Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele makulka

dffd


makulka

makulkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Markéta

Věk: 18

O mně: Abych pravdu řekla, tak Stmívání jsem dlouho považovala za bezduchou romantiku. U kamarádky jsem viděla film, a musím říct, že mě nijak nenadchl (ano, omlouvám se všem miláčkům filmů). Nemohla jsem pochopit (a pořád nechápu), co na Edwardovi všichni máte. Mně se teda nijak zvlášť nelíbí. Filmy jsou pro mě tedy pořád bezduchá romantika.

Pak mě ale jedna známá donutila přečíst si knihu. Dlouho jsem se tomu bránila, nakonec jsem ji ale na naléhání všech v okolí vzala do ruky a přečetla jedním dechem. Samozřejmě ostatní díly pokračovaly hned na to. Do týdne už nebylo co číst. :) Opravdu jsem nemohla uvěřit tomu, jak se knihy a filmy liší. Film = ubohá napodobenina knihy. (Pouze můj názor – nebijte mě :) )

Jinak něco o mně: jsem naprosto normální holka, která nemá moc ráda klasické E+B a snaží se ho co nejvíc změnit. To určitě zjistíte v mých povídkách, pokud vám po tom mém proslovu tady zbude energie na přečtení (jo, zatím jich moc není, ale budou, budou).
Mám ráda pistácie a pražené mandle, marcipán a ovoce. Chodím sportovně oblečená, nezastávám názor holých zad a břicha, sportuju a často píšu. Miluju knihy (hlavně fantasy) a filmy, samozřejmě. Školu zvládám bez problémů, po dokončení gymnázia chci jít na psychologickou fakultu. Psychologie je tak trochu můj koníček, jenom doufám, že se to neprojeví na mých povídkách (pak byste asi ničemu nerozuměli). :)

No, myslím, že to bohatě stačí. Pokud se vám po tom románu tady bude chtít něco ode mě přečíst, tak ve shrnutí povídek. :)

Jo, byla mi udělena práva korektorky, tak kdybyste měli zájem, neváhejte a napiště mi na mail. ;)

Kontakt:

E-mail: cechovamakulka (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 17

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 3. 2012

Poslední přihlášení: 20. 4. 2014, 11:12

Shrnutí povídek:

 

Povídky od makulka

Povídky od makulkaKapitolové:

  – Nikdy to neskončí... – rozepsaná
  – To nedovolím! – rozepsaná, pozastavená
  – The Vow (spoluautorská) – rozepsaná
  – Vzpomínka na minulost – rozepsaná

Jednodílné – drabble:

  – Jsem to ještě já?

Nápady:

  – *???*

Články:

 

Vzpomínka na minulost – 1. kapitola

Vzpomínka na minulost – 1. kapitolaPovídka o Jasperovi, kterého dohnala vlastní minulost. Děj se odehrává během jeho působení v armádě, do které se dostane také velmi zvláštní dívka. Jasperovi je povědomá, takže se o ni začne zajímat. Brzy ale odhalí strašlivé tajemství, které mělo zůstat ukryté a které změní celý jeho život.

 

The Vow - 18. kapitola

The Vow - 18. kapitolaStojím za to, Edwarde, pomyslela jsem si a vydala se ke dveřím...

 

The Vow - 17. kapitola

The Vow - 17. kapitola„Áno, musíme,“ súhlasila som po šepky. Edward sa zvrtol a sotil ma späť na posteľ ako nechcenú milenku.

„Teraz sa mi o tom nechce rozprávať. Vlastne sa s tebou o tom odmietam vôbec niekedy rozprávať, rozumieš, Isabella?“ V očiach sa mu zablislo a náhle mu sčerneli. Ak som sa predtým bála, tak teraz ma chytala panika. Samozrejme, že mu pri mne už oči pár krát sčerneli. Ale ešte nikdy nie takto. Ešte nikdy v nich nebolo toľko hnevu a bezcitnosti. A taký veľký hlad...

Príjemné čítanie praje VictoriaCullen a makulka. :)

 

The Vow - 16. kapitola

The Vow - 16. kapitola„Tak Bello,“ vypravil ze sebe Edward přiškrceně. Zavrtěla jsem hlavou, ale nebyla jsem schopná ze sebe nic dostat. Popadl mě za ruku a prudce mě k sobě otočil. Pohodila jsem hlavou, ale nijak jsem jeho chování nekomentovala. Naléhavě se mi podíval do očí. „Řekni. Mi. Co. Se. Stalo.“ Na každé slovo dal zvláštní důraz, takže to znělo dost zvláště. Zase jsem jen neurčitě trhla hlavou. Zdálo se mi, že ho to dohání k šílenství. Ne. Manžel ne...

Pekné čítanie praje makulka a VictoriaCullen. :)

 

The Vow - 15. kapitola

The Vow - 15. kapitolaAko prijme Bella fakt, že Cullenovci sú upíri? A aký ďalší šok jej prinesú spomienky? To sa dozviete v tejto kapitole, prajeme príjemné čítanie. VictoriaCullenUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!