Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Svetlo či tma?! - 13 - Tma

TMA

 

Posledné čo som cítila bolo to chladné telo, a potom už nič iba TMA. Zobudila som sa na pre mňa neznámom mieste. Okolo boli iba steny, žiadne dvere ani okno, aspoň som ich nevidela. Až po chvíli som si uvedomila  že asi pre to ich nevidím, lebo mám niečo na očiach. Začala som si ich obhmatkávať.

 

A keď som si ich pokúsila dať preč, zavrčal niekto na mňa nevrlo. A potom som len ucítila tupú bolesť, ale veľmi bolestivú a dlhú.

 

„ O to sa ani nepokúšaj inak tú bolesť môžem ešte zväčšiť.“

 

Výsmešne niekto povedal, až teraz som si uvedomila že asi nie som v miestnosti sama. Cítila som troch upírov, dvoch ďalej od seba a jedného moc blízko. Upíri sa o niečom dohadovali, ale moc som z rozhovoru nepočula, rozprávali sa až primoc potichu.

 

Potom sa zrazu po miestnosti rozhostilo ticho.

 

„ Tak vás tu teda necháme“

 

Nás? Nás? Kto je tu ešte so mnou. Dvere sa,  pomaly vŕzgajúco zatvorili. A potom ma niekto pevne objal a strhol mi to čo mi bránilo vo výhľade. Predo mnou sa usmievala známa tvár, tvár Maggie, bola hoci trochu iná, taká krajšia, asi trochu z upírovského šarmu, ale to by teda muselo znamenať že aj Maggie ....je upír...

 

Maggie nestačila ani prehovoriť a už som sa plavila po toku jej informácií. Premenili ju vtedy keď som ju nechala ísť samú do mesta. Prečo som nešla s ňou? Teraz nemusela žiť takto, ktovie ako dlho už je tu zajatá. Videla som jej schopnosť má úžasnú schopnosť, dokáže kohokoľvek zhypnotizovať, nie uspať len na chvíľu zhypnotizovať.

 

Dokončila som svoje prehliadanie a s úsmevom sa pozrela na Maggie a potom sa jej hodila okolo krku, s tichým.

 

„ prepáč“

 

„ ale Kei, neospravedlňuj sa, ty za to nemôžeš, a mne sa celkom ľúbi upírsky život, až na toto väzanie“

 

Vysvetľovala mi, spýtavo som sa na ňu zapozerala, ako to myslela upírsky život a väzanie?

 

„ ty si bola aj inde ako len tu?“

 

„ Áno Kei , podarilo sa mi utiecť na dva roky, nevedeli totiž čoho som schopná, ale potom prišiel ten ich štít, a ten ma dostal, ale už dlho som o ňom nepočula“

 

A vtedy mi to docvaklo, to bol ten upír, čo ma napadol na lúke a čo ho Ethan ...zabil. Pri spomienke na Ethana som sa zachmúrila.

 

„ je mŕtvy“

 

Odpovedala som jej , prekvapene vypulila oči, ale potom sa znovu zatvárila pokojne.

 

„ takže aj ty si s ním mala česť? To bol šok čo?“

 

„ No to bol“

 

A v tom som si spomenula na Chrisa, pre boha kde je Chris! Hádam sa mu nič nestalo, dúfam že je v poriadku.... Spýtam sa.

 

„ Ehm ... Maggie ,, nedoniesli sem so mnou ešte jedného upíra?“

„ Pokiaľ viem tak nie, a vlastne ako by mal vyzerať?“

 

„ No tak svalnatý, čierno – vlasý, no ako upír! A na sebe mal biele tričko a modré rifle.“

 

Dokončila som, dúfam že sa mu nič nestalo. Najprv sa Maggie zatvárila nepochopene a potom šokovane.

 

„ TO to bol Nagel“

 

Vykoktala.

 

„ Nie on sa volá Chris – Christopher“

 

V tom sa otvorili dvere a v nich stál CHris, rýchlo som sa postavila a šla sa ku nemu rozbehnúť a objať ho, ale  ostrá pichľavá bolesť ma zosunula na zem. Nado mnou sa zohol Chris a krútil hlavou.

 

„ No, No, No toto sa nerobí keď na očiach nemáme klapky milá Keira“

 

Pohladil ma po líci, z posledných síl som mu ruku odhrnula, zatváril sa  nad mieru spokojne, a potom odišiel aj z tou svojou pobehajkou, ktorá mi spôsobovala takú neznesiteľnú bolesť. Maggie rýchlo ku mne pobehla, mňa už nič nebolelo, teda až na moje srdce ktoré bolo oklamané.

 

„ Ja, ja nechápem“

 

Vzlykala som Maggie v lone, a tá mi situáciu objasnila.

 

„ Vieš Kei, on má schopnosť, je ehm,... chameleón?.. dokáže prevziať na seba hocijakú podobu, pokiaľ ide o ľudí, on ... oni ťa podviedli aby si ťa získali, je mi to ľúto“

 

Tak toto ma naštvalo, mne nik moju večnosť už nebude kaziť, už je pokašlaná dosť! Postavila som sa prestala revať ako malé detsko a pokúšala sa prísť na plán úteku.

 

ďalšia časťSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Svetlo či tma?! - 13 - Tma:

 1
1. Ja
02.04.2013 [18:50]

To je tvoja poviedka ?

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!