Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Hotel Tentation - 21. kapitola

Hotel Tentation - 21. kapitolaOpět drobet romantiky...;)

21. kapitola

Slastně jsem se protáhla a užívala si tu pohodu. Poslední volný den. Zítra se ze mě opět stane člověk způsobilý k práci. Musím si to ještě užít. Nehodlala jsem vstát dřív jak v poledne. Zívla jsem a rozhodla se ještě na chvíli spát, bylo teprve deset, takže času moře.

Ovšem ani ta malá radost mi nebyla dopřána. Sotva jsem zavřela oči, zaklepal někdo na dveře mého pokoje. Chtěla jsem dělat, že tu nejsem, takže jsem byla jako myška. Klepání už se znovu neozvalo, bylo ticho a klid. Usmála jsem se tomu, jak hezky mi to vyšlo, překulila jsem se na druhou stanu a…

Ozvala se rána jako z děla a já sebou mrskala na zemi jako ryba na suchu.

„Auuu,“ zavyla jsem a mnula si naražený bok. Kam zmizela postel?!

V odpověď na mé nadávání a naříkání jsem zaslechla tichý smích. Ten zvuk byl v mém pokoji, kde jsem byla sama tak nějak navíc. Rychle jsem otevřela oči a hledala viníka.

Netrvalo to dlouho. V křesle pod oknem seděl Edward. Při pohledu na mě, zamotané v peřině tak, že jsem se nemohla zvednout, se nejspíš dobře bavil.

Hodila jsem na něj ten nejkyselejší škleb, jakého jsem v tu chvíli byla schopná, a stále se pokoušela osvobodit své končetiny.

Teď se rozchechtal nahlas a to mě ještě víc popudilo.

„Hahaha, jsem ráda, že se pán dobře baví.“
„Ukaž, prosím tě.“ Zvednul se, přešel ke mně, chytil mě pod lokty a zvedl do výšky. Peřina se mi snesla k nohám a já byla konečně volná.

Místo, aby mě pustil, mě k sobě přitiskl a objal kolem pasu. Byla jsem dobrých deset čísel nad zemí. Obličej jsem měla ve stejné úrovni s jeho. Opřela jsem se do jeho ramen a chtěla ho odstrčit. Za to, jak se mi smál, si nic jiného ani nezasloužil, ale nedal se. Bylo to jako tlačit do skály. Ani se nezachvěl. Místo toho mě hypnotizoval a jeho úsměv naznačoval pouze zvednutý koutek rtů.

Trochu jsem se uklidnila a chystala se hrát si na ledovou královnu. Byla jsem na něj naštvaná, no ne? Jenže… Když mě políbil, nevydržela jsem odolávat. Teda jo, ale asi tak… dvě vteřiny. Počítá se to vůbec? Asi ne.

Obmotala jsem mu ruce kolem krku a nechala se unášet na vlnách lásky.

„Ahoj,“ zašeptal, když mě postavil na zem a opřel si své čelo o mé.
„Ahoj.“
„Je hezké vidět tě takhle po ránu.“
„Hmm, tak to se neshodneme,“ oponovala jsem. „Nejsem si vědoma, že bych tě pozvala dovnitř.“
„Zapomnělas, já nepotřebuju pozvání,“ pousmál se sebevědomě.
„Óóóó, tak to pardón, že jsem něco řekla.“ Chtěla jsem se vymanit z jeho náruče, ale držel mě pevně.
„Ale no tak. Je na tebe krásný pohled, když spíš.“
„To mi ani neříkej,“ chytala jsem se za hlavu, protože mi představa, že mě při spaní někdo pozoruje, přišla… přinejmenším divná.
„Jsi krásná,“ řekl a znovu mě začal líbat.

On mě naprosto zbavoval rozumných myšlenek. Při jeho polibcích jsem byla mimo svou mysl. Stávala se ze mě hadrová panenka, se kterou by si mohl dělat, co chce. Doufala jsem, že neví, jakou má nade mnou moc. Určitě by toho pak zneužíval, i když ho samozřejmě nepodezřívám z nějakých… zkrátka, změnil se, nebo byl takový vždycky a to jeho pitomý chování bylo jen pitomý chování. Tečka.

Prohrábla jsem mu rukama vlasy a víc se k němu natiskla.

„Ťuky, ťuk.“ Sue na nic nečekala a strčila hlavu do dveří.
„Jej, ehm, pardon, já… omlouvám se. Nevěděla jsem,“ blekotala, když jsme se na ni oba otočili. „Já… hmm, moc vám to spolu sluší,“ plácala dál, místo aby mlčela.
„Tak to je fajn, Sue. Potřebovala jsi něco?“
„Já jen, no, chtěla jsem si pokecat, ale… přijdu jindy. Nebudu rušit. Mějte se.“ Několikrát přehnaně zamrkala, zamávala a zase za sebou zavřela.

„A je to venku,“ povzdechla jsem si.
„Co?“ nechápal.
„Pokud si někdo doteď nevšiml, že se tady něco děje, teď už nemá šanci to přehlédnout. Myslím, že jsme se stali oficiálně… párem.“ Trochu jsem zaváhala před posledním slovem. Byli jsme pár? Kdo ví. Vzhledem k jeho současnému stavu "zadaný" – ale ne se mnou – jsem byla poněkud zmatená.
„A to je špatně?“ zeptal se s kamennou tváří.
„No, já nevím. Je?“ tázavě jsem se na něj zadívala.
„Řekl bych, že je to dobře,“ pokrčil ledabyle rameny. Pořád jsem na něj zírala, až se vesele usmál a dodal: „Je to moc dobře.“
„A co tvoje přítelkyně?“ nenechala jsem se unést tím krásným pocitem, který se mi rozléval uvnitř těla.
„Moje přítelkyně je pro, nebo snad ne?“
„No, nevím, jestli si nepleteš pojmy, miláčku, mluvím tu o tvé minulé současné přítelkyni, nebo co vlastně je,“ napověděla jsem mu.
„Sylvie,“ zamručel.
„Trefa. Takže?“
„Takže to s ní ukončím. Hned jak se tu ukáže, rozejdu se s ní. Měla by se za týden vrátit. Souhlasíš?“ Ha, takže to chce s přísavkou ukončit. V to jsem snad ani nedoufala. A ještě takový zodpovědný přístup.
„Jasně. Tak to bude nejlepší. Díky,“ usmála jsem se a objala ho. Položila jsem si hlavu na jeho rameno a zavřela oči. Edward mě políbil do vlasů a jen mě tak držel. Takhle mi bylo skvěle.

×××

Fajn, už jen jedna. To zvládnu, přemlouvala jsem se v duchu. Boj s krabicemi byl už skoro u konce. Zbývala poslední a já byla odhodlaná to s nimi definitivně ukončit. Hromada s věcmi na vyhození se uspokojivě zvětšovala. Všechno vyhodit, nač skladovat zbytečnosti.

„Knížky, no vida.“

Stendhal, Steinbeck, Tolstoj…, ani jsem netušila, jaké poklady se nám tu skrývají.

Knížky jsem vyrovnala hezky do komínku a hodlala zjistit jejich stav. Zbylý obsah krabice jsem vysypala na zem.

„To je krámů,“ mumlala jsem si pod vousy, když jsem vyhazovala sošky dvou koček, mimochodem pěkně děsivých a ještě víc ošklivých. Ani jsem se nedivila, že je máma nechala v krabicích.

Tak rychle, Bello. Čím rychleji to bude, tím rychleji budeš moct jít za Edwardem. Dostala jsem pozvání na oběd a kdo by odolal. Emmett nám přichystá nějakou excelentní mňamku a společnost taky nebude k zahození. Jen se tímhle prokousat.

Chtěla jsem hodit na hromadu k vyhození starý deštník, ale nějak jsem to neodhadla a shodila věž z knížek. Ty se sesypaly s rámusem na podlahu a všelijak se pozotvíraly. No paráda.

S povzdechem jsem si k nim klekla a začala je sbírat, ale z Hroznů hněvu se začaly sypat nějaké papíry.

Obálky.

Nechala jsem knihy knihami a věnovala se svému objevu.

Všechny byly nadepsané stejně. Charlie Swan a pod tím adresa hotelu. Ani jsem nezaváhala a už jeden z nich otevírala. Věděla jsem, že je to soukromá pošta a tudíž mně nepřístupná, ale nemohla jsem si pomoct. Jen jedno nakouknutí, kdo to tátovi psal. Nejspíš to bude nějaký kamarád ze školy nebo tak někdo. A stejně na to mám právo, když už jsem dostala za úkol to tu probrat. Musím vědět, o co jde, abych věděla, jak s tím naložit.

Dvěma prsty jsem uchopila složený list papíru a s mírným zašustěním ho vytáhla ze zažloutlé obálky. Už při prvním pohledu na oslovení mi bylo jasné, že jsem byla vedle jak ta jedle.

 

Drahý Charlie,

tak moc mi chybíš. Každý den, kdy musím být bez tebe, předstírat…

 

Někdo zaklepal na dveře. Leknutím jsem sebou trhla a dopisy rychle hodila pod postel.

„Bello, dáš si se mnou oběd?“ ptala se máma, která samozřejmě nečekala na vyzvání. Proč taky. Přistiženě jsem zčervenala. Ten dopis byl určitě od mámy. Začíná to tak… zamilovaně.
„Ne, mám už něco domluveného.“ Pohledem jsem zabloudila k hodinám. „Vidíš, už bych měla jít.“ Pousmála jsem se a dělala jakoby nic.
„Stalo se něco?“ Jak to sakra poznala?
„Neee. Letím. Měj se.“

Dala jsem se na ústup. Nevím, proč na mně hned všechno pozná. Až se vrátím, musím ty dopisy uklidit a vrátit tátovi.

Při obědě jsem to hodila za hlavu a užívala si tu dobrůtku, kterou nám Emmett připravil. Oblizovala jsem se až za ušima. Čokoládový dort jako dezert byl vynikajícím zakončením celého oběda, a když Edward viděl, jak to do mě padá, věnoval mi i ten svůj.

Cpu se před ním jako Otesánek. Ale co, taková jsem já. Dobrý jídlo, to je moje.

„Tak co, švagrová, jak ti chutnalo?“ přišel se pan šéf kuchař zeptat osobně. Jeho oslovení mě trochu překvapilo, ale nikdo, Edward, nic nenamítal. Vlastně nehnul ani brvou. Díval se na mě a tvářil se úplně normálně. Místo odpovědi jsem se jen blaženě pohladila po břiše, což hovořilo za vše.
„Omluvte mě, skočím pozdravit pana Robertsona,“ řekl Edward a odešel ke stolu jakéhosi kravaťáka.

Emmett velmi ochotně zabral jeho místo a usmíval se jako sluníčko.

„Švagrová?“ zopakovala jsem se zdviženým obočím.
„A ne snad?“
„Tak to je ve hvězdách. Rozhodně nejsme tak daleko, takže si to zatím nech,“ mírnila jsem jeho nadšení.
„Fajn, jak myslíš. Ale já vím…“
„Co víš?“ skočila jsem mu do řeči.
„Nic,“ pokrčil rameny.
„Tak co?“
„Nic.“
„Emmette!“
„Bello!“ S ním je to marný.

„Půjdeme?“ Vedle stolu se zničehonic objevil Edward. Naposledy jsem se podívala na Emmetta, který se tvářil jako neviňátko a kývla jsem.

„Tak se mějte, pane tajemný,“ rozloučila jsem se s ním a nechala se odvést z restaurace.

Myslela jsem, že půjdeme třeba ven, ale Edward mě vedl chodbami hotelu. Nic neříkal, jen mě držel za ruku a prostě šel.

„Kam jdeme?“ vyzvídala jsem, protože jsem to nemohla vydržet.
„Překvapení.“ Protočila jsem oči. To mají v rodině, že jsou všichni tajemní jak hrad v Karpatech, nebo je to jen blbý náhodný povahový rys?
„Úsměv.“
„Zapomeň.“

Jsem blbá, ale kam jdeme, mi došlo až skoro u cíle. Skleník.

Doufala jsem, že tam nebude Alice. Chtěla jsem být s Edwardem sama a ne neustále poslouchat její narážky a štěbetání. Až s ní budu chtít mluvit, najdu si ji sama.

„Alice tu není,“ řekl Edward, jakoby mi četl myšlenky.
„Fajn, a co tu budeme dělat my?“
„Překvapení.“

Ach jo!


Kapitola pohotová, bez žádných dramat, ale přeci jen se stalo něco velmi důležitého, co přinese, ne moc příjemné, změny do života mnoha lidí.

Opět Vám musím poděkovat za úžasné komentáře, které mě neuvěřitelně motivují. Asi to tak nevypadá, ale je to tak. Slibuju, že od začátku prázdniny to vidět bude.:)


20. kapitola ϰ SHRNUTÍ ϰ 22. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hotel Tentation - 21. kapitola:

 1
77. kiki1
30.03.2013 [14:57]

kiki1Jsem zvědavá co bude v těch dopisech. Krásná kapča. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.03.2013 [9:44]

BadLovelyLucyTy dopisy se mi vůbec nelíbí. Emoticon Ale dílek byl skvělý, užila jsem si ho a dokonce se i pobavila. Já romantiku ráda, Emoticon Emoticon Emoticon

75. Kačka
03.08.2011 [23:27]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

74. Kikketka
19.07.2011 [15:36]

Naaaaaaaaaadheraaaaaaaaaaa!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Konecne se ti dva dali oficialne dohromady a navic Edi souhlasil, ze vyhodi prisavku! YES! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

73. Summerlili
11.07.2011 [15:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

72. EdBeJa
03.07.2011 [10:17]

EdBeJa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

71. Kim
02.07.2011 [22:36]

KimEdward a Bella párem!! Jupííí!! Emoticon Emoticon Emoticon ...snad se Edward rozejde s přísavkou co nejrychleji, bez potíží Emoticon Emoticon
A co ty dopisy? Kdo je psal? Vůbec mi k Charliemu nesedí nějaká bokovka. Jsem zvědavá, co se z toho vyklube!
Opravdu úžasně sladká kapitola, prosím hodně takových. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

70. gossipgirl
01.07.2011 [0:53]

uh, Charlie měl nemanželksou známost? :/ každopádně, skvělý díl, pořád píšeš stejně báječně a na úrovni a povídka mě pořád stejně baví! úžasné, jen tak dál Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

69. hhhhhhhhhh
29.06.2011 [13:52]

Nepsala to Charliemu nějaká jeho milenka?Kdyby to byla její máma tak by tam nebylo "předstírat". Emoticon Emoticon Emoticon

68. ..
27.06.2011 [19:41]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.06.2011 [14:39]

aLcA0bOrDeRsTu tuc... Tu tuc... *bije moje srdce*... Bože... Snáď ju nepožiada o ruko!!! Emoticon Emoticon Emoticon Asi by som skolabovala keby hej!!!! Emoticon Emoticon Emoticon

27.06.2011 [11:24]

Danca95A kurňa, ještě na ty dopisy jsem naprosto zapomněla! Přijde mi, že je nepsala její mamka.. Proč by je jinak chovával v knize? Doufám, že to nemá nic společnýho s těma změnama.. Že by její mamka nebyla její mamka? aaa, to si vyžaduje další díl! Emoticon Jdu, jinak tady budu sama se sebou spekulovat až do večera.. Emoticon

27.06.2011 [11:20]

Danca95Tak jo, když jem dočetla kapitolu, a věděla, že to má být překvapení, tak jsem si řilala, jo fajn, to bude nějaká romantika, kterou umí udělat jen nás Edík a prostě nám to všem vyrazí dech... Ale když jsem si přečetla ten tvůj příspěvek.. Ne moc příjemné změny?? Co to je? Přemejšlim, že nám to asi vyrazí dech, ale trochu jiným stylem, než ta romantika. Začínám se maličko bát. Ale to udu zatim ignorovat a zhodnotím tuhle kapitiolu. Emoticon
JO tak tohle ráno bylo z trochu jinýho soudku, než to předešlý, když ji budila Sue. Emoticon Bylo o moc hezčí, takhle by mě klidně mohl někdo budit každý dne, rozhodně bych nic nenamítala Emoticon Jsem zvědavá, jak všichni ostatní budou reagovat na to, že jsou spolu. Tak Cullenovi jsou asi jasný, jen u Emmetta je vidět že má radost. A zajímalo by mě, co že to on ví. Že se jednou vezmou? JO, je to dost možný, je to přece Edward. Emoticon
Rozhodně popřemejšlim, co budou ty změny... Že by v tom měla ještě prsty přísavka? Víš co je legrace, jak ji řikáme tahle, tak jsem naprosto zapomněla, jak že se jmenuje, takže když Edward mluvil o nějaký Sylvii, na chvíli jsem fakt nevěděla, o kom to mluví. Emoticon
Ještě mě napadlo, jestli ji v tom skleníku nechce požádat o ruku, co víc, jestli si ji tam nechce rovnou vzít, ale to je blbost, leda by měl nějakej důvod. A nebo! Ji řekne pravdu! Aj, kurňa, ať už je další dílek! Já si kvůli těm změnám naprosto zavařim mozek a jako že teďka to zrovna nepotřeuju, s tou hnusnou rýmou.. Emoticon I když by mi to možná pomohl, něco jako napařování Emoticon
Tahle kapitolka byla super, a na konci teda trochu záhádná. Doufám, že nás nenecháš dlouho čekat, jinak se mi ten mořek fakt uvaří. Emoticon
Ještě přemejšlim (že já přitom čtení tolik přemejšlim, proč to nemám i ve škole! Emoticon ), že ten rozchod se Sylvií asi neude nic lehkýho.. Nebo možná bbude, ale ona se bude chtít pomstít asi Belle. A nebo ji odhaduju naprosto špatně, a ona to vezme líp, než si všichni myslíme Emoticon
Končim, nemůžu se dočkat další kapitoly! Ať už tady! Emoticon Emoticon

27.06.2011 [6:48]

MatikEsmeCullenKrááááááásne .... Som zvedavá, ake prekvapenie si pre ňu prichystal, čo sa ešte stane a to všetko .... Teraz mi to bude v hlave vŕtať a budem rozmýšľať,čo sa stane .... Ale je to krásne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

63. Astírie
27.06.2011 [1:00]

Skvělá kapitolka, taková příjemná na odpočinek, už se tším na pokračování a na to tajemství :D

62. Lucka
26.06.2011 [23:39]

pane jo jak já jsem zvědavá co to bude za překvápko Emoticon Jinak jsem taky zvědavá jak bude probíhat rozchod Edy s přísavkou snad to nebude velký dramo. No, ale určitě to bude švanda. Moc se těším na další díleček

61. Eternity
26.06.2011 [23:13]

To se čte jedna báseň Emoticon Emoticon .

60. Judys
26.06.2011 [21:09]

JudysMoc pěkná romantika. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Možná by to chtělo trochu akce, ale na druhou stranu nechci, aby se něco mezi Edwardem a Bellou pokazilo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

59. Nonie
26.06.2011 [21:02]

Opět a zase super kapitolka, těším se na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

58. Evík
26.06.2011 [19:57]

Naprosto dokonalá kapitolka, jsem napnutá jako struna co se týče toho překvapení a nemohu se dočkat na další. Smekám Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [19:02]

BellaSwanCullen8hmm že aké prekvapko?? Emoticon som zvedavá Emoticon krásna kapitolka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

56. katy
26.06.2011 [18:20]

Překvapení? Tak sem s ním!
Krása. Emoticon

26.06.2011 [17:41]

Tak to jsem zvědavá od koho budou ty dopisy. Copak měl Charlí asi za milostné pletky??? Byla by sranda, kdyby měla Bella nějaké sourozence o kterých neví.
A Sue jak je načapala, tak to taky bylo nádherné. A pak ten Emmett, kterej jí nazval švagrovou. Emoticon
A co má Edward za překvapení??? Snad jí už nechce požádat o ruku???
Těším se na další dílek. Opravdu to bylo přenádherné.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

54. makky7
26.06.2011 [17:30]

seuper teď mi bude v hlavě pořád vrtat, co to bude za překvapení. Musíš další kapču napsat co nejdřív, jinak nádhera Emoticon

26.06.2011 [16:40]

kikuskakrása ... snáď už im to bude klapať ... držím im palce a čo sa týka toho lista pre Charlieho tak nemám pocit že by bol od René ale uvidíme ... páčilo sa mi že sa Emmett nedal bolo to super a asi myslel to že vie čo Alice videla že? no a strašne moc sa teším až sa dozviem čo za prekvapenie Edward chystá pre Bellu ... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

52. AngelJennifer
26.06.2011 [16:36]

Úžasná kapitolka,už se nemůžu dočkat další. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [16:17]

Lenka326Hezká kapitolka, nepříjemný žabák Edward se polibkem definitivně proměnil v krásného milujícího prince, se Sylvií to snad klapne, vypadá to tak nadějně. Ale tvoje poznámka pod čarou slibuje, že to tak nebude. Už při čtení mě napadlo, proč tam zmiňuješ dopisy pro tátu, ale ono to asi má svůj důvod, že???
Díky Emoticon Emoticon Emoticon

50. veve
26.06.2011 [16:00]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [15:51]

Cornelia Emoticon

48. TonQa
26.06.2011 [15:31]

TonQano tak skvele ze su spolu,dufam ze sa uz nic nepokazi.krasna kapitola,a co za prekvapenie???nenechaj nas dlho cakat!!!RYCHLOOO DALSIUUU!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

47. Aneta
26.06.2011 [15:30]

nádhera Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon , už se nemůžu dočkat další kapitolky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

46. AMO
26.06.2011 [14:55]

AMOPřehrávám si v hlavě tento díl znovu a přemýšlím, co se tak zásadního stalo...
Napadá mne několik věcí, ale jedna vyskakuje a docela mě děsí...PŘÍSAVKA!!! Asi to nebude zrovna milý rozchod a hlavně, co bude následovat po rozchodu.
Jediná věc, které věřím je, že jeho rodina ji má velice ráda a snad ji uhlídají a nikomu nedají!!!!
Prostě se budu těšit na další a nyní ti zatleskám
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Fakt si ta vysoká umístění zasloužíš, jsi skvělá!!!!

45. adelasefrova@.seznam.cz
26.06.2011 [14:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

44. empatty
26.06.2011 [14:30]

Emoticon Emoticon Emoticon Je to super a na to překvapení jsem zvědavá. A taky mě teď napadlo, co bude, až se tam ta Sylvie objeví.
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

43. Heriette
26.06.2011 [14:29]

Krásná kapitola, jen tak dál Emoticon Emoticon

42. April
26.06.2011 [14:19]

AprilKrásná kapitola... Těším se na další... Emoticon Emoticon

41. MaiQa
26.06.2011 [13:37]

MaiQa Emoticon Emoticon Emoticon Nevím, co mám napsat, takže snad bude stačit, že se mi to hrozně líbilo a Edward je opravdu úžasný. Doufám, že mu tohle chování vydrží až do konce povídky. Emoticon Emoticon

40. čiči
26.06.2011 [13:29]

pohádka, další prosím Emoticon

26.06.2011 [13:29]

N1I1K1O1Ljéééééžiš já se tak těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Emmett to s švagrovou zabil Emoticon Emoticon Emoticon
a též mě zajímá překvapení, které Edward přpravil pro Bellu Emoticon Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. Karlos
26.06.2011 [13:13]

Taky si myslím, že ty dopisy nejsou od Renée. Hlavně, ať se nestane nic závažného, no ikdyž asi jo, jinak bys o tom nepsala, že jo Emoticon no jo, je na mě moc pozdě, v takovou hodinu mi nemyslí Emoticon skvělá kapitola, zbožňuju, jak si hned zvykli, že spolu chodí, je to úžasné Emoticon

37. Jula
26.06.2011 [12:57]

Kurňa, ty dopisy asi nejsou od Belliny matky, že? Emoticon

36. Lexis
26.06.2011 [12:55]

kráááása Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

35. BellaEdward
26.06.2011 [12:49]

bombaa jen tak dal Emoticon Emoticon jsem zvedava co Edward chysta Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [12:49]

Ajushka14jako co to bylo s tím Emmetem ??? Emoticon Emoticon těším se na další Emoticon Emoticon

33. Lucie7
26.06.2011 [12:47]

skvělé

32. Peabody
26.06.2011 [12:44]

kráásne milujem túto poviedku a som zvedavá aké prekvapenie čaká na Bellu v skleníku Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [12:35]

AliceCullenxDSuper! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Ten Emmett dol dobrý! Emoticon Emoticon Emoticon

30. Babča S.
26.06.2011 [12:34]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29. Aalex
26.06.2011 [12:31]

AalexAjaj, tuším, že za to můžou ty dopisy. Jsem moc ráda, že jim to spolu tak klape a že spolu můžou být i na veřejnosti... i když to tak Bella neplánovala. Samo se to tím všechno zjednodušilo a navíc zná i odpověď na otázku, jak to bude s přísavkou/nimi dál. Krásná kapitola. Moc se těším na pokračování. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. MyLS
26.06.2011 [12:30]

MyLSkrása!

26.06.2011 [12:27]

dcvstwilightWow! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Miluju tuhle povídku!

Jen by mě zajímalo, co to Emmet zase žvanil?!Emoticon Emoticon Emoticon

26. viki
26.06.2011 [12:00]

Moc hezké ! Díky

25. sara
26.06.2011 [11:55]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. lelus
26.06.2011 [11:45]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. Terka
26.06.2011 [11:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. DAlice
26.06.2011 [11:38]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [11:37]

NissiBellkrásné!!! Co to Emmett zase žvatlal? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [11:27]

eMCullenNádherná kapitola! Emoticon Emoticon Emoticon A co ten Charlie? Emoticon Pochybuju, že ty dopisy byly od Renée... Emoticon Emoticon
Úžasné! Moc se těším na pokračování! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [11:08]

domcamerciJééé to se mi tak líbí. Jejich společný chvilky jsou nejlepší...ty mi tak chyběli. Emoticon Emoticon

18. marcela
26.06.2011 [11:00]

Toto se teda nedělá!!!Něco nakousnout a ,,nedoříct´´.Je to moc hezký. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [11:00]

DopeStars Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon to bolo úžasné!!! ... nemám slov, ale som rada, že sa Edward zmenil (dúfam, že natrvalo a nepredstiera to) a ten Charlie - no vyzerá to na milenku, ale nechcem robiť unáhlené závery ... teším sa na ďalšiu časť Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [11:00]

LuciiQ56nádhera Emoticon Emoticon doufám, že to Belle a Edwardovi vydrží, strašně jim to spolu takhle sluší Emoticon Emoticon Emoticon a Charlie?... no to bude ještě zajímavé... každopádně se už moc těšim na další dílek Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. Inoma
26.06.2011 [10:58]

InomaDost dobrý. Žeru tyhle slaďárny Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale zajímalo by mě, jak dlouho jim to vydrží. Obávám se, že za chvilku to začne a nezůstane kámen na kameni. Co to bylo za dopisy? Předpokládám, že je nepsala Renée, co? Emoticon
Každopádně se těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. ssendy
26.06.2011 [10:49]

ssendyUž se těším na to překvapení, copak to asi bude? Emoticon Emoticon Emoticon Skvělé, moc děkuji za další kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. Natty
26.06.2011 [10:41]

NattyTo probuzení bylo sladký Emoticon Heh, Sue to musela vyštěbetat dříve než vyšla z její bytu Emoticon Jsem moc moc zvědavá od koho ty dopisy jsou, ale jedno vím jistě...od René nebudou. Co Charlie skrývá ve své minulosti? Škoda, že tu od 1.7 nebudu abych si užila tý kapitolky Emoticon a to jsem se na ně tak těšíla. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. Janča
26.06.2011 [10:39]

jaké překvapení? a dopisy? že by měl kdysi Charlie milenku?
pěkná kapitola

26.06.2011 [10:34]

ShindeenTo bylo krásné! Emoticon Emoticon
Nádherně romantické a pohodové, moc se mi to líbilo. Emoticon Jsem ráda, žes jim dopřála i takovouhle oddychovou kapitolku. Emoticon
Emmett je prostě pako. Mít ho doma, asi bych se ani vteřinu nenudila. Emoticon Co mě ale zarazilo, byly dopisy pro Charlieho. Emoticon To asi nebude od Belliny mámy, že?
No, nechám se překvapit. Moc se těším na další kapitolku a doufám, že Přísavka dorazí až za nějaký ten čas. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. Nikki
26.06.2011 [10:27]

pěkné, hlavně ať to Edward a ani Bella nepokazí..

26.06.2011 [10:16]

EleonorJako vždy excelentní. Bravo! Doufám, že se přísavky opravdu zbaví. Mezi E a B se to nádherně vyvíjí. Emoticon Emoticon

26.06.2011 [9:23]

kollartPřekvapení copak to bude...už mi přijde ohraný psát že je to skvělí jenže ono je Emoticon

7. niki
26.06.2011 [8:52]

krásné.. jim to spolu prostě sluší... Emoticon Emoticon

26.06.2011 [8:39]

VampE4BT vogo, takhle mě napínat! Emoticon

Je to úžasný a těším se na další! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [8:09]

DevilFishJežiš, Emmettík přišel. Emoticon Takže za Emmetta ti dávám jedničku, byl bravúrní! Emoticon Emoticon Emoticon Belliny myšlenkové pochody? No další jednička! Ty byly naprosto famózní! Emoticon Emoticon A romantika? Tááák krásná Emoticon jsem zvědavá, jak to bude pokračovat, nikdy nebudu litovat toho, že jsem si tuto kapitolovku začala číst. Emoticon

4. Scherry
26.06.2011 [7:54]

Wow, od koho to bylo?? jsem opravdu zvědavá Emoticon

3. cechovicovam
26.06.2011 [6:36]

uplne suprove

26.06.2011 [4:06]

SarkaSPřekvapení, je zakímavé jak často hrdinky tyhle slova nesnáší. Já je naprosto zbožňuju Emoticon Emoticon

26.06.2011 [3:04]

AIMEEty jsi horsi jak hrad v karpatech a jsem zvedava na ty prazdniny,jak budes psat,opovaz se nas ctenare osidit.jinak te zboznuji,super kapitola,jsem napnuta jak to bude dal s prisavkoou Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!