Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Hotel Tentation - 15. kapitola

Hotel Tentation - 15. kapitolaRande a nehoda... další. ;)

15. kapitola

„Vezmu tě do Seattlu, znám tam jeden moc příjemný bar,“ řekl Jason, když jsem v celé své kráse dorazila do restaurace.
„To by bylo fajn,“ usmála jsem se.

Protože byl v restauraci pouze na jídle a nebyl host hotelu, parkoval na malém parkovišťátku před budovou. Byla jsem zvědavá, čím pojedeme, ale podle jeho vzezření jsem očekávala něco hodně drahého.

Když jsme procházeli recepcí, mávla jsem na tátu a raději ignorovala jeho zvědavý pohled. To bude otázek, až se vrátím.

A co čert nechtěl, zrovna se halou promenádoval pan šéf. Při pohledu na něj jsem mírně znejistěla, za což jsem si taky hned vynadala, ale příhoda z rána byla ještě čerstvá. Když nás zahlédl, zpozorněl a cítila jsem, jak mi jeho oči vypalují dírky do obličeje. Občas přejely na mého společníka, kterého spíš probodávaly. Ale pohled na mě byl takový… zklamaný? Možná, ale taky jsem se mohla mýlit na tu dálku.

I přesto mě jeho pohled rozechvěl a v hlavě se mi rodila taková myšlenka, že třeba není tak… Ne! Je to ten strašnej šéf, opakovala jsem si.

Ale proč mám takovou chuť nechat Jasona Jasonem a běžet k němu. Ach jo.

„Můžeme?“ ozvalo se. Ani jsem si neuvědomila, že jsem se zastavila a zírám na něj.
„Jo, jasně.“ Omluvně jsem se usmála a bez dalšího ohlédnutí šla ven. Je to jen pomatení smyslů, reakce na to, co se odehrálo v té chodbě. Nic víc.

Odpoledne s Jasonem bylo nakonec docela příjemné. Byl zábavný společník a díky tomu jsem mohla chvílemi myslet i na něco jiného než na to, jak se dneska tvářil šéf. Nevím, co mě to tak najednou popadlo. Takhle… taková praštěná jsem přeci nebývala.

Večer mě Jason odvezl zpět do hotelu. Poděkovala jsem mu za milé odpoledne a trochu zaskočeně hledala výmluvy, proč mu nedat svůj telefon, i když to bylo přesně to, co bych měla udělat. Dát mu telefon, začít randit, mít vztah… Nakonec jsem mu ho nedala, to, co mi vylezlo z pusy jako výmluva, mě totálně omráčilo.

„Promiň, ale… je tu někdo…“
„Chápu. Je to ten z recepce?“ zeptal se a řekla bych, že odmítnutí bral sportovně.
„Z recepce?“
„Ten kluk, jak jsme ho tam potkali. Netvářil se zrovna přátelsky, ale na tobě mohl oči nechat a ty na něm také, i když to bych říkat neměl.“
„Vážně?“ divila jsem se.
„Vážně. Víš co? Kdyby náhodou nevyužil té skvělé šance, co se mu tu nabízí, zavolej. Kdykoliv,“ dodal a podal mi bílou kartičku. „Moc rád jsem tě poznal, Bello.“
„Já tebe taky a promiň. Doufám, že nezanevřeš nad hotelem.“
„Neboj, určitě se ještě zastavím. Měj se hezky.“ Vystoupila jsem a zamávala za odjíždějícím Mercedesem. Jo, bylo to hodně drahé auto, přesně jak jsem čekala.

×××

Doma se na mě sesypala hromada dotazů, na které jsem postupně odpovídala, abych ukojila rodičovskou zvědavost. Zdálo se, že táta to vyložil trochu barvitěji, než to ve skutečnosti bylo, a mamka se už chystala na přípravu svatby.

Trochu zchladli, když jsem řekla, že už ho nejspíš v životě neuvidím, ale pak se vzpamatovali a vyptávali se dál. Proč, co, jak…

„Nic se nestalo a nic se nestane,“ zakončila jsem to. „Teď si půjdu lehnout. Dobrou.“

V pokoji mi padl pohled na dárkový koš. Úplně jsem na něj zapomněla. Mávla jsem nad tím rukou, zítra bude času dost. Toužila jsem pouze po tom zalézt si do postele a už tam zůstat. Nějak se mi nic nedařilo. Všechno šlo do kopru a já se sama v sobě vůbec nevyznala. Aspoň, že mě čeká volný den s projížďkou na koni. To bude pohoda.

Osprchovala jsem se a zachumlala do peřin. Usnula jsem téměř vzápětí a to ani nebylo tak pozdě.

Ráno mě zastihlo přece jen v lepším rozpoložení. Vzala jsem si župan a šla si dát snídani, pak si ještě chvíli válela šunky, což jsem ukončila v devět a rozhodla se aspoň trochu uklidit. Takže jsem zbytek dopoledne strávila smýčením prachu, převlékáním peřin, vytíráním a podobnými lahodami. Do toho jsem ještě v rychlosti připravovala oběd, aby si naši mohli dát se mnou.

V jednu jsem padla na gauč a připadala jsem si jako po dvou směnách v restauraci. Chvíli jsem jen tak seděla a pak si uvědomila ještě jednu věc, kterou musím udělat. Nic příjemného.

A tak, jako už kolikrát, jsem vzala koš a nesla ho do kanceláře. Bohužel tam nebyla Esmé, ale pan šéf. Aspoň to konečně vyřídíme jednou provždy. Nechápu, proč si ho prostě nemůže nechat. Myslela jsem, že pochopil, že o nic od něj nestojím. Ale… to bych od něj možná chtěla moc.

„Ááá,“ vydal ze sebe hned, jak mě uviděl. Věděl, odkud vítr fouká. Tak to s ním možná nebude tak hrozné.
„Přesně. Ještě jednou ti opakuju, že o to nestojím, tak už mi to nestrkej do pokoje. Jestli to chceš napsat, abys na to nezapomněl, klidně,“ nabídla jsem mu.
„Paměť mám dobrou, ale díky,“ pousmál se, možná to nebylo ani pousmání. Jen líně zvedl jeden koutek. Moje srdce dostalo nějaký šok nebo co, protože začalo vyvádět jako splašené. 
„Tak já už půjdu,“ řekla jsem a zamířila ke dveřím. Byla jsem ráda, že to proběhlo bez problémů a nějakých dotyků. Jenže… moji ruku na klice přiklopila jeho horká dlaň.

Zvedla jsem k němu oči a namáhavě polkla. Proč já?

„Jaké bylo rande?“ zeptal se z ničeho nic. Aha, tak o to mu jde.
„Do toho ti nic není,“ odbyla jsem ho a chtěla jít, ale nepustil mě.
„To se mýlíš. Co je zač, co?“ zněl naštvaně. Hlas měl ostrý jako břitva.
„Je to moje věc. A když dovolíš, mám program.“ Vyškubla jsem se a zbaběle utekla.

×××

„Tak jak jsme se to učili. Pěkně pomalu… Uvolni se trochu, sedíš jako pravítko,“ radil mi Jasper.
„No jo,“ zahučela jsem. „Tobě se to mluví,“ brblala jsem si pod vousy.

Jasper se mnou tentokrát nejezdil, jen stál u ohrady a křičel povely.

Z minula jsem si něco málo pamatovala a v sedle jsem se už cítila jistější, ale stejně jsem se bála, aby se kůň nestal pánem situace a já neskončila pěkně tvrdě na zemi.

„Fajn, vidíš, jak ti to jde.“ Poslušně jsem kroužila dokola. „Možná bychom mohli do lesa. Jen na kraj,“ dodal, když viděl moje zděšení. „Počkej na mě, jen si dojdu osedlat Viga. Mohla bys zatím dojet támhle na cestu. Není to daleko.“
„Ale já…“
„To zvládneš,“ fandil mi a šel do stájí.

Tak jo, Bello, víš, co máš dělat, ne? Tak jedem.

Navedla jsem Daphné správným směrem a pak ji lehce pobídla. Krásně poslouchala a já byla spokojená, jak je to bez problémů.

Dojela jsem k lesu a chvíli čekala.

„Bello! Promiň, ale musím skočit do hotelu. Vydržíš ještě chvíli?“ zavolal na mě Jasper. 
„Počkám.“

Ale nebavilo mě to. Usoudila jsem, že když jsem zvládla bez dozoru dojet až sem, zvládnu ještě kousek po kraji lesa. Co by se mi mohlo stát? Cesta je tu celkem slušná.

Krokem jsem se šinula po cestičce a užívala si to. Tu svobodu, volnost. Jako bych byla na světě sama.

Daphné poslouchala, což mě ukolébalo a moje myšlenky lítaly všemi možnými i nemožnými směry. Bylo tu tak krásně. Jak jsem mohla žít tak dlouhou dobu v Londýně. Ne, že by tam bylo nějak hrozně, ale doma je doma. Tady je to nejhezčí.

V létě musím jet někam do hor. Na pořádnou túru. Když jsem byla malá, jezdili jsme každé léto s našima do pronajaté chaty v horách a týden tam šmejdili. Bylo to fajn, už jsem to nezažila pěkně dlouho.

Někdy bych si přála vrátit se zpátky do dětských let, kdy bylo všechno tak jednoduché, nemusela jsem se o nic starat. Nikdo ode mě nic nečekal. Prostě klid a pohoda. Jedinou mou starostí bylo, s čím si budu hrát a s tím jsem si hravě poradila.

Dospět je na nic, spousta povinností a hlavně nepříjemností. No jo, ale život už je takový. S tím já nic nenadělám.

Ne, že bych se měla nějak špatně, to zase ne. Měla jsem ráda svou práci, žila jsem na hezkém místě, měla jsem fajn rodiče, kamarády… jen někteří lidé v mém okolí mě vytáčeli do vrtule.

A už jsme zase u toho. Pokaždé se v myšlenkách dostanu k němu. Nemůžu mít chvilku klid.

„Na vyjížďce?“ ozvalo se za mnou. Nadskočila jsem a rychle se chytala, abych nespadla. Daphné to asi připadalo jako povel a zastavila.

Abych se nemusela otáčet, přešel dopředu a chytil uzdu.

„Rád tě zase vidím,“ řekl. Nebyla jsem si jistá, jak to myslí, jeho výraz byl nečitelný.
„Tak to já říct nemůžu. Byl bys tak laskav a uhnul mi z cesty? Musím zpátky.“
„Kam ten spěch. Pár minut tě nezabije. Co že jsi tu sama? Divím se, že tě Jasper pustil tak daleko samotnou, když na koni sedíš podruhé,“ konverzoval dál.

Chtěla jsem namítnout, že nejsem daleko, ale to bych kecala. Tam, kde jsem čekala pár stromů a výhled na stáje a ohrady, byly jen stromy a na druhé straně taky. Ups. Nechtěla jsem jet jen kousek a počkat na Jaspera?

„Nejsem malé dítě, vím, co zvládnu,“ dušovala jsem se, ale zase tak moc jistá jsem si nebyla. Když v dálce zabublala bouřka, docela jsem se vyděsila. Byl to jasný povel k návratu.
„Musím jet, než se to sem přižene,“ řekla jsem statečně a překvapeně koukala, jak šéf pustil uzdu a ustoupil.

Fajn a co teď? Neměla jsem tucha kudy pryč. Ale jak jsem řekla, nejsem malé dítě, takže to nějak zvládnu. Prostě jsem Daphné otočila a jela rovně.

„Nechci ti radit, když jsi ta dospělá, ale jedeš špatně,“ zaslechla jsem za svými zády šéfův hlas. No super, teď se před ním ukážu jako naprosto neschopná.
„Neboj se, já vím, kudy mám jet,“ prskla jsem a pokračovala.

A pak se to stalo. Ohromná rána přímo nad našimi hlavami. Daphné sebou trhla a už utíkala vpřed bez ohledu na to, že jí vlaju na hřbetě, zuby nehty se držím a příliš se mi to nedaří.

Daphné hnala jako o život a já se neudržela a v plné rychlosti spadla jako hruška.

Náraz to byl tvrdý, na chvíli jsem měla pocit, že mám vyražený dech, ale pak jsem se přece jenom nadechla. Bolela mě záda a pravá noha… bolelo mě všechno.

„Ježiši, jsi celá? Nehýbej se, jen mi řekni, jestli tě něco bolí,“ ptal se naléhavě šéf.
„Všechno,“ pípla jsem. Opatrně mi prohmatával ruce, nohy, žebra, výš si naštěstí netroufnul. I přesto, v jakém jsem byla stavu, bych mu za to dala jednu pěknou do zubů.
„Zlomené asi nic není. Jen pravý kotník bude asi naražený. Měla jsi pořádnou kliku. Pojď, odnesu tě do hotelu.“ V tu chvíli začalo jako na povel pršet… ne pršet pořádně lejt.

Šéf mě zvednul co nejopatrněji do náruče, ani jsem se nebránila, sama bych asi nedošla, kotník mě bolel jak čert a ani jinde na těle jsem na tom nebyla nijak extra dobře. Zasténala jsem, jak mě změna polohy zabolela.

„Promiň,“ omluvil se tiše, že jsem ho přes šumění deště ve větvích skoro neslyšela.

Šel rychle, asi abychom nezmokli, ale to se nemusel bát, protože jsem byla mokrá skrz na skrz a on zrovna tak. Ani jeden z nás nic neříkal. Cítila jsem se divně. Pořád se od něj odtahuju a bráním se jakémukoliv kontaktu a teď se nechám nést. Je fakt, že mi nic jiného nezbylo. Ale abych se přiznala, ani mi to tolik nevadilo. Když nepočítám bolest v noze, bylo mi v jeho pažích příjemně. Což by rozhodně být nemělo.

Stromy před námi začaly řídnout a já už se těšila, až uvidím park a zdi hotelu, ale to se nestalo. Před námi se objevil malý dřevěný domek, vypadal docela udržovaně, trávník byl trochu vyšší, ale k té stavbě se to nějak hodilo.

„Tohle není hotel,“ poznamenala jsem, kdyby si toho náhodou nevšiml.

 


Tak, konečně je tu další díl. Vím, že to trvalo a příště to bohužel nebude lepší, ale zase to přejde a dílky budou přibývat pravidelně.

Především moc děkuju za Vaši trpělivost a krásné komentáře, které jste mi zanechali u minulé kapitoly.:)

A co teď? Kam to Edward Bellu vzal? Co myslíte? A stane se něco?


14. kapitola ϰ SHRNUTÍ ϰ 16. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hotel Tentation - 15. kapitola:

 1
63. ChantalleBooker
10.12.2017 [2:21]

Tak mám dojem, že ji tam Jasper nenechal samotnou náhodou :D.

62. kiki1
30.03.2013 [8:36]

kiki1 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

07.03.2013 [0:30]

BadLovelyLucyBella je chodící pohroma. Emoticon Úžasný díl a přestože jsem si řekla, že už musím jít spát a budu pokračovat až zítra, tak musím ještě aspoň jeden dílek, nebo neusnu. Emoticon

25.02.2012 [15:33]

ChristieVampy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

59. Kačka
03.08.2011 [20:53]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

58. EdBeJa
03.07.2011 [10:15]

EdBeJa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.06.2011 [21:22]

Danca95Achjo, jak že se dává facka vymyšlený postavě a ještě k tomu přes internet? Trubka jedna! Jason se zdal fakt super, a ona ho takhle nechala jít! Měla si ho nechat aspoň v záloze, což vlastně má, ale stejně! Aspoň mu měla říct, že se ozve a ne říct, že je tu někdo! Fajn, fajn, protiřečim si sama proti sobě! Nejdřív chci, aby byla s Edwardem a pak tohle! Ale já chci, aby vyhrála! Emoticon Bohužel, pro ni už je asi pozdě, když si toho všiml i Jason, tak je to jasný. I když, to je nám vlastně jasný už jen z jejích myšlenek.
Emoticon
Mám husinu, a to nejen proto, že ta kapitola je vynikající. Přesně takhle jsem totiž spadla i já z koně, tak jsem si trochu zavzpomínala. Ale to je teďka fuk, hlavní je, že jí se nic vážnějšího nestalo. Ale je dobře, že tam Šefik byl! Nedokážu si představit, co by tam sama dělala, i když je pravda, že by ji Jasper asi brzo našel. Emoticon Doufám, že to zase nespacká ten blbečeka a konečně ji udolá! A nebo si navzájem vyznaj city.. co Zuzi?! Emoticon Budeš nás trápit hodně dlouho, nebo budou konečně spolu? Achjo, já se nemůžu dočkat, takže jdu na další!! Emoticon
Úžasná kapitola jako vždcyky samozřejmě! Emoticon

06.06.2011 [1:35]

DevilFishVíš, jaký jsem měla naplánovaný sloh? Emoticon Ale tím ušmiknutím koncem ses připravila o další dlouhej koment, takže seru a jedu dál. Emoticon Emoticon

24.05.2011 [17:40]

aLcA0bOrDeRsJa ťa zbožňujem!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon proste... nemám slov!!! Smejem sa ako keby mi rajblo a neviem prestať!!! Emoticon Emoticon Emoticon Ale fekt.... Komplet prestyš!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

54. Natty
23.05.2011 [22:54]

NattyNo...(stesti, ze me ted nikddo nevidi, protoze tak stastny vyraz bych asi nikomu neobjasnila Emoticon) Tak to, ze Jasona odmitla mi bylo na jednu stranu lito, ale na druhou jsem se tetelila blahem Emoticon Emoticon kezzby byla "první" pusa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon nadhera!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

53. Irregulars
22.05.2011 [16:06]

Moc hezké těším se na pokračovaní jenom škoda že to bude trvat tak dlouho Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.05.2011 [15:26]

TeenStarNa doporučenie od Pajam som včera večer začala čítať túto poviedku a pravdupovediac, nemohla som od nej odtrhnúť oči. Som ňou úplne uchvátená! Tých 15 kapitol okolo mňa preletelo ako by nič a mne neostáva nič iné, len sa tešiť na ďalšiu. Tak, ako predchádzajúce, aj táto bola úžasná.
Emoticon Emoticon Emoticon

P.S. Ináč, aj ja sa pridávam k fanclubu, ktorý si praje, nech Bella stávku vyhrá a poprosí si bozk. Ale, samozrejme, je to na Tebe a ja viem, že Ty to vymyslíš úplne dokonale. Emoticon Emoticon Emoticon

51. empatty
21.05.2011 [18:27]

Bože, jsem si říkala, že ona určitě jebne z koňa, a fakt že jo. A pan šéf samozřejmě u toho nesmí chybět. Ale na tu chajdu jsem zvědavá. Ale stejně jsem furt proti, aby si už něco začali. Tohle je větší vzrůšo, to škádlení. Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Jo a s tím košem už mě s*rou. Emoticon Emoticon

50. vesper
20.05.2011 [17:39]

vespersuper, super, super!!!
A ta romantika s Edwradem!!! uáááá!!! Když chce, tak to stojí za to... doufám, že si ho ještě užijeme dostatečně Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

No a ten konec? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon - nějaká soukromá Cullenovic zašívárna? jééé... teď se budou sušit u krbu... spolu... aby nedostali zápal plic... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20.05.2011 [8:35]

MatikEsmeCullenJe to kraaaasne (samozrejme)
Som velmi zvedava ako to bude pokracovat
Dufam ze dalsia cast tu bude skoro
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.05.2011 [22:41]

BellaCullenSwanProsím, ať to Bells vydrží, a nakonec má přání: Polibek Emoticon Jo, to by se mi tak líbilo *zasněně kouká někam do blba* Uups :D nechala jsem se unést. No, takže, je to perfektní, ostatně jako vždy, a jsem opravdu zvědavá, a těším se na další dílek, protože mě zajímá, kam ji Edward vzal a jak to tam bude probíhat. Emoticon N Emoticon Á Emoticon D Emoticon H Emoticon E Emoticon R Emoticon A Emoticon

47. Lucka
19.05.2011 [22:09]

naprosto perfektní díl. Jsem tedy zvědavá jestli Bells odolá. Jinak bych tu chatičku typla, že bude Edwarda nebo někoho z rodiny. Tedy jinak jsem zvědavá jestli se nebude Jasper schánět po Bells a Daphné, když si musel odskočit do hotelu. Emoticon Těším se na pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

46. BellaEdward
19.05.2011 [18:25]

honem dalsi plosky plosky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

45. Jula
19.05.2011 [16:27]

No to jsem zvědavá, jestli Bella už konečně podlehne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

44. adelasefrova@.seznam.cz
19.05.2011 [12:58]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

19.05.2011 [12:48]

Lenka326Aha, tak s Jasonem to sice bylo bezva, ale tak nějak to nebylo ono. Ale Bella pořád bojuje a zatvrzele se brání přiznat si, že ji Edward přitahuje. No, jde taky o sázku, že? Ale teď, s tím potutelným koncem, co jsi vymyslela, nevím, nevím, jak to bude s dalším odoláváním. Moc se těším na pokračování v domku... Emoticon Emoticon Emoticon

42. gossipgirl
19.05.2011 [12:32]

Ááá! Tedy, to je překvapení! Emoticon Emoticon Emoticon Vymyslela's to skvěle, těším se, co se stane v domku... Ach, to bzde ještě hodně zajímavé! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Neustále mě něčím překvapuješ, ale to je právě úžasné, jen tak dál! Úžasná kapitola! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

41. Petronela webmaster
19.05.2011 [7:49]

PetronelaSuper Emoticon, to jsem zvědavá, co se v tom domku stane!! Určitě to bude perfekní, takže doufám, že další kapitolku přidáš brzo, už se moc těším Emoticon

40. Nonie
19.05.2011 [7:24]

Úžasné, skvělé a pořádně napínavé, nemůžu se dočkat pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

39. Terka
19.05.2011 [5:44]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

38. gaudi
18.05.2011 [21:54]

gauditak ten koniec bol perfektný Emoticon neviem sa dočkať pokračovania Emoticon

18.05.2011 [21:39]

Tak tohle bylo nádherné. Jen si říkám jestli to měl Edward naplánované a Jespra schválně odvolal od Belly, aby mohl za ní přijet. A tá chata, tak to je gól. Ale nějak přesně nevím kolik času zbývá do vypršení sázky. No, ale třeba už po tomhle dnu to bude jedno. Těším se jestli ho Bella poprosí o polibek.
Prostě nádherné
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

36. Elunka
18.05.2011 [21:27]

Super! Je to dokonalé! Další, další!!! Emoticon Emoticon Emoticon

35. Scherry
18.05.2011 [20:42]

Teď to na ni zkusí, těším se na další dílek Emoticon Emoticon Emoticon

34. Inoma
18.05.2011 [20:42]

InomaKonečně!!! Konečně budou sami Emoticon Kapitola byla nádherná - Jason se ukázal jako správnej chlap (bála jsem se, že to bude ten namachrovanej typ, co si o sobě myslí bůhvíco a že dostane každou na kterou se podívá). A Edward ochutnal žárlivost Emoticon (mimochodem to mu neuškodí.
A ten konec Emoticon Moc se těším na pokračko Emoticon Emoticon Emoticon

33. ..
18.05.2011 [20:36]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [20:33]

NissiBelldokonalé jako vždy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [20:27]

Shindeen Emoticon Emoticon Jsem maximálně napnutá.
Kapitola byla nádherná, tak jako vždy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [20:27]

SummerLiliSkvelé, skvelé, skvelé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon .
A ten záver - nenechaj nás dlho čakať Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [20:24]

AliceCullenxDNo toto! To som zvedavá, čo šéfinko zase vymylí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

28. Aalex
18.05.2011 [19:24]

AalexSkvělá kapitolka. Nebudu lhát, že jsem se netěšila a nekontrolovala, kdy ji přidáš, ale stála za to a věřím, že i ta příští bude, takže prodleva je ti odpuštěna. Emoticon Jsem moc zvědavá, jestli se Bella udrží. Snaží se hezky, ale to Edward teď taky. Nemůžu se dočkat pokračování. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27. kikuska
18.05.2011 [18:47]

ježiši kriste ... prosím rýchlo daľšiu ... ty brdo kokso ... ja si myslím že tá chatka je jeden z daľších Edwardových trikov ... ale bolo to úplne super ... proste nádhera Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [18:47]

domcamerciKdybych to měla říct tak jak to mám na jazku, tak doufám, že si to spolu konečně rozdaj. Tenhle Edward, kterej si je vědomej svých kvalit, je úžasnej. A tahle povídka je prostě naprosto neskutečná. Myslela jsem, že jsem tu už četla ledacos skvělého, ale tomuhle se jen tak něco nevyrovná. Absolutně dokonalé. Není na tom nic, co bych vytkla. Si opravdu skvělá, že tohle dokážeš vymyslet.
A já už chci další kapitolu!!!!!!!!!!!! Nemůžu se toho nabažit.:)

25. Kim
18.05.2011 [18:40]

KimJupíííí, Jason je nenávratně pryč...nebo v to alespoň doufám!! Emoticon Emoticon A Bella s Edwardem jsou na koni....vlastně už ne Emoticon Emoticon...snad se Bella po tom Edwardově gentlemanském gestu k němu přestane chovat tak hnusně, vždyť už z něj je hodnej kluk...jak jí vzal do té náruče...ACH!!!! Emoticon Emoticon Emoticon...kampak ji to šefík asi unesl, že by nějaká soukromá chatička, a že by konečně došlo k prolomení sázky?! Jsem napnutá jak kšandy...rozhodně se těším na další pokračování Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

24. MaiQa
18.05.2011 [18:17]

MaiQaTohle mě opravdu rozčiluje. Na začátku jsem byla přesvědčena, že je nechci jako pár a teď? Změnila jsem názor. Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [18:03]

simi1918Áááá, to je strašný, takhle mě napínat. Nemůžu se dočkat další kapči. Co pak se v ní asi stane? Žeby se Bellin vztah k Edovi změnil? Kéž by,poslední dobou už začínám mít vetší a vetší chuť je mít spolu. No jo, já jsem prostě už taková Emoticon Emoticon Emoticon Takže rychle další, protože se nemůžu dočkat. Jsem napnutá jak struna a asi za chvíli prasknu, opravdu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. čiči
18.05.2011 [18:00]

tý brďo Emoticon Emoticon Emoticon

21. LucííQ
18.05.2011 [17:46]

prostě dokonalost Emoticon Emoticon Emoticon ááá že by konečně byli o samotě? sami? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon už se moc těšim a jsem ráda, že už Bella trochu roztála vůči Edwardovi Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon těšim se na další dílek a to nehorázně moc Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [17:23]

Eleonorwaw! Tak to ještě bude něco. Rychle další dílek moc se na ěj těším :D
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [17:08]

dcvstwilightWow, nemám co dodat! Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [17:03]

BellaSwanCullen8supeeeeeeeer Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon rýchlo ďalšiuuu!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [17:01]

twilightynuseWOW...tak že by Bella změkla?.doufám že už jí políbí a ona se bránit nebude...krásný dál.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [17:01]

lucka2010nádhera :D jeho horká ruka ???? není to náhodou upír??? :D :P Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [16:54]

melosomierra Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [16:50]

anavalkapěěěěkný

13. Lucie7
18.05.2011 [16:46]

skvělé

12. Janda
18.05.2011 [16:39]

No teda tohle se Edíkovi docela hodí do karet. Emoticon Už se těším na další dílek. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. Evík
18.05.2011 [16:34]

Nádherně jsi mi spravila mojí poněkud pochmurnou náladu a já jsem strašně moc zvědavá, jak to všechno dopadne a kam že to Edward bellu odnese... no, budu si muset počkat, ale to nevadí, protože Ty píšeš úplně úžasně a jsem si jistá, že mě opět určitě překvapíš Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. Lexis
18.05.2011 [16:28]

no oba budou určitě promoklí a bude jim zima, Edward by mohl rozdělat oheň a určitě tam má i něco napřevlečení, prostě romantika - Bella by si konečně už mohla říct o ten polibek a možná i o něco víc Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. DAlice
18.05.2011 [16:20]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Janča
18.05.2011 [16:19]

jééé paráda, jsem zvědavá kam ji to vzal...těším se na další kapitolu

18.05.2011 [16:17]

kollart Emoticon Emoticon Emoticon

6. Judy
18.05.2011 [16:09]

V domku přečkají nečas a Ed bude samozřejmě Bellu svádět. Vždyť nebyla by to romantika? Srub v lese, oheň v krbu a na pozadí tlumené zvuky bouřky? Teda až na ten kotník, ale Ed se o něj určitě s láskou postará. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [16:04]

eMCullenPáni! Úžasná kapitola! No... Co by Bella bez něj dělala? Emoticon
Moc se těším na další kapitolu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. April
18.05.2011 [16:00]

Krásná kapitola.. Těším se, co nového jsi vymyslela.. Emoticon Emoticon

3. BlackBeauty
18.05.2011 [15:44]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon jsem napnutá jako kšandy Emoticon

2. LuCc
18.05.2011 [15:44]

Aaaa, co na to říct? Prostě úžasná kapitolka Emoticon jako vždy=). Sem zvědavá jak do dopadne a co pak to bude za dřevěný domek. Teda to bude scena... za bouřky někde v lese... no sem zvědavá kdo to nakonec vyhraje a tak ti ani nevim komu fandim, jestli Belle nebo panu šéfíkovi Emoticon . Už se nemůžu dočkat další kapitolky. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.05.2011 [15:09]

RoxanaParáda, takže si nám ji Edward přivlastnil. To se mi líbí, až na jeden fakt... Opravdu se k němu má natolik, aby mu jednu facku nedala? Je mi jasné, že ji přitahuje, ale taková volnost, no to bych se nedala.
Omlouvám se, že nekomentuji každou kapitolu, ale komentuji jen tehdy, pokud se mi naskytne příležitost opravovat.
Kapitola pěkná, jen si dávej pozor na překlepy a čárky, prosím... Emoticon
Snad bude brzy další, už se těším, jak to s ním Bella vyřeší - malá rvačka by neškodila... Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!