Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Šéf za všetky hriechy - 1. kapitola

Šéf za všetky hriechy - 1. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v Nej povídce října, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Moja nová kapitolovka je pokračovaním jednorázovky Šéf do postele. Ako už vieme, Edward je poloupír, ktorý robí realitného makléra v New Yorku. Má pomer s Bellou, ktorá robí jeho sekretárku. Ale je aj ženatý. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako jednorázovka. :) V tejto kapitolke spoznáte hlavnú nepriateľku Belly a takisto jej najlepšiu priateľku. A dopredu upozorňujem, že toto bude oddychová poviedka, tak žiadnu akciu nečakajte.

1. kapitola

„Idem pre tú kávu,“ oznámila som mu a so širokým úsmevom vyšla z kancelárie. Našťastie, nikto nebol pri kancelárii, tak nás nemohli počuť. Tieto naše malé dobrodružstvá v práci som milovala. Zatiaľ sme mali šťastie, že nás nikto nenachytal.

A byť s tým sexuálny bohom celý týždeň v jednom dome je príliš vzrušujúce. Mala by som krotiť svoje predstavy, ale veľmi mi to nešlo.

Prišla som do malej kuchynky na našom poschodí, bol tam Bob.

„Dnes vyzeráš neuveriteľne, Bella,“ pochválil ma ten chlapík s veľkým bruchom, akoby čakal prinajmenšom dvojčatá.

„Vďaka, boli sme sa cez víkend vyblázniť s Kate na nákupoch.“ Naliala som do kanvice vodu a dala ju zovrieť.

„Ženy,“ povzdychol si a napchal do úst čokoládovú šišku. Pobavene som pokrútila hlavou.

„Už si počul o tej kontrole?“

„Áno, ale neviem, čo čakajú, že tu nájdu. Veď sme spoločnosť s realitami, nie s drogami.“ Zúrivo zobral z taniera ďalšiu šišku a vrhol sa na ňu.

„Máš pravdu. Počúvaj, nebojíš sa, že praskneš? Mal by si jesť radšej nejakú zeleninu,“ radila som mu, ale jeho široký úsmev mi hovoril jasne, že s tým nezdravým jedením neprestane. Voda konečne zovrela, tak som zaliala kávu. Edward mal najradšej poriadne silnú, ale aj tak som mu tam pridala trochu mlieka.

„Čo šéf potrebuje kávičku na povzbudenie?“ spýtal sa Bob.

„Áno, dnes tu ostávame takmer do večera, aby sme skontrolovali pár zložiek kvôli tej kontrole,“ objasnila som mu.

„Hm.“ Pomaly mi začínalo byť zle, keď som videla, ako to do seba hádže. Bol horší ako kontajner, ale bol tu najvtipnejší z tých suchárov, ktorým ide len o kariéru. Zobrala som šálku kávy a išla naspäť. Keď som prechádzala okolo Jane Londingovej, venovala mi pekne škaredý pohľad a odfrkla si, keď si premerala moje oblečenie. Už od začiatku, čo tu pracujem, sme nepriateľky. Mala totiž sľúbené, že ona bude robiť Edwardovi sekretárku, ale keď som sem náhodne prišla hľadať hocijakú prácu, zbadal ma a hneď mi dal návrh, či by som nechcela robiť jeho sekretárku. Samozrejme, že som to prijala. O pár dní ma začal zvádzať, najskôr som ho odmietala, lebo som vedela, že má manželku, ale nepodľahnúť takému sexi šéfovi je umenie.

Vošla som do kancelárie. Edward stál pri malej skrinke a skláňal sa k nej, lebo niečo hľadal v šuplíku. Môj zrak okamžite padol na jeho sexi zadok. Kávu som položila na jeho stôl a so širokým úsmevom k nemu podišla. Určite ma počul, ale neotáčal sa. Ruku som pritisla na ten vypracovaný sval a stisla ho. Neskutočný zadok.

„Slečna Swanová, bol by som veľmi rád, keby ste ma sexuálne neobťažovali. Môžem vás vyhodiť,“ povedal a otočil sa ku mne s vážnym výrazom. Na prvý pohľad som mu to zhltla, naozaj vyzeral, že to myslí vážne, ale potom sa mu potmehúdsky pohli kútiky nahor. Rozosmial sa.

„Ty jeden...“ V nadávke ma zastavili jeho božské pery. Vášnivo ma bozkával a rukou mi skĺzol na zadok. Automaticky som sa natlačila na jeho telo a ucítila som jeho vzrušenie. Zachechtala som sa.

Vtom ma od seba odtiahol a sklonil sa znovu k tomu šuplíku. Zmätene som sa naňho pozrela, ale hneď som to pochopila, keď sa otvorili dvere. Ale ako to počul? No to je jedno, hlavne, že nás nevidela Jane, ktorá práve vošla dnu. Znova si ma znechutene premerala.

„Pán Cullen, máte ísť na chvíľu do kancelárie riaditeľa,“ oznámila mu a venovala mu žiarivý úsmev. Určite si dáva bieliť zuby alebo ich má umelé, lebo jej doslova žiarili.

„Dobre, Jane,“ odpovedal jej a vytiahol nejaké papiere, ktoré si položil na stôl a posadil sa. Jane ostala stáť na mieste a začala klopkať podpätkami o podlahu.

„Jane, môžete ísť, viem, kde to je. Len sa musí ešte na niečo pozrieť,“ povedal jej zdvorilo. Jane sa pousmiala, mne venovala znova hnusný výraz a odišla.

„Vidím, že ťa stále nenávidí,“ poznamenal so smiechom.

„To vieš, len jedna z nás sa dostala k tebe do postele.“ Rozosmial sa a pobavene listoval v papieroch.

„Je príliš umelá,“ povedal po chvíli.

„Presne.“

Keď sa postavil, zastal pri mne a sklonil sa k mojej tvári. „Si strašne sladká, Bella. Najradšej by som ťa zjedol,“ šepol mi do ucha a zubami doň jemne hrýzol. Zastonala som a natlačila sa mu na telo. Ale zrazu mu zazvonil mobil. Povzdychol si, ale ešte mi dal jeden vášnivý bozk.

Vytiahol z vrecka mobil a zamračil sa. „Manželka,“ objasnil mi.

„Áno, zlatko?“ Pri tých slovách na mňa mrkol. Nikdy som nevidela jeho ženu, neviem ani, ako sa volá, ale bolo mi to jedno. Som rada, že o nej nikdy nerozpráva, keď sme spolu. Ale nerozumiem, prečo sa s ňou nerozvedie. Aj tak je stále v práci alebo so mnou v hoteli, či v mojom byte. Domov chodí tak dvakrát za týždeň. Ešteže beriem tú zázračnú vec menom antikoncepcia, lebo pri jeho vzrušení a každodennej nálade na milovanie, by si nestíhal dať ani ochranu.

„Nie, som v poriadku. Jasné, uži si to tam,“ povedal jej rýchlo, asi som prepočula takmer celý rozhovor. Vypol to a prevrátil očami.

„Idem za riaditeľom, neviem, čo zase odo mňa chce. Poobede si to ešte užijeme,“ sľúbil mi a pleskol ma po zadku.

„Baví ťa to stále?“

Zoširoka sa usmial. „Ani nevieš ako.“ Ešte mi poslal vzdušný bozk a odišiel z kancelárie. Prevrátila som očami a išla do svojej kancelárie vedľa. Sadla som si za počítač a pozrela sa na nové maily s inzerátmi. Edward bol na tieto veci najväčší odborník alebo stačí jeden široký úsmev a každá žena prijme aj tu najdrahšiu ponuku na dom. Ale to platí len pri ženách, je proste skvelý, je to profesionál. Povedala by som, že to musí byť dokonalý manžel, ale nikdy som nepremýšľala nad tým, že by bolo medzi nami niečo viac. Stačilo mi, že som jeho milenkou.

Keby to vedeli moji rodičia, tak by to asi neprežili. Musím priznať, že od strednej som sa dosť zmenila. Vždy som bola strašne tichá, ignorovala som chalanov, až po čase som prišla na to, že to bola chyba. Ale stačil jeden pohľad na tohto chlapa s bronzovými vlasmi a pevným zadkom a zmenila som sa okamžite. New York ma zmenil.

O chvíľu sa ozvalo klopanie. „Ďalej,“ povedala som. Dnu vošla Kate s tajomným úsmevom. Ale než si sadla, ostala stáť a premeriavala si ma.

„Sekne ti to. Vedela som, že v tej sukni a košeli budeš vyzerať ako anjel,“ pochválila ma a posadila sa.

„Poznáš ma až príliš dobre.“

„Edward ako reagoval?“ spýtala sa. Bolo mi jasné, že to hneď vytiahne. Ona jediná vedela, že máme s Edwardom pomer.

„Hm, čo ti poviem? Jeden ranný sex...“

Kate zakývala pobavene hlavou a zasmiala sa. „Čo iné by som mala čakať, však?“

„A dnes poobede mám pomáhať kvôli tej kontrole. Budeme tu len my dvaja.“

Ohromene na mňa pozerala. Kate milovala, keď som jej vždy rozprávala o našich „dobrodružstvách“ cez pracovnú dobu. Vedela som, že sa na ňu môžem spoľahnúť a nikomu nič nepovie.

„Mmm, to toho asi veľmi neurobíte, čo?“

„Chceš ešte jednu novinku?“ vychrlila som na ňu s úsmevom.

„Tipujem, rozvádza sa,“ vybafla na mňa. Nadvihla som obočie. „Ja viem, ja viem, vyhovuje ti to takto.“

„Nie. Jeho manželka išla na celý týždeň do Kanady a hádaj, kto bude s ním celý týždeň v jeho byte?“ Kate zrazu zapišťala od radosti. V tej chvíli sa aj otvorili dvere, bol to Edward. So širokým úsmevom si sadol ku mne na stôl a otočil sa ku Kate.

„Čo sa stalo?“ spýtal sa jej. Kate naňho ohromene pozerala, mala som pocit, že zabudla dýchať.

„Asi dostane infarkt. Čo chcel riaditeľ?“

„Nič dôležité, len mi dal tie zložky, ktoré máme skontrolovať.“ Prikývla som. Laškovne sa na mňa zrazu usmial a sklonil sa k mojej tvári. Okamžite som pootvorila pery a dali sme si jeden mľaskavý bozk.

„Hej, hej, síce o vás viem, ale nemusíte sa predo mnou bozkávať,“ začala Kate. Výhražne som sa na ňu pozrela.

„Oukej, už idem. Užite si to, hrdličky.“

„Čo si máme užiť?“ spýtal sa ma ten vzrušený chlap pri mojej tvári.

„Nič, pán Cullen. Ale mali by sme sa vrhnúť do práce skôr, aby ostal čas aj na ostatné veci.“ Povzdychol si a očami hypnotizoval môj výstrih.

„Až potom,“ upozornila som ho so smiechom. Venoval mi jeden škaredý pohľad a vybral sa do svojej kancelárie pre tie zložky.

2. kapitola

 


 

Tak čo, chcete pokračovanie?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Šéf za všetky hriechy - 1. kapitola:

« Předchozí   1 2 3 4 5 6 7   Další »
38. van
22.08.2011 [20:04]

vanjasné, daj pokračko Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. Lili
22.08.2011 [20:03]

Áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jó .... už sa teším na dalšie xD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. Lucie7
22.08.2011 [19:59]

Lucie7perfektní

35. kikuska
22.08.2011 [19:42]

To nemôžeš myslieť vážne, že sa pýtaš či chceme pokračovanie. Jasné, že chceme. A čo najskôr. Emoticon Emoticon Toto je naozaj vydarené. Strašne sa mi to páči. Ach. Emoticon Emoticon Ty si proste úžasná. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [19:28]

VeubellaJasně, že pokračování. Je to super!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

33. schuchinka
22.08.2011 [19:04]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [19:02]

kollartTak tohle jsem nečekala je to skvělé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. Domik
22.08.2011 [18:51]

Domikúžasný! moc se těším na další díl! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.
Smazat | Upravit | 22.08.2011 [18:49]

Nemám slov! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. LuLuu
22.08.2011 [18:41]

LuLuu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

« Předchozí   1 2 3 4 5 6 7   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!