Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Vrať mi mé tělo! 3. kapitola

Vrať mi mé tělo! 3. kapitolaA máme tu další kapitolku. :)
Tentokrát už se konečně dostáváme trošku do děje. Bellinka se nám probouzí v těle Rose a rozhodně to pro ni nebude jednoduché. Jak se vypořádá s Emmettem a nepříliš příjemnými fakty, se dozvíte níže.
Příjemné počtení vám přejí kajka007 a eMCullen.

Od této kapitoly budeme mít jedno pravidlo, abyste se v tom vyznaly. Kapitoly budou psány jak z pohledu Rose, tak Belly. Pohled Belly neznamená tělo Belly, ale mysl Belly. Snad chápete. :D 

Pohled Belly:

V noci se mi zdály až děsivě živé a prapodivné sny. Běžela jsem po lese, tedy alespoň jsem si to myslela, jistá jsem si ale nebyla. Bylo to spíš, jako bych jela v nějakém rychlém autě, které se perfektně vyhýbá stromům i v obrovské rychlosti. Vše jsem viděla jasně… dalo by se říct, že naprosto dokonale. Všechny ty barvy, o kterých jsem ani nevěděla, všechny tvary, které jsem viděla do nejmenších detailů…

Najednou se ale všechno začalo rozmazávat a já musela chtě nechtě opustit tento dokonalý svět a vrátit se do své kruté reality.

Ještě, než jsem stihla otevřít oči, tak se vedle mě někdo začal smát. Znělo to dost ujetě. Rychle jsem otevřela oči, abych zjistila, co se děje.

„Zlato, ty… ty jsi usnula?“ soukal ze sebe mezi návaly smích Emmett… Počkat Emmett? Co ten dělá v mé ložnici? Celá jsem se instinktivně zakryla pod deku, ale aniž bych chápala, co se stalo, tak mi v rukách zůstaly dva kusy roztrženého prostěradla.

„Rose, jsi v pohodě?“ zeptal se, tentokrát už byl jeho tón o poznání ustrašenější. Aha, tak on se bojí? A co pak asi dělám já?

„Já… co? Jo, ne, nevím… Počkej,“ dostala jsem ze sebe nakonec a rozhodla se vydat se do koupelny. Až teď jsem si všimla, že rozhodně nejsem ve svém pokoji. Vypadalo to tu jako v nějakém luxusním hotelu.

Vyskočila jsem na nohy a u toho se mi podařilo rozbít rám postele. Vyvalila jsem oči a rozběhla se k prvním dveřím. Byly ode mě vzdálené asi deset metrů, ale já u nich byla během setiny vteřiny. Nechápala jsem to, vůbec jsem to nechápala… Je tohle vůbec možné? To mě jako v noci unesli a píchli mi něco s nadpřirozenou mocí a… ukrutným pálením v krku?

Málem se mi povedlo prorazit dveře, ale naštěstí jsem to stihla ubrzdit. Klika na tom ale byla o poznání hůř. V tuto chvíli mě to ale ani krapet nezajímalo. Vběhla jsem do modře dekorované místnosti. Jo, byla to koupelna, ale její velikost byla asi dvakrát větší než celý můj pokoj.

Co nejrychleji jsem se s přivřenýma očima zase nějak přemístila k nejbližšímu zrcadlu. Opřela jsem se o umyvadlo a to se pod náporem mých rukou v polovině rozlomilo. Vyděšeně jsem vykřikla a konečně otevřela oči.

„Né!“

To bylo jediné, na co jsem se při pohledu do zrcadla zmohla. Přede mnou stála Rosalie, ano, ta Rosalie, která mě nenávidí a kterou jsem včera naštvala. Nikdy jsem si o ní nemyslela nic dobrého, ale čarování bych do ní neřekla. To mě tímhle chce jako za ten včerejšek potrestat? Vždyť se nic tak strašného nestalo, ne?

„Zlato, jsi v pořádku?“ ozvalo se za dveřmi pobaveně.

„Jo, jasně… Jdi pryč, prosím.“ Stále jsem se pozorovala v zrcadle, byla jsem nahá, ani jsem nechtěla vědět, jak došlo k tomuhle.

„No tak, Rose, nedělej fóry a vylez, ještě musíme na lov,“ řekl trochu naštvaně. Aha, takže Cullenovi jsou myslivci, no tak to je další věc, kterou bych do nich neřekla.

„Jo, jo… Mám tady takovej holčičí problém,“ zkusila jsem a pořád nespouštěla zrak ze zrcadla. V co jsem doufala? Že se všechno rozplyne a já se v klídku proberu ve svém malém pokojíku?

„Kdybychom nebyli upíři, tak si normálně myslím, že jsi dnes posnídala vtipnou kaši.“ A zase se začal smát. Není on nějak psychicky narušený?

Slyšela jsem vzdalující se kroky a oddechla jsem si. Z věšáku jsem vzala župan a sedla si na vanu. Párkrát jsem se nadechla a vydechla, divné bylo, že v tom nebyl žádný rozdíl. Děsilo mě to, opravdu… V tu chvíli mi začal docházet význam Emmettových posledních slov.

„Kdybychom nebyli upíři…“ Upíři?! Je možné, abych se přeslechla? Ne, asi ne, vzhledem k tomu, že slyším úplně všechno. Slyším ptáky, jak cvrlikají na stromě, slyším, jak Emmett něčím šustí v pokoji, a taky skřípění pneumatik před domem.

Hlavu jsem si složila do dlaní a nechala své tělo, aby si dělalo, co chtělo. Začala jsem plakat, tedy přesnější řečeno vzlykat, žádné slzy nebyly.

Postupně jsem si začala skládat věci dohromady. Všechno vidím čistě a jasně, všechny zvuky, ať už jsou jakkoliv daleko, slyším jako by byly pár centimetrů ode mě, v krku mě pálí, jako kdybych měla tu nejhorší angínu na světě a ještě k tomu se nemohla napít, jsem neskutečně rychlá a mrštná, ta tam je má nešikovnost. A v neposlední řadě nemusím dýchat. Co jsem…?

Připadalo mi to jako nějaká hádanka pro malé dítě, které odpověď ví, ale chce si hrát na hloupé. Upír? Nechápala jsem to, ale když to Emmett vyslovil, tak to neznělo, jako kdyby si ze mě dělal dobrý den. Dovolila jsem si jednu, úplně malinkou myšlenku na krev a reakce mého těla byla neskutečná. Ty plameny v krku někdo rozdmýchal a všechno se zbarvilo do šedých odstínů.

Musela jsem zatřepat hlavou, abych ty myšlenky zaplašila. Bylo to docela snadné. Nebylo to jako předtím… Když jste člověk a někdo vám řekne, ať nemyslíte na duhového slona, na co budete myslet? Na duhového slona. Tak tohle bylo ale něco úplně jiného. Všechny nervy v těle, každičký pohyb, jakékoliv pohnutí mysli jsem měla perfektně pod kontrolou. Super, tak aspoň něco.

Stále jsem ale byla úplně mimo. Jediné, čím jsem si byla jistá, bylo to, že se tohle nesmí nikdo dozvědět. Existují blázince pro upíry? Jestli ano, tak bych ani nemrkla a už bych byla další pacient, kterého by pravděpodobně dopovali nějakou geneticky upravenou krví z konzervy. Ble.

Vzala jsem do ruky hřeben a začala si pročesávat ty nádherné, jemné blonďaté vlasy. Ty jsem jí vždy záviděla. Za chvíli jsem ale měla hotovo a už nemohla nalézt další činnost, která by se dala v koupelně dělat.

Vystrčila jsem hlavu ze dveří a rozhlédla se po pokoji. Nebyl tu. Oddychla jsem si a rozhodla se najít nějaké oblečení. Jeden krok, druhý krok, třetí…

„Rosie, tak co? Problémy vyřešeny?“ zasmál se za mnou Emmett. Ještě, než jsem se na něj otočila, ústy jsem naznačila jedno velmi neslušné slovo, ruce zaťala v pěst a nakrčila obočí.

„Jasně,“ snažila jsem se o uvolněný tón. „Jsem…“ zasekla jsem se. Já to věděla, věděla jsem, že se nemám otáčet. Docela Rose lituju, nechtěla bych přítele exhibicionistu, co chodí po domě… nahý. 


Váš zájem nás opravdu neskutečně moc těší. ♥

Jen nás trošku mrzí, že od první kapitoly opravdu klesl počet komentářů, téměř o dvacet. Snad to tak nepůjde dál, protože doufáme, že vás tato povídka baví alespoň z poloviny jako nás. :)

V minuté kapitole bylo, řekněme, připomenutí, že je v této povídce až příliš moc vtipu. Upřímně řečeno my tuto povídku píšeme pro radost, pobavení a oddychnutí jak pro vás, tak pro nás, takže smutné či příliš vážné kapitoly nečekejte. Snad až v budoucnu. ;)

kajka007 a eMCullen ♥

P.S.: Jsem ráda, že se vám líbil trailer.  


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vrať mi mé tělo! 3. kapitola:

 1
49. Yriss
13.07.2012 [10:31]

YrissJežiši kriste na nebi ! To bolo dosť šokujúce ráno . Emmet vedľa , v posteli a Rosaliene upírske telo . Ale Bella to prešla celkom kľudne . Bála som sa že bude stresovať ešte pol hodiny . Hoci , aj to môže byť keď Emmet nie je ochotný nosiť oblečenie . Čítalo sa to úžasne . Obzvlášť angína bola dobrá . Som zvedavá čo bude robiť Rosalie v Bellinom tele ... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

48. Kačka
26.05.2012 [16:39]

super!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

47. Petronela webmaster
25.05.2012 [22:29]

PetronelaHmmm, tak Bellino ráno bylo skutečně velmi zajímavé a novinku s upíry? Tak ta to tedy bere velmi sportovně. Jenom ta myšlenka by mě pěkně vyděsila a její křik by podle mě byl slyšet na míle daleko...
Ale v tuhle chvíli jsem nejvíc zvědavá na pohled Rose a jak proběhlo její ráno

46. rozaliC
21.05.2012 [15:26]

super

12.05.2012 [13:57]

11dalia11 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

44. ssendy
09.05.2012 [6:35]

ssendysuper Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon hned jdu na další díl, opravdu se skvěle bavím. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

43. Lilly
07.05.2012 [11:59]

nahý Emmett ha ha Emoticon Emoticon těším se na další Emoticon Emoticon Emoticon super povídka a kapitolka Emoticon Emoticon

42. michellecullen
06.05.2012 [21:30]

wow....tak to je teda dokonalý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon nemuzu se dockat dalsi kapitoly.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

41. paulus
06.05.2012 [20:59]

paulus Emoticon Emoticon Emoticon

06.05.2012 [15:07]

BellaSwanMasenCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

39. i love Edward Cullen
06.05.2012 [12:41]

Nááááááádhera! :D :D :D Honem pokračování! Čtu to na jeden dech. Jeětě žádná povídka mě takhle nenadchla :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. BarušQa
05.05.2012 [22:45]

nice you Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [21:53]

Petulka01J Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emmett uz byl vsechno jen ne exhibicionista :-D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. Lenka
05.05.2012 [21:30]

už se nemůžu dočkat dalšího dílu

35. Rena16
05.05.2012 [21:04]

Rena16chudák Bella Emoticon měla by to říct aspoň Emmettovi aby ji pomohl Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [20:00]

agathkachudinka Bella, jak jenom tohle vyřeší Emoticon mít vedle sebe zrovna Emmetta to asi nebude žádná sranda Emoticon teda sranda to bude, ale asi jenom pro nás Emoticon Emoticon

33. LoveVampires
05.05.2012 [19:30]

Úžasný...... moc mě baví thákže holky rychle sem dejte další ;) :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [19:29]

CarlienTo bylo skvělé!!! Jsem zvědavá, jak na Bellu budou reagovat Cullenovi, až to zjistí - pokud to zjistí. Rychle další kapitolu, prosím. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [15:57]

N1I1K1O1LPáni, Bella to upírství vzala celkem dobře. Emoticon Emoticon Emoticon Ale Emmett byl skvělej. Emoticon Je jasný, že Rose se s ním doma nenudí. Emoticon
Takže příště se můžeme těšit na pohled Rose? Jo, tak na ten se hooodně těším! Emoticon Emoticon
Těším se na další kapitolu. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. ClaireStew
05.05.2012 [14:36]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. Teesska
05.05.2012 [14:01]

Super, hrozně se mi to líbilo, už se těším na probuzení Rose v těle Belly. Emoticon Emoticon Emoticon Šíleně moc se těším na další kapitolu, doufám, že bude brzy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [13:50]

ada1987 Emoticon Emoticon

27. Roel
05.05.2012 [12:41]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [12:36]

SissaVampire Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tesiim sa na pohlad Rosalie :))a veelmi Emoticon Emoticon

25. Verru
05.05.2012 [11:43]

VerruKrása, co jiného dodat ... dokonalé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. Faninka
05.05.2012 [11:38]

Tak tuhle kapitolku jsem si představovala zcela jinak. Myslela jsem si, že Bella bude křičet a histerčit, místo toho se se vším dobře srovnala - to, že se probudila vedle Emmeta nahá, je v těle Rosali a navrch k tomu, že je úpír, to že úpíři vůbec existují. No na mě to bylo až moc pohodové, pěkně napsané, ale chybělo mě tam to histerčení a křičení co Emmet dělá nahý...
No jsem zvědavá na reakci Rose Emoticon

05.05.2012 [11:35]

AlliceVolturiCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [11:30]

makulkaTeda, je to čím dál zajímavější. Moc se těším, jak bude reagovat Rosalie, protože Bellina reakce se mi zdá skvělá. Emoticon Emoticon A ten Emmett... nemám slov, Emmetta mám totiž moc ráda (stejně tak Jaspera, doufám, že i on se tam objeví Emoticon ) a moc se mi líbilo, jak se k Rose chová. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Jen tak dál. Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [10:53]

AshleyS Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [10:49]

Annabell Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [10:28]

daslli141Super kapitola... teším sa na ďalšiu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. monacullen
05.05.2012 [10:10]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [9:52]

VerCullenDalší nádherná kapitola! Emoticon Pání, holky, vy jste od toho Ed... Boha musely dostat talentu! Emoticon Všechno to bylo perfektní! Emoticon Já chovám respekt ke každému, kdo dokáže napsat, jaký to musí být šok probudit se v cizim těle... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Moc mě zajímá, jak bude reagovat Rose, protože pro ni to možná bude ješta větší šok, i když si to netroufám říct...
No co dodat, těšim se, jak to vymyslíte. Emoticon Emoticon A vtipu tam není tolik, vždyť teď tam byly i vážnější scénky. Emoticon Emoticon Emoticon
Honem přidejte další kapitolu, netrpělivě čekám! Emoticon Emoticon

16. Adus15
05.05.2012 [9:42]

Adus15Tak a je to. Chudák Bella ten Emmet teda taky jel tak jak to bude pokračovat? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. Jana
05.05.2012 [9:32]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [9:31]

CatherineCullen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. Bariti
05.05.2012 [9:22]

Fakt krásna kapitolka...rovnako ako aj predchádzajúce. Ale mám na Vás menšiu prosbu: rýchlo píšte ďalšiu kapitolu. Emoticon Emoticon

05.05.2012 [9:15]

jesikata Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [8:58]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [8:56]

monokl009jáj.....úžasná povídka....já mám tady záchvat smíchu.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [8:53]

alicecullenhale2 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
kapitolka naozaj super... Emoticon
no chúďa Bella ale tak som zvedavá na reakciu Rose... Emoticon
už sa strašne teším na pokračovanie... Emoticon Emoticon Emoticon

05.05.2012 [8:38]

mispa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.05.2012 [22:21]

AlishaVolturiSuper kapča!!!! Dalšíí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. D.C.T
04.05.2012 [22:05]

super kapitolka Emoticon Emoticon Emoticon Emmetta a Bellu přímo zbožňuju takže jsem se opravdu skvěle bavila Emoticon Emoticon Emoticon rychle pokračování prosímm Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.05.2012 [19:12]

mokasinanádherné honem další holky moc povedená povídka těšim se na další díl a chudák Bells jako, ale vidět nahýho Emmettka to neni špatnýýýý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.05.2012 [19:06]

JerrynTak tahle kapitola byla podstatně vážnější a kratší. Ale to vůbec nevadí. Píšete moc hezky a baví mě vaše povídka. Nevím, jestli mám Bellu litovat, že je v jiném těle, nebo jí závidět. Přece jenom pohled na nahého Emmette. Dala bych si říct. Emoticon
No jsem zvědavá, až se to všechno rozhoupe. A další kapitola snad bude brzo.. doufám. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.05.2012 [17:59]

vilinkaBože, bože, bože!!! To je v prdeli! Emoticon Emoticon Emoticon Pardon, omlouvám se za ten výraz, ale já to musela napsat. Tohle se totiž ještě slušně zamotá, pokud se nemýlím... Emoticon Emoticon Emoticon Myslela jsem, že odpadnu, když jsem to celé četla... Co se, proboha, ještě stane? Celkem lituju Bellu, když musí teď sdílet pokoj s Emmetttem. A vlastně trochu i Rose, i když její pohled na věc jsem zatím ještě neměla šanci vidět. Troufám si ale tvrdit, že z toho bude fakt hodně na mrtvici. Známe Rosalii, ne? Emoticon Emoticon Každopádně se ti kapitola moc povedla, i když bych brala asi ještě delší... Ale toho si nevšímej, s délkou kapitol jsem věčně nespokojená. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Takže v klidu, prostě nádhera. Klaním se vám, děvčata. Emoticon Emoticon Emoticon
P.S. Káji, v jakém programu jsi udělala to video??? Emoticon Emoticon Předem děkuju za odpověď. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.05.2012 [17:46]

cuketkaaWůůů! Skvělýý :D :D :))) Myslím, že ten vtip je na tom to úžasný :) Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. katariesmecullen
04.05.2012 [17:40]

Panebože... Já tuhle povídku miluju.... Chudák Bella v Rosalinině(vole to je slovo) těle... A ten Emmett ke všemu asi moc nepřispívá.... Moc se těším na další.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!