Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » I já mám právo na lásku! 2. kapitola

I já mám právo na lásku! 2. kapitolaTak, naše vysněné rande. Jak dopadne?
JANE

Touto otázkou jsem se zabývala celé ráno a den. Den utekl docela pomalu a já se těšila na večer. Naše první rande. No jo, ale co si mám vzít? Koukla jsem se na hodiny a byly čtyři odpoledne. Musím přidat, už jenom 3 hodiny. Vlezla jsem do své koupelny, osprchovat se. Má koupelna je sladěná do modré a bílé. Mám tu vanu, ale i sprchový kout.

Pak jsem se usušila a vysušila vlasy. Nakonec líčení. Jen decentně. Řasenku, tužku na oči a lesk na rty. Vlasy jsem si učesala do jednoho copu na stranu a šla si vybrat oblečení ze své šatny. Protože je léto, vybrala jsem letní šaty s botami na jehlovém podpadku. Šaty měly světlounce růžovou barvu a byly mi jen do půlky stehen. Boty byly jedny z mých oblíbených a suprově se hodily k šatům.

A čekala jsem na Demetriho. Najednou se ozvalo zaklepání. Tak rychle? No nic. Šla jsem ke dveřím a otevřela je. Místo Demetriho tam stál můj bratr. Alec. S pusou dokořán.
„Kdo jste a co jste udělali s mojí sestrou?“ No ovšem, on aby se nezeptal na něco jiného.
„Já jsem tvoje sestra a nikdo mi nic neudělal,“ odpověděla jsem a dala si ruce na prsa, jako že mě urazil.
„Promiň, moc ti to sluší,“ začal si mě udobřovat. „Kampak jdeš?“
Ou. „No… s Demetrim ven,“ odpověděla jsem. Byla to pravda, ne?
„Jako na rande?“ divil se. Co se diví? Byla to jen otázka času.
„No a?“ vyjela jsem na něj.
„Nic, nic. Já jen, že do půlnoci doma,“ dořekl, rozesmál se a upíří rychlostí utekl někam do hradu. Vyjeveně jsem koukala na místo, kde stál. Po chvilince jsem se vzpamatovala a zabouchla dveře. Koukla jsem na hodiny a bylo za pět minut sedm. Za chvíli tu bude, řekla jsem si a sedla si na svou novou postel. Ráno jsem totiž byla za Arem, že se mi rozbila postel, když jsem na ni skočila. Je úplně stejná.

Pět minut uběhlo a opět někdo klepal na dveře. To musí být on, řekla jsem si a šla otevřít. Byl to on. Koukal na mě jako před chvílí Alec. Slušně jsem mu zavřela pusu a usmála se na něj.
„Promiň, moc ti to sluší. Vypadáš překrásně.“ Kdybych mohla, červenala bych se.
„Děkuji, tobě to taky moc sluší.“ Vypadal v tom k sežrání.
Měl na sobe riflové kraťasy a bílé tričko, které obepínalo jeho dokonalé svaly. Na nohy si vzal Adidasky. Jak už jsem řekla, vypadal naprosto božsky.

„Půjdeme?“
„Jistě,“ řekl, usmál se na mě a nabídl mi rámě. Jako pravý gentleman, pomyslela jsem si a rámě přijala. Šli jsme do garáže a tam si půjčili Audi. Demetri si ho před nedávnem koupil. To jsem věděla.

Dem mi pomohl do auta a vyjeli jsme. Zastavili jsme se před kinem. Super, v kině jsem už dlouho nebyla. Demetri vybral romantickou komedii o upírech. Bylo to docela hezké a někdy jsme se i zasmáli. Když to skončilo, nasedli jsme opět do auta a vyjeli k útesům u moře. No co, máme celou noc. Alecovu poznámku jsem raději ignorovala. Když jsme tam dojeli, posadili jsme se na útesy. Chvíli jsme jen tak seděli. Nepotřebovali jsme slova. Stačila nám přítomnost toho druhého. A v tom se to stalo.

Demetri mě políbil. Byl to dlouhý a vášnivý polibek. Ze začátku to byl šok, ale po chviličce jsem se přidala a tím ho ještě prodloužila. Nepotřebujeme vzduch, takže se tu můžeme líbat, jak dlouho chceme. Vzájemně jsme se od sebe odtrhli a usmáli se na sebe. Demetri se otočil zpět na západ slunce. Já ho chytla za ruku a propletla s ním prsty. Pak jsem mu hlavu položila na rameno a dívali se spolu. Takhle jsme vydrželi pár hodin. Když jsme se vraceli domů (teda až po malé svačince), dovedl mě až k pokoji. Poté jsme se rozloučili dalším dlouhým a vášnivým polibkem, kterých za tento večer bylo hodně. Řekli si „Ahoj“ a každý šel do svého pokoje. Já, už opatrně, skočila na postel a přemýšlela o dnešním večeru (noci) až do rána.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek I já mám právo na lásku! 2. kapitola:

 1
2. Lee
05.07.2013 [14:32]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

31.05.2013 [19:27]

KacenQaCullenAhoj, tento článek ti můžeme publikovat až tehdy, když bude vydaná první kapitola. Proti ti ji vracím a poprosím tě, aby ses zaměřila na stejné chyby. Až pošleš do administrace i první díl a tento si opravíš, zatrhni /Článek je hotov/. Díky. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!