Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Krása není vše - 11. kapitola

Stephenie Meyer


Krása není vše - 11. kapitolaJak dopadla Rosalie? Zradil Emmett svou rodinu? Bude konečně Rosalie zachráněna?

Vaše Nicole

Rosalie
Cítila jsem, že mě něčí silné paže zachytily. Věděla jsem, kdo to je. Jeho vůni bych poznala vždy a všude. Je jiná, je tak moc jiná. Je svěží, ale přitom sladká. Je neodolatelná. Jediný problém je, že on nemá zájem, má zájem o mou matku a chtějí mě vlastně unést. Nikdy jsem neměla jet sama domů. Já tu jsem na světě vlastně omylem. Neměla jsem se stát nikdy. Má matka mohla být šťastná s Emmettem a s tátou by se jen potkali a nic víc. Nemusela jsem se narodit, zamilovat se a hlavně jsem nemusela být v téhle situaci. Nevím, co je horší, jestli skutečnost, že mě zachraňuje Emmett Cullen, anebo, že má matka je jeho manželka. Jsem jeho dcera, jsem dcera Emmetta Cullena. Emmetta Cullena, kterého potají miluji. Život se mnou nikdy neměl slitování, ale vždy jsem měla tátu, vždy tu byl a pomohl mi, ale teď jsem na to vše sama a já nevím, co mám dělat. Stačil by malý náznak. Už jsem necítila chlad ani vítr. Cítila jsme pohodlí a měkkou postel. Otevřela jsem oči. Byl tam Emmett. Usmál se.
„Já chtěla být milá, já se snažila, ale tobě to je málo, ty chceš utíkat, jak chceš. Půjde to po zlém,“ došla ke mně má matka.
„Nikdy nebudeš má matka a já tě nesnáším, opustila jsi mě a už to nevezmeš zpátky, nikdy tě nebudu mít ráda, anebo tě považovat za rodinu!“ koukala jsem jí přímo do očí. Dost lží. Nikdy nechci být jak ona, ale až moc se jí podobám. Převlíkám se za ošklivku. Jsem tolik jako ona. Rozpřáhla se a vrazila mi facku. Než jsem stačila znovu otevřít oči, slyšela jsem ránu. Koukla jsem se. Emmett ji držel pod krkem a vrčel na ni.
„Ještě jednou jí vrazíš a…“ zarazil se a koukl na mě. „Nebude ti věřit. Musíš si získat její důvěru,“ dokončil větu. Koukla na mě. Odfrkla si.
„Víš co? Běž si! Ty nemůžeš být má dcera! Nejsi taková, jakou jsem si tě představovala,“ prohlídla si mě pohledem, že já nejsem dost dobrá. Já!
„Ne, nejsem jako ty. Nikdy bych nechtěla být šílená panička, které ruplo v bedně!“ Koukala na mě, že snad mi hráblo. Emmett na mě koukal jiným pohledem. Nedal se identifikovat, ale byl jako vždy krásný a nebýt tu jeho manželka, má matka, tak po něm snad i vyjedu.
„Já tě!“ vrhla se ke mně. Emmett si přede mě stoupl. Zavrčel na ni. On mě brání. Tutínek mě brání. Dobře, dám se zas dohromady. Tady to začíná být nebezpečný. Vrčeli na sebe. Ona udělala tamto, jak dělá očima, když chce, aby lidi trpěli, ale nějak jí to nefungovalo. Kde se stala chyba? Nevěděla, co se stalo.
„Víš o tom, že v mé rodině je Bella? Jo, má dost dobrý dar. A náhodou je poblíž jako moje rodina, která teď asi zlikvidovala tvoji armádku. Takže ty se teď budeš držet co nejdál od mé rodiny, a tím myslím i od Rosie a jejího otce. Jestli ne, tak tě zabiji, jasný?“ zavrčel na ni. Vypadala vyděšeně. Ona se bála. Vážně se bála Emmetta. A on se zastával mě. Počkat, teď to nechápu. On to na ni hrál? Kvůli mně?! Chtěla něco říct, koukl na ni. Otočila se a utekla.
Koukala jsem na něj.

„Táta je tu,“ usmál se na mě a odešel. Za chvíli tu byl táta. Nikdy jsem nebyla radši.

Emmett

Můj úžasný plán vyšel. Dokonce jsem se i divil, jak se mě moc Pam bála. Já bych nebyl schopen ji zabít. Pořád je to ona. Pam! Ale Rosie je Rosie. Je krásná a hlavně mě jako jediná žena vypekla! To mě přivádí k tomu, že jí ještě musím ukázat co proto. S Emmettem Cullenem si nebude zahrávat žádna žena. Nikdy! To já si hraji a né ony! Těším se, až ji budu moct ponížit jako ona mě. Ani to, co k ní cítím, mi nezabrání v tom, abych si tohle užil. To, že se mi stala ta divná věc, že k ní cítím něco víc, mě nezměnila, pořád mám rád sex a budu mít rád. Jen s jednou ženou. Ona by neměla proč odporovat. Jsem dobrý v sexu. Moc dobrý. Přišel jsem domů. Lexi seděla na mé posteli a usmívala se.
„Tak dneska jsem pomohla zachránit dívku, kterou miluješ, a ještě jsem si popovídala se skvělým chlapem. Já vím, proč za tebou chodím,“ zasmála se. Sedl jsem si, musím jí objasnit pár věcí.
„Tak já ji nemiluji, jen k ní něco cítím, možná lásku, ale nejsem v tom po uši jako mí bratři. A ty?! Zakoukala ses do nesprávného muže!“ houkl jsem na ni. Uraženě koukla a vyskočila na nohy.
„Já se nezakoukala! A teď pojď, jdeme někam zapařit!“ zasmála se. Zvedl jsem se a šel s ní. Tohle bude dlouhá noc.


Tak jsem koukala, že bylo jen sedm komentářů. Docela mě to zamrzelo, když jsem viděla, že minule bylo i dvacet dva. Asi se někde stala chyba, tak bych chtěla slyšet váš názor, co změnit, abych se zlepšila. Za korekci bych opět poděkovala WhiteTie.

 


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Krása není vše - 11. kapitola:

03.05.2012 [19:23]

NatyCullenAhoj, příště si sama doplň odkaz na předchozí díl, dnes jsem to udělala za tebe, ale pro příště měj na paměti, že je to tvoje práce, děkuji. Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!