Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Krása není vše - 10. kapitola

Stephenie Meyer


Krása není vše - 10. kapitolaPříchod Lexi. Emmettova zrada. Rosaliin Pád. Co se vše tu stane? Za korekci děkuji WhiteTie.

Vaše Nicole

Emmett
Opravdu to byla ona. Krásná blondýna jménem Lexi. Jediná má kamarádka, která mi nepodlehla. Naše minulost byla pestrá. Pořád si vzpomínám, jak jsme se vsadili, a já se vyspal s Marilyn Monroe. Bože, to byly časy. Elvis Presley a další. Ale teď není ta správná chvíle, abych dělal blbosti, abych se bavil. Rose unesla má bláznivá žena a matka Rose, která ji zplodila s Alanem, který je můj ředitel. Mám krásný vztahy. Lexi vstoupila dovnitř. Esme nebyla moc nadšená, protože věděla, co ji čeká - párty, párty, a že by zas párty? Jo! Ale dneska ne. Dneska musím vyplašit mou ženu a zachránit nevlastní dceru, po které jedu, a pak přijde na řadu má pomsta. Sice se mi líbí a dejme tomu, že k ní cítím něco jako lásku, ale stejně to spíš bude fyzické. Pomsta bude sladká. Lexi se posadila vedle Alana a mrkla na něj. Skvělý.
„Tak co se tu děje?“ koukla na nás. Někdy mi připadalo, jako by snad na tohle měla nos.
„No, tak tady Alan je starý známý Carlislea a požádal o pomoc, abychom mu pomohli získat jeho dceru Rose, která je dcera mé manželky Pam, která s ním zplodila Rose, takže ona je moje nevlastní dcera a řekněme, že je dost sexy, a já po ní vyjel, takže už chápeš, kde je problém?“ Začala se smát. Co je směšného? No, Alan se teda nesmál. Když se Lexi utišila, tak na mě koukla.
„Ne, tvůj problém je, že jseš její nevlastní otec, že bys musel být zodpovědný, a né, že jsi ji ojel.“
„Ne, to ne. Nedala se.“ Alan zavrčel. To by stačilo. Carlisle zavelel, že bychom si měli pospíšit. Měl pravdu, Rose odtamtud musí rychle pryč. Nenechám ji napospas mé šílené ženě. Nastoupil jsem do auta. Alan jel s námi. Lexi se na mě koukla.
„Vážně jsi s ní nespal? Víš, tobě žádná neodolá.“
„Lexi? Právě za mnou sedí její otec, nechci si povídat, jak moc rád bych si to s ní rozdal!“ Zavrčel na mě. Jo, to mně bylo jasný. Dojeli jsme tak daleko, aby nás neslyšeli. Vystoupili jsme a rozdali si úkoly. Můj byl jasný, rychle proběhnout k chatě a pronést Rose. Mám svou taktiku, která snad vyjde. Všichni jsme se rozběhli. Má rodina se vrhla na ně. Byl jsem u chaty. Byl tam ten vlk. Bože, to mi chybělo. Rozběhl se ke mně a přeměnil se do vlčí podoby. Taky jsem se rozběhl a sejmul ho. Ani to nebylo těžký. Myšlenka, že teď Rose trpí, byla hrozná. Bože, co já vlastně chci? Ji - anebo její tělo? Přece nemůžu tak moc milovat její tělo, ale jsem to já. Já nemiluji. Já jsem kus kamene. Tak teď dost přemýšlení nad láskou a duhami a jdeme na to. Má ženo, jsem zpět.

Rosalie
Seděla jsme na posteli a poslouchala mou matku, jak básní o Emmettovi. Měla jsem sto chutí jí jednu fláknout. Ona mi tu o něm povídá, jak ho moc miluje, a že budeme jedna velká rodinka. Budeme mít dům na předměstí a k tomu psa. A já budu potají milovat svého otce. Skvělý. Jen já můžu mít tak skvělý život. Kdyby nebyla má matka, snad bych ji měla ráda. Dobře, teď kecám, i tak bych ji neměla ráda. Přestala žvanit. Konečně. Usmála se. Proč se směje? Chce mě zabít, anebo třeba přestěhovat do jiného pokoje?
„Je tu. Můj drahý manžel,“ zasmála se. Vzala mě za loket a táhla dolů. Jestli se Emmett dozvěděl, že jsem ho tahala za nos, tak jí ještě pomůže. Otevřely se dveře a on vstoupil. Prudce se mnou trhla a já automaticky upadla na zem. Sykla jsem bolestí.
„Miláčku? Promiň za to, co jsem udělala ve Forks. Je mi to tak líto,“ fňukla a šla k němu. Objala ho. Nechal se. Jo, teď jsem definitivně v řiti.
„Zbavil jsem se jich, takže jestli něco chceš udělat, zbavit se jí, tak hned.“ Otevřela jsem pusu zděšením. Nemůže mě zabít, jsem mladá a občas krásná. Miluji a ten dotyčný o tom neví. Mám před sebou věčnost. To nemůže! Usmála se na mě.
„Mám lepší nápad. Budeme rodina,“ prohlásila, jako by to byla normální věc. Ona snad nemá city. Je bezcitná… matka! Jak někdo tak arogantní může existovat? Jak? Celou dobu probírali nějaký plány a já seděla v křesle a kolem mě dva upíři. Zvedla jsem se. Oba mě přirazili zpět. Bolelo to.
„Mám své lidské potřeby, můžu alespoň na ten záchod?“ zavrčela jsem na ně. Emmett na mě kývl. Pustili mě. Došla jsem na záchod. Tolik se mi chtělo brečet, nebo cokoliv, co by mi pomohlo. Moje první a asi poslední láska sedí v obýváku s mou matkou a vymýšlí, jak mě unést, a můj otec je kdovíkde. Tolik jsem se bála. Koukla jsem na okno. Otevřela jsem ho, bylo dost vysoko. Vyskočila jsem na parapet. To dáš, Rose. Jsem poloupír, mě jen tak něco nezabije, ne? Sebrala jsem svou poslední odvahu a skočila. To poslední, co jsem cítila, nebyl smutek, ani láska, ani pochybnost či strach, já cítila bolest. Velkou bolest.


Tak, chtěla bych moc poděkovat Simiik, že komentuje každou mou kapitolu. Vždy mě její komentář udělá velkou radost. Proto jí věnuji tutu kapitolku, ale samozdřejmě, že ji věnuji i jesikata, AliceVolturiCullen, AnnieS, Annie15, AddyCullen, SisaVampire, N1I1K1O1L. Tito lidi komentují každou kapitolu a já jsem jim za to vděčná. Vaše NicoleSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Krása není vše - 10. kapitola:

 1
03.05.2012 [20:18]

N1I1K1O1LPromiň, že komentuji až teď, ale nějak jsem nepostřehla, že je nová kapitola. Až dnes. Emoticon To se mi stává často - čtu toho tolik. Emoticon Emoticon Takže vážně promiň, už se to snad nestane. Dyštak musíš hlásit. Emoticon
No a ke kapitole. Předem chci poděkovat za věnování, o to víc mě mrzí, že jsem si kapitolu přečetla až teď. Emoticon Emoticon Emmett má svůj plán, který mu pravděpodobně útěkem Rose překazila. No, když se něco má pokazit, tak pořádně. Emoticon Ta její matka je asi vážně psycho, ale to už jsme si vlastně všimli dávno. No, teď to s tou "šťastnou" rodinkou vážně přehání. Emoticon
Jdu si rychle přečíst další kapitolu, jinak bych na to třeba zapomněla. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. mona
04.04.2012 [19:42]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.04.2012 [18:46]

SissaVampiresupeer, som zvedava na pokracko Emoticon Emoticon

03.04.2012 [17:50]

SimiikZaprvé, díky za věnování. Opravdu jsem ráda, že ti pomáhají psát a dělají ti radost.

Dále... Rose ke konci docela perlila. - Objala ho. Nechal se. Jo, teď jsem definitivně v řiti. Emoticon Emoticon
nebo - Nemůže mě zabít, jsem mladá a občas krásná.
Teď mi nezbývá nic jiného, než čekat na další díleček a dozvědět se, proč Rose trpí a co provede Emm. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.04.2012 [17:08]

jesikata Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.04.2012 [16:37]

AnnieSHezká kapitola, těším se na další, jsem zvědavá, jak tohle dopadne Emoticon Emoticon Emoticon

03.04.2012 [14:51]

AddyCullenDěkuju! Emoticon Emoticon
Byla to nádherná kapitolka! Nádhera!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Jana
03.04.2012 [9:14]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!