdou doprostřed a jsou pořád jenom nalevo nebo napravo, zkrátka mě to shrnutí vůbec neposlouchá Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon pomůžeš mi nebo máš nějakou radu? Emoticon

312. zuzka88
31.03.2012 [13:54]

zuzka88Kaji, moc děkuju. Ani nevíš, jak ráda jsem já Emoticon

29.03.2012 [17:11]

TerusQaBerusQaAhoj kajka007 prosím pomohla bys mi s článkem? byla bych ráda píšu článek a ani moc nevím kam dávat čárky atd..tak mě napadlo že bys my mohla pomoct.(je to můj první článek) Emoticon Emoticon
kdyžtak mi prosím napiš na můj email:terulinka10@seznam.cz
Děkuju Emoticon

29.03.2012 [14:47]

DarkFirefliesKájí, máš (opět) mail. Emoticon Emoticon

309. Sharken
26.03.2012 [19:19]

SharkenNení třeba se hádat, já bych vyhrála - pravda vítězí! Emoticon
A budu potřebovat spooooooustu palců, abych vyvážila aspoň z části tvůj talent! Emoticon Emoticon

308. Sharken
26.03.2012 [19:03]

SharkenAch, to je tak sladké! Emoticon Emoticon Emoticon

A tak nemožné na to navázat... Co mi to děláš, zlato? Emoticon Emoticon

Musíš ubrat alespoň na polovinu ze svého talentu, jinak pokaždé, když si přečtou tvou kapitolu, tak ty mé asi budou přeskakovat. Není lehké přidat svou podprůměrnou kapitolu po takto přenádherném výkonu... Sráží mi to ego! Emoticon

Navíc, už bych tam asi měla přidat Edouše, ale jak...? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

307. EdBel
24.03.2012 [21:16]

EdBelV pohodě, se stane. Emoticon

306. EdBel
24.03.2012 [20:26]

EdBelAhoj,
obrázek u povídky jsem si nahrála nový, ten už by měl být v pořádku. Emoticon

305. vilinka
24.03.2012 [18:10]

vilinkaAhoj, Kajko, máš ode mě maila, tak se pak mrkni. Emoticon Emoticon

22.03.2012 [16:28]

forewertwilightnemáte vůbec zač Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon mimochodem krásné shrnutí Emoticon

303. rezule
22.03.2012 [11:06]

rezuleTomu se nechce ani věřit. Emoticon Emoticon Děkuju za opravu. Emoticon

302. rezule
21.03.2012 [21:12]

rezuleJak jsi to dokázala? To já po sobě chyby nikdy nevidím. A po někom jiném? Nikdy. Emoticon Emoticon Emoticon

301. rezule
21.03.2012 [20:33]

rezuleNáhodou jsem si všimla, že už i ty jsi admin. Páni, gratuluju! Emoticon Emoticon Emoticon

300. Kika57
21.03.2012 [17:59]

Kika57Kajko! Moc ti gratuluji k právům Admina. Emoticon Ty jsi prostě geniální ( Emoticon ). Jsem ráda, že ti to vyšlo a můžeš se pyšnit novým titulem, i když se ti smazalo PP, pořád jsi hustá! Podle mě jsi nejúspěšnější čtrnáctka na webu! Emoticon Emoticon Držím palce při opravách. Emoticon Emoticon

PS: Jo, jo, jo! Jsem ráda, že ode mě něco čteš. Emoticon Emoticon Emoticon

21.03.2012 [16:22]

KlausuleAhoj tepve čekám na práva přispěvatele , ale snad to tentokrát vyjde.
Nic méně jsem tě chtěla požádat o korekci. V pravopise si prostě nevěřím Emoticon .
Kdyby ses náhodou rozhodla mi pomoct byla by ch Ti moc vděčná Emoticon . Bohužel však nemám ICQ takže Tě zároveň prosím o případnou komunikaci přes e- mail.
Můj e-mail je alena.hamrsmidova@seznam.cz
Díky moc. Emoticon

298. vilinka
21.03.2012 [15:13]

vilinkaKáji, kdy? Kdy nastal ten slavný okamžik a ty ses stala adminkou? No, to je jedno, hlavně, že jí jsi. Moc, moc gratuluju, určitě budeš skvělá. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.03.2012 [14:18]

enchantressJá čumím! Ty nejsi ani schopná mi napsat na shrnutí, že ses stala adminem! Emoticon Moc gratuluju! Emoticon

296. Sharken
21.03.2012 [12:12]

SharkenOk, jsem ráda, že je ti už dobře...

Jsem zvědavá, co řekneš na konec... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

295. Sharken
21.03.2012 [12:06]

SharkenVálíš! Emoticon

Co u doktorky? Emoticon

294. Sharken
21.03.2012 [11:59]

SharkenCo to vidím? Emoticon Ty ses dala na admina? Emoticon

Gratuluji! Emoticon Emoticon Emoticon

293. Sharken
21.03.2012 [9:57]

SharkenAhoj zlato,
poslala jsem ti maila.

Emoticon

292. Sharken
19.03.2012 [16:28]

SharkenMůžu mít jen tři otázky? Emoticon
Jak jsi udělala, aby ten gif, který máš jako perex, měl 10 a přitom se ještě hýbal? Emoticon

A kde se poděla tvá písnička? Emoticon

A jak se dává taková písnička na shrnutí, aby automaticky hrála? Emoticon Emoticon

To mi vrtalo hlavou celý den... Emoticon
P.S.: Jsem zvídavá ratolest... Emoticon Emoticon

291. Sharken
19.03.2012 [16:23]

SharkenTak ta mě štve... Představ si; ležím u klávesnice, přede mnou bílá stránka a blikající kurzor. V hlavě se mi načítají poslední řádky tvého konce a já... jsem v prčicích...

Múza se ale kolem noci vrací z dovolené, takže zítra se na to vrhnu!! Emoticon Emoticon

290. Sharken
19.03.2012 [16:18]

SharkenKašel mě zcela minul... Emoticon
Ale nese to i dobré stránky; celý den trávím zachumlaná v postýlce a dívám se na Jak jsem poznal vaši matku (Tohle mě fakt dostalo Emoticon ), zatímco mí spolužáci sedí v lavicích, před nimi test a proklínají mé jméno! Emoticon Emoticon

289. Sharken
19.03.2012 [16:08]

SharkenZlepšuje se to, po pěti dnech mě už nesžírají horečky... :)) Tebe taky dostala? Emoticon

288. Sharken
19.03.2012 [14:37]

SharkenAno, jen nemám zapnutý icq, jelikož ležím v posteli a počítač mám na stole a na icq nevidím...

Hmmm... Jde tomu rozumět? Emoticon Emoticon

18.03.2012 [16:08]

NeyimissKajkuš, až budeš mít chvilku, přijď na icko, děkuju... Emoticon Emoticon

286. kikuska
18.03.2012 [11:37]

kikuskaDievčatá, nemáte začo. Komentár je samozrejmosť, ale som rada, že máte radosť. Emoticon

285. Sharken
17.03.2012 [17:29]

SharkenDoufám! Emoticon Navíc, co jiného může marod dělat? Emoticon

284. Sharken
17.03.2012 [17:03]

SharkenTy jsi mi to tedy pěkně zavařila, Kají! Emoticon Naprosto nevím, jak mám pokračovat... Emoticon

To si s tebou ještě vyřídím, zlato! Emoticon

15.03.2012 [21:34]

DarkFirefliesZlato, děs se - máš email. Emoticon

282. vilinka
15.03.2012 [17:18]

vilinkaAhoj, Káji, chtěla jsem se zeptat, jestli bys mi pak udělala objektivního kritika u pokračování Violence. Píšu dopředu, abych věděla, jestli s tebou počítat můžu nebo ne. Emoticon Emoticon

281. AnnieS
13.03.2012 [20:15]

AnnieSJsem ráda, že jsem tě potěšila Emoticon už se těším, až vydáš další povídku a do té doby se budu těšit z povídek, co píšeš teď Emoticon doufám, že tvé sebevědomí trochu stoupne, protože ty opravdu píšeš skvěle Emoticon

13.03.2012 [18:22]

DarkFirefliesKájí, přišla jsem se jen omluvit - dnes už si po sobě nestihnu přečíst další kapitolku Úcháčka, takže ho dám ke schválení až zítra. Emoticon
O další kapitolu Kompasu se pokusím také zítra, ale nic neslibuji, tenhle týden je neskutečně chaotický a já nevím, kde mi hlava stojí. Emoticon

279. AnnieS
13.03.2012 [13:52]

AnnieSTen druhý nápad o talentované Belle se mi moc líbí, doufám, že se můžeme brzy těšit na první kapitolu! Emoticon Emoticon Emoticon jinak tvoje povídky jsou úžasné, jsou jedny z mých nejoblíbenějších, vážně píšeš skvěle Emoticon Emoticon Emoticon

278. Sharken
09.03.2012 [17:54]

Poslala jsem ti mailíka, zlato! Emoticon

277. Any12
02.03.2012 [15:17]

Any12Ahoj Káji, chci Ti moc poděkovat za komenty! Strašně mě potěšilo, že jsi o sobě nechala vědět pod každou kapitolou, to moc lidí nedělá, když čte povídku takhle zpětně. Emoticon
Taky děkuju moc za gratulaci k právům. Člověk přijde po týdnu domů a vybafnou tu na něj takové novinky! Emoticon A vidím, že je máš taky, takže zároveň gratuluju já tobě. Emoticon

29.02.2012 [19:43]

DarkFirefliesZlato, mail. Emoticon Emoticon

275. Sharken
20.02.2012 [10:23]

SharkenAhoj Kajko,
musím říct, a tím se zahanbeně přiznat, že stále ještě nic nemám napsané. Mám jen jeden odstavec...

Dala bys mi, prosím, ještě chvilku! Nebo jsi mě už zavrhla?

Emoticon Emoticon Emoticon

16.02.2012 [21:35]

DarkFirefliesZlato, máš mail. Emoticon
Ale otvírat jen na vlastní nebezpečí. Emoticon Emoticon

12.02.2012 [18:19]

DarkFirefliesZodpovězen. Emoticon Emoticon

12.02.2012 [14:38]

NeyimissZlatíčko, mail. Emoticon Jak jsem slíbila, máš tam můj názor. Emoticon

12.02.2012 [14:06]

DarkFirefliesNeměla jsem v plánu ranit tvé city. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.02.2012 [14:00]

DarkFirefliesJenom tak... Třicetkrát? Emoticon

269. Sharken
10.02.2012 [19:49]

SharkenPřečteno, zodpovězeno...

Moc krásné! Emoticon

268. Sharken
10.02.2012 [15:44]

SharkenPokud to jde tobě blbě, mě to půjde ještě hůř.
A dýl...
Naprosto netuším, co tam pak mám napsat... Emoticon

Emoticon Emoticon

267. rezule
10.02.2012 [14:55]

rezuleMoc se omlouvám, toho jsem si nevšimla. To si piš, že tvé komentáře jako ty dokonale nakopávající beru - patří mezi těch pár, co si vždycky přečtu, než jdu psát, pak to jde mnohem líp. Emoticon Emoticon

10.02.2012 [14:39]

DarkFirefliesKájí, máš mail. Emoticon

265. rezule
10.02.2012 [13:49]

rezuleAhoj. Emoticon Je mi to blbé, ale přesto se do toho pořád nakopávám, když si vzpomenu, že jsi kdysi tak překrásné komentáře nechávala... Pamatuješ si ještě na ŽSN! ? Od té doby přibyli další tři kapitoly a já bych byla opravdu moc ráda, kdyby jsi mi napsala na něj svůj názor. Emoticon Emoticon

264. Nesii
01.02.2012 [20:13]

NesiiAhoj. Veľmi by som s ti chcela poďakovať ku komentovaniu mojej poviedky I want to feel pretty!!! Veľmi si to vážim, fakt ti ďakujem. Si super.
PS: Už som pridala len tak pre zaujímavosť aj 14. kapitolu. Tak keď tak sa pozri. :)
A teším sa na Upírí chúvu. :D

263. Kika57
25.01.2012 [20:42]

Kika57Ahoj. Emoticon Tohle už jsem dlouho nedělala, takže jsem zapomněla, jak se to dělá. Mmmm... Takže to udělám nějak takto...
Chci dalšíííííííííí! Další dávku krásné povídky, kdy Bella ještě není s Edwardem, i když už to začíná vypadat zajímavě. Povídky, kde se tam plete její "super" sestra, která se jí opět nas*re do života. Ta povídka se jmenuje Bella Gomez aneb život ve stínu. Emoticon Takže kdy bude další kapitolka tvého příběhu? Emoticon

262. jerrda
24.01.2012 [17:03]

jerrdaahojky. :)
Obracím se na tebe s velkou prosbou. :) Byla bys tak neskonale ochotná udělat mi kritika? Emoticon Emoticon Mám napsánu pouze jednu kapitolku, proto bych chtěla poprosit o tvůj názor zda má smysl dále pokračovat. :) Emoticon Emoticon S pozdravem škemrající Jerrda. Emoticon Emoticon Emoticon

261.
Smazat | Upravit | 20.01.2012 [19:17]

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda by jsi mi mohla dál dělat kritika? Emoticon

260. rezule
19.01.2012 [18:24]

rezuleChtěla bych ti poděkovat za krásný komentář u mé povídky Žádná svatba nebude!, potěšil a nakopl k dalšímu psaní. Vážně, ještě jednou díky. Emoticon Emoticon

259.
Smazat | Upravit | 19.01.2012 [12:21]

Ještě jednou moc děkuju a... jsem ráda, že jsi se kvůli mě nemusela vzdát své večeře. Emoticon

13.01.2012 [19:37]

NeyimissDrahouši, kolik kapitol bude mít Kompas? :)) Celkově, stačí přibližné číslo. Emoticon Emoticon

11.01.2012 [12:54]

zuzinecckaaJá jsem ráda upřímná. Nelíbí se mi to, když někomu něco okomentuji kladně jen proto, aby měl radost... Snažím se pomoci všemi směry.
To, že se mi to od loli moc nelíbí - jedna osoba mě také naučila hledět dalším pohledům než jen povrchnímu psaní. Tak proto taky nejsem schopná si užít její další povídky, protože se snažím lidem trochu pomoci v psaní, když vidím, že to není... To dokonalé.
Bohužel, vím, že ani já nejsem dokonalá, ale aby mně takhle někdo pomohl... To není nikdo. Tedy... Téměř, ale mrzí mě, že mi nikdo není schopný (krom jediné osoby :)) napsat, co by se na tom dalo zlepšit...
A co se týká čtení... Chápu to. Já jsem teď začala po x měsících z webu (tohoto) přecházet zpět na knihy a žeru je snad ještě více než své vlastní psaní (vtip Emoticon ).
Takže vím, jak to cítíš...

11.01.2012 [12:41]

zuzinecckaaJá vím, jen jsem chtěla podotknout, že to není žárlivost, proč jsem to psala... Já nevím, prostě... Bych chtěla, aby psala i o někom jiném. A aby to maličko... Nevím, aby to zkusila maličko pozměnit, ale záleží na ní.
Nebyl to útok proti tobě, tak jsem to nemyslela ten svůj předchozí komentář. A vím, jaké to je, když se mnou někdo nesouhlasí... Ale opravdu každý máme své názory Emoticon , i když se to nemusí líbit Emoticon .
A těším se, až se začteš do NFS. :)

11.01.2012 [11:41]

zuzinecckaaAhoj... Dívala jsem se v administraci na tvůj koment k lolalitě a její povídce. To mně je jedno, závist je jedna s věcí, co na tomto webu opravdu nevedu.
Spíše mi je líto, žes četla jiné věci, na které jsi zapomněla... Ale ani nevím, zda mě to těší či ne. Od tebe mě komentář vždy potěšil, ale je veliká škoda, žes na mou kapitolovku zapomněla. Jako většina ostatních.
Takhle by psal závistivý člověk? Jak myslíš.. To bych musela i k tvým povídkách psát závistivé komentáře jako k ostatním jiným. Jen jsem vyjádřila svůj názor. I když... Každému se může zdát vždycky všechno jinak...
Mno nic, já tě tu už nebudu otravovat. Každý máme nějaký názor Emoticon

254. Nesii
07.01.2012 [16:01]

NesiiAhoj. PRIDALA SOM aj 12. kapitolu, tak sa čaká na publik. + nový trailer. Emoticon

253. Nesii
06.01.2012 [13:22]

NesiiAhoj. Mala som ti dať vedieť. Už vyšla 11. kapitola I want to feel pretty!!! Tak ak chceš, mrkni sa. Emoticon

252. Kika57
04.01.2012 [5:21]

Kika57Kajko... Ty jsi dokonalá, víš to? Emoticon Právě jsem dočetla tvůj komentář k LZM a jsem ráda, že ze sebe dostanu aspoň něco. I on byl naprosto perfektní, sen každého autora. Teď si připadám až moc šikovně. Emoticon
Překvapilo mě, že jsi mi věřila každé slovo, i když jsem to nikdy nezažila. Překvapilo mě, že si myslíš, že tvé komentáře byly ztřeštěné nebo ujeté. Byly prostě... Vždy mi vyvolají úsměv na tváři a povzbudily k psaní.
Když dostanu komentář se smajlíkem, jsem ráda, že si někdo vzpomněl, ale když dostanu komentář od kajky, raduju se jako malé děcko. Emoticon Emoticon Tak teď jsem si aspoň trošku vylila city a klidně bych pokračovala, ale už musím jít - autobus. Emoticon
Jsem moc ráda, že jsem tě poznala. Jsi až moc fajn. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.12.2011 [16:26]

DarkFirefliesPokus si jseš jistá svým psychickým zdravím a víš stoprocentně jistě, že při čtení té příšery nezkolabuješ, tak máš na e-mailu další kapitolu, jestli se tomu tak dá říkat. Emoticon

27.12.2011 [12:41]

DarkFirefliesTak fajn, dneska je konečně bratr pryč a já mám čas, takže dnes tu kapitolu na 100% ke schválení dám. Emoticon A pak konečně doženu Gomezku, vím, že mi nějaká kapitolka utekla. Emoticon Emoticon Takže čekej komentář, nejspíše plný smajlíků, protože se mi je konečně podařilo zprovoznit. Emoticon
Co se toho noťasu týče... Táta tvrdí, že ho dostanu opravený jako narozeninový dárek. Emoticon Takže snad ho v tom lednu přece jen dostanu z opravny zpátky. Emoticon Emoticon
Děkuji za přání k Vánocům, nejspíše to pomohlo, protože tohle vážně byly povedené Vánoce. Emoticon Už možná proto, že jsme se sestrou dostaly štěně a ono je s tím psím štěkotem doma přece jen veseleji. Doufám, že i ty jsi měla povedené Vánoce. Emoticon
A jinak mám na tebe otázku... Ve volných chvílích se snažím zmastit první kapitolu nové povídky. Až to dopíši (což tedy ještě pořádně potrvá :D) můžu ti ji poslat na zkritizování? Emoticon Emoticon

25.12.2011 [18:37]

DarkFirefliesZdravím,
jsem tady samozřejmě kvůli Kompasu - jestli nemáš žádné výhrady ke kapitole, tak ji dám ke schválení zítra - snad. Vím, ozývám se dost pozdě,ale mám notebook v háji, navíc minimum času i možností dostat se k počítači mého bratra. Takže se omlouvám a hned, jak bude třeba jen chvilička času, zkontroluji po sobě kapitolu a dám ji ke schválení.
Jinak samozřejmě přeji příjemné prožití Vánočních svátků. :)

248. Kim
23.12.2011 [20:30]

KimUdělala jsem to za tebe a přidala si tě. Emoticon

247. Kim
23.12.2011 [20:20]

KimKaji, moc děkuju za nádherný komentář u Ztracený. Moc mě to potěšilo. Jsi zlatíčko. DĚKUJU!! Emoticon Emoticon
Krásné vánoční nápisy. Emoticon Emoticon
A ještě ti přeju Veselé Vánoce a bohatého Ježíška. Emoticon Emoticon

20.12.2011 [22:23]

TeenStarKaji, žiaden strach, vôbec to nebolo dlho. Emoticon Navyše by som si na takúto odpoveď počkala aj omnoho dlhšie. Emoticon Si proste úžasná! Emoticon

245. Ainslee
15.12.2011 [20:29]

AinsleeHola holá,
vyšla v pořadí už druhá kapitola povídky I'm screaming "I love you so!". Doufám, že se i tentokrát dílek zalíbí. Emoticon

11.12.2011 [11:46]

BellaSwan1992Ahoj kajko, no dlouho jsme si nenapsali ani řádek, a nevím, jak a kdo vlastně tu naši diskuzi a povídání ukončil, ale napadlo mě, že se ti ozvu, zeptám se jak se máš a tak... Tak co? Emoticon Jak se máš? Co škola, pořád tě tak trápí? A co povídky? Emoticon
Tak já zas jdu. Měj se... Emoticon Emoticon

243. Ainslee
08.12.2011 [20:16]

AinsleeDíky za názor a radu. Emoticon Vím, jsem příšerná, když se nechám odradit po prvních kritikách, ale i tak. Nemůžu si pomoct. Emoticon Jinak jsem ráda, že se ti povídka líbí. Je to pocta od takové oblíbené autorky! Emoticon

Jinak kdy napíšeš první kapitoly tvého nápadu? Moc mě zaujal! Emoticon

242.
Smazat | Upravit | 01.12.2011 [22:51]

Ahoj, asi už si nepamatuješ, že jsi četla mojí povídku Vize (teda to, co z ní zatím je hotové).Protože jsem ji sem dala asi před milionem let (letos v dubnu).Vize teď nějak stagnuje, ale mám rozepsanou povídku jinou.Chci ji sem dát ale až budu mít napsáno víc, aby to bylo koherentní.Mimo jiné, máš hrozně hezké shrnutí a vůbec se mi líbilo, co píšeš v úvodu.Dík a měj se, Lada.

30.11.2011 [15:35]

DarkFirefliesNazdáár. Emoticon
Mám otázku - nevadí, když dám dnes Kompas ke schválení již dnes? Zítra se totiž bohužel vůbec nedostanu k PC a v pátek jsem u babičky, takže se k počítači také dostanu jen těžko, myslím, že slovo "internet" je jí totiž mé babičce absolutně neznámé. Emoticon Emoticon A víkend to samé, téměř celý ho strávím v Praze. :/ :D Takže jestli k té, tentokrát příliš kostrbaté kapitole nemáš nějaké výhrady, dala bych to během večera ke schválení. Emoticon Emoticon

29.11.2011 [15:10]

KatariEsmeCullenKikuš... Nebudeš náhodou psát nějaký pokračování k povídce: Someone like you??? Já moc klasiku E+B nečtu, i když tohle bylo spíš E-B... Ale to nevadí.... já jenom, že mě to moc zaujalo... jak řikala, že si najde někoho jako on... tak bych chrěla vědět jak to dopadne.... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.11.2011 [16:12]

DarkFirefliesTady má někdo narozeniny Emoticon Emoticon
Přeji ti všechno nejlepší... A pořádně to oslav! Emoticon

Edit: Co se Kompasu týče, už ho mám konečně hotový. Měla by jsi ho mít na e-mailu. Tentokrát je to více než divné, tak snad se nezděsíš. Emoticon Emoticon

238. Kika57
26.11.2011 [9:31]

Kika57Já jsem si vzpomněla! Já jsem si vzpomněla! Emoticon Už vím, jak to víš a už vím, jak moc budeš mít zkažený překvapení. Emoticon Možná bych to mohla poupravit... Ne! Neupravím to. Emoticon
Jinak díky za komentář. Emoticon

24.11.2011 [20:37]

zuzinecckaaHojky, tak další kapča NFS vychází... Pokud jsi na ni nezapomněla. Tak snad tam najdu i od tebe koment!

23.11.2011 [16:42]

kajka007Gaylen, tak teď jsi mě dostala. Musím říct, že si to upřímně nemyslím... Podle mě jsem jen horší průměr. Já vím, že by si měl člověk věřit, ale. Emoticon Mockrát ti ale děkuji za tvou chválu, jen takové komentáře mě dokáží povzbudit a trochu zvednou sebevědomí. Nedokážeš si představit, jak moc to pro mě znamená. Emoticon

235. Gaylen
22.11.2011 [19:34]

GaylenAhojky, příšerně nádherně píšeš, a taky mě děsně zajímá jak se jmenuje ta boží písnička co máš tady na shrnutí. Jééé a promin až tedkon sem zjistila žes ten název už někomu psala. Ale to neva, protiže stejně píšeš fantasticky Emoticon Emoticon

21.11.2011 [21:52]

nicolCarlieCullenĎakujem pekne... už sa to sťahuje Emoticon Emoticon

21.11.2011 [20:29]

kajka007NatynQa, jak to že nemůžu napsat nic na tvé shrnutí? Emoticon No to je jedno. Emoticon Asi tě zklamu, ale je to stažené klasicky s uložto.cz. Ty scény jsem asi jen dobře vybrala ( Emoticon ), že se všem zdají tak kvalitní.

Mimochodem, když už mám možnost ti psát (já vím, jsem mimo Emoticon ) chci se zeptat, jestli chceš někdy dopsat Býti kurtizánou. K této povídce mám totiž takový vážný vztah. Byla úplně první ze všech, co jsem na tomto webu četla. Milovala jsem ji a mrzí, mě, že už tak dlouho nepřibila další kapitola. Předem díky. Emoticon

232. NatynQa
21.11.2011 [19:25]

NatynQajá v kině sice byla, a stažený to mám, ale je tu nekvalitní kinorip verzi... Emoticon

231. NatynQa
21.11.2011 [19:23]

NatynQaahojky, překlikla jsem se a dostala se na Lásu za mřížemi a všimla si tvého traileru... prosímtě, kde jsi vzala ty scény z breakig dawn v takové kvalitě? Emoticon myslíš, že bys mi mohla dát odkaz na stažeí té dobré verze? Emoticon Emoticon Emoticon

21.11.2011 [18:38]

nicolCarlieCullenAhoj, videla som trailer, čo si robila pre poviedku Láska za mrižemi... a že tam boli scény Breakin Dawn?... prosím ťa odkiaľ to máš?... stiahla si to alebo čo?... Emoticon Prosím napíš mi kde si to zohnala Emoticon lebo by som si to chcela pozrieť ešte raz... Emoticon keby si bola taká dobrá a napísala mi to do zhrnutia Emoticon Dík Emoticon

229. 4dd4
20.11.2011 [13:54]

4dd4Ahoj, na tvou žádost byla smazána povídka Odchod do armády.

20.11.2011 [0:25]

BellaSwan1992Ahoj Kajko, tak tedy, no, mně můžeš říkat v celku jak chceš, je mi to jedno, lidi mi tu říkají Bellčo, Belluš, Bells, ale jestli ti to nevyhovuje, můžeš mi říkat Adélo, jmenuji se tak. Emoticon Emoticon No a samozdřejmě s tebou, co se týče té školy souhlasím. Ještě, že byly ty prázdniny, ačkoliv to zase příšerně rychle uteklo... Navíc, zítra budu muset udělat aktualitu ze zemáku na úterý, seminárku z občanky na úterý, pak v pondělí píšeme test z biologie a fyziky, kterou totálně nechápu. Mno, a dneska ksem byla na Rozbřesku! Emoticon Emoticon Už jsi to viděla? Nechci tu zabíhat do podrobností, protože bych někomu mohla zkazit překvápko, ale vážně se mi to líbilo... Emoticon No a jak si užíváš volna? Emoticon Emoticon

227. jane
18.11.2011 [18:15]

Ahoj mohla bych tě požádat o to, aby jsi mi řekla kdo zpívá tu písničku co máš hned tady nad komenty?prosím Emoticon Emoticon

226. jane
18.11.2011 [17:52]

moc se omlouvám, nějak mě nenapadlo se kouknout nahoru a dík.

18.11.2011 [17:49]

kajka007Jane, Ahoj. Je to napsané hned na začátku, protože se na to pravidelně někdo zeptá, ale nevadí. Klidně to napíšu znova. Emoticon . Je to How could this happen to me od Simple plan. :)

224. jane
18.11.2011 [17:35]

Ahoj mohla bych tě požádat o to, aby jsi mi řekla kdo zpívá tu písničku co máš hned tady nad komenty?prosím Emoticon Emoticon

223. Kika57
17.11.2011 [9:37]

Kika57Určitě počkám! Emoticon Jsi moc hodná, že sis to rozmyslela! Díky Emoticon Emoticon

16.11.2011 [19:29]

DarkFirefliesKajko! Moc gratuluji k umístění v tabulce, zasloužíš si to! Emoticon Emoticon

12.11.2011 [11:33]

DarkFirefliesPáni, tady se děly změny! Emoticon Emoticon To shrnutí je teď snad ještě hezčí, než bylo, pokud to vůbec jde. Emoticon

220. Kim
11.11.2011 [22:33]

KimJééé, tady se nám to nějak změnilo. Emoticon Emoticon
Krasný to tady máš. Emoticon Emoticon

11.11.2011 [22:12]

kajka007Díky, ale nejsem si tou změnou moc jistá. Emoticon

218. Tess2
11.11.2011 [22:05]

Tess2Páni, ty jsi tedy opravdu pořádně zapracovala na úpravě shrnutí Emoticon moc se ti to povedlo Emoticon

08.11.2011 [19:04]

BellaSwan1992No, povídej mi o tom, třeba minulý týden ve středu jsme měli dvouhodinovku matiky a věděli jsme, že budeme psát test. Tak jsme si ho teda napsali a oddychli si, že máme zas na chvíli pokoj, další hodinu přišla s dalším testem. Všichni jsme byli jako "Cože! To je na známky? Je to test? Ale vždyť jste nic neříkala", takže super a hned druhý den ve čtvtek jsme zase psali nečekanou. Vím, že si z toho lidi dělají srandu, ale to si ti učitelé vážně myslí, že člověk má jen jejich předmět? Že mám čas se učit jenom matiku? Omyl. A to si myslí každý učitel... To je pořád: "Ale vždyť jsem vám včera říkala, že si to napíšeme", "Ale vždyť jste na to měli 3 dny", "Ale vždyť už jsme týden nepsali, tak co čekáte?"... Co cěkám? Hm... Čekám, že jednou budu moct svobodně přijít domů a pocitem, že se ten den nemusím nic učit. Je teprve listopad a mně už z tý školy hrabe. Jo a na BD se taky den ode ne víc těším. Emoticon Lístky ještě ani nemám, což mi připomíná, že si je musím zjednat. Nechci přijít do kina slyšet: "Ehm... Totálně vyprodáno." Emoticon Hm... Jsem překvapená. Tobě se nelíbí? Mně to přijde jako naprosto perfektní nápad. A doufám, že ho co nejdřív zpracuješ. Dobře, tak se budu těšit na ten druhý nápad. Emoticon Ano, ano, TVD, jaký to báječný seriál. Docela ti upřímně závidím, že jsi ještě posledních 5 dílů neviděla, znamená to, že teď neumíráš zvědvostí, co se v 9. epizodě a dál bude dít. Emoticon Emoticon Emoticon Tak si to užij až na to budeš mít čas, jsou naprosto úžasný díly. Emoticon Emoticon Jinak ty animky, co tu ve shrnku máš jsou bezvadný! Emoticon Hele, taková otázečka, jak ti mám říkat, Kajko? Nevím, co se ti líbí. Můžu ti říkat tvým pravým jménem, ale to bych ho musela znát. Emoticon Tak si napiš. Emoticon

08.11.2011 [16:39]

BellaSwan1992Jo, souhlasím... Přijde mi, že minulý rok to bylo o tolik jednoduší, na testy jsme se vždy domlouvali relativně dost napřed, třeba týden. Dnes je to spíš "Zítra si napíšeme..." Čekám, až se z toho úplně zblázním. Jinak už mě chytla vánoční nálada... Emoticon A mám se vcelku dobře. Emoticon Emoticon Začínám se pořádně těšit na BD a tak. Emoticon No a já a nové povídky? Hmm... Mám asi tak 3 nápady na drabbly a jeden na jednorázovku, ale s mou leností, těžko říct, kdy se dočkají zpracování... Emoticon Nicméně do Vánoc bych chtěla aspoň jeden drabble napsat. Emoticon Já nejsem moc tip na kapitolovky. Emoticon Nevím, moje múza je hodně nestála, takže by se klidně mohlo stát, že bych v půlce vůbec neděla o čem psát, dál nevím, jestli bych zvládla ten stres, že musím napsat kapitolu... Jsem spíš na jednorázovky, drabbly a tak. Emoticon Ale naopak číst kapitolovky mě nesmírně baví. Takže budu na tu tvojí bedlivě vyčkávat... Emoticon Emoticon Bude to kapitolovka? A je to to z těch tvých nápadů, co máš tu ve shnku? Protože ten se mi hrozně moc líbí. Emoticon Jo a sleduješ TVD? Emoticon Emoticon Emoticon

215. vilinka
06.11.2011 [1:38]

vilinkaKaždý by si myslel,
že jen blázen tohle vymyslel.
Já však nepopírám, že blázen jsem,
a proto píši ti sem.
Jde mi jen o jednu věcičku,
a to pochválit ti tu úžasnou povídku.
Vlastně, je jich víc,
ale to si řeknem zas jindy, teď s tím pryč.
Jde o to, že Gomezku miluju,
a každý díl sleduju.
Vlastně, povídka se sledovat nedá,
ale vem to čert, běda.
Takové to věci teď nebudeme řešit,
radši se soustřeďme na to, jak to vyřešit.
A co vlastně řešit? No, přece to, že
tvá povídka je skvělá, hlavně.
Chápu, že tohle je blbý slovosled,
ale je to dávno, co psala jsem báseň naposled.
Tak se nezlob za tento styl psaní,
navíc já mám ráda se slovy hraní.
Tak si dnes každý trochu pohrajeme,
a bude to zase skvělé.
No, vrátíme se zpátky k povídce,
ať dozvíme se co nejvíce.
O kom, že je tu řeč?
Přece o Belle a tobě, to by byla skeč.
Ptát se tě dnes nebudu,
kdy plánuješ další kapitolu.
K čemu by mi to taky bylo,
radši si počkám na tvé dílo.
V půl druhé to dnes zakončím,
takhle to dobře neskončí.
Proto jen poslední větu,
Kdy se dočkám dalšího zvratu?
Kdy ten zvrat bude znamenat konec povídky
a já budu posmrkovat kapesníčky?
Doufám, že to ještě nenastane,
dokud nevytáhnu saně.
Vlastně ani pak ne,
ale už to ukončeme.
Dnes to věnuji Tobě, Kajinko,
těším se na tvůj další výtvor, malinko. Emoticon
Ne, na tvůj výtvor se těším hodně. Emoticon

02.11.2011 [21:05]

BellaSwan1992Och, mockrát za ten velkolepý komentář děkuju. Hrozně moc si ho vážím. Za věnování nemáš zač, cítila jsem, že si ho prostě zasloužíš. Emoticon Emoticon Emoticon A opravdu moc děkuju. Emoticon Jo, taky za upozorňění nemáš zač, nevěděla jsem, jestli ti mám dát vědět, nechtěla jsem se vnucovat, ale když je tvůj, tak jsem si řekla.. Emoticon Emoticon Taky mě škola trápí, strašně moc testů, soucítím stebou, poslední měsíc, snad není den, kdybychom nepsali minimálně jeden test, a to učitelé pořád chodí a diktují si další další. Nevím, ale myslím, že mi z toho brzo hrábne.. Emoticon Jinak, se mám ale fajn. A taky se nějak snažím psát. A co ty, nějaké plány na povídky? Emoticon Emoticon Emoticon Ještě jednou mockrát děkuju za komentář. :)

213. Kika57
02.11.2011 [19:25]

Kika57Můžeš? Každopádně! Emoticon Sice mě překvapilo, že si toho někdo všiml (po týdnu), ale aspoň něco. Klidně něco můžu napsat a "jen" to rozeslat po mailech, ale zase nevím, jaký by byl zájem. Emoticon

02.11.2011 [15:46]

zuzinecckaaAhoj, tak další kapča NFS čeká na schválení, ale nevím, kdy mi vyjde. Takže já se ti tu kdyžtak zase ozvu, až bude úplně na světě, ju? Tak zatím pa

01.11.2011 [20:58]

TwilightkacertTipla bych ti tak čtrnáct, plus mínus rok. Emoticon

01.11.2011 [20:41]

TwilightkacertAhoj,
nemáš zač. ;) A promiň, že jsem na tebe byla tak přísná. Kdybys potřebovala pomoct s dalšími okolnostmi děje, klidně mi napiš. Mimochodem, nemám nejmenší páru, kolik ti je. Jenom tipuju podle stylu psaní. Emoticon Emoticon

209. vilinka
31.10.2011 [20:54]

vilinkaTo je dobře. Emoticon

208. vilinka
31.10.2011 [20:50]

vilinkaOk, já jen, protože někteří lidé jsou na takové věci hákliví, tak jen kvůli tomu. Emoticon

207. vilinka
31.10.2011 [20:34]

vilinkaAhoj, trochu jsem brouzdala po tvém shrnutí a narazila jsem i na trailer, který jdi udělala pro Nikol. Všimla jsem si, že některé části, i když ne úmyslně, tam mám podobné, a tak posílám odkaz - www.youtube.com/watch?v=aBfEwlZZoHQ - abys zhodnotila, jak moc je to podobné. Pokud s tím budeš mít problém, tak napiš a já ho vymažu a udělám si nové. Emoticon

30.10.2011 [15:58]

BellaSwan1992Ahoj, nechci tě moc otravovat, ale napsala jsem nový drabble, a jelikož je TVŮJ, byla bych ráda, kdyby sis ho přečetla. Tak, když budeš mít někdy chuť.. Jinak, jak se máš? Emoticon

29.10.2011 [14:32]

zuzinecckaaHojky, vyšla mi další kapča NFS, jen tak připomínám :)

204. Kika57
28.10.2011 [21:59]

Kika57A já nechápu, jak můžeš napsat doják jako byl tento! Emoticon Za nic se neomlouvej. Jak já se těším na další kapitolu! Emoticon

203. Kika57
28.10.2011 [21:55]

Kika57Kajko! Co.. Jen opravdu málo povídek mě rozbrečelo a tahle kapitola se mezi ně řadí. Emoticon To není fér... Jakoby nestačilo to, co si prožije (jak jsme se o tom minule bavily - Edward a.. Emoticon )Opravdu krásná kapča! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

202. Kika57
28.10.2011 [21:41]

Kika57Ty jsi dobrá, ty jsi dobrá!! Emoticon A Kika otevírá mail a jde se pustit do čtení. Za chvilku ti napíšu. Emoticon

27.10.2011 [22:53]

N1I1K1O1LEhm.. Složila jsem ti písničku.. Emoticon Karolínko, Karolínko, Karolínko má! Zachatuj na icqku, se mnou teď hned teď! Nudím se, a proto, píši ti sem! .... Tvoje ručičky, jsou celé ze zlata! Když píší povídku, připadám si hrozně bohatá. Od nich si přečtu jen, vše co vydají, když napíší na stmívání.eu povídku! Emoticon Právě jsi byla přítomna mého zkratu, tak se omlouvám. Emoticon

200. vilinka
25.10.2011 [17:49]

vilinkaAhojik,
poslala jsem ti teda tu kapitoku na mail. Tak až budeš mít čas, budu ráda, když se na to mrkneš. Emoticon Ještě jednou moc dík za ochotu. Emoticon

199. vilinka
24.10.2011 [22:34]

vilinkaKajko, byla bych velmi ráda, kdybys mi s povídkou Vitam aut mortem poradila. No, prostě jsem měla super nápad a pak už nedomyšlené, jak dál. Jinak mám k ní napsanou i druhou kapitolku, tak kdybys mi pak chtěla poradit, tak bych ti ji poslala. Moc dík. Emoticon

24.10.2011 [20:52]

kajka007nikca289: Kapitolu dám ke schválení zítra, tak snad tě nezklame. Budu ráda za tvůj názor. Emoticon A díky za zájem.

197. nikca289
24.10.2011 [20:41]

Kedy bude dalsia kapitola Bella Gomez a život ve stínu ? Je to supr povidka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.10.2011 [19:32]

MartinaBlackJéé! strašně děkuju za komentáře k povídce!!! Emoticon Hrozně si mi zvedla náladu! Emoticon Emoticon Emoticon

195. vilinka
23.10.2011 [23:36]

vilinkaJsem ráda, že bude za takovou chvilku. Jinak teď jsem se konečně dokopala k tomu, abych si přečetla i Srdce je nejlepší kompas. Jsou to prostě naprosto úžasné povídky, obě dvě. Zajímalo by mě, jak to děláte, že tak úžasně píšete? A podle mě jste jedny s nejlepších autorek na webu. I když podle mě takových je, ale fakt jedny z mých nejoblíbenějších. Emoticon

194. vilinka
23.10.2011 [22:46]

vilinkaHojky, kdy bude další kapitolka Belly Gomez? Vím, že tě nejspíš otravuju, ale budu ráda za odpověď, protože tuto povídku upa nejvíc zbožňuju. Emoticon

23.10.2011 [22:20]

KatariEsmeCullenLíbí??? Tak to ani omylem... Já jí ZBOŽŇUJU....! A to je rozdíl...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.10.2011 [22:02]

KatariEsmeCullenJá ti věřím Kajko... takže určitě mě nezklameš...! Emoticon

23.10.2011 [21:50]

KatariEsmeCullenDěkuji...! Už se moc těším..:!

23.10.2011 [21:17]

KatariEsmeCullenAhoj,
Chci se zeptat kdy bude další kapitola Gomezky...?!
Děkuji KatariEsmeCullen... =) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

189. Kika57
23.10.2011 [20:54]

Kika57Proboha, Kajko. Děkuji ti za tvůj komentář, ale mě? Nápady mám obyčejné a zpracování průměrné. Když se rozhodneš prozkoumat tento web, tak se po půl hodince dojdeš k tomu, jak moc ses mýlila. Emoticon Každopádně ti děkuji. Emoticon Emoticon

21.10.2011 [22:55]

DarkFirefliesTak to je moc... Emoticon Emoticon Emoticon Tobě muselo hrábnout, jiné východisko nevidím. Emoticon Emoticon

21.10.2011 [20:38]

DarkFirefliesJasný Emoticon A ten net mě jako z dovolením pěkně se*e... Emoticon Emoticon Emoticon
No, nevím, kdo ej tu magor... ty že píšeš hůř než já? Prostě magor... Emoticon Emoticon

186. Kika57
21.10.2011 [20:33]

Kika57Zítra?! Emoticon Vždyť odpověď už máš, tak na co čekat? Emoticon Ty... Tyrane! Takhle chudáka Kiku mučit!! Emoticon Emoticon

21.10.2011 [19:03]

DarkFirefliesCo proti tomu mám? Všechno... Emoticon Emoticon Ale co, oni to čtenáři nějak přežijou .Emoticon Jinak, Kompas dej ke schválení, až si najdeš chvilku na zkontrolování, atd. Je to týden, co vyšla minulá kapča, takže to tak vychází. A taky se omlouvám za pozdní odpověď, ale šíleně nám blbne net. Emoticon

21.10.2011 [15:04]

KairaTayAž tam budu, dám vědět... i když já tam pořád jsem. Buď přes mobil - víkendy nebo večery a dopoledne... Emoticon

21.10.2011 [14:58]

KairaTayUrčitě se mrknu. Emoticon Nemáš icq nebo tak něco... Jestli jo, napiš mi ho na email... Thor.stories@gmail.com Emoticon

21.10.2011 [14:53]

KairaTayNemáš vůbec za co... A já ještě jednou děkuju. Dokonce mne navnadil tak, že přemýšlím o přečtení povídky... Emoticon

181. Kika57
21.10.2011 [14:52]

Kika57Když jsou psány veřejně, tak se do nich plést můžu. Emoticon A ptát se Dark? Slovo čtenáře je taky moc důležité! Emoticon

21.10.2011 [14:49]

KairaTayAhojky, děkuju ti za kompliment k mé povídce. A tobě skládám poklonu k traileru ke kompasu... Je to krásné. Emoticon

179. Kika57
21.10.2011 [14:46]

Kika57Kdy máš přidat 10. kapitolu? Hned! Emoticon Emoticon

20.10.2011 [22:01]

DarkFirefliesTák, Kompas máš na e-mailu. Až budeš mít chvilku času, mrkni se na to. Ale je to... divné Emoticon

20.10.2011 [15:37]

zuzinecckaaAhoj, tak jsem se posnažila a napísala další kapču NFS. Tak když tam necháš nějaký komentík, zlobit se nebudu :P

176. zuzka88
18.10.2011 [22:19]

zuzka88Vůbec nemáš proč děkovat. To ty jsi to tak napsala. Překvapilo mě to, bylo to něco nečekaného a vážně jsem zvědavá, jak se to bude vyvíjet dál. Mám už nějakou představu, mám hodně bujou fantazii, tak jsem zvědavá, jestli jsem se aspoň trochu přiblížila. A to, že jsem tvůj největší kritik mě moc těší, začínám mít pocit, že to kvůli mě jsi přepsala už napsanou kapitolu EmoticonAť už to bylo kvůli čemukoliv, určitě jsi to zvládla dobře. Takže rychle piš dál Emoticon

18.10.2011 [18:05]

DarkFirefliesKajul,
mě tedy ten můj "normální komentář" moc normální nepřipadal Emoticon. Ale co se dá dělat, můj mozek má poslední dobou nějaké obrácené myšlení Emoticon
Jinak, za normálních okolností stíhám, jenže teď se na nás ve škole pořádá spiknutí Emoticon Třikrát týdně máme do půl čtvrtý a dneska jsme např. psali pět testů a to by člověku "hráblo" Emoticon Takže, nechtěj vidět, jak vypadá část Kompasu, kterou zatím mám. Píšu totiž asi takhle: V sedm se dostanu ke psaní, nepíši sto slov, vzpomenu si, že máme úkol z chemie. Napíšu ho, vrátím se ke psaní a najednou si vzpomenu, že mám za půl hodiny zumbu Emoticon
A za komentář samozřejmě vůbec nemusíš děkovat. Píšu prostě to, co si myslím. Emoticon

16.10.2011 [16:18]

zuzinecckaaAhoj, s radostí budu upozorňovat na kapitolky :)
Hlavně jsem nechtěla bejt klasická, že Edward je borec, myslím, že je lepší, když taky dá šanci ostatním. :)
No a ten pc mám už v pořádku. Ono je to tak, že já mám noťas a bráška klasickej pc, takže tam jsem minulý týden byla na chvíli a jinak jsem na privátu v jiném městě, kde studuju, takže tam jsem se k pc nedostala vůbec. Emoticon

16.10.2011 [11:38]

zuzinecckaaAhoj, další kapča NFS je zas na světě, tak když mi tam hodíš koment, zlobit se nebudu :P

13.10.2011 [20:50]

lolalitaAhoj,Kajka. Musím reagovať na tvoj komentár. Mám slzy na krajíčku. Veľmi si ma potešila a pozdvihla mi náladu. Cením si to a som hrozne rada, že sa ti poviedka páčila.

11.10.2011 [21:03]

DarkFirefliesA co je podle tebe hodina? Emoticon Věčnost? Emoticon Hele, tos mi nemohla říct, jak hroznej ten Kompas je? Teď mě málem trefilo, když jsem to opravovala. Emoticon Polovina vět mi tam nedávala smysl. No, příště si to po sobě budu muset přečíst dříve, než to pošlu do světa Emoticon

11.10.2011 [18:31]

DarkFirefliesOk Emoticon Ale dneska ho aspoň zkontroluju, nevím, jak bych to zítra stíhala (zase škola do čtyř Emoticon ). Neodepsala dřív? Emoticon Vždyť jsi napsala skoro hned Emoticon

11.10.2011 [17:42]

DarkFirefliesNazdár, Kájí,
co s Kompasem? Mám ho dát dneska ke schválení? Emoticon

09.10.2011 [21:43]

domcamerciBohužel jsou mezi námi i tací, co s tím mají problémy.:) Lehčí matematika je relativní pojem. :D Emoticon

09.10.2011 [21:25]

domcamerciPythagorovka se učí i na střední:) Emoticon

09.10.2011 [19:32]

stmivani158Fakt? To by si byla zlato Emoticon
Icq 451 353 879 - tam mě pak bombarduj, jestli to jde...
Pošlu ti to na email Emoticon

09.10.2011 [19:19]

stmivani158Ahoj, já teď dopisuji kapitolu, ale trošku z toho nervačím, protože nevím jestli se vám to bude líbit. Emoticon

164. Sharken
09.10.2011 [17:07]

SharkenPíšu chytře? Emoticon Emoticon
To by si učitelka posmála... :D
Nevěřím, že tvé díla ve třetí osobě jsou strašné! Ne, nevěřím!
Pokusím se Prostopášníka napsat, jak nejlépe dovedu... Emoticon

163. Sharken
09.10.2011 [16:46]

SharkenAhoj, myslím si, že ano... Hodně čtu... :DD
Chtěla bych ti poděkovat za ty dokonalé komentáře! Jsou prostě... neuvěřitelné!

Jsem ráda, že se ti povídka líbí, snažila jsem se. Podle mě je psaní v třetí osobě lehčí než v první. Je mi to sympatičtější, ale to asi bude tím, že hodně čtu knížky od spisovatelek, které píší jen ve třetí osobě...

No každopádně doufám, že pokud se třeba i příště mrkneš na další kapitolu Prostopášníka, nezklamu tě. Ještě jednou díky! Emoticon

09.10.2011 [14:31]

N1I1K1O1LTááákže.. Protože ses neuráčila jít na chat, musím ti to napsat sem. :D Dneska jdu s mámou do krámu s parukama.. Neboj, nechci si koupit paruku, ale jdu si zkusit hnědý vlasy. Abych mámě dokázala, že to na mně bude vypadat skvěle! Emoticon Emoticon Tak mi drž pace. Emoticon Emoticon Emoticon

08.10.2011 [22:20]

BubulienkaTie tvoje komenty ma dostali. Ďakujem, strašne strašne. Emoticon To Báááf ma dostalo. Emoticon Sa ti čudujem, že si sa do toho pustila. A áno, asi sa predbiehajú. Som však rada. Emoticon Emoticon

160. Kim
07.10.2011 [16:04]

KimKaji, další kapitola čeká na schválení, tak snad už to brzy bude a dneska dopíšu další.
Děkuju za zájem. Emoticon

05.10.2011 [15:42]

kajka007Chápu, co myslíš, ale ta písnička se jmenuje Untitled (How could this happen to me?). Takže oba názvy můžou být a mě se víc líbí ten druhý. Emoticon

158. Becky
04.10.2011 [23:30]

Máš moc hezký shrnutí i povídky :-) akorát bych ti chtěla říct, že ta písnička se jmenuje ,,Untitled" :D jak si psala je od Simple Plan ale ten název písničky máš špatně :D promiň že tě s tím otravuju, jenže je docela hodně psolouchám a mám je ráda a jak všichni víme (teda nevim jestli všichni)když někdo zkomolí nebo řekne špatně něco o něčem co máme rádi, nedá nám to a musíme ho opravit :D

157. Becky
04.10.2011 [23:30]

Máš moc hezký shrnutí i povídky :-) akorát bych ti chtěla říct, že ta písnička se jmenuje ,,Untitled" :D jak si psala je od Simple Plan ale ten název písničky máš špatně :D promiň že tě s tím otravuju, jenže je docela hodně psolouchám a mám je ráda a jak všichni víme (teda nevim jestli všichni)když někdo zkomolí nebo řekne špatně něco o něčem co máme rádi, nedá nám to a musíme ho opravit :D

156. Any12
02.10.2011 [23:24]

Any12Ahoj, Emoticon chtěla jsem Ti poděkovat za komentáře, které jsi mi nechala u kapitol. Abych pravdu řekla, když jsem Tě tam pak chvíli neviděla, myslela jsem si, že jsi to zabalila. (A ani bych se Ti nedivila... Emoticon ) Ale když jsem si pak postupně četla všechny ty krásné komentáře, strašně mě to potěšilo! A o to víc, žes mi je nechala pod každou přečtenou kapitolou. A z toho, že jsi se opakovala, jsem měla naopak ohromnou radost! Takže děkuju... Emoticon Emoticon Emoticon

02.10.2011 [22:46]

N1I1K1O1Lčauves, Emoticon Emoticon
jen ti chci poděkovat za tvůj úžasně skvělý komentář k mé jednorázovce.. Emoticon
Jsi skvělá! Škoda, že já nikdy tak dlouhý koment nevymyslím. Emoticon
Prostě tě žeru Emoticon

01.10.2011 [17:03]

DarkFirefliesZ někoho, jako jsem já, si nedělej těžkou hlavu Emoticon Asi bych ti tu měla přestat spamovat Emoticon

01.10.2011 [16:48]

DarkFirefliesA já zase nemám právo, abych ničila lidi kolem sebe. Emoticon Tebe už vůbec ne.

01.10.2011 [16:36]

DarkFirefliesKončím s házením problémů na ostatní. Prostě jsem to už všechno měla pod kontrolou, ale přidalo se k tomu dalších x věcí. Mám toho plné zuby a mám strach, že by se to odráželo v mém psaní. Emoticon

01.10.2011 [16:17]

DarkFirefliesBohužel, mám důvod. Emoticon Ty ale ne. Nedělej hlouposti. To že jsem blbá já, to je jedna věc. Ale ty přece pozastavit nemůžeš...

01.10.2011 [15:56]

DarkFirefliesJak jako, že se přidáš? Zbláznila ses? Emoticon

01.10.2011 [15:50]

DarkFirefliesNo jo, to je fakt. Mám horší problémy, než je to, že mi nechceš říct svůj opravdový názor (ještě řekni že ne!) Emoticon. Například nálet, který se koná na mou osobu Emoticon

01.10.2011 [15:42]

DarkFirefliesNo, kdybych chtěla slyšet kritiku, tobě bych to nikdy neposlala Emoticon Emoticon

01.10.2011 [15:33]

DarkFirefliesTsss Emoticon Tak v tom případě ti tu jednorázovku, co píšu, nepošlu Emoticon

01.10.2011 [15:19]

DarkFirefliesTak, já jenom přišla oznámit, že jsem Kompas přepsala. Tedy, ty dvě věty o hale. Posílat ti to asi nebudu ne? Tedy, jestli mi nevěříš, s radostí ti to pošlu Emoticon

145. Kim
01.10.2011 [13:58]

KimZlato, o délku komentáře mi vůbec, ale vůbec nejde. Já jsem šťastná za jakékoliv slovíčko od tebe. Emoticon
Jsem moc ráda, že se ti povídka líbí a strašně děkuju, že jsi mi dala hlas. Emoticon

01.10.2011 [11:34]

zuzinecckaaahoj, hele, přiznám, že v téhlé kapče, co jsem vydala, původně závod už měl být, ale ty postavy se rozhodly jinak, hlavně jessica mi zkřížila plány, tak snad v další už budou, pokud se zas něco nestane :)

30.09.2011 [22:32]

DarkFirefliesNo, tak za chvilku ti jdu ten Kompas poslat. No... trošku se mi vymkl z rukou. Snad ti nebude vadit, že jsem trošku překročila těch daných 1200 slov. Ale ne o moc. Fakt ne! Emoticon Emoticon

30.09.2011 [16:45]

DarkFirefliesČáááu! Emoticon
No, já se konečně vrhnu na ten Kompas. Promiň, že mi to tak hrozně dlouho trvalo Emoticon. Večer ti ho pošlu (pokud půjde vše podle plánu) a společně s ním i ten slíbený Rytmus. Emoticon

30.09.2011 [15:03]

zuzinecckaaAhoj, tak další kapča NFS je již poslaná do administrace. Musím se pochlubit, je zatím nejdelší, no :)
Tak jsem ti oznámila, snad by ji mohli vydat ještě dnes, ale tak co, uvidí se

140. van
30.09.2011 [14:02]

vanAhoj, kedy bude dalsi diel Bella Gomez aneb život ve stínu

139. van
30.09.2011 [14:02]

vanAhoj, kedy bude dalsi diel Bella Gomez aneb život ve stínu

29.09.2011 [16:35]

DarkFirefliesNo, to ti někdy na chatu povyprávím Emoticon. Zatím se tu snažím dopsat alespoň drabble, než táta přijde, ale nevypadá to slibně, múza stávkuje Emoticon Emoticon

29.09.2011 [16:04]

DarkFirefliesZdravím! Emoticon
Jen jsem ti přišla oznámit, že Kompas už mám z části napsaný, ale dopíšu ho až zítra, protože teď jsem tu poněkud... nelegálně Emoticon (mám totiž zarach Emoticon ). Ale zítra ti ho pošlu, společně s druhou kapitolou Rytmu, ok?
A co se Kompasu týče... No, malinko jsem nám to tam zkomplikovala, snad ti to nebude vadit... Emoticon Emoticon

29.09.2011 [10:52]

zuzinecckaaAhoj, omlouvám se, že ještě nevyšla NFS, nemám teď moc času být u pc, takže se omlouvám a bude snad o víkendu :)

28.09.2011 [20:18]

kajka007Tess, Děkuji moc. Jsem ráda, že se ti Kompas líbí, ale je to zásluha hlavně mojí úžasné spoluautorky, která původně přišla s nápadem. Emoticon Ještě jednou díky, opravdu mě to těší, protože já sama si ve psaní moc nevěřím... Emoticon Emoticon

134. Tess2
28.09.2011 [20:10]

Aha, promiň, už jsem si všimla Emoticon

133. Tess2
28.09.2011 [20:04]

Ahoj, máš úžasné povídky, hlavně Kompas je úžasný! P.S.: Ta písnička, co ti tady hraje je úžasná, od koho to je? Emoticon

26.09.2011 [21:44]

DarkFirefliesJaj, Kájí, teď jsem si vzpomněla, že jsem ještě neokomentovala Gomezku Emoticon Stydím se za sebe, ale měj se mnou ještě den strpení. DNes už bych asi kloudný komentář nenapsala. Tak zítra! Dobrou noc Emoticon Emoticon

25.09.2011 [17:32]

kajka007mňamka: Hurricane od 30 Seconds To Mars. Emoticon

130. mňamka
25.09.2011 [17:29]

ahoj chtěla bych se zeptat jak se jmenuje ta písnička co máš u kompasu...hrozně se mi líbí
díky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.09.2011 [18:06]

ForevergirlVeľmi Ti ďakujem. :)
A áno robila som to vo Windows Live Movie Maker. Nie som s tým trailerom príliš spokojná, určite ho prerobím, ale zatiaľ hľadám určité scény z asi tisíc videí na celom youtube, aby sa to tam hodilo.
A nepodceňuj sa, pozrela som si ich a sú parádne, takže žiadne podceňovanie. Emoticon Emoticon

24.09.2011 [12:57]

zuzinecckaaProzradím ti jednu malou věc... Začala jsem psát další kapču, ale nevím, kdy ji vydám. Snad do pondělka, záleží na tom, jak to půjde dobře s nápady

24.09.2011 [11:57]

zuzinecckaaTak jsem ráda, že se ti kapitolka tak moc líbila :P
A samozřejmě, že tě o další budu informovat. Ještě jsem ji nezačala psát, ale už přemýšlím, jak přesně to bude pokračovat :)

24.09.2011 [11:02]

zuzinecckaaHOj, hele, další kapča NFS už je na světě :) Emoticon

125. Kim
23.09.2011 [19:33]

KimKáji, teď se červenám. Emoticon Na tomto webu je tolik úžasných autorů a ty si sem přidáš zrovna mě. Kdybych napsala něco extra tak neřeknu, ale za tu moji patlaninu? Emoticon
Každopádně ti moooc děkuju a bude se snažit psát tak, abych tě nezklamala. Emoticon
Jsi skvělá. Emoticon

23.09.2011 [14:55]

DarkFirefliesTak, Kájí, četla jsem obě kapitoly, které jsi mi poslala na email a povedly se ti, jako vždy. Kompas jsi předělala perfektně a Gomezka je skvělá, vždy mě pobaví.Emoticon
Jinak, sice jsem ti tohle psala odpoledne do e-mailu, ale musím to udělat znovu. Chci se ti omluvit za to, jak jsem byla včera na chatu nepříjemná. Vím, že to se mnou nebylo a nejspíše ani nějaký čas nebude, jednoduché. Tak promiň. Emoticon Emoticon

23.09.2011 [14:40]

kajka007mňamka: Jéé, děkuji moc. Díky za pochvalu, tohle shrnutí dělala enchantress. Emoticon Jinak ty videoklipy? Tobě se to fakt líbí, jo? Jsou to moje první pokusy, takže to podle mě není nic moc, ale i tak velmi děkuji. Emoticon Emoticon

122. mňamka
23.09.2011 [14:35]

ahoj máš to tu moc hezky udělané, ale nejvíc se mi líbí tvoje videoklipy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nejdřív jsem to psala u JoheeeCullen a ona psala, že jsi to dělala ty a že to mám napsat tobě....takže ti chci říct, že jsou vážně super Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.09.2011 [11:44]

JoheeeCullenJá vim všechno, na to jsi zapomněla? Emoticon Emoticon Emoticon

23.09.2011 [11:41]

JoheeeCullenDáš mi sira, nebo sýra? Emoticon Emoticon Ježiš, já jsem vážně pako... Emoticon Emoticon

23.09.2011 [11:29]

JoheeeCullenYes, sir! Emoticon

23.09.2011 [11:12]

JoheeeCullenDusíš se, ale ne smíchy, ale tim, jak si schováváš hlavu pod polštář, aby ses na to nemusela dívat! Emoticon Emoticon
Neva, však já na to přijdu! A pak teprve bude mazec! Emoticon (Sice nevim, proč, ale koho to zajímá, že? Emoticon Emoticon)

23.09.2011 [10:57]

JoheeeCullenVtip? To neznam! Emoticon Emoticon
Budu to must zjistit... Nebylo to třeba na ČEZ? Emoticon Emoticon Emoticon

23.09.2011 [10:43]

JoheeeCullenJo, určitě! Emoticon
Sim tě, blesk je muj pomalejší bratr! Emoticon (V jaký to bylo reklamě? Mně to zase vypadlo! Emoticon Emoticon Emoticon)

23.09.2011 [10:18]

JoheeeCullenPolovina webu? Emoticon Tak to si to asi nechávaj pro sebe a střeží to jako největší tajemství, aby se nemuseli stydět! Emoticon Emoticon
Aha... Tak zas tak moc chytrá nebudu! Emoticon Emoticon

23.09.2011 [10:10]

JoheeeCullenDobře, tak si mě obdivuj, když na to trváš. Emoticon Emoticon Ale díky, to vždycky potěší! Emoticon Emoticon
A za tu písničku taky děkuju, jdu si ji stáhnout! Emoticon
Mam lepší nápad! Rovnou si na shrnutí napiš, jak se jmenuje, pak už se tě nikdo ptát nebude! (Teda, nikdo... Pokud je někdo stejně nevšívaj, jak já, tak bude! Emoticon) Jsem chytrý člověk! Emoticon Emoticon Emoticon

23.09.2011 [9:54]

JoheeeCullenObdivuješ? Emoticon Spíš bys měla přede mnou zdrhat! Emoticon A to hodně daleko! Emoticon Jop, zase mi šibe. Emoticon
Určitě povede! Už se těšim! Emoticon
Jop, jak se jmenuje ta písnička, co máš tady na shrnutí? Je bombová! Emoticon Díky! Emoticon

23.09.2011 [7:57]

JoheeeCullenJá poezie píšu obvykle v noci! Protože jinak je tolik zábavnějších věcí na práci, že se k tomu nedokopu! Takže buď před spaním, nebo pak tak v půl šestý ráno... A to je pak nejvíc, protože tou dobou mi hrabe úplně maximálně! Emoticon
Tak mi dej vědět, až nějaký chystat budeš, protože to bude určitě bomba! Emoticon Emoticon

22.09.2011 [22:46]

N1I1K1O1LAhoj, akorát jsem opět dočetla Gomezku a opravdu nechápu, co se ti na tom nelíbí Emoticon Emoticon
Mně to přijde skvělý a naprosto povedený Emoticon
Začíná se nám to pěkně motat, to já ráda Emoticon Emoticon
Takže to bez problémů dej ke schválení a budu se těšit, až ti to zveřejní Emoticon

22.09.2011 [21:14]

JoheeeCullenTy kráááso! Emoticon Zavítala jsem na tvůj profil a...wow! Ta básnička? Boží! Ten konec je úžasnej! Usmívala jsem se jako měsíček na hnoji! Emoticon Vážně, máš talent! Koukej psát poezie! Emoticon Emoticon

22.09.2011 [19:45]

zuzinecckaahoj, jen jsem ti chtěla oznámit, že další kapču nfs přidám až zítra, musím ještě něco doupravit, takže snad nesnížím tvé vyčkávání ;P

22.09.2011 [12:40]

zuzinecckaaNooo... Akorát ji už píšu, mozek se mi vaří. Ty komenty, i když některé trošku kritické, mě nakoply, takže pokud to nějak stihnu, tak ji dneska ještě dám na schválení, pak už záleží na adminech, jak dlouho jim to bude trvat :)

22.09.2011 [12:28]

zuzinecckaaNo to víš.. Kdybych všechno nacpala do prologu, neměla bych o čem psát v povídce Emoticon Vše se bude postupně odkrývat...
A kdybych nebyla takovej blázen do autíček, tak bych o tom ani nepsala :)

22.09.2011 [7:24]

zuzinecckaaAhoj, díky za koment k povídce NFS. Já to taky zbožňuju, takže jsem se rozhodla, že podle toho napíšu povídku. Jinak ta první kapča měla bejt trošku zmatená, protože tak zmatený je i Edward, takže proto to tak mám. Vše se vysvětlí postupem času...
Jinak NFS, tu hru, taky zbožňuju, těm autíčkům jsem strašně moc propadla... Emoticon A moc doufám, že jsem si nezkazila reputaci :)

21.09.2011 [21:26]

N1I1K1O1LHele pošlu ti mail a ty mi poradíš =D Jsem bezradná!

21.09.2011 [21:11]

N1I1K1O1LSupeeer =D
Ty jo jako mám dilema! Máma mi nechce dovolit, abych se obarvila na hnědo :/

21.09.2011 [21:02]

N1I1K1O1LHele, mám ráda, když se mi někdo omlouvá Emoticon Ale nevím, za co se mi omlouváš TY! Emoticon Emoticon
To jsem tak mimo? Emoticon
To, že mám milion komentů od tebe je hrozně Fajn Emoticon

21.09.2011 [20:22]

N1I1K1O1LOk Emoticon
A víš co? Na shrnutí mám celkem 30 komentů, z toho tak 28 bude tvých Emoticon Taky ti to přijde tak vtipný jako mě?! Emoticon
Už mi hrabe Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.09.2011 [20:17]

N1I1K1O1LA co bys na tom zase chtěla měnit? Emoticon
Lepší už to snad být nemůže, ne? Emoticon Emoticon
Předělej to, až se ti bude chtít a až se budeš hooodně nudit! Dřív ne! Páč se mi to líbí a nevím, co bys na tom chtěla měnit Emoticon

21.09.2011 [20:13]

TeenStarNie, nie je to tá pesnička, ale ďakujem. Emoticon Ja už som tú svoju hľadanú našla. Emoticon

21.09.2011 [20:03]

N1I1K1O1LTo netuším :D Chvílema se mi to zdálo nějaký urychlený, ale jsem unavená, takže se mi to nejspíš jen zdálo Emoticon
Prostě to neřeš :D Je to heezký, takže No problem Emoticon

21.09.2011 [19:44]

N1I1K1O1LJo, dík :D Koukám, že je to nějaký kratší, ale nevadí Emoticon
Díky mooc Emoticon

97. Kim
21.09.2011 [19:16]

KimUrčitě se ozvi. Ráda pomůžu.
Jsem hrozně zvědavá na tvé dílko. Emoticon Emoticon

96. Kim
21.09.2011 [18:56]

KimTak něco málo mám... Emoticon
Two Steps From Hell - Invicible, Moving Mountains (myslím, že od TSFH bys mohla použít cokoli)
Hans Zimmer - Dream is Collapsing, Madagascar, The Rock, Crimson Tide ( od něj taky můžeš cokoli... )

Mrkni zatím na tyhle a kdyby se nelíbilo, budu hledat dál, ju? Emoticon Emoticon

95. Kim
21.09.2011 [18:38]

KimVůbec nemáš proč děkovat. Emoticon
Po nějaké hudbě se můžu kouknout. Jen mi, prosím, napiš, jestli spíš veselejší nebo nějakou vážnější. Emoticon Emoticon

21.09.2011 [17:26]

JoheeeCullenRozhodně je to dobrý skutek! Úplně mega dobrý skutek! Emoticon Já na to čučim pořád dokola a nemůžu uvěřit tomu, že něco tak úžasnýho je pro mě! Ten konec je úplně nejvíc perfektní! To Za oponou... Páááni! Emoticon Emoticon Emoticon Vážně hróóózně moc děkuju, je to úžasný! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.09.2011 [17:13]

JoheeeCullenKajííí! (Já vim, vymyslela jsem ti šílenou přezdávku. Emoticon) To je tááák úžasný! To se ti tak šíleně povedlo! Je to tak úžasný! Ááá! Čím jsem si tu nádhru zasloužila? Emoticon Je to perfektní, nádherný, úžasný, nejlepší... Prostě bomba! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Ještě jednou ti hrozně moc děkuju! Emoticon Emoticon

21.09.2011 [14:00]

N1I1K1O1LDěláš si srandu?! Holka, měla by ses nudit častěji Emoticon
Ten trailer je úžasnej, výbornej, skvělej, famózní a tak dále! Fakt se mi strašně líbí Emoticon Emoticon Emoticon
Dám si ho do shrnutí ( Pokud ti to nevadí Emoticon )
Jsi skvělá! Dík Emoticon Emoticon

20.09.2011 [21:06]

domcamerciTakže, vzhledem k tomu, že je to tvůj první trailer a měla k dispozici MovieMaker...Perfektní. Krátké, stručné, ale zase né moc krátké. Vybrané pěkné záběry...ale kdybych chtěla dělat vlny:d Tak příště bych se vyhnula záběrum u jedničky, protože ten film je zelenej...a ostatní díly jsou normální, tak je to trochu rušivej element, ale to je jako fakt kravina:D
A moje pomůcka je, že přidávám trailerovou hudbu, protože když k videu hrajou chóry,tak vypadá famózně i naučné video, jak namontovat žárovku:D

90. Kim
20.09.2011 [21:04]

KimJsem ráda, že ti líbí můj trailer, mně se zase líbí ten tvůj. Emoticon Emoticon
Úžasná povídka, úžasný trailer! Jen ty Volturiovci mě tam děsí... Emoticon Emoticon

20.09.2011 [20:32]

zuzka88Ahoj, doufám, že to nevadí, ale shlédla jsem tvůj trailer, na který jsi dávala odkaz domcemerci. Musím tě pochválit, povedené a chtěla bych se zeptat, co tam máš za písničku. Skvěle se k tomu hodí. Emoticon Emoticon Emoticon

20.09.2011 [20:17]

domcamerciTak to máš štěstí:D Ze všech států světa zrovna ČR.:D
A už nepiš, že mě otravuješ. Fakt neotravuješ.
A nemáš zač. Emoticon

20.09.2011 [20:05]

domcamerciJá mám kamarádky taky bloklý, ale jen v Německu. S tim nic udělat nejde, leda vyměnit materiál. Ulož to a uvidíš v kterejch zemích to zakážou. Může se stát, že ti vypnou zvuk zase jenom já nevim pro Anglii. Uvidíš.

20.09.2011 [18:15]

domcamerciNe, to mi opravdu nevadí. Já na trailery nemám patent. :D
Ten tvuj jsem dělala čtyři hodiny, ale když jsem dělala svuj první, tak to mi trvalo deset hodin, jenže já mám vážně složitej program, co má všechno a v angličtině, takže to chvíli trvá. Nejhorší je to stahování a konvertování videí. Nebýt toho, tak je to pohodička.

20.09.2011 [16:41]

DarkFirefliesÁha! Gomezka už je! Za chvilku ti ji půjdu okomentovat Emoticon. No je to na tobě, jen je šílené být na chatu a z desíti lidí se mě jich devět zeptá, kdy vyjde další kompas Emoticon

20.09.2011 [16:28]

DarkFirefliesČaú! Emoticon
Tak co, nechceš poslat další kompas ke schválení? Emoticon

19.09.2011 [22:04]

domcamerciNašla si tu fotomontáž? Emoticon

19.09.2011 [22:03]

N1I1K1O1LAhoj, akorát jsem dočetla Gomezku a je skvělá Emoticon Jak jinak, že? Emoticon A pak, kdo má talent na psaní! Emoticon

19.09.2011 [21:51]

domcamerciMáš ji na mailu. Emoticon

19.09.2011 [21:43]

domcamerciTakže, mám pro tebe hned dvě zprávy.
Za prvé jsem ti udělala fotomontáž k té povídce. To je jenom nápad.
Za druhé, trailer je hotový.
www.youtube.com/watch?v=mCbPqP86P50

19.09.2011 [20:47]

BellaSwan1992Ty jsi zlatá! Moc ti děkuju za přenádherný komentář u mojí nejnovější povídky.
Neuvěřitelně moc mě potěšil. Jsi moc hodná. Ještě jednou moc děkuju! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.09.2011 [20:35]

eMCullenAhojky, Emoticon Moc moc ti chci poděkovat za komentář u C-Stylu. Já... Musím říct, že když jsem si přečetla ty komentáe a i když byly krátké, tak jsem vážně málem ztratila chuť psát dál... Emoticon
Ale zase když jsem si pak přečetla ten tvůj a vím, že jsou i tací, kteří na další kapitolu čekají, řeknu si, že jich je většina a tak u příští kapitoly budu mít o dva komentáře míň - No bóže! Emoticon
P.S.: Další kapitola už čeká na schválení, tak snad bude brzy. Emoticon

19.09.2011 [19:50]

JoheeeCullenJsem největší pako na světě,
to je jasné snad v každé mé větě.
Jsem prostě úplně mega blázen,
který je stále do pr**le házen.

Takže, dítě, radši si se mnou už nepiš.
Doufám, že to jasně kapiš! :D
A teď už končim, než se mi vybije mobil.
Jo, jsem prostě totální, šílenej debil! :D :P

76. Deedee
19.09.2011 [19:06]

DeedeeRozhodně mi to nevadí:D. Je to pocta, moc děkuju Emoticon . MMCh, máš moc pěkné shrnutí. Líbí se mi to hnědé sladění. Emoticon

19.09.2011 [17:09]

domcamerciNerozmyslela...:) Jdu na to. Do večera to snad bude. Snad tě nezklamu.

19.09.2011 [16:41]

domcamerciNo to bude asi nejlepší.:)

19.09.2011 [16:15]

domcamerciAhoj:) Mám sice trochu problém s časem, ale snad to zvládnu. K čemu ho chceš? Emoticon

19.09.2011 [13:22]

BellaSwan1992Jak by mi to mohlo vadit?!! Já jsem za to neskutečně šťastná a překvapená. Protože být označena někým tak úžasným v jeho oblíbených autorech je obrovská pocta, kterou si ani nezasloužím. Naprosto jsi mě dojala, jsi moc hodná. Děkuju. :) Ale prosímtě, vždyť píšeš mnohem líp... Emoticon Emoticon Emoticon
PS: Už jsem něco nového napsala. Emoticon Emoticon

19.09.2011 [12:57]

VampE4Bach jo :-(

19.09.2011 [6:24]

VampE4BNo.... Emoticon Tenhle týden jsme psali písemky ze všeho možného, takže moje nová tvorba je jenom Aqua love...

Těším se na odchod do války! Emoticon Emoticon

18.09.2011 [23:40]

stmivani158P.S. Tanya ještě neskončila, neboj Emoticon Emoticon

18.09.2011 [23:39]

stmivani158Ježííííš, ty si mě dostala tím svým komentářem! Dík, dík Emoticon ... Vím, že to jde nějak pomalu Emoticon , ale že jsi to ty, tak se zítra pokusím napsat aspoň dvě kapitolky Emoticon

18.09.2011 [20:48]

JoheeeCullenBlbci jednou ovládnou svět,
to ti bylo jasný snad hned!
A my jim budeme společně vládnout,
necháme všechny inteligenty padnout!

Kam se na nás bude hrabat Aro se svou bandou,
my budeme pro všechny srandou!
Budou na na nás jako na atrakci chodit...
Na tohle se mi rýmuje maximalně rodit. :D

Jo, blbci vedou! :P

18.09.2011 [18:38]

JoheeeCullenKajííí (ha! Vymyslela jsem ti přezdívku! :D), teď se na něco připrav!

Moc jsi mě potěšila, zlato,
tak hezky plácneme si na to!
Tvá básnička totálně super byla,
ještě že jsem při čtení nepila.

Protože to bych asi mobil polila!
A neboj, vůbec jsem se nepoblila. :D
Sama máš talent velký jak hora,
talent, který přímo do nebe volá!

Od teď už jenom ve verších si spolu budem psát.
Kdy už bude ta večeře? Mam hlad! :D
Jo, jsem pakouš, kterýho ještě neviděl svět
a ty mě zřejmě pošleš na vesmírný let.

Ale já se vrátím a znovu básnit budu!
Od teď už sotva zaziješ nudu!
Ještě jednou ti za tvůj komentář moc děkuju
a teď už se radši do pryč pakuju! :D

Jo, jsem magor nad magory! :D

65. LuLuu
15.09.2011 [21:05]

LuLuuno hej.. hned si ju idem stiahnuť Emoticon Emoticon

15.09.2011 [19:58]

kajka007Jéj, tak to nevím, no.. Emoticon A ta písnička se jmenuje How could this happen to me od Simple plan. Taky ti přijde tak úžasná? Emoticon

63. LuLuu
15.09.2011 [19:53]

LuLuuneide mi to prehrať.. toto to vypisuje :
Video obsahuje materiál partnera UMG, ktorý ho zablokoval na základe autorských práv.
a ako sa vola pesnička na tvojom zhrnuti??

15.09.2011 [19:04]

kajka007LuLuu: Tak to nevím.. Mě přehrát jde.. Emoticon
http://www.youtube.com/watch?v=XPKHtGuiR84&feature=player_embedded
Zkus tenhle odkaz. Ale upozornuji, že to není nic moc ;) A díky moc za chválu... Budu ráda, když se k mým povídkám dostaneš. Emoticon

15.09.2011 [19:00]

N1I1K1O1LSpokojená? Nadšená! Emoticon Emoticon Jsem ráda, že to nevzdáváš a jedeš dál Emoticon Emoticon
A co tě na mém "milém" komentu vyděsilo? Emoticon Stručná pravda Emoticon Emoticon

60. LuLuu
15.09.2011 [18:59]

LuLuuvieš o tom že ti neide prehrať trailer k Bella Gomez a ten zvyšok Emoticon Emoticon asi sa pustím do čítania tej poviedky lebo veľa jednodielných poviedoch som od teba čítala a páčili sa mi.. len by som bola zvedavá nato video. Emoticon

a tá pesnička čo máš na zhrnutí.. jak sa volá?? páči sa mi Emoticon

13.09.2011 [21:02]

N1I1K1O1LJo ták Emoticon No, nejspíš se ti to zdá ( doufám :)
Jen jsem nastydlá, ale smutná nejsem ;)
Neříkám, že Nikdy pozastavím, jen že o tom uvažuju Emoticon
Prostě mám nápady, ale špatně se mi sepisují.. Snad to přejde Emoticon Emoticon
Ale díky za starost Emoticon Jsi zlatíčko Emoticon

13.09.2011 [20:05]

N1I1K1O1LAhojky, hele moc ti děkuju za koment k Nikdy Emoticon
Už jsme si dlouho nepokecaly Emoticon
A taky jsem si před chvílí všimla, že mě máš mezi oblíbenými autory Emoticon Ty jsi trdlo! Víš to? Emoticon
Taky si dlouho nic nezveřejnila, takže doufám, že to napravíš Emoticon Emoticon
A taky mám velkýýýý dotaz :D V komentu si mi psala, že se se mnou něco děje a že doufáš, že to zvládnu ( Nebo tak nějak :D ) Pořád mi to vrtá hlavou.. Jak to myslíš?

09.09.2011 [14:38]

BellaSwan1992Vůbec nemáš zač, já to myslím vážně. Kam se moje povídky hraboou na ty tvé?
Nevím, jak jsi přišla na to, že jsem skvělá autorka, tak maximálně průměrná a to jestli vůbec. Zato ty máš perfektní nápady, neuvěřitelé zpracování, krásný příběh. :) A neboj, já to vůbec neberu, jako kopírování, že máš podobný název povídky, tak maximálně bych mohla být poctěna, že se nědko tak úžasný ode mě ispiroval. Emoticon Emoticon Emoticon

PS: Hele, můžu se zeptat, co je to za písničku, co máš v tom shrnutí? Je naprosto úžasná.m Emoticon Emoticon Emoticon

08.09.2011 [22:08]

DarkFirefliesJo, to by jsi mohla Emoticon

06.09.2011 [18:48]

DarkFirefliesBohužel, dříve než za hodinu to asi nebude. Bulím a skoro na to nevidím, takže proto to tak trvá. Ale jestli chceš, hned jak to budu mít, pošlu ti to... Emoticon

06.09.2011 [18:44]

DarkFirefliesUž mám jasno. Ta povídka dobrý konec mít nebude... (klasika co Emoticon Emoticon )

03.09.2011 [21:04]

VampE4BV"bec nemáš zač... Jen jsem se ještě chtěla zeptat, jestli nevadí, že to bude v pdf formátu...?

03.09.2011 [20:56]

VampE4BOk, nevadí ale, když ti to pošlu až zítra? Dneska jsem ušla 20 km a jsem docela unavená...

Ale hned zítra ráno to tam bude, slibuji. Dneska zkusím ještě napsat Edího... Zítra Invitablečko a Do kelu!... Snad mi to vyjde... :D

03.09.2011 [20:46]

VampE4BDobře :D

Takže... Od jakého dílu? Emoticon

03.09.2011 [20:37]

VampE4BJasně že mohla! A ehm... můžu se tě zeptat jaké? Emoticon Emoticon

03.09.2011 [19:05]

DarkFirefliesKajulko! Hrozně moc ti děkuji za ten komentář! Emoticon Emoticon

02.09.2011 [17:46]

ElissaAlicejéj, děkuju moc... ty mi ji taky vždycky zvedneě Emoticon moje závislost- rafa, že? :D já taky doufám že se potkáme ;)

02.09.2011 [11:57]

DarkFirefliesJé! Už ti konečně schválili tu jednorázovku! Takže já si ji jdu opět přečíst a okomentovat. Dále oznamuji, že dnes v 19:00 nám vyjde první kapitolka Srdce. Ale všimla jsem si, že jsi ji přejmenovala na Smrt (viz perex, máš tam totiž napsáno Smrt je nejlepší kompas Emoticon ) Tak já jdu číst Emoticon

30.08.2011 [21:02]

DarkFirefliesAhoj, už mám skoro napsanou další jednorázovku. Takže přichází otázka- chceš to poslat, nebo i počkáš, až se to vydá? Emoticon

29.08.2011 [23:33]

DarkFirefliesKajko Emoticon
bylo to nádherné. Názor máš v e-mailu Emoticon

29.08.2011 [22:43]

DarkFirefliesSamozřejmě, pošlu. Nebudu ji zveřejňovat (abych na ostatní neházela depku), tak ji pošlu alespoň tobě. A až ji budeš mít napsanou ty, pošleš prosím? Emoticon

29.08.2011 [22:34]

DarkFirefliesAhoj, Emoticon
tak přece jen mě ta nálada dostihla... Brečím tady jako želva u rozepsané jednorázovky, která je tak depresivní, že u ní sama brečím. Chapeš mě? Emoticon Emoticon

28.08.2011 [20:59]

DarkFirefliesKajul. Hrozně moc ti děkuji za ten komentář Emoticon. Jsi skvělá Emoticon

28.08.2011 [19:15]

DarkFirefliesDobře Emoticon. Bývám tam každý večer, takže se tam snad někdy sejdeme Emoticon

28.08.2011 [18:55]

DarkFirefliesAhooj! Emoticon
Dobře, tak to pokračování ti pošlu dneska Emoticon . A to spoluautoření? Jestli ještě chceš, budu moc ráda. Problém bude jinde, zrovna nemám žádný pořádný nápad na povídku... Emoticon Jak jsi na tom ty?

28.08.2011 [18:43]

DarkFirefliesČau! Emoticon
Jestli ještě stále chceš, abych ti poslala tu jednorázovku, tak ti jí během zítřka pošlu. Taky mám napsané pokračování Slz za úplňku (které jsem napsat nechtěla, ale přehlasovali mě Emoticon ), takže to ti taky můžu poslat Emoticon . Je to jen a jen na tobě Emoticon

28.08.2011 [17:37]

PetraCullenAhoj chtěla bych se Ti omluvit. Emoticon Emoticon Emoticon Mým záměrem nebylo spamovat, ale já tvůj komentář potřebovala, jelikož od každé kapitoly jich mám míň a míň. Emoticon Emoticon Emoticon Takže promiň! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28.08.2011 [11:59]

N1I1K1O1Lehm... jestli já jsem talent, tak ty jsi blázen! Emoticon
děkuju za super komentář = originální jako vždy.. Emoticon
říkala jsem si, kde asi pak budeš, že nepíšeš. Emoticon
ale tábor je fajn, snad sis ho užila. Emoticon
pak ti taky děkuju za gratulaci k OP, musím říct že jsem vůbec nedoufala, že mi ty práva dají. Emoticon
a nakonec doufám, že ty zas přidáš další díl Gomezky... tak honem piš Emoticon Emoticon

26.08.2011 [17:57]

PetraCullenjojo! Emoticon Emoticon Emoticon tady je po nekočně dlouhé další kapitola Chůvy! Emoticon Emoticon Emoticon hezké čtení! Emoticon Emoticon Emoticon

www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-5-kapitola/

22.08.2011 [22:51]

DarkFirefliesKajko, (sice vím, že jsi pryč, ale co Emoticon )
já tě pouze varuji. Protože mi dnes dva lidi oznámili, že na těchto stránkách končí, musím tě upozornit - jestli takový pitomý nápad dostaneš i ty, tak za tebou zajedu(a že se projedu, je to přes 350 kilometrů a ty mi zaplatíš benzín
Emoticon ). Takže si to dobře rozmysli Emoticon .
No, celé mě to trošku děsí. Takže ještě jednou, jestli dostaneš takový nápad... víš co tě čeká. Ty i tvé povídky by jste mi chyběli. Emoticon A kdyby se ti zdálo, že máš u povídek málo komentářů, stačí napsat. Já ti jich u každého článku napíšu třeba deset! :D

22.08.2011 [10:40]

zuzka88Ahoj, teď jsem si přečetla Tvůj koment na svém shrnutí. Jsem ráda, že tě mé "připomínky" neurazily. S tím nezavděčením se to dobře znám. Co člověk, to jiný názor. Proto si ze mě nic nedělej. Jen jsem čekala, že se to bude ubírat trochu jiným směrem, ale to neznamená, že se mi to nelíbí. Přečtu si další díly a uvidíme, co se z toho vyklube Emoticon

21.08.2011 [12:40]

vecerniceještě mi chybí přepsat poslední část povídky. Klidně počkám.

21.08.2011 [12:20]

DarkFirefliesRozhodně se ten název hodí! Je moc pěkný Emoticon
P.S.: DObře, tak napiš, až se vrátíš a domluvíme se Emoticon Užij si to tam Emoticon

21.08.2011 [10:33]

DarkFirefliesMoc ti děkuji za komentář u Počkej ještě chvilku. Byl skvělý, potěšil mě a dokonce i rozesmál. Emoticon Emoticon Emoticon
Můžu ti pouze říct, že opět zbytečně plýtváš tak krásnými slovy na něco, co jsem napsala já a co je také podle mě nudné a nemá to hlavu a patu a ani pořádný děj. Ale i tak hrozně moc děkuji.
Ano, chudák Tanya. Ale co dá dělat Emoticon Možná si nakonec Edward vybral jí Emoticon Co já vím, takhle daleko má povídka díky bohu nesahá Emoticon
P.S.: To s těmi znameními mě dostalo. Emoticon
P.P.S: Asi by jsme se měly někdy sejít na fejsu nebo na chatu a domluvit se na tom psaní (jestli ještě chceš Emoticon )
P.P.P.S.: Koukala jsem, že jsi poslala tu jednorázovku ke schválení. Těším se až vyjde, sice jsem ji četla třikrát, ale s radostí si ji přečtu ještě jednou. A alespoň ji budu moct pořádně okomentovat Emoticon

21.08.2011 [9:10]

DarkFirefliesKajko,
chtěla jsi, abych tě informovala na shrnutí o své tvorbě. Takže jestli chceš, můžeš si přečíst třetí část Počkej ještě chvilku - www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/pockej-jeste-chvilku-3-cast/ Emoticon

20.08.2011 [20:30]

domcamerciDěkuji ti za tvoji chválu u shrnutí. EmoticonKdyby jsi chtěla s něčím pomoct ohledně shrnutí, ozvi se. Přidala jsem pod trailery kontakt. Emoticon

20.08.2011 [9:37]

DarkFirefliesKajko,
1) Ale ano, mám za co děkovat. To´, co tam dělá Victoria se brzy dozvíš- včera jsem poslala třetí část ke schválení Emoticon

Facebook mám, přidala jsem si tě (máš ho v profilu), jsem tam pod svým jménem - Andrea Rákosníková (debilní jméno, co? Emoticon

Dobře, odpoledne ti ho pošlu Emoticon Ale připrav se na blbost největšího kalibru Emoticon

2) Rozhodně ta povídka nebyla divná! Mě se moc líbila Emoticon A nemusíš děkovat! Emoticon

Jinak ti moc děkuji za komentáře u drabblů Emoticon Moc mě potěšily Emoticon

20.08.2011 [8:01]

VampE4BJsem...
No... Rodiče stále trvají na návštěvě babiček, takže...
Ano, Odchod do armády je skvělý a já se těším na další díl...

Taky píšu za pochodu... :DD

19.08.2011 [6:36]

PetraCullenAle mám a hodně! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon a právě jsem se dneska tak brzo ráno kopala, abych mohla v ní opravit chyby a uvozovky. Klidně bych spala minimálně do osmi ráno, ale já se už probudila tak jsem pádila na noťas. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Jinak mě těší tvůj zájem o tuto povídku. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.08.2011 [22:15]

DarkFirefliesTy bláho, Kajko, ty jsi mě teď totálně dostala. Na to, že píšeš skvělé komentáře, které mi vždy zvednou náladu, jsem si již zvykla. Ale tohle bylo něco...úžasného? Ne, to je totiž slabé slovo. Hrozně moc ti děkuji Emoticon

Protože jsem mírně konzervativní, musím se vyjádřit i k části, kdy jsi vyjadřovala svůj názor k ději mí povídky. Ve velké většině s tebou totiž souhlasím. I mě přišlo Tanyi dost líto, byla jen jakousi rohožkou, ale jinak to nešlo. Ani já jsem vztek na Edwarda neměla, (ještě aby jo, udělám z něj hajzla a potom na něj budu naštvaná Emoticon Emoticon ). Nechtěla jsem z něj udělat takového, ehm, nebudu sprostá, proto mi přišlo, že alternativa ´, kdy si Edward s Tanyou zahrával, bude pro všechny (kromě Tanyi Emoticon ) ta nejjemnější možnost. Co tam ksakru děl Victoria ( Emoticon ) ti nepovím, ale na čaj nepřišla Emoticon (i když takový piknik by taky nebyl špatný Emoticon ). No, lehký konec povídky jsem vážně nepřipravila...

Z toho si nic nedělej. I mé komentáře jsou jaksi... Mimo mísu Emoticon Takže už se vracíš domů? Přeju šťastnou cestu Emoticon

Co se týče toho spoluautorského psaní, tak já bych byla OPRAVDU moc ráda. Samozřejmě, že mě tvé komentáře potěšily a ani nevíš jak.

P.S.: Dobře, jestli chceš, tak ti sem budu dávat odkazy Emoticon

A ještě jednou děkuji Emoticon

Edit: Ježiši marja. Díky tobě jsem napsala ten nejšílenější drabble Emoticon kterej ani nemůžu vydat, protože by si o mě lidi mysleli, že jsem se zbláznila Emoticon

18.08.2011 [22:11]

VampE4BAhoj, strašně se těším na tvou povídku Odchod do armády, strašně mě oslovila!

Kapitoly k oběma povídkám napíšu ihned, jak se vrátím domů, takže asi v pondělí! Děkuji, za zájem! Emoticon

A kolik asi kapitol Gomez bude mít? Emoticon Emoticon

18.08.2011 [21:36]

DarkFirefliesMilá Kajko,
samozřejmě, že mi tak můžeš říkat ;).
Vůbec nevadí, že jsi na můj komentář neodpověděla hned. Chápu, že jsi neměla čas, znám to Emoticon . Vůbec nemusíš za mé komentáře děkovat. Tvé povídky se mi líbí, takže komentář je to nejmenší, co můžu udělat. Emoticon Emoticon
Napsat něco společně? To bych moc ráda, jestli by se ti do toho chtělo, bylo by to fajn... Emoticon Emoticon

18.08.2011 [21:35]

PetraCullenChtěla bych TI poděkovat za hezké komentáře Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon nechápu, že se ti mé povídky líbí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
a nesu dobrou zprávu, že Chůvu 5. kapitolu přepisuju do noťasu po částech xD a ještě budu muset většinu dopsat, protože jsem se v Tatrách flákala! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.08.2011 [17:09]

VampE4BAhoj... Chtěla jsem se tě jen zeptat, kdy bude další kapča odchodu do armády? Díky, za odpověď... ;)

Píšeš krásně Emoticon

P.S.: U Belly Gomez doufám, že bude E+B, A+J, E+R... :DD Emoticon Emoticon

16.08.2011 [10:25]

PetraCullenAhoj, Emoticon Emoticon nerada ti to říkám, ale ty mi taky dlužíš pár komentářů, které by mě kopaly dál. Emoticon Emoticon Emoticon Zkus to napravit, prosím! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Pak se není čemu divit, že jich mám tak málo.Emoticon

www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/end-of-jacob-black/

www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-4-kapitola/

www.stmivani.eu/67-drabble-povidky/dej-ty-ruce-pryc-jacobe-blacku/

díííky :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.08.2011 [12:12]

DarkFirefliesAni nevíš, jak mě potěšily tvé komentáře u mých povídek. Jsi skvělá! Díky Emoticon

10.08.2011 [20:22]

VeubellaAhojky, moc díky, za ten krásný komentář u drabblu Edwarde?! To přeci nemůžeš!. Moc mě potešil.
Kdyby sis chtěla přečíst pokračování, přidávám odkaz. Tak zatím čauky. Emoticon
www.stmivani.eu/36-fanfiction-jednodilne/edwarde-to-preci-nemuzes-omyl-bello-ja-muzu-vse-1-cast/

03.08.2011 [12:25]

PetraCullenčááááu! Emoticon Emoticon Emoticon nesu dobré zprávy! Emoticon Emoticon Emoticon 3. kapitola Chůvy už je na světě, tak šup, šup! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-3-kapitola/

01.08.2011 [17:47]

DarkFirefliesJsem ráda, že ti to nevadí a pokud máš z toho dokonce i radost, jak píšeš tak tím líp. Napsala jsem tam pouze to, co si doopravdy myslím Emoticon Emoticon Emoticon A mám menší otázku. Jaký máš názor na jméno Nina? (je to jenom jakýsi "výzkum" k mé povídce) Emoticon

01.08.2011 [12:53]

DarkFirefliesAhoj, na shrnutí jsem si tě přidala do oblíbených autorů, ale pokud ti to bude z nějakého důvodu vadit, stačí napsat a já tě ze seznamu vymažu. Díky Emoticon

01.08.2011 [11:05]

enchantressKajko,
nezlob se na mě, že jsem ti vtrhla na shrnutí, ale ty sis přála hnědé barvy a dodělat nadpisy. Dneska mě to chytlo, ale nezlob se. Ani jsi o tom nevěděla... Takže to ber jako překvapení... :D

A teď k Belle... Ta povídka je fascinující a úžasná. Po přečtení 4. kapitoly se mi vrátila chuť do psaní. Chtěla bych ti toho tolik napsat a říct, jak se mi to líbí, ale myslím, že bude lepší, když ti to potom povím osobně. Ta povídka je úžasná a já nechápu, jak to někdo může tak krásně napsat. Samozřejmě chci 5. kapitolu, co nejdříve, protože jsem netrpělivá na reakci Seleny, ale i na jejich rodiče, které moc v oblibě nemám... Jsi skvělá pisatelka a jen pokračuj, protože já se před tebou klaním... Emoticon

31.07.2011 [21:42]

DarkFirefliesAle prosím tě, proč děkuješ za něco, co je pravda. Pokud ti můj komentář udělal radost, jsem velice ráda. I ty jsi mi dnes komentáři u mých povídek udělala neuvěřitelnou radost. Už vědomí, že se někdo obtěžuje a plýtvá časem na mé bezduché příběhy... Děkuju ti Emoticon Emoticon Emoticon
Emoticon

Kam na ty všechny nápady chodíš? Mám pocit jako by ti vůbec nedocházely. Navíc jsou všechny tvé povídky tak originální... Nechápu to.

Máš jistého čtenáře u svých povídek. Protože jsou opravdu moc pěkné Emoticon Emoticon

P.S.: Samozřejmě, že si ráda někdy někde popovídám. Stačí napsat. Můžeme se někdy sejít na chatu, nebo ti můžu dát své ICQ či E-mail Emoticon Emoticon
P.P.S.: Jak se jmenuje ta písnička, co ti hraje na shrnutí? Emoticon Emoticon Emoticon

31.07.2011 [10:00]

DarkFirefliesTvoje povídky se mi moc líbí. Umíš do nich dát city, vytvořit iluze a atmosféru. Toho si važ, to jen tak někdo nedokáže. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Nejvíce se mi asi líbí všechny tvé drabbly. Sice je v nich málo prostoru pro psaní, ale i přesto je tam spousta citů. Opravdu, tvoje povídky jsou moc pěkné (a to samé platí i o tvém shrnutí!) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31.07.2011 [1:58]

BellaSwan1992Drahá Kajko, už ani nevím, jak ti mám poděkovat. Tvoje komentáře mě tolik moc těším, staršně mco si jich cením, a motivují mě. Ale s tou chválou to přeháníš, nejsme tak dobrá, nicméně hrozně hezky se mi poslouchá, že to tak je. Emoticon Opravdu ti za ty komentáře děkuju, jsi zlatá, začínám si tě oblibovat, můžeme někdy pokecat, jestli chceš? :) Já budu moc ráda. Emoticon Jetšě jedno převeliké DÍKY! Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2011 [21:01]

BellaSwan1992Bože můj, milá Kajko, úplně jsi mě ohromila. Strašně moc ti děkuju za chválu, za všechny tvoje komentáře, které si myslím ani nezasloužím. Nejlepší drabble? Blázníš? Ale děkuju mockrát, strašně mě to těší a motivuje k tomu psát dál. Nevíš, jak moc mi to pomáhá, jak moc mě to těší, že se ti to líbí. Páni, teď jsem zase já vykolejená z tvých komentářů. Děkuju ti na stoticíkrát! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2011 [16:39]

PetraCullenááááh Emoticon Emoticon Emoticon chtěla bych Ti poděkovat za velice přenádherný komentář u 2. kapitoly a jsem potěšená, že se ti má povídka líbí!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon nevím, čím si tohle zasluhuji Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2011 [13:58]

PetraCullendíky za komentář u 1. kapitoly! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon zapomněla si okomentovat dvojku xD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
www.stmivani.eu/10-fanfiction-na-pokracovani/chuva-na-hlidani-ani-omylem-cullenovi-2-kapitola/

7. THe
28.07.2011 [18:14]

THeJé, moc děkuji, strašně jsi mě svým komentářem potěšila! Emoticon Snad mi to nestoupne do hlavy. Emoticon

25.07.2011 [22:45]

KairaTayDěkuji za zprávu do komentářů. Zítra se mrknu. Emoticon

21.07.2011 [23:38]

Kika57Nemáš za co děkovat! Emoticon Já komentuju ráda a hlavně, když je to perfektní. U tvých drabblů jsem našla humor a pochopila jsem i to, o co tam jde (věř nebo ne, ale už jsem na pár drabblů, které jsem vůbec nepochopila, narazila Emoticon Emoticon )
Jsem ráda, že jsem ti komentáři udělala radost (vyrazila dech - vždyť je to stejný Emoticon Emoticon )... aspoň ti nejsem nic dlužná, protože ty mě taky! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [23:26]

VampE4BMáš úžasné shrnutí... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Od A do Z se ti moc povedlo!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [17:54]

VeubellaPS.: Moc hezké shrnutí! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [17:52]

VeubellaAle prosím tě! EmoticonVždyť to nestojí ani za řeč! Hrozně ráda čtu drabbly a poslední dobou se jich tam vyrojilo hodně od tebe. Emoticon
A určitě nepíšeš hrůzy! Máš dobrý nápady.Třeba to Emmett a Fyzika by mě nikdy nenapadlo. A to jsem se hodně nasmála! Emoticon A Emmett před smrtí - to jsi krásně napsala. Ty Emmettovy pocity! Ale to už jsem říkala...
Takže ještě jednou...
Piš dál a já si od tebe přečtu všechno! A samozdřejmě to i okomentuju! Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [3:53]

SiReeNAhoj, shrnutí ti vracím. Nejprve si oprav název, nemá to být "Shrnutí od...", ale "Povídky od...". A nezapomeň si znovu vygenerovat odkaz. Pak si dopiš ke každé povídce alespoň krátkou informaci, o čem je. Až si to opravíš, opět zaškrtni "Článek je hotov". Díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!