Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » I já mám právo na lásku! 3. kapitola

I já mám právo na lásku! 3. kapitolaNové otázky, co napadají Demetriho. A jedna malá prácička.DEMETRI

Odcházel jsem do svého pokoje. Ještě jsem cítil její rty na svých. Už vidím, jak si mě Felix s Alecem budou dobírat. Ale mně to nevatí. Mám tu nejkrásnější upírku, co jsem kdy viděl. Tu, která ukradla mé mrtvé srdce. Vešel jsem do pokoje a zavřel dveře. Mám ho sladěný do červenobílé a některé doplňky jsou černé. Celou jednu stranu zdobí grafit, krerý jsem si sám nasprejoval.

Celý zbytek noci jsem přemýšlel, jak to bude nadále. Mohli bychom si spojit pokoj. Ale Jane ho má větší. Takže bych svůj musel opustit. Ale to až později. A pak mě napadla jedna otázka…
Co Aro? Jak ten bude reagovat? Dovolí nám to? Já jsem blb. Rozplývám se tu, jak si spojíme pokoj, a ještě ani nevím, jestli nám to dovolí. Zakázaná láska. Nenechám si vzít svou Julii. Budu pro ni ten nejlepší Romeo na světě. Takový, kterého si Jane zaslouží. I když tím riskuju hodně, co hodně, úplně všechno, musíme se zeptat Ara. Jen doufám, že nám to dovolí. Ale Jane mu přirostla k jeho mrtvému srdci. Bere ji jako dceru. Nechtěl by, aby byla smutná. Takže se prakticky vzato nemám čeho bát. Doufám.

JANE

 Musím se Demetrimu líbit. Vzala jsem si na sebe to nejvíc sexy oblečení a botičky, jaké jsem měla. Vzala jsem si hodně kraťoulinké koktejlky s tmavší khaki zelenou barvou. Sotva mi zakrývaly zadeček, ale zase jsem vypadala úchvatně, ne jako štětka. Boty na jehlovém podpatku se spirálou na lýtkách. Měly stejnou barvu jako šaty. Černý plášť do ruky jako znak Volturiových a véčko na krk.

Další soud. Já nevím, že je to porušování pravidel pořád baví. Já už z toho začínam být unavená. Ne fyzicky, ale psychicky.

Před dveřmi na mě čekal Demetri. Usmála jsem se na něj, on mi úsměv oplatil.
„My spolu chodíme? To nebyl sen?“ Já vím, taková blbá otázka, ale musela jsem se zeptat.
„Ne, to nebyl sen. Upíři nespí.“ Zase ten krásný úsměv. Přicupitala jsem k němu, stoupla si na špičky a jemně ho políbila. Když polibek skončil, chytl mě za pas a šli jsme do sálu. Před dveřmi mě něco napadlo.
„Asi bych měla jít o chvilku později. Abychom nepřitahovali pozornost. Znáš Ara.“
„Jo, znám, ale Marcuse stejně neoblafnem,“ upozornil mě.
„Já vím, ale stejně.“
„Dobře,“ řekl a naposledy mě políbil. Pak odešel. Asi o minutu později jsem do sálu vešla já. Ten upír už tam byl a soud už taky začal. Ten upír se po mně koukl. A najednou měl v rozkroku malou vyvýšeninu. To snad ne! Z Demetriho strany jsem uslyšela vrčení. Oblékla jsem si plášť, který jsem až do teď držela v ruce a mrkla na Dema.
Asi pochopil, protože se na mě usmál. Každý v sále musel vidět, že ten upír je nadržený jako prase. Stejně je mrtvý, tak ať si ty poslední chvilky užije. Přišla jsem k němu a sladce se usmála. V tu chvíli začal křičet bolestí a svíjet se v křečích na zemi.
Můj úsměv se ještě víc rozšířil. Přes dvě minuty trpěl neskutečnou bolestí a já si to náramně užívala. Pak Aro řekl, abych přestala, a já musela uposlechnout rozkaz. Škoda. Stejně to byly jeho nejdelší dvě minuty v životě. A taky ty poslední. Šla jsem si stoupnout za Ara. Z toho místa jsem viděla, jak jeho tělo roztrhali a spálili. Dobře mu tak!

DEMETRI

Co si to dovoluje? To je moje holka. Kdybych mohl, jsem rudý vzteky! Z hrdla se mi ozvalo zavrčení. Jane se na mě usmála a mrkla. Aha. Teď to bude sranda. Má bohyně pomsty si tu pomstu vybírala. Dostal jsem na ni hroznou chuť, ale teď nemůžu. Pak jí Aro řekl, ať přestane, a ona musela uposlechnout rozkaz. Škoda. Roztrhat a spálit. Jako vždy. Už je po poledni a Heidi by měla přivést oběd. Hned, jak jsem si to tak uvědomil, rozrazily se dveře a v nich stála Heidi s obědem. Měla samé mladé kousky, ale taky toho jednoho staříka jsem zahlédl. Jde se lovit…

 


Po obědě (to bylo asi kolem čtyř odpoledne) jsem Jane opět doprovodil k jejímu pokoji a políbil ji.
„Jane, zítra bychom to měli říct Arovi. Poprosit o souhlas,“ připomněl jsem jí.
„Já vím. Zítra se zeptáme, ale strašně se bojím, že to nedovolí,“ rozvzlykala se.
„Pššš. To bude dobrý. Takhle nemysli. Zítra se zeptáme. Dobře?“ zeptal jsem se. Jen nesměle přikývla. Dala mi dlouhý polibek a odešla do svého pokoje. Já šel taky do svého a přemýšlel (to dělam teď docela často), co bych vládcům řekl, aby nám to dovolili. Určitě se budou bát, že odejdeme z Volterry, ale to nemusí. Kam bychom šli, že?


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek I já mám právo na lásku! 3. kapitola:

 1
24.07.2013 [20:45]

GabrielaVespuccipekne holka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24.07.2013 [14:23]

BlotikAhoj,
článek jsem ti opravila, jen doporučuju, abys Perex obrázek nahrála do zdejší galerie. Pokud by jej z toho webu smazali, nebude se ti zde zobrazovat.
Děkuji. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!