Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Omlouvám se - 6. kapitola Pokračování včerejšího večera

Omlouvám se - 6. kapitola Pokračování včerejšího večeraNechci nic prozrazovat, název mluví za vše. Tak si schválně můžete tipnout, co bude pokračovat ze včerejšího večera mezi Edwardem a Bellou. Rozhodně to nebude nic ošklivého, teda aspoň pro ně. Přeji hezké počtení AAC.

„Jo, ten svetr!‟ Otevřela jsem auto a chtěla jsem se pro něj natáhnout, ale zřejmě to nebyl jen můj nápad, a tak jsem se srazila se svým andělem. Měla jsem pocit, jako když jsem plnou rychlostí narazila do zdi. Au. Kruci, jak může být tak tvrdý a studený?

„Au!‟

„Panebože, promiň, já nechtěl! Moc se omlouvám! Opravdu jsem nechtěl!‟ začal se mi tak sladce omlouvat.

„Jo, to mi došlo,‟ usmála jsem se, abych odlehčila situaci a protože jsem ležela díky tomu nárazu na zemi, začala jsem se zvedat.

„Pomůžu ti.‟ Podal mi ruku a pomohl mi se zvednout, jako bych byla pírko.

„Díky.‟ Protože svetr pořád ležel na zadním sedadle v mém autě, tak jsme se znovu nastejno pro něj nahnuli, ale tentokrát on uhnul. Byli jsme ale u sebe moc blízko, takže do mě znovu omylem strčil a já jsem opět padala k zemi. Tentokrát mě sice chytnul, ale zároveň i objal, takže jsem se asi i trochu červenala. Snad to přikládal teplotě okolního vzduchu. Já se teď už musela smát. Dneska mám asi nějaký padací den nebo co. Ale i na něm bylo vidět, že si moji záchranu a tělesný kontakt užívá. Přivinul si mě pevněji do náruče.

„Jsi v pořádku?‟

„V naprostém.‟ Dívali jsme se navzájem do očí. Měl je jako rozpuštěné zlato, jemně se přelívající, tak žhavé a něžné, že by bylo až nebezpečné se ho dotknout. Že by tady bylo nebezpečí, že se zničí jen díky jednomu dotyku. Stačil by jen jeden pohyb a mohli bychom udělat to, k čemu jsme se včera nedostali. Byli jsme ale na školním parkovišti a on byl nový. Nemůžu si dovolit nějaké pomluvy, takže ač jsem nechtěla, tak jsem musela uhnout.

„Omlouvám se, nechtěl jsem…‟ Udělal tak omluvný výraz, že se mi i chtělo brečet za to, jak jsem ho zranila. „No, vlastně chtěl.‟ Teď se opět smál, ale bylo vidět, jak se musí přemáhat.

„Ne, ty za to nemůžeš, já jen, že jsme na školním pozemku a nechci nějak poskvrnit tvoji pověst, dokud ještě žádnou nemáš.‟ Byla to hloupá výmluva, ale stejně jsem doufala, že na to skočí. Ale zřejmě jsem ho podcenila, protože…

„Pokud ti záleží jen na mojí pověsti, tak na ni zapomeň, protože mně je taky jedno, co si o mně budou povídat ostatní.‟ Zase se ke mně začal přibližovat, ale tentokrát jsem neuhýbala. Sama jsem chtěla, aby to udělal, abych už konečně ochutnala jeho rty. Byla hloupost před tím uhýbat.„Chtěl jsem to udělat už večer. Viděl jsem, že ty taky, tak se, prosím, nevymlouvej. Učarovala jsi mi.‟ Tomu už jsem se nemohla bránit, prostě mě dokonale přesvědčil, že je to to správné – to, co se mělo stát už včera. Bylo jen otázkou času, než se to stane. Teď už to vím a nebudu se tomu bránit. Naklonila jsem se stejně jako on, ale ne tak, abych spojila naše rty, ale aby věděl, jak jsem se rozhodla. On toho okamžitě využil a spojil naše rty. V tu chvíli jsem si říkala, jaké štěstí, že jsem zaparkovala tak daleko od školy. Ne, že by mi bylo líto, že se právě políbím s nejhezčím klukem na světě, ale jen kvůli těm drbům to nestojí za to. Ale pak už jsem neměla volnou mysl na takové myšlenky.

Jeho rty se jemně vpíjely do mých a já jsem si přála, aby tenhle okamžik nikdy neskončil. Musela jsem vzdechnout a to ho popohnalo. Chytil mě za krkem a začal tvrději narážet do mých úst, já jsem je trochu pootevřela a on se jich ihned zmocnil svým jazykem. Něco tak úžasného jsem za celý svůj život nezažila. I když jsem si párkrát myslela, že je to dokonalé, tohle to hravě překonalo. Líbal neskutečně, ale jednou jsme museli skončit, protože oba dýcháme. Ačkoliv já bych se kyslíku klidně vzdala, kdyby to znamenalo, že budu jeto ústa vlastnit ještě o minutu déle a podle jeho gest bych soudila, že on je na tom stejně. Sice jsme se potřebovali nadechnout, ale on nás rozdělil jen na pár milimetrů a opřel si o moje čelo svoje.

„Konečně,‟ povzdychl si. Zřejmě si to chtěl zašeptat jen pro sebe, ale díky našemu polibku neovládl hlasivky. Oba jsme to ještě chvíli rozdýchávali a potom zazvonilo.

Trhli jsme sebou ve stejný moment. Ani jednomu se nechtělo, ale museli jsme. Zaprvé, on je tu nový a nemůže na svou první hodinu přijít pozdě a zadruhé, bylo vidět, že jsme na parkovišti sami, a kdybychom se tam zdrželi jen o pár minut déle, už by po škole kolovaly nové drby.

Ne. Pokud se mnou chce chodit, musí mě začít oficiálně balit. Asi mu to nenápadně vzkážu po Alice. Moje skříň začíná zít prázdnotou a podle Edwardova vyprávění nebude těžké ji přemluvit k nakupovacímu maratonu.

 


Tak zase se musím zeptat. Co vy na to? Příště se můžete těšit na nákupy. Vaše AACSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Omlouvám se - 6. kapitola Pokračování včerejšího večera:

 1
15.11.2011 [18:29]

Fairedoufám, že to bude brzy. Emoticon Emoticon

7. martty555
14.11.2011 [17:37]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.11.2011 [15:10]

Dorianna Emoticon Emoticon

5. mňamka
14.11.2011 [14:47]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. lelus266
14.11.2011 [12:22]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.11.2011 [12:15]

Funny1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. marcela
14.11.2011 [10:58]

Co já na to?Je to perfektní. Emoticon Emoticon

11.11.2011 [9:36]

WhiteTieČlánek ti vracím. V perexu musí být stručný nástin děje, alespoň jednou větou. Až si to doplníš, zaškrtni "článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!