Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Asistentka 18. kapitola

Asistentka 18. kapitolaRozhodujme sa pokiaľ máme čas. Ak to trvá pridlho, môže sa stať, že nám náš vlak ujde. A až vtedy pochopíme, že sme mali konať rýchlejšie.
Hic et nunc.

Chcela som to? To bolo zlá otázka. Skôr som sa mala zamyslieť nad niečím úplne iným. Mala som to chcieť? Nerútila som sa dolu priepasťou do zaručenej záhuby?

Spod dlhých mihalníc som pozrela do prekvapenej Edwardovej tváre. Vyzeral ako v miernom tranze. Zahryzla som si nervózne do pery, čím som si získala konečne jeho pozornosť. Pozrel mi váhavo na pery a ja som v tej chvíli nevedela, či to bol dobrý nápad. Čo som to spravila? Čo som si od tohto bláznivého nápadu sľubovala? Vsadila som všetko na jednu kartu s nulovou možnosťou výhry.

Zhlboka som sa nadýchla a hrudník sa mi sťažka dvíhal akoby ho zvierala kovová obruč. Srdce bilo ako splašený kolibrík v klietke, čo túži vzlietnuť do výšky, aby sa následne vrhol do rúk poľovníka.

„Bella, ty nevieš...“ Jeho odpor bol slabý a ja som pocítila silnú túžbu. Teraz alebo nikdy. Nesmiem to vzdať!

Priložila som mu jemne prst na pery a cítila na dlani jeho zrýchlený dych. „Ale viem presne, čo chcem. Rovnice o dvoch neznámych však potrebuje vyjadriť aj druhú veličinu.“

Pozrel mi do očí a bolo vidieť, ako zvádza vnútorný boj. Takéhoto som ho nepoznala. Vždy si vzal čo chcel. Svojím talentom vždy vedel presvedčiť aj najneoblomnejšieho protivníka. Čo mu teraz bránilo? Nechcel ma?  Ale, čo všetky tie bozky? Bola to iba hra? 

Dych sa mi prehlboval a dúfala som, že jeho odpoveď neotrasie mojím svetom. Ale to bolo hlúpe. Poníženie verzus odvrhnutie. V oboch prípadoch to znamenalo absolútny koniec.

„Práve búram moju stranu barikády,“ šepla som a napäto čakala na jeho reakciu.

Včera naznačil, že to ja som vystavala tie múry medzi nami. A mal pravdu. Teraz som však na to nechcela myslieť. Keby sa zamyslím nad svojím správaním viac, tak by som mu musela dať za pravdu. Že je to hlúposť a neviem, čo robím. Ale nie je to výsada ženy? Nevedieť, čo presne chce a predsa za to tvrdo bojovať?

Ticho mi priam trhalo uši. Stáli sme nehybne v objatí. A hoci sme boli od seba len nepatrnú vzdialenosť, že stačilo postaviť sa na špičky a mohla by som ho pobozkať, napriek tomu som mala pocit, že nás delia míle.

Chvela som sa na celom tele. Jeho ruky, ovinuté okolo môjho tela, zostali nehybne na mojom páse. Prehltla som nasucho. Pochopila som.

Sklopila som oči a nadýchla sa. Oči ma začali štípať, ako sa na povrch drali zradné slzy. Rýchlo som zamrkala, aby som tých zradcov zahnala. Musím sa rýchlo dostať z jeho dosahu. Vyšmykla som sa mu a prešla smerom ku kúpeľni.

Edwardove ruky ochabli a klesli pozdĺž tela. Stál pri okne a nehybne ma pozoroval. Slzy mi zastreli tvár a ledva som vnímala okolie. Cez začínajúci vodopád som prešla do kúpeľne a zavrela za sebou dvere. Oprela som sa o zárubňu a zhlboka sa nadýchla. Ušiel mi tichý vzlyk. Rýchlo som sa chytila za ústa, aby som mu zabránila preniknúť za dvere tejto miestnosti.

Načiahla som ruku na vstavanú skrinku pri dverách a automaticky zapla zabudované stereo. Zvuky kúpeľne boli tlmené a vzduchom vibrovala len hudba, ako podmaz mojej potupy. Môžem si za to sama. Pustila som prikrývku, ktorá sa automaticky odvinula z môjho tela a padla na zem. Zdvihla som nohu a len v spodnej bielizni sa postavila pred zrkadlo.

Moje karty sa rozsypali po zemi. Žiadne eso tam neležalo. Snažila som sa tomu vyhnúť päť rokov. Vedela som, že to nemá zmysel. Ako som si mohla myslieť, že by on, dokonalý Edward, mohol chcieť mňa. Naivná a hlúpa Bella!

Privrela som oči a spustil sa ďalší vodopád čiernych sĺz. Mala by som byť rada, že aspoň on mal v tejto situácií dosť rozumu. Môj sa evidentne včera stratil a ešte sa neodhodlal na návrat. Ale rozum bolo to posledné, čo som v tejto chvíli vedela oceniť.

Celé telo sa mi chcelo pod nápormi tichých vzlykov. Uprela som pohľad na tú ženu v zrkadle. Po lícach mi stekali slzy a maskara bola v groteskných útvaroch roztečená na všetky strany. Oči sa mi leskli od plaču a vlasy som mala už uvoľnené, zo včerajšieho účesu.

Aspoň, že som si nenakydala na ne lak. Škody by boli oveľa katastrofálnejšie, pomyslela som si ironicky.

Som paródia na ženu. Doprosujem sa chlapovi o sex, a keď ma odmietne, tak utečiem a rumázgam v kúpeľni. Stojí mi vôbec za to? Dofrasa, stojí. Vedela by som si to predstaviť na všetky spôsoby. Ale nie je to chlap pre mňa. Dočerta, kedy sa s tým konečne vyrovnám a prestanem sa správať ako pobláznená tínedžerka, ktorá po nociach slintá nad svojim idolom a túži sa ho aspoň dotknúť?

Áno, toto musí skončiť. Musela som to ale skúsiť. Keď sa mi naskytla taká šanca. Lepšie ako sa na smrteľnej posteli zožierať, že som sa ani raz nepokúsila o sex so svojím neodolateľným šéfom. Človek na konci neľutuje to, čo urobil, ale to, čo neurobil.

Zhlboka som sa nadýchla. Pustila som vodu a opláchla si tvár. Rukami som poriadne vydrhla posledné zvyšky make-upu, ktoré mi zostali na tvári. Narovnala som sa. Zničená a ponížená. Ale rozhodne nie na kolenách.

Ako som sa uprene pozerala na svoj odraz v zrkadle, pohľad mi padol na sprchový kút v rohu kúpeľne. To bolo presne to, čo som potrebovala. Prešla som si rukami po vlasoch a uvoľnila ich z gumičky. Nemala som chuť sa vyzliecť. Vo svojej čiernej bielizni som prešla do vstavanej sprchy a stlačila program. Automaticky sa pustil prúd vody, ktorý po mojom tele rozlieval chýbajúce teplo. Každá kvapka mi prinášala uvoľnenie a niesla ma preč. Mokrá krajka sa mi nalepila na telo a rukou som si prešla do vlasov a uhladila ich jedným pohybom. Nadstavila som tvár a vychutnávala si jemnú masáž, ktorú mi tečúca voda poskytovala.

Zrazu ma ovial chlad. Cez plece som sa nepatrne otočila a pozrela do prekvapených Edwardových očí. Kvôli hudbe som nepočula zvuk otvárajúcich sa dverí. Bolo mi to ale jedno. Všetko mi už bolo jedno. Nechce ma. Ďalej sa neprosím. Mala som ho poslať preč, do horúcich pekiel alebo ešte ďalej, ale nebola som schopná reakcie. 

Prižmúrila som oči a oprela sa o stenu, tak aby som ho videla. Ruky som nechala visieť pozdĺž svojho tela a slastne som privrela oči nad tým dokonalým pocitom, keď na mňa kvapkala teplá vodu. Celé telo som mala ako v ohni.

Privrel oči a prekvapene vydýchol. Premeral si ma pohľadom, v ktorom bolo príliš veľa otázok a žiadne odpovede.  Mlčky som ho sledovala.

„Vieš, že sa tým všetko zmení?“ Hlas sa mu chvel vzrušením a ja som len natočila hlavu na stranu.

Rozumela som dobre? V hlave mi to šrotovalo na plné obrátky v rámci možností. Pokrčila som plecami. 

„Máš veľa zbytočných rečí na môj vkus,“ povedala som zastrene a vystrela ukazovák a pokynula ho, aby prišiel bližšie. Dvere kúpeľne zabuchol a ja som od ľaku trochu nadskočila. Pousmial sa. Rozohrali sme veľmi nebezpečnú partiu. 

Čakala som, že sa vyzlečie. Že zaváha. Ale po tom chlapovi, čo chránil moju počestnosť, už nebolo ani stopy. Všetky zábrany zostali za dverami. Ako šelma prešiel lenivým krokom ku mne. Oprel sa o obe steny sprchy, vyzul sa a bosý vošiel dnu.

Voda bola všade. Vytvárala hustý opar a vzduch začal byť ťažký. Nedalo sa dýchať. Pootvorila som pery a nechala tak kyslík prijímať priamou cestou.

Edward pravou rukou zastal rovno pri mojej hlave. Kvapky v hustých vodopádoch dopadali na jeho čiernu košeľu, ktorá sa mu prilepila na telo. Vlasy sa mu v malých prameňoch krútili a splývali na temene hlavy. Rukou si rozopol vrchný gombík košele a v tom momente som zapredala dušu.

Lačne som sa vrhla na jeho pery a rukou mu vošla do vlasov. Pohotovo ma zachytil a svojimi horúcimi rukami skĺzol po mojom tele. Jazykom som nenásytne plienila ústa a on rozhodne nezaostával. Ako dvaja na smrť vyhladovaní sme nástojčivo skúmali telo toho druhého.

Túžila som sa dotknúť jeho vypracovanej hrude. Pomaly som svoje ruky presunula na jeho golier a začala sa trápiť s rozopínaním košele. Nenávidím Marka Jacobsa. Vôbec pri výrobe košieľ neráta so situáciou, že by niekto potreboval rýchlo odstrániť tento nepotrebný kus oblečenia.

Nervózne som zavrčala a silno trhla. Ozval sa zvuk párajúcej sa látky. Gombíky sa rozleteli a odrazili od kachličiek. Ale svoj účel to splnilo.

Edward zdvihol pobavene obočie. „Nejaká nedočkavá.“

„Čakám päť rokov. Je to celkom oprávnene.“ Zvodne som zaklipkala očami a hodila naňho previnilý pohľad.

Šibalsky sa usmial a sklonil sa k môjmu krku. Jazykom obkreslil jeho líniu a ja som prestávala vnímať čokoľvek iné, ako jeho horúci dych a žiadostivé dotyky. Trasúcimi prstami som mu uvoľnila opasok. Ušiel mu tichý vzdych a ja som nastavila tvár padajúcim kvapkám. Roztriasli sa mi nohy. Edward ma pohotovo zachytil a vyšvihol ma hore. Automaticky som si obmotala nohy okolo jeho bedier a plne sa oddávala vlnám tepla, ktoré narážali do môjho tela.

Pocítila som tvrdý náraz do kachličiek za mojim chrbtom. Edward ma oprel ale svojimi pevnými ramenami ma neprestával držať. Bola som uväznená medzi ľadom a ohňom. Voda padala na naše telá a ja som sa cítila ako v nebi. Zmysly som mala vybičované na maximum a ja som chcela len to jedno. Roztúžene som prešla prstami po jeho hrudi. Ozval sa zvuk trhajúcej sa látky. Kútikom oka som zbadala, že moje nohavičky zostali pohodené na dne sprchy.

„Nedočkavý?“ vrátila som mu na oplátku.

„Ani nevieš ako.“ Šepot na mojom krku mi vyvolal zimomriavky.

Zaklonila som hlavu a privrela oči. Oddávala som sa vlnám a vychutnávala si to stupňujúce napätie. Pocítila som, ako si ma prechytil a jednou rukou mi vošiel do vlasou.

„Bella, pozri na mňa.“ Omámene som otvorila vzrušením oťažené viečka a uvidela jeho roztúžený, planúci pohľad. „Povedz, že ma chceš.“

Kusla som si do pery a rozkošnícky sa usmiala. „Chcem ťa, Edward. Odkedy som videla tvoj krásny zadok vojsť do kancelárie na mojom prijímacom pohovore.“

Usmial sa a pobozkal ma. Ale nie tak, ako predtým. Toto bolo iné. Bral všetko a dával ešte viac. Vzdychla som a mala som pocit, že moje telo roztrhne od nahromadenej energie. Vstúpil do mňa bez varovania a ja som vykríkla od rozkoše.

„Stanem sa na tom zvuku závislý.“

Strácala som sa v jeho prerývanom dychu a zhrubnutom hlase. Rytmicky sa pohyboval a ja som šalela od toho pocitu, že je vo mne. Bol dokonalý. Cítila som, ako presne zapadol, akoby tam patril od počiatku.

„Môžeš ho mať ako zvonenie,“ šepla som nezmyselne. Zasmial sa a pobozkal ma na pery.

„Skvelý nápad, slečna Swanová.“ Provokoval ma medzi bozkami. Musela som sa zasmiať.

„Tie mám často, pán Cullen.“

„Tak to musím len súhlasiť. Musím na váš názor dávať častejšie.“

„Pripomeniem vám to.“

Každým jeho prírazom moje telo prenikal väčší pocit extázy. Bola to už taká dlhá doba, čo som sa s nikým nemilovala. Ale teraz som vedela, že nech by som sa prepadla do stredu zeme, alebo ma poslali na Mesiac do vyhnanstva, toto je ten najlepší sex, aký som zažila. Jeho perfektné telo presne spĺňalo potreby toho môjho. Túžila som jeho telo preskúmať, bozkávať a maznať, ale on mal teraz iný názor. 

Nasadil tempo, pri ktorom som mala pocit, akoby niekto so mnou roztočil kolotoč a odoslal ma na orbit vzdialenej hviezdy. Telom sa mi rozlialo tekuté šťastie a pocit úplného uvoľnenia. Hlava sa mi šialene točila a nevedela som polapiť dych. Horúčkovito som spojila naše pery a rukami sa mu pevne zakliesnila na krku. Bol môj jediný pevný bod na zemi. Jediné, o čo som stála, a čo som potrebovala viac ako čokoľvek iné. A on mi tie bozky opätoval s rovnakou naliehavosťou, akoby to malo byť to posledné, čo v živote urobí.

Neexistovala žiadna minulosť ani budúcnosť. Len prítomnosť. Hic et nunc.


 Kapitola je kratšia ako obyčajne. Ja tieto veci veľmi neviem písať, tak dúfam, že napriek tomu sa vám to páčilo.

Pesnička ma inšpirovala a písala som celú túto kapitolu pri jej opakovanom prehrávaní. K tejto atmosfére sa mi nesmierne hodí. 

Už sme dávno nemali IK: Hic et nunc - lat. Tu a teraz. ;-) 

No po sedemnástich kapitolách a viac ako sto stranách textu ste sa konečne dočkali. Ako sa vám to páčilo? Na žiadosť kikušky, Ronnie a odporúčanie domcamerci je kapitolka ukončená takto. Dúfam, že som splnila očakávanie bez nervydrásajúceho konca. ;)

Tak a teraz som nesmierne zvedavá na váš názor.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Asistentka 18. kapitola:

 1 2 3 4 5   Další »
46. Inoma
17.06.2013 [0:01]

InomaKKKKOOOOONNNEEČČČČNNNNĚĚĚ!!!!!!!!!!! Aleluja, zapalte ohně a chvalte Cullena!!!!!! Emoticon
Mary, napsalas to úžasně,fakt se vyplatilo čekat. Emoticon
Jen doufám, že si to teď nepose*ou nějakejma blbostma ve stylu - jsi můj šéf, já tvoje podřízená a blablabla... no doufám, že ne... Emoticon

19.11.2012 [18:01]

Danka2830No ked som v 16.kapitole pisala, ze by sa mohli rano pomilovat, tak som v to len dufala, a ono sa to stalo.... Velmi ma to tesi, krasna kapitola Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10.10.2012 [17:53]

BadLovelyLucyÚžasné. Nejdřív jsem se trochu lekla, že jí zase odmítne, ale ukončila jsi to dokonale. Celý to bylo úžasný od začátku do konce, do posledního detailu. Emoticon A nemyslím, že bys neuměla takový věci psát! Jde ti to až moc dobře. Emoticon Emoticon

15.09.2012 [19:10]

AfroditaAliceCullenNormálně jsem se nadechla až teď. Emoticon Emoticon Bylo to úžasné a naopak bych řekla, že ti takovéhle kapitoly nesmírně skvěle jdou. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

42. Ronn
11.09.2012 [16:15]

Mary, tlieskam! Ja sama by som to nenapísala lepšie! Emoticon
Napísala si to presne tak pekne, aby si veľmi nezašla do detailov a nechala tomu tú takú úžasnú atmosféru! Veľmi sa mi to páčilo, ja mám s týmito scénkami väčšinou problémy. Ale ty si si to vyriešila po svojom a to veľmi dobre! Emoticon
A veľmi sa mi to páčilo. Hltala som každé jedno slovo. Bella bola na zjedenie, taká nerozhodná a pritom po ňom tak túžila. Zlatá. Emoticon A Edward... Ten bol tiež nerozhodný. Asi z toho niečo bude, fakt je absolútne iný. Som hrozne zvedavá, čo sa z toho stane. Neviem, teraz je to krásne, ale ako to bude, keď sa obaja ráno zobudia a nastúpia do reality?
Som veľmi zvedavá, ako to plánuješ. Šifry od Domcamerci som nedokázala dešifrovať, za čo si asi zaslúži poriadnu pochvalu. Emoticon Emoticon Horšie asi pre mňa, budem musieť trošku čakať. Rada by som však vedela, koľko dielov ešte plánuješ? Emoticon Emoticon
No, už len stačí povedať, že sa teším na ďalšiu kapitolu a potom budeme trošku dlhšie čakať na to, kedy sa vrátiš. :)

41. Petronela webmaster
09.09.2012 [17:27]

PetronelaPerfektní kapitola, co víc ti k ní asi mám říct? Edwardova původní odpověď se mi sice nelíbila, ale možná bylo fajn, že se snažil zachovat jistou hranici. Hrozně se mi líbila ta část, kdy Bella řekla, že bourá své hranice Emoticon.
Potom ta scéna v koupelně. Edward si to rozmyslel! Už od začátku jsem čekala, že se to stane (kvůli tomu 18+ to asi čekal každý) ale zřejmě jsme všichni čekali už od začátku (kdy ji tedy odmítl) ale konec to vynahradil. Teď jenom bude záležet na tom, jak se k ní Edward potom bude chovat. Je jasné, že k ní něco cítí, jinak by neváhal, ale i tak... A jak se bude po společné ´koupeli´ chovat Bella?
Jaj, jsem hrozně zvědavá, tak... já nevím, zřejmě ti popřeju aby sis užila volný čas, koncert i paříž a budu doufat, že během té doby načerpáš hodně inspirace, aby další kapitola byla potom co nejdříve Emoticon

40. ---Veronika---
09.09.2012 [17:26]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.09.2012 [16:52]

N1I1K1O1LA je to tady! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Já si myslela, že za ní do té koupelny přijde. Říkejme tomu šestý smysl. Emoticon Emoticon Ale zajímá mě, jak se k sobě po tomhle budou chovat. Emoticon Emoticon Emoticon
Podle mě to Bella pokazí, uvidím. Emoticon
Ale perfektní kapitola. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.09.2012 [14:05]

BellaSetNaprosto báječné! Emoticon Emoticon

Tak jsme se dočkali. Emoticon Jen jsem zvědavá, jak sebe budou po "tomhle" reagovat. V jednu chvíli mě napadlo: no, teď si vyznají city a je konec povídky. Pak jsem si samozřejmě uvědomila, že tu máme Alici upírku a že - jak doufám - ještě přibude zbytek Cullenovic famílie. Emoticon Napadlo mě, jestli třeba nebude Edward nebo Bella nějak nemocní a jediné východisko - proměna. A pak by se samozřejmě proměnil i ten druhý, o tom žádná...

No, jsem zvědavá, jak to vymyslíš...

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

09.09.2012 [13:59]

Sophie0CullenNádhera, nádhera a ještě jednou nádhera. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Myslím si, že to bylo napsané přesně tak, jak to k téhle povídce patří. Písnička Bad things je jedna z mých oblíbených, takže jsem si ji ke kapitolce ráda poslechla. Jsem moc zvědavá jak to bude mezi Bells a Edwardem dále pokračovat. Těším se na další díl. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4 5   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!