Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Hotel Tentation - 25. kapitola

Hotel Tentation - 25. kapitolaNejistota, štěstí, hádka...

25. kapitola

A pak jsem uviděla vyjít z kanceláře Edwarda. Ha, jde mi rovnou do rány. Chtěla jsem k němu jít, ale otevřely se dveře a halou se rozezněl křik: „Edííí, tak ráda tě vidím.“

A pak mu ta Přísavka přísavkovitá visela kolem krku a vysávala mi z něho život!!

 

Zarazila jsem se na místě a se zatnutými pěstmi sledovala, jak se Edward snaží vyprostit z jejích chapadel. Měla jsem co dělat, abych na ni nevlítla a nevyrvala jí ty blond vlasy z hlavy. Ale musela jsem se ovládnout. Ona přeci nemá nejmenší tušení, k jakým změnám tu došlo. Musím dát Edwardovi čas, aby jí to mohl říct. Pak bude všechno v pořádku. Přísavka se sbalí a vrátí se tam, odkud přišla.

Vyšla jsem tedy ven a bez přemýšlení zamířila ke stájím. U mých čtyřnohých přátel bude nejsnadnější zapomenout na scénu v hale.

Celou cestu jsem to měla před očima, Přísavku, jak se přisává na mého kluka, jak ho oblizuje… blé, bude si pak muset umýt pusu, jinak se mnou nic nebude.

„Ahoj Bello,“ přivítala mě Monica. „Tý jo, ani nevím, kdy naposledy jsem tě tu viděla.“

„Je to věčnost,“ souhlasila jsem a sledovala, jak pilně pokračuje v leštění sedla.

„Slyšela jsem, že tu máme nový pár,“ mrkla na mě. Protočila jsem oči.

„Staré zprávy.“

„Jak pro koho. Jdeš si zajezdit?“ Začala uklízet hadříky a různé lahvičky do dřevěné krabice zamířila k boxům. Následovala jsem ji.

„Já ani nevím. Je tu Jasper?“

„Někde venku. Mrkni se po něm.“ Chňapla po vidlích, otevřela jeden z boxů a začala čistit koňský pokojíček.

„Dobře. Díky,“ mávla jsem jí a vyšla jsem k výběhům.

Počasí nebylo špatné, ale na tuto roční dobu naprosto nezajímavé. Konec května a slunce nikde, teploty kolem dvacítky… Jenže si nemám na co stěžovat, sama vím, jaké počasí bývá v těchto končinách. Aspoň že tráva se zelená a kvetou kytky, hned je to všechno hezčí.

Jasper zrovna projížděl nějakého, pro mě zatím neznámého, hnědáka. Když mě zahlédl, pobídl koně a vyrazil ke mně. Všimla jsem si, že sebou koník pod sedlem trochu šije, ale Jasper ho zvládal bez větší námahy.

„Ahoj, jdeš si zajezdit?“ Jdu?

„Asi ani ne. Jen jsem potřebovala vypadnout.“ Natáhla jsem ruku, abych koně pohladila, ale ucukl hlavou.

„Je tu nový, ještě si zvyká. Stalo se něco?“ vrátil se plynně k předchozímu tématu.

„Vrátila se,“ zavrčela jsem.

„Hm, dobře a můžu se zeptat kdo? Evidentně z toho nemáš radost.“

„Jak bych mohla?“ rozhodila jsem rukama.

„To já nevím. O kom teda mluvíme?“ páčil ze mě jméno.

„Sylvie.“

„Aha, takže je zpátky. To má Edward jistě radost,“ poznamenal suše.

„To netuším, neměla jsem čas se ho ptát, protože jeho pusa byla zaměstnaná jinak.“

„Bello, Edward tě miluje, on by nikdy…“

„Já vím, ale stejně mě to štve. Musela jsem jít pryč, jinak bych jí něco řekla a to by nebylo dobrý.“

„Jasně, hele, předám Hektora Monice a můžeme si vyjet, co? Daphné se už se na tebe těší,“ navrhl. Zamyslela jsem se nad tím. Vrátit se do hotelu a užírat se tím, co se asi děje jsem vážně nechtěla, a takhle se aspoň příjemně zabavím.

„Proč ne.“

Opět jsem si připadala, jako když na koni sedím poprvé. Jasper mi musel všechno znovu ukázat a vysvětlit, ale dostala jsem se do toho. Křižovali jsme lesní cesty, mluvili jen málo a užívali si poklidné odpoledne. Myšlenky na Edwarda a Přísavku jsem z mysli úplně vytěsnit nedokázala, ale občas jsem na ně zapomněla. Což bylo fajn, ale pak se vždycky ozvala realita a bylo to zpět.

Do hotelu jsem se vrátila kolem čtvrté. Měla jsem hlad jako vlk, tak jsem se nejdřív zastavila doma pro něco k snědku. Tam jsem narazila na tátu, takže se návštěva protáhla déle, než jsem předpokládala.

„Proč jsem dneska našel ve tvém pokoji spát Sue?“ divil se.

„Včera jsme byly tancovat, to víš, ne?“ Počkala jsem si na přikývnutí a pokračovala ve vysvětlování. „No a tak Sue spala u mě, ale ona strašně chrápe, to si ani neumíš představit. Asi to bylo tím, že toho trochu víc vyp… no, nicméně abych se vrátila k tématu. Sue chrápala, a tak jsem šla spát jinam, protože se to nedalo vydržet.“ Snad jsem se zastavila v čas. Rodičům, i když už jsme dospělé a Sue vlastně ani není tátova dcera, nemusí vědět všechno. Je to prostě táta.

„Aha, a smím vědět, kde jsi nocovala?“ Možná jo, ale zrovna jsem netoužila po rozhovoru o klucích, takže jsem řekla pravdu jen poloviční.

„U Alice.“ A není to snad pravda? Ona v jejich apartmá žije taky a to, že jsem byla v jiném pokoji, je jen malý detail.

„Jo, u Alice,“ zopakoval, ale měla jsem pocit, že ví své. Možná že je tatík chytřejší, než jsem myslela.

„Jo, já už musím jít. Měj se.“

„Přijdeš na večeři?“

„Nevím,“ křikla jsem a zavřela za sebou dveře.

Měla jsem namířeno k Edwardovi do kanceláře. Nutně jsem potřebovala vědět, jak to vypadá, jestli jí to už řekl, jak na to reagovala, prostě cokoliv, co by mě trochu uklidnilo.

Ale byl v tom háček, kancelář byla zamknutá, s čímž jsem nepočítala. Šla jsem to tedy zkusit k němu, ale opět jsem nepořídila. Možná by o něm mohla něco vědět Alice, napadlo mě a doufala jsem, že aspoň tu zastihnu. Začínala jsem z toho být dost nervózní.

Co když se něco stalo?

„Bello, ráda tě vidím,“ usmála se na mě Alice a dál vázala květiny.

„Neviděla jsi Edwarda?“ vyhrkla jsem.

„Ne, proč?“

„Vrátila se Přísavka a on s ní měl mluvit a já ho teď nemůžu nikde najít. Co když si to třeba rozmyslel? Co když se k ní vrátil?“ začala jsem panikařit.

„Uklidni se. On si nic nerozmyslí. S Přísavkou to ukončil a teď to někde vydýchává,“ řekla jistým hlasem.

„Tys ho viděla? Jak to víš?“

„Neviděla, ale znám svého bratra. Miluje tě, to je jasné, a to se mu ještě nikdy nestalo. Jdi domů a dýchej zhluboka. Pusť si třeba nějaký film. Edward za tebou potom přijde,“ instruovala mě.

„Dobře.“ Byla jsem odhodlaná Alici poslechnout. Musím se uklidnit. Tak!

×××

Po delší době jsem si s rodiči dala večeři, z čehož se oba zdáli velmi nadšení a celé jídlo mě zahrnovali otázkami a došlo i na můj vztah. Máma se snažila a neřekla na jeho adresu, myslím našeho vztahu, ani jednu špatnou poznámku. Ulevilo se mi, nerada bych se s ní kvůli tomu hádala. I když je otázka, zda by ještě nějaký důvod byl. Relax, Bello, relax.

Vysprchovala jsem se, byla jsem v pohodě, vyčistila jsem si zuby, v pohodě, oblékla jsem si pyžamo, naprostý klídek, rozčesávala jsem si vlasy, až na malé kousání do rtů klídek, lehala jsem si do postele a kousala si nehty, a když jsem konečně ležela, vytvářela jsem v hlavě hororové scénáře a ve zpocených prstech žmoulala lem deky. Prostě pohoda jazz.

Nevím, jestli jsem usnula, nebo to prostě jen uteklo, ale něco málo po půlnoci se postel vedle mě pohnula. Vyjekla jsem leknutím.

„To jsem já,“ zašeptal Edward. Samou radostí jsem se mu hned vrhla do náruče. Byl tu. Přišel za mnou. To znamená, že mě pořád ještě chce.

„Kdybych tušil, jaké bude přivítání, přišel bych dřív.“ Ta slova mi něco připomněla. Odstrčila jsem ho a ještě ho plácla do ramene.

„Taky ti to trvalo. Mohla jsem se tu zbláznit. Milostpán si pobíhá, bůh ví kde a já tu musím čekat,“ prskala jsem.

„Vrátila se Sylvie,“ oznámil mi tu stranovou novinku.

„Já vím.“

„Víš?“

„Viděla jsem, jak se na tebe lepila,“ zasyčela jsem.

„Vážně? Neviděl jsem tě.“

„Taky jsi byl parádně zaměstnaný.“

„Ale miláčku, přece by ses nezlobila,“ prosebně se na mě podíval. Na jeho poznámku jsem nereagovala a šla hned k věci.

„Řekl jsi jí to?“

„Ano.“ Bože, proč jsou ti chlapi tak nemluvní?

„A?“

„Nadšená zrovna nebyla, ale už jsem celý jen tvůj,“ usmál se.

„Vážně,“ zavýskla jsem, ale pak jsem si uvědomila, že už je noc a naši určitě spí. Nemusí vědět, že mám návštěvu. „Odjela.“ Výraz jeho tváře se změnil z veselého na omluvný.

„Ne, chce tu zůstat. Prý na to má právo.“ Povzdychla jsem si. No, co já s tím nadělám. Můj hotel to není.

„Dobře, hlavně, že je všechno venku.“ Spadl mi kámen ze srdce. Už si nepřipadám tak hloupě. Teď je Edward oficiálně můj. Byl to krásný pocit.

„Říkala jsi, že ses mohla zbláznit?“ nadhodil.

„Jo.“

„A proč? Věděla jsi, že to s ní chci ukončit.“

„To sice jo, ale…“ Do háje, svěřit se mu se svými obavami jsem v plánu zrovna neměla.

„Mohl sis to třeba rozmyslet,“ podotkla jsem tichounce.

„A proč bych to dělal? Nikde nenajdu nikoho lepšího než ty.“ Sklonil se a políbil mě.

Všechno bylo v pořádku, konečně jsme byli spolu.

×××

Ta vznosná, přímo létací nálada mi vydržela přesně do dalšího rána.

Cestou do práce jsem rozdávala úsměvy na všechny strany, do restaurace jsem vběhla celá rozesmátá a hned se s radostí pustila do práce. Prozpěvovala jsem si písničku, kterou jsem někde slyšela, a bylo mi hej.

Edward u mě přespal, opravdu jen přespal, ale cítila jsem, že konečně nastal čas postoupit o krok dál. Nemohla jsem se dočkat. Věděla jsem, že s Edwardem to bude úžasné… prostě, byla jsem zamilovaná.

 

 

A ještě jedna verze (spíš pro pobavení)

„I got a pocket, got a pocketful of sunshine,
I got a love and I know that it´s all mine, oh, oh, oh, oh,
Lalala

Take me away, a secret place,
a sweet escape, take me away,
take me away to better days,
take me away a hiding place.
Lalala,“ zpívala jsem si jako pominutá, až se na mě Yvett otočila. Pokrčila jsem rameny, prostě mám dobrou náladu. To přece není zločin, aspoň mají hosté co poslouchat. I když nerada bych jim kazila chuť k jídlu.

Jenže… úsměv mi zmrzl na rtech, když si to do restaurace nakráčela Přísavka. Tvářila se jako královna, nos nahoru. Usadila se u stolu, přehodila ladně nožku přes nožku a znuděným pohledem se rozhlédla po personálu.

Veškeré nadšení bylo v tu ránu pryč. Ona ví, jak pokazit den. A ke všemu jsem byla zrovna jediná volná. Sakra. Ale třeba netuší, že jsem to já, ta, co… co jí přebrala kluka. Jestli to netuší, tak musí být hluchá.

S hlubokým nádechem jsem k ní přišla.

„Dobré ráno, co si dáte?“ otázala jsem se zdvořile.

„Ještě jsem si nevybrala,“ štěkla na mě. Ou jé. Ona není hluchá.

„Až si vyberete, tak na mě mávněte,“ pousmála jsem se poněkud kysele a odešla k baru.

Když si ani po deseti minutách nebyla schopna otevřít jídelní lístek, šla jsem k ní znovu.

„No konečně, čekám už celou věčnost,“ rozkřikla se.

„Ale…“

„Sedím tu asi čtvrt hodiny, nemám na snídani celý den.“

„Já vám říkala…“

„Dám si tousty a míchaná vejce,“ nenechala mě domluvit.

„Hned vám to donesu.“ Ráda bych jí řekla něco daleko peprnějšího, ale byla jsem v práci, takže to muselo počkat.

Přemýšlela jsem, co by se stalo, kdybych jí do těch vajec plivla. Všiml by si toho někdo… třeba ona?

Raději jsem jí je postavila na stůl, protože moje úvahy byly příliš nebezpečné a já byla příliš odhodlaná je uskutečnit.

„Prosím.“ Obrátila jsem se, abych šla vyřídit další objednávku, ale neudělala jsem ani dva kroky, když začala ječet.

„Je to studené! Jak si dovolujete donést mi studené jídlo. Okamžitě to vraťte. Budu si na vás stěžovat. Tohle chování je nepřípustné.“

„Ta vejce jsou nandaná přímo z pánve. Nejsou studená,“ rozhodla jsem se hájit.

„A ještě mi budete odporovat? To vás přijde draho. Dlouho se tu neohřejete,“ vyhrožovala.

Andělsky jsem se na ni usmála.

„Uvidíme, kdo se tu dlouho neohřeje,“ brblala jsem si pod vousy.

„Chceš mi vyhrožovat?“ přešla na tykání. Že by mě slyšela?

„Nechci, to bych si k hostovi nedovolila.“

„Ty jedna malá… nicko. Myslíš si, že když máš majitele hotelu, projde ti všechno. Ale to jsi na omylu. On se vrátí ke mně. Dojde mu, jak jsi ubohá. Jen služka.“

„Možná jsem služka, ale ne příživnice,“ vrátila jsem jí.

„Jsi akorát kurva, která vleze do postele každému. Brzy se Edímu omrzíš, jsi jen rozptýlení, nic víc. Pak se vrátí s prosíkem ke mně a tobě zbudou jen oči pro pláč. Nečeká tě zrovna radostná budoucnost,“ našpulila rty. „Možná, kdybys odešla hned a sama, bylo by to jednoduší.“

„Prosím?“ Ona je na hlavu.

„Dávám ti šanci vycouvat z toho dřív, než bude pozdě.“ Znělo to, jako by si myslela, že mi snad prokazuje laskavost. Já omdlím.

„Zlatíčko, to já prokazuju laskavost tobě. Vypadni odsud, tady to pro tebe skončilo.“

„To se ještě uvidí,“ vykvikla a stejně vznosně jako přišla i odešla.

Kde tohle ten Edward vyhrabal? Byla úplně vypatlaná. Uvědomila jsem si, že se celá třesu rozčílením. Byla jsem tak vytočená. Copak nechápe, že je konec, že o ni Edward nestojí? Ne, evidentně jí to ještě nedošlo. Ale věděla jsem, že ona se jen tak nevzdá. Edwardův výrok, že to nevzala moc nadšeně, najednou nabyl nových rozměrů. Ona byla cokoliv, jen ne moc nadšená.

Sakra! Ke všemu na mě celá restaurace čučela, jako by mi vyrostly parohy. Až jsem měla nutkání sáhnout si na hlavu a ujistit se, že to není pravda.

Nevěděla jsem, jestli bych měla něco říct, tak jsem radši zajela jako myška do kuchyně. To byl trapas.

„Gratuluju, natřelas jí to,“ pochválil mě Emmett a poplácal mě po rameni.

„Tys to slyšel?“

„Zlato, všichni to slyšeli,“ ujistil mě.

No paráda, čím dál tím líp.

×××

Z Edwardovy přítomnosti na obědě jsem měla radost. Aspoň nějaké potěšení v tom nešťastném dni.

„Co to bude?“ usmála jsem se na něho.

„Je mi to moc líto. Vážně se omlouvám.“ Proč lidi prostě neřeknou, co si dají k jídlu? To je to tak těžké?

„Za co?“

„Za Sylvii. Slyšel jsem, jaký tu ztropila povyk.“ Tvářil se tak zkroušeně, že jsem ho chtěla obejmout a utěšit.

„Tys to slyšel až v kanceláři?“ To jsme musely opravdu řvát.

„Ne, ale potkal jsem jednoho hosta, který se mi s radostí svěřil. Omlouvám se. Netušil jsem, že by mohla dělat problémy.“

„Je pochopitelné, že se zlobí,“ snažila jsem se to zlehčit, protože jsem se na něj nemohla dívat. „Taky by se mi nelíbilo, kdybys mě nechal. Pro každou ženskou je to těžké.“ Ale asi by žádná nereagovala jako naše milá Přísavka.

„Promluvím s ní. Tohle nesmí dělat.“

„Nech to plavat, jen to zhoršíš,“ krotila jsem jeho odhodlání.

„Ne, nenechám ji, aby tě urážela.“

„Edwarde…“

„Stejně to udělám. Co kdybychom na víkend odjeli pryč?“ zeptal se najednou na něco z úplně jiného soudku.

„Pryč?“

„No ano, třeba do srubu. Bude tam klid, žádná Sylvie, jen my dva.“ Jo, to znělo úžasně. Bohužel jsem ho musela zklamat a sebe taky.

„Jsem celý víkend v práci.“

„Vyvlíknu tě z toho. Ne nadarmo jsem tady šéf a Rose moje sestra,“ mávl nad mým problémem rukou.

„To nejde. Nemůžu využívat, toho, že s tebou chodím.“

„Není to využívání a tím končí debata. Sbal se, v pátek odpoledne tě vyzvednu. A teď bych si dal… třeba hovězí…“

A bylo vyřízeno. Po tom raním "dramatu" to byla příjemná vyhlídka. Dva dny úplně sama s Edwardem. A dvě noci…

 


V první řadě bych Vám chtěla poděkovat za komentáře, kterých se moc vážím, a pokaždé, když je čtu z nich mám ohromnou radost.

Potom mám informaci o přidávání kapitol pro ty, kteří si toho nevšimli na mém shrnutí. Kapitoly budu přidávat ob DVA dny. :)

No a ještě jedno upozornění pro příští dvě kapitoly. Budou vesměs romantické, takže se máte na co těšit. ;)


24. kapitola ϰ SHRUNTÍ ϰ 26. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hotel Tentation - 25. kapitola:

 1
67. kiki1
30.03.2013 [18:38]

kiki1Mm, romantika, to je super. Emoticon Emoticon Dokonalá kapitolka. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.03.2013 [10:48]

BadLovelyLucyJé, já se těším. Emoticon Dílek to byl úžasný. Normálně v povídkách bejvalky a jiný ženský, který se motají kolem Edwarda vyloženě nesnáším. Emoticon Emoticon Ale přísavka je dokonalá. Možná to bude tím, že je to taková žalostná nána. Emoticon Prostě mě baví. Emoticon Tu písničku naprosto miluju, tak jsem si u toho čtení taky trochu zahulákala. Emoticon Emoticon Výborná kapitola. Emoticon

65. Kačka
04.08.2011 [15:38]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.08.2011 [15:14]

TerisekkSylvie je pěkná mrcha. Tuším, že tohle rozhodně nebylo poslední její vystoupení. Emoticon Moc se těším na příští díl. Miluju romantiku. Snad to proběhne v klidu. Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

63. kikuska
23.07.2011 [19:38]

Som rada, že Edwarda oboznámil Prísavku so situáciou. Aj keď, tá malá beštia bude asi robiť ešte veľa problémov. Emoticon No uvidíme... Kapitola bola naprosto dokonalá. Nemám slov. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Chcela som sa ospravedlniť, že ti tu komentár nechávam tak neskoro, ale bola som na dovolenke a tam sa k internetu nedalo dostať. Emoticon Emoticon Emoticon

62. EdBeJa
19.07.2011 [18:55]

EdBeJaHmm, přísavka se jen tak nevzdá. Ale Bella se o sebe umí postarat. Emoticon Emoticon Emoticon Jsem zvědavá na víkend s Edwardem.
Pěkná kapča, díky. Emoticon Emoticon Emoticon

61. Kikketka
19.07.2011 [16:21]

ajaja, tak Prisavka je opravdu prisata a chce Ediho zpet za kazdou cenu. Emoticon Jsem zvedava, jak tohle dopadne a jak dopadne spolecny vikend Eda a Bell, teda pokud jin nejaky doprejes Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

60. Inoma
16.07.2011 [12:06]

InomaBella jí to pěkně nandala. A Přísavky mi je tak trochu líto... Copak nemá mozek, když jí chlap řekne, že je konec? Co trocha sebeúcty a hrdosti, holka? Vždyť si fakt nemůže myslet, že by ho získala zpátky Emoticon Emoticon Emoticon
Edward byl zlatej. Vzal tu jejich hádku docela dobře. Ale měl by upozornit Sylvii, že si nepřeje, aby vyvolávala jakékoliv excesy na jeho pozemku. Jdu hned na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.07.2011 [22:40]

Hustá hádka!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Ještě, že jí Edward podržel a nezačal jí nadávat, že stropily před hosty hádku.
Těším se na jejich víken, ale určitě tam bude nějaký zádrhel. Ani bych se nedivila, kdyby se jim tam někde přimotala přísavka do cesty.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.07.2011 [9:01]

DopeStarsAA!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Prísavka to dostala!! Emoticon Emoticon musím sa priznať, že som sa trochu obávala reakcie Edwarda ale milo ma prekvapil Emoticon a teraz víkend osamote v chate?? to bude romantiky Emoticon Emoticon

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

P.S. VEEEEĽMI si ma potešila s tou informáciou ohľadom pridávaním kapitol! Emoticon Emoticon

57. Ira
14.07.2011 [8:48]

Ira Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

56. carodejka
14.07.2011 [7:53]

Už se těším!

55. Faninka
13.07.2011 [23:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon romantické Emoticon tak to jsem maximálně natěšená Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
ale ta přísavka ale vyvádí Emoticon no myslela jsem si že na ní vlítne Rose nebo Emmet a Bells se zastane Emoticon no neva.
a určitě to bude ještě zajímaví tak se tíším na zítří Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

54. AngelJennifer
13.07.2011 [22:56]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

53. Hanik
13.07.2011 [22:51]

krása ..těším se na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [22:50]

BellCaroline Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [22:46]

Ajushka14Na ten víkend jsem zvědavá Emoticon pěkný dílek Emoticon

50. veve
13.07.2011 [22:23]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

49. Nytte
13.07.2011 [22:18]

Podarena kapitolka:) Ale ta pisnicka... asi ji z hlavy nedostanu Emoticon

48. Nikki
13.07.2011 [22:07]

tak to byl mazec Emoticon mám pravdu když si myslím, že s přísavkou bude ještě hodně problémů?
Emoticon Emoticon

47. AMO
13.07.2011 [22:02]

AMOTeda já se na tu romantiku docela těším Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jediné, čeho se bojím,je návrat a další nájezdy od Sylvie. No uvidíme, ale nyní... honem s tou jejich dovolenou Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [21:41]

eMCullenPáni! To je prostě dokonalé! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Moc povedená kapitola, ostatně jako všechny. Moc se těším na pokračování. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

45. anavalka
13.07.2011 [21:03]

mooooooooc pěkný

13.07.2011 [20:56]

Lenka326Edward dodržel slib a hned to s Přísavkou skončil, jenže ona to asi tak úplně nevzala, že? Chudák Bella, ta scéna v jídelně... A bojím se, že o té potvoře ještě uslyšíme. A pak ta romantika a plán na společný víkend. Moc se těším na slibovanou romantiku Emoticon Emoticon Emoticon
A díky za písničku, je to pěkně vlezlá melodie Emoticon

43. Jula
13.07.2011 [20:46]

Ta megeramě pěkně vytáčela, asi bych jí ta míchaná vajíčka nasypala do účesu Emoticon Emoticon Emoticon
Na romantický víkend se moc těším, Edwarda mám čím dál raději Emoticon Emoticon Emoticon

42. marcela
13.07.2011 [20:20]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

41. adelasefrova@.seznam.cz
13.07.2011 [20:12]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

40. lala19941
13.07.2011 [20:11]

Úžasná kapitolka, sem moc moc zvedavá jak to bude dál, tak prosíím piš, moc se teším Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

39. makky7
13.07.2011 [20:04]

Tak hurá na víkend Emoticon Emoticon Emoticon

38. MyLS
13.07.2011 [20:00]

MyLSkrása!

37. MaiQa
13.07.2011 [19:44]

MaiQaTěším se na jejich romantický víkend. Myslím, že ani nemusím psát, jak moc. Emoticon Emoticon

36. Nonie
13.07.2011 [19:44]

To byla mega nádhera! Těším se na nadcházející romantiku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. Aalex
13.07.2011 [19:30]

AalexÚžasné. Nandala jí to a je moc dobře, že to zatím vypadá, že Přísavka nemá čím na ni zaútočit. Super. A na romantiku se těším. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [19:16]

Danca95Ta má teda sebeovládání! Já bych jí dala do papuly hned, jak bych ji viděla, jak se věsí na mýho boyfrienda Emoticon Ale naše Bella je charakter, k tomuhle by se nikdy nesnížila. Není jako ta druhá pipka... Bože, dokázala jsem si jen klepat na čelíčko, když jsem četla ty její samolibý kecy.
Moc ráda bych viděla, spíš teda četla, jak ten rozhovor mezi Edwardem a Přísavkou vypadal, ale to nám asi zůstane neodkryto, že? Nevadí, jen by mě zajímalo, kdy byl Edward tak dlouho. To mi přišlo trochu podezřelý, ale kdo ví, kolik mu toho tam ta Přísavka naložila.
Bože, já bych jí ty vajíčka naházela do vlasů! Krásně bych se u toho smála. Emoticon
Písnička vážně skvělá! Díky ní mám jistotu, že na tuhle kapitolu jen tak nezapomenu a taky vim, že od rána do večera mi v hlavě bude znít "I got a pocket, got a pocketfull of sunshine, bla bla bla bla.." Emoticon Emoticon A to minimálně pár dní. Emoticon
Ale trubka jedna, jak panikařila. Ale jsme na tom stejně, já mám taky občas strach, že se Edward najednou zase změní v toho starýho, ale podle toho, co tady píšeš, to už asi není možný. Čeká nás romantika! NO, spíš teda ty dva no, my jim budeme jen mlčky závidět. Nemůžu se dočkat! Emoticon Emoticon
Bellu chválim, s Přísavkou se vypořádala moc dobře, a jsem si jistá, že tohle nebyl poslední jejich společnej výstup. Takový typy ženskejch nesnášim, nány namyšlený. Edward ji měl vyhodit z hotelu Emoticon
Už aby byla další kapitola!! Emoticon

33. SummerLili
13.07.2011 [18:56]

Dokonalé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon .
Teším sa na romantiku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [18:51]

N1I1K1O1Lpřísavka teda dělá prolémy Emoticon Emoticon
ale Bella jí to pěkně nandala Emoticon
ty písničky byly super, u tý druhý jsem se fakt nasmála Emoticon
těším se na romantiku o víkendu Emoticon Emoticon

13.07.2011 [18:20]

kollart Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30. BellaEdward
13.07.2011 [18:03]

moc dobre tak se do te romantiky pust Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [17:56]

BlackBeauty Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. Liz
13.07.2011 [17:50]

Skvělé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
už se moc těším na pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. Lucie7
13.07.2011 [17:48]

Lucie7skvělé

26. Astírie
13.07.2011 [17:11]

Naprosto skvělé nemám slov :D Výstup přísavky byl naprostá paráda :D Už se těším na další kapitolku - Bellin a Edwardův víkend :D

25. VeruskaSkl
13.07.2011 [17:07]

Skvělé konečně se s ní rozešelEmoticon, Bella jí to pěkně nandala Emoticon Emoticon Honem další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. DAlice
13.07.2011 [17:05]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. MM
13.07.2011 [16:54]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. Aneta
13.07.2011 [16:44]

přísavka je fakt vtipná Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon , moc se mi tahle kapitola líbila a už se těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21. čiči
13.07.2011 [16:43]

nádhera Emoticon

20. ssendy
13.07.2011 [16:38]

ssendySkvělé jako vždy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon už se těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19. Babča S.
13.07.2011 [16:32]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. LuLuu
13.07.2011 [16:18]

LuLuu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [16:11]

BellaSwanCullen8ďalšiuuuuu!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. Niki
13.07.2011 [16:11]

úžasné.... hmmm dvě noci ve srubu... Emoticon Emoticon Emoticon

15. Kim
13.07.2011 [16:01]

KimSkvělý!!! Edward se rozešel s Přísavkou!! Emoticon Emoticon Obdivuju Bellu, že na začátku odešla a nevrhla se na ni, to já bych jí ty vlasy vytrhala Emoticon Emoticon
no a ta hádka...být Edwardem, tak ji ženu až za samotný hranice, ještě bude Bellu urážet.
Už se moc těším na další kapitolu, hlavně když to bude bez Sylvie Emoticon
Úžasný!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [15:58]

dcvstwilightPřísavka... chá, já z ní nemohla! Vždycky si představuju takovou blbou blondýnku a chlámu se u toho! Emoticon Emoticon Emoticon Honem další! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. BeSwan
13.07.2011 [15:57]

BeSwan Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. Janča
13.07.2011 [15:57]

nádherná kapitola...tušila jsem, že Sylvie to nenechá jen tak, ale dobře jikt o Bella nandala :D
těším se na pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [15:53]

domcamerci Emoticon Emoticon Emoticon Silvie ze sebe dělá idiota. A to dost velkýho. Kráva. Kéž by shořela! Emoticon Kazí tam hezký ráno. No těšim se na chatku. Snad konečně.. Emoticon

10. lelus
13.07.2011 [15:49]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. stefi72
13.07.2011 [15:48]

opet nádherná kapitolka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [15:37]

RoDiLiCh Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [15:35]

SemiskaSkvěle vyběhla s Přísavkou. I když tuším, že Přísavka se asi nevzdá a ještě jí to nějak vytmaví, ne-li se splní Belly noční můra... Emoticon Kapitola moc pěkná, užila jsem si ji... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. maily1709
13.07.2011 [15:35]

ja sa uz teraz neskutocne tesim Emoticon Emoticon a tej prisavke by mohol dat niekto na hubu Emoticon Emoticon taketo fifleny neznasam

13.07.2011 [15:31]

mokasinakrásný super rychle dalšííí

4. denca
13.07.2011 [15:28]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tesim se na romantiku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [15:15]

Ta povídka je prostě skvělá!!! Emoticon Emoticon Už se moc těším na pokračování Emoticon

2. lucka2010
13.07.2011 [15:05]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13.07.2011 [14:55]

Funny1Výbornýýýýýýýýýýýýýýýýý Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon už se těším na další Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!