Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Šéf za všetky hriechy - 1. kapitola

Šéf za všetky hriechy - 1. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v Nej povídce října, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Moja nová kapitolovka je pokračovaním jednorázovky Šéf do postele. Ako už vieme, Edward je poloupír, ktorý robí realitného makléra v New Yorku. Má pomer s Bellou, ktorá robí jeho sekretárku. Ale je aj ženatý. Dúfam, že sa vám bude páčiť rovnako ako jednorázovka. :) V tejto kapitolke spoznáte hlavnú nepriateľku Belly a takisto jej najlepšiu priateľku. A dopredu upozorňujem, že toto bude oddychová poviedka, tak žiadnu akciu nečakajte.

1. kapitola

„Idem pre tú kávu,“ oznámila som mu a so širokým úsmevom vyšla z kancelárie. Našťastie, nikto nebol pri kancelárii, tak nás nemohli počuť. Tieto naše malé dobrodružstvá v práci som milovala. Zatiaľ sme mali šťastie, že nás nikto nenachytal.

A byť s tým sexuálny bohom celý týždeň v jednom dome je príliš vzrušujúce. Mala by som krotiť svoje predstavy, ale veľmi mi to nešlo.

Prišla som do malej kuchynky na našom poschodí, bol tam Bob.

„Dnes vyzeráš neuveriteľne, Bella,“ pochválil ma ten chlapík s veľkým bruchom, akoby čakal prinajmenšom dvojčatá.

„Vďaka, boli sme sa cez víkend vyblázniť s Kate na nákupoch.“ Naliala som do kanvice vodu a dala ju zovrieť.

„Ženy,“ povzdychol si a napchal do úst čokoládovú šišku. Pobavene som pokrútila hlavou.

„Už si počul o tej kontrole?“

„Áno, ale neviem, čo čakajú, že tu nájdu. Veď sme spoločnosť s realitami, nie s drogami.“ Zúrivo zobral z taniera ďalšiu šišku a vrhol sa na ňu.

„Máš pravdu. Počúvaj, nebojíš sa, že praskneš? Mal by si jesť radšej nejakú zeleninu,“ radila som mu, ale jeho široký úsmev mi hovoril jasne, že s tým nezdravým jedením neprestane. Voda konečne zovrela, tak som zaliala kávu. Edward mal najradšej poriadne silnú, ale aj tak som mu tam pridala trochu mlieka.

„Čo šéf potrebuje kávičku na povzbudenie?“ spýtal sa Bob.

„Áno, dnes tu ostávame takmer do večera, aby sme skontrolovali pár zložiek kvôli tej kontrole,“ objasnila som mu.

„Hm.“ Pomaly mi začínalo byť zle, keď som videla, ako to do seba hádže. Bol horší ako kontajner, ale bol tu najvtipnejší z tých suchárov, ktorým ide len o kariéru. Zobrala som šálku kávy a išla naspäť. Keď som prechádzala okolo Jane Londingovej, venovala mi pekne škaredý pohľad a odfrkla si, keď si premerala moje oblečenie. Už od začiatku, čo tu pracujem, sme nepriateľky. Mala totiž sľúbené, že ona bude robiť Edwardovi sekretárku, ale keď som sem náhodne prišla hľadať hocijakú prácu, zbadal ma a hneď mi dal návrh, či by som nechcela robiť jeho sekretárku. Samozrejme, že som to prijala. O pár dní ma začal zvádzať, najskôr som ho odmietala, lebo som vedela, že má manželku, ale nepodľahnúť takému sexi šéfovi je umenie.

Vošla som do kancelárie. Edward stál pri malej skrinke a skláňal sa k nej, lebo niečo hľadal v šuplíku. Môj zrak okamžite padol na jeho sexi zadok. Kávu som položila na jeho stôl a so širokým úsmevom k nemu podišla. Určite ma počul, ale neotáčal sa. Ruku som pritisla na ten vypracovaný sval a stisla ho. Neskutočný zadok.

„Slečna Swanová, bol by som veľmi rád, keby ste ma sexuálne neobťažovali. Môžem vás vyhodiť,“ povedal a otočil sa ku mne s vážnym výrazom. Na prvý pohľad som mu to zhltla, naozaj vyzeral, že to myslí vážne, ale potom sa mu potmehúdsky pohli kútiky nahor. Rozosmial sa.

„Ty jeden...“ V nadávke ma zastavili jeho božské pery. Vášnivo ma bozkával a rukou mi skĺzol na zadok. Automaticky som sa natlačila na jeho telo a ucítila som jeho vzrušenie. Zachechtala som sa.

Vtom ma od seba odtiahol a sklonil sa znovu k tomu šuplíku. Zmätene som sa naňho pozrela, ale hneď som to pochopila, keď sa otvorili dvere. Ale ako to počul? No to je jedno, hlavne, že nás nevidela Jane, ktorá práve vošla dnu. Znova si ma znechutene premerala.

„Pán Cullen, máte ísť na chvíľu do kancelárie riaditeľa,“ oznámila mu a venovala mu žiarivý úsmev. Určite si dáva bieliť zuby alebo ich má umelé, lebo jej doslova žiarili.

„Dobre, Jane,“ odpovedal jej a vytiahol nejaké papiere, ktoré si položil na stôl a posadil sa. Jane ostala stáť na mieste a začala klopkať podpätkami o podlahu.

„Jane, môžete ísť, viem, kde to je. Len sa musí ešte na niečo pozrieť,“ povedal jej zdvorilo. Jane sa pousmiala, mne venovala znova hnusný výraz a odišla.

„Vidím, že ťa stále nenávidí,“ poznamenal so smiechom.

„To vieš, len jedna z nás sa dostala k tebe do postele.“ Rozosmial sa a pobavene listoval v papieroch.

„Je príliš umelá,“ povedal po chvíli.

„Presne.“

Keď sa postavil, zastal pri mne a sklonil sa k mojej tvári. „Si strašne sladká, Bella. Najradšej by som ťa zjedol,“ šepol mi do ucha a zubami doň jemne hrýzol. Zastonala som a natlačila sa mu na telo. Ale zrazu mu zazvonil mobil. Povzdychol si, ale ešte mi dal jeden vášnivý bozk.

Vytiahol z vrecka mobil a zamračil sa. „Manželka,“ objasnil mi.

„Áno, zlatko?“ Pri tých slovách na mňa mrkol. Nikdy som nevidela jeho ženu, neviem ani, ako sa volá, ale bolo mi to jedno. Som rada, že o nej nikdy nerozpráva, keď sme spolu. Ale nerozumiem, prečo sa s ňou nerozvedie. Aj tak je stále v práci alebo so mnou v hoteli, či v mojom byte. Domov chodí tak dvakrát za týždeň. Ešteže beriem tú zázračnú vec menom antikoncepcia, lebo pri jeho vzrušení a každodennej nálade na milovanie, by si nestíhal dať ani ochranu.

„Nie, som v poriadku. Jasné, uži si to tam,“ povedal jej rýchlo, asi som prepočula takmer celý rozhovor. Vypol to a prevrátil očami.

„Idem za riaditeľom, neviem, čo zase odo mňa chce. Poobede si to ešte užijeme,“ sľúbil mi a pleskol ma po zadku.

„Baví ťa to stále?“

Zoširoka sa usmial. „Ani nevieš ako.“ Ešte mi poslal vzdušný bozk a odišiel z kancelárie. Prevrátila som očami a išla do svojej kancelárie vedľa. Sadla som si za počítač a pozrela sa na nové maily s inzerátmi. Edward bol na tieto veci najväčší odborník alebo stačí jeden široký úsmev a každá žena prijme aj tu najdrahšiu ponuku na dom. Ale to platí len pri ženách, je proste skvelý, je to profesionál. Povedala by som, že to musí byť dokonalý manžel, ale nikdy som nepremýšľala nad tým, že by bolo medzi nami niečo viac. Stačilo mi, že som jeho milenkou.

Keby to vedeli moji rodičia, tak by to asi neprežili. Musím priznať, že od strednej som sa dosť zmenila. Vždy som bola strašne tichá, ignorovala som chalanov, až po čase som prišla na to, že to bola chyba. Ale stačil jeden pohľad na tohto chlapa s bronzovými vlasmi a pevným zadkom a zmenila som sa okamžite. New York ma zmenil.

O chvíľu sa ozvalo klopanie. „Ďalej,“ povedala som. Dnu vošla Kate s tajomným úsmevom. Ale než si sadla, ostala stáť a premeriavala si ma.

„Sekne ti to. Vedela som, že v tej sukni a košeli budeš vyzerať ako anjel,“ pochválila ma a posadila sa.

„Poznáš ma až príliš dobre.“

„Edward ako reagoval?“ spýtala sa. Bolo mi jasné, že to hneď vytiahne. Ona jediná vedela, že máme s Edwardom pomer.

„Hm, čo ti poviem? Jeden ranný sex...“

Kate zakývala pobavene hlavou a zasmiala sa. „Čo iné by som mala čakať, však?“

„A dnes poobede mám pomáhať kvôli tej kontrole. Budeme tu len my dvaja.“

Ohromene na mňa pozerala. Kate milovala, keď som jej vždy rozprávala o našich „dobrodružstvách“ cez pracovnú dobu. Vedela som, že sa na ňu môžem spoľahnúť a nikomu nič nepovie.

„Mmm, to toho asi veľmi neurobíte, čo?“

„Chceš ešte jednu novinku?“ vychrlila som na ňu s úsmevom.

„Tipujem, rozvádza sa,“ vybafla na mňa. Nadvihla som obočie. „Ja viem, ja viem, vyhovuje ti to takto.“

„Nie. Jeho manželka išla na celý týždeň do Kanady a hádaj, kto bude s ním celý týždeň v jeho byte?“ Kate zrazu zapišťala od radosti. V tej chvíli sa aj otvorili dvere, bol to Edward. So širokým úsmevom si sadol ku mne na stôl a otočil sa ku Kate.

„Čo sa stalo?“ spýtal sa jej. Kate naňho ohromene pozerala, mala som pocit, že zabudla dýchať.

„Asi dostane infarkt. Čo chcel riaditeľ?“

„Nič dôležité, len mi dal tie zložky, ktoré máme skontrolovať.“ Prikývla som. Laškovne sa na mňa zrazu usmial a sklonil sa k mojej tvári. Okamžite som pootvorila pery a dali sme si jeden mľaskavý bozk.

„Hej, hej, síce o vás viem, ale nemusíte sa predo mnou bozkávať,“ začala Kate. Výhražne som sa na ňu pozrela.

„Oukej, už idem. Užite si to, hrdličky.“

„Čo si máme užiť?“ spýtal sa ma ten vzrušený chlap pri mojej tvári.

„Nič, pán Cullen. Ale mali by sme sa vrhnúť do práce skôr, aby ostal čas aj na ostatné veci.“ Povzdychol si a očami hypnotizoval môj výstrih.

„Až potom,“ upozornila som ho so smiechom. Venoval mi jeden škaredý pohľad a vybral sa do svojej kancelárie pre tie zložky.

2. kapitola

 


 

Tak čo, chcete pokračovanie?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Šéf za všetky hriechy - 1. kapitola:

 1
19.07.2012 [14:35]

forewertwilightJsem ti říkala, že to začnu číst a nelituju toho Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon krásná kapitola, jsem zvědavá, co bude dál Emoticon Emoticon Emoticon Já bych se s ním buď už rozešla, nebo mu řekla, ať se rozvede, ale když to belle vyhovuje Emoticon Emoticon Emoticon

67. Wera
02.05.2012 [15:31]

Wera Emoticon

66. Wera
02.05.2012 [15:31]

Wera Emoticon

65. paulus
03.03.2012 [21:54]

paulusja ju tieš dávam už asi po tretí alebo štvrtý krát Emoticon je fakt dobrá Emoticon Emoticon

64. cornelka6
18.02.2012 [20:37]

já už tuhle povídku čtu potřetí...je tak dokonalá...prostě ji žeru!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.11.2011 [14:25]

Williembeautifully stories Emoticon

17.10.2011 [11:56]

KikketkaWow, tak to bylo teda něco. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Tenhle Edward se mi vážně líbí a Bella jak bys med! Jsou naprosto kouzelní, jak nevydrží dlouho bez toho, aby na sebe alespoň letmo nešáhli!!!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Naprosto dokonalé!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Utíkám na další, dokud mám ještě chvilku času…

61. Cora
29.08.2011 [21:35]

CoraÚžasné!! Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsi z toho udělala jednorázovku!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.08.2011 [15:07]

N1I1K1O1Lnádhera!!! Emoticon

25.08.2011 [20:52]

domcamerci Emoticon Emoticon Teda tenhle Edward je k sežrání. Žádný hajzl, ale taky ne svatoušek. Emoticon No, mňamka. Jen se zakousnout. Emoticon A Bella si to taky pěkně dává. Sakra, jak já jí ho závidim. No, jsem zvědavá, kdy na ně někdo přijde. Emoticon Jane je kravka. Nesnášim tyhle ženský. Kontajner Bob je milý. Emoticon No každopádně ten zadek jsem viděla přímo před sebou, ale nemohla jsem ho nahmatat. Ach jo.:/ Nejvíc mě dostala žádost, aby Bells šéfa sexuálně neobtěžovala. Jak to řekl. Naprosto přesně jsem si to představila. Emoticon No, nádhera Emoticon

58. winna
25.08.2011 [14:23]

moje nová oblíbená povídka.D Emoticon Poslední dobou je tu čím dál víc úžasných autorů, že mi pomalu nezbývá čas dělat nic jiného než číst.D

57. EdBeJa
24.08.2011 [17:49]

EdBeJaOk, to jsem zase já. Emoticon Emoticon Špičkování Belly a Edwarda, které má sexuální podtext, se mi líbí. Emoticon Jako oddechovou povídku to beru a žádné velké drama nečekám. Jen netuším, kam se bude děj dále ubírat. Zamilují se do sebe? Možná... Protože ono psát dvacet (třeba) kapitol o tom, jak si Bella a Edward užívají vzájemné blízkosti a sexu, to by mě asi nebavilo číst. Emoticon Jsem zvědavá na další kapitolku. Skvělé. Díky. Emoticon Emoticon Emoticon

56. arabek
24.08.2011 [17:49]

arabekChceme a chceme a chceme. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.08.2011 [23:07]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23.08.2011 [13:38]

BellaCullenSwanChceme! Emoticon Miluju tě! Emoticon Jsem tak ráda, že jsi to začla psát! Emoticon

23.08.2011 [11:42]

WhiteTieChceme, chceme, chceme! Piš, piš, prosím piš, Moni! Emoticon

52. Afrodita_Alice_Cullen
22.08.2011 [22:51]

Na to se přece nemůžeš ptát, jasně že. Klidně přestanu i dýchat jen rychle přidej pokráčko!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Já se tak strašně těšim na ten tejden!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

51. lai
22.08.2011 [22:50]

určitě Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

50. ssendy
22.08.2011 [22:30]

ssendyJe to úžasné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon určitě pokračovat, už se moc těším na další kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

49. lelus
22.08.2011 [22:29]

jasne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

48. kimberly
22.08.2011 [22:25]

krása! tohle je jediná slovenská povídka, kterou sem se rozhodla čist. Nic proti slovenštině nemám, ale sem děsně pohodlnej člověk, takže vyhledávám jen české povídky, ale tahle... fíha! Emoticon pokračuj dál! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

47. andysek1002
22.08.2011 [21:54]

jooooooooooo urcite je to naprosto super rychle dalsi Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [21:40]

IsabellaMarieLilyVolturiProsím, piš dál, je to suprový! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

45. lucka2010
22.08.2011 [21:24]

jasně že jo :D Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

44. LadySadness
22.08.2011 [21:18]

že váhaš, takýto námet sme tu ešte nemali Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [21:07]

matysekmj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon ano, ano, ano určitě pokračuj Emoticon Emoticon

42. MRL
22.08.2011 [20:38]

Super, pokračuj. Emoticon

22.08.2011 [20:33]

TeenStarBóóže, taká otázka, že či pokračovanie chceme... Emoticon My ho potrebujeme!!! Emoticon Emoticon Ty to ešte nevieš, že my sme na Tvojich poviedkach závislé? Emoticon Keď nie, tak teraz to vieš už určite! Emoticon
Bella je... Jednoducho Bella, len v tom lepšom prevedení. Myslím tým to, že nie je taká svätá. Emoticon No a Edward je akýmsi pozemským zobrazením niečoho božského, tu sa niet o čom baviť. Emoticon
Dúfam len, že ďalšia kapitola pribudne čo najskôr. Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [20:26]

ForevergirlWow, dievčatá, neuveriteľne vám ďakujem za krásne komenty. Absolútne ste ma potešili, ďalšia kapitolka bude asi v stredu. Emoticon

39. Faith
22.08.2011 [20:15]

Faithpjekne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
tesim sa ze to bude taka oddychovka a budu si spolu uzivat veeela, vela... spolocnych chvil Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. van
22.08.2011 [20:04]

vanjasné, daj pokračko Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

37. Lili
22.08.2011 [20:03]

Áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno,áno,áno,áno,áno,áno, áno,áno Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jó .... už sa teším na dalšie xD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. Lucie7
22.08.2011 [19:59]

Lucie7perfektní

35. kikuska
22.08.2011 [19:42]

To nemôžeš myslieť vážne, že sa pýtaš či chceme pokračovanie. Jasné, že chceme. A čo najskôr. Emoticon Emoticon Toto je naozaj vydarené. Strašne sa mi to páči. Ach. Emoticon Emoticon Ty si proste úžasná. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [19:28]

VeubellaJasně, že pokračování. Je to super!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

33. schuchinka
22.08.2011 [19:04]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [19:02]

kollartTak tohle jsem nečekala je to skvělé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31. Domik
22.08.2011 [18:51]

Domikúžasný! moc se těším na další díl! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.
Smazat | Upravit | 22.08.2011 [18:49]

Nemám slov! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. LuLuu
22.08.2011 [18:41]

LuLuu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. Terkik
22.08.2011 [18:39]

TerkikHonem ať je tu další kapča!!! Jestli ne tak si mě nepřej!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. simuska17
22.08.2011 [18:26]

B.O.M.B.O.V.E. rychlo dalsiu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [18:23]

BellaSwanCullen8dokonalosť Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon áá rýchlo ďalšiuuu!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [18:22]

KatarinaCullenUrčite pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. Daynera
22.08.2011 [18:21]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. Kim
22.08.2011 [18:15]

KimTohle je úplně boží!!! Emoticon Emoticon
Jasně, že chci pokračování!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. DAlice
22.08.2011 [18:15]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [18:05]

nicolecullenhaleRychle další už se nemůžu dočkat Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:57]

VampE4BJasně že chci! úplně jsi mě zmotala a hledala jsem pokračování!

Další dílek, prosím! Emoticon Emoticon Emoticon

19. BJana
22.08.2011 [17:56]

super, jednorázovka se mi moc líbila, těším se na další pokračování, nádhera, super, jen tak dál Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. jully211
22.08.2011 [17:48]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17. martty555
22.08.2011 [17:48]

jasnačka že chceme rýchlo ďalšiu Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:37]

ZombichlerkaJasnačka, chceme!!!!!!
Je to báječný!!!!!!!!!
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Z.

15. viktoria
22.08.2011 [17:35]

jasen ze chceme !!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. Alex
22.08.2011 [17:33]

Úžasná povídka!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:27]

lelientunka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:25]

Kachna13Pokračování na 100 % Je to perfektní povídka!!! Emoticon Emoticon Emoticon

11. Huny
22.08.2011 [17:24]

HunyPokračování? Samozřejmě, že chceme pokračování. Tahle povídka se mi vážně začíná hodně líbit. Emoticon
Jednorázovka byla bombastická a já jsem ráda, že jsi se rozhodla pro pokračování.
Nemůžu se dočkat další kapitoly.

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:22]

DopeStars Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:22]

KristinaCullenskvelé

22.08.2011 [17:21]

kiQaCULLEN Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:16]

izzie22100% píš ďalej. Emoticon Je to senzačné!!! Emoticon

6. Ivetka
22.08.2011 [17:14]

když jsem před pár dny četla tvojí jednorázovku šéf do postele byla jsem z toho nadšená Emoticon naprosto originální nápad a proto bych byla ráda aby jsi pokračovala ve psaní moc se těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:13]

AnysPpáni už se těšim na další kapitolku je to skvělý jsem ráda že si z toho udělala kapitolovku =DD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:13]

NessieCarlieurčitě pokračuj, moc pěkný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.08.2011 [17:12]

sasenkaurčite pokračovanie Emoticon je to úplne super Emoticon Emoticon len by ma zaujímalo dosť kto je tá jeho žena Emoticon Emoticon

2. cechovicovam
22.08.2011 [17:08]

určite chcem pokračovanie, poviedka je úplne super :)

22.08.2011 [17:04]

janulkapokráčko?! či chceme pokráčko?! ty si snáď uvažovala o niečom inom!??!?! JAsne! Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!