Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Edwarde? Jsi to ty? - 9. kapitola

Edwarde? Jsi to ty? - 9. kapitolaEdwardův pohled. Znovu se vydá ke škole a sleduje, co se tam děje. Alice se to snaží Isse nějak vysvětlit, ale nakonec se něco stane. Vaše patulka13 :)

Pohled Edward

Každý den jsem přemýšlel o Isse. Proč mě viděla? Doma jsem neměl co dělat, tak jsem se rozhodl, že půjdu zase ke škole. Tentokrát mě už ale Issa nesmí vidět. Jinak by si už myslela, že jsem opravdu „naživu“. A to by se nemohlo stát. Zrovna jsem chtěl vyskočit z okna svého pokoje, když mi přišla SMSka od Alice. Samozřejmě. Ignoroval jsem to a vydal se ke škole. U školy na mě přímo křičely Aliciny myšlenky, abych se okamžitě vrátil zpátky domů. Jenže pak jsem zahlédl Issu, jak na Al něco křičí. Přečetl jsem si Aliciny myšlenky a hned mi to bylo jasné.

„Isso, já…“ snažila se Alice Issu zklidnit, ale ta ji přerušila.

„Jak jsi mi to řekla?!“ Issa byla opravdu vyděšená. Alice se v myšlenkách proklínala a v jedné věci měla pravdu. Opravdu bych ji teď na místě nejraději roztrhal na kousíčky. Alice se snažila jí to nějak vysvětlit, ale bylo to marné. Issa už jí nevěřila.

Edwarde, prosím! Já se s ní pořád nechci hádat! prosila mě Alice v myšlenkách. Chtěla jí říct alespoň malou pravdu. Jenom částečnou. To o mně ne, ale že je upírka. Věděla, že to pro ni bude hodně nebezpečné, ale také věří tomu, že ona je schopna to pochopit a neodsoudí ji.

„Dobře, Alice. Řekni jí to, ale pak na mě nebuď naštvaná, že se s tebou nebaví,“ zašeptal jsem směrem k ní tak, aby to slyšela jenom ona. Alice letmo přikývla.

Děkuji, Edwarde, poslala mi v myšlenkách. Ještě jsem tam mezi stromy zůstal. Musel jsem vědět, jak bude reagovat.

„Alice! Tak už mi to, sakra, vysvětli! Já vím, že jsem Edwarda opravdu viděla, že ty určitě nejsi ospalá a nechápu, proč jsi mi řekla „Isso“! Tak mi totiž říkal jenom jeden jediný člověk! Edward!“ křičela po ní. Parkoviště se mezitím vylidnilo. Všichni byli ve třídách. Takže Alice měla možnost jí to vysvětlit.

Promiň, bráško. Já jí to vysvětlím po škole. Vezmu ji k nám, poslala mi znovu v myšlenkách.

„Dobře, Bello. Vysvětlím ti to, ale až po škole. Vezmu tě k nám domů a vše, co budeš chtít, ti vysvětlím,“ odpověděla Isse. Ta se na ni nedůvěřivě dívala. Poté přikývla a společně se vydaly do třídy. Než Issa zašla do budovy, otočila se ještě mým směrem. Vypadalo to, že o mně ví, protože se mi dívala do očí. Lehce vykulila oči, srdce se jí rozběhlo velkou rychlostí, ale poté se pousmála a zašla do budovy.

Už jsem tu neměl co dělat, tak jsem si zaběhl na krátký lov. Jakmile jsem dolovil, běžel jsem rovnou domů. Doma už byla Esmé, tak jsem jí pomáhal, s čím potřebovala. Zatím si se mnou i povídala.

„Tak, jak se zatím cítíš, Edwarde?“ zeptala se mě a mateřsky se na mě usmála. Taky jsem se na ni usmál.

„Docela dobře. Už si začínám zvykat, akorát mě mrzí, že ještě nemůžu chodit do školy. Vím, že je to nebezpečné nejen proto, že by mě někdo poznal, ale že bych mohl někomu ublížit, ale já opravdu nemám doma co dělat,“ řekl jsem jí pravdu.  O tom, že mě Issa viděla, vědět nemusí.

„Já vím, Edwarde, ale já s tím nemůžu nic dělat. Je to opravdu moc nebezpečné. Ale neboj, zítra tu tvoji Issu zase uvidíš.“ Nechápavě jsem pozvedl obočí. Klidně jsem si to mohl přečíst v jejích myšlenkách, ale nechal jsem ji, aby mi to vysvětlila sama.

„Přeci na tom pohřbu,“ vysvětlila mi a znovu se na mě usmála. Šel jsem k sobě do pokoje, když jsem uslyšel Aliciny myšlenky.

Edwarde, pokud to nezvládneš, běž z domu. Jsem s Issou kousek od domu. Jestli chceš zůstat doma, opovaž se vylízat z pokoje.

Po chvíli jsem ucítil její vůni. Ani chvilku jsem nepřemýšlel a z domu rychle vyskočil oknem. Běžel jsem co nejdál od domu, co nejdál od Issy.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Edwarde? Jsi to ty? - 9. kapitola:

 1
11. Wera
24.10.2011 [10:52]

Wera Emoticon Emoticon

11.07.2011 [16:51]

SummerLili Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. daslli141
27.06.2011 [15:16]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. Janča
27.06.2011 [13:42]

dobrý nápad na povídku...moc se mi líbí, těším se na další kapitolu a snad bude delší než tato
Emoticon Emoticon Emoticon

7. CAlen
27.06.2011 [10:02]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [22:23]

AlliceVolturiCullen Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [21:30]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [21:27]

RoDiLiCh Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. DAlice
26.06.2011 [21:06]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26.06.2011 [20:29]

Kika57jůůůůů! A máme tu dalšííííí!! Tenhle díl se ti opravdu povedl! Emoticon Chudák Bella... Takhle ji trápit Emoticon Jen si myslím, že je Alice hloupá.. To jí nedošlo, že když jí řekne, že je mrtvá a něco o její přeměně, že si to Bells spojí i s Edwardem?? To bych teda udělala já... Emoticon Emoticon Těšim se na pokráčko, takže koukej to z toho sešitu přepsat!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. 4dd4
26.06.2011 [20:15]

4dd4Ahoj, kapitolu jsem ti opravila, ale dávej si pozor na:
+ ji/jí a ni/ní, často v nich chybuješ - ji a ni se používá jen ve 4. pádě Koho? Co?
+ chybuješ v mě/mně - mně jen ve 3. a 6. pádě

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!