Threat - 9. kapitola
Charlie a Bella se kvůli Edwardovi nejsou schopni dohodnout. Jak jejjich spor, ve kterém neradi ubližují jeden druhému, dopadne? Zůstane Carlisle stále tím stejným přítelem a postaví se na tu správnou barikády? A existuje vůbec nějaká správná strana ve chvíli, kdy se rozpadá rodina?
06.11.2009 (14:45) • Marketik • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Stmívání mi dalo život, já teď musím zachránit, to co tolik miluju- 14. kapitola
Tak je tu další. Dávám i muziku je to Bring me to life. Je tu asi po třetí a ještě hodněkrat bude. Jelikož když jsme to psala tak jsme poslouchala hlavně jí a hodí se mi skoro všude. Takže je to hlavní písnička povídky.
06.11.2009 (14:30) • Anamor8 • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
V okovech Volterry - 2. díl
Po kladných reakcích na předchozí kapitolu jsem se rozhodla, že budu pokračovat. Přiznávám se, že jsem s touto myšlenkou koketovala už po dopsání prvního dílu, ale chtěla jsem počkat na vaše reakce. Díky za komentáře, moc si toho vážím a doufám, že i u téhle kapitoly se jich pár objeví.
06.11.2009 (14:00) • Amy26 • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Časová smyčka 1
Příběh bude o Belle, která je upír na střední škole Forks. Je v zajetí časové smyčky, stále se ji opakuje ten samý týden, když se to najednou změní...
Jak se dozvíte v povídce.
Vaše Ejdriana a NikkiR12
06.11.2009 (13:30) • Ejdriana • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Hominem te esse, memento - 5. kapitola
Tak, 5. kapitolka je tu. Snažila jsem co nejvěrohodněji popsat Sofiinu reakci. Doufam, že se vám bude líbit. Prosím zanechte mi své reakce. Vaše Michaela
06.11.2009 (13:00) • Michaela • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Upíří panství - 4.kapitola - Ples u Cullenových
Je tady čtvrtá kapitola a konečně se dozvíte, co se událo na plese u Cullenových, koho Bella potkala a jak se to vlastně semlelo. Vykání mi připadlo pro tu dobu vhodnější. Takže si budou vykat, zatím. Prosíím o komentíky, díky
06.11.2009 (11:30) • Horqusa211 • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Nejsem upír, Edwarde; lidé se mění... 7.kapitola
Omlouvám se všem, moc. Vážně na vás nechci být zlá, ani vás neznám a stejně jste mi všichni přirostli k srdci. Chápu, že to některé může odradit, když dlouho nepřidám, ale když nemám inspiraci a stálo by to za prd, raději počkám, až mě napadne něco kloudného a pak to sem přidám. Ještě jednou se všem převelice omlouvám.
Takže pro ty, kteří vytrvali a jsou stále ochotni to číst, přináším další díl...Vážně nevím, jestli je dobrý, poslední dobou nějak nic nezvládám. A ani se tam moc neděje...Poroučím se, gossipgirl
06.11.2009 (11:00) • GossipGirl • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
Jedna rodina? Nesmysl - 22. Malá tajemství
Tak je tady očekávaná 22. kapitolka. Co to vlastně Alice viděla? Stane se něco Edwardovi? A na co Bella příjde? Kolik bude muset střežit tajemství a jak dlouho? A dokáže je udržet? To vše se dočtete dál. Druhá půlka kapitolky je taková spíše oddechová stejně jako následující díly, než se začne zase něco dít. Po Vánocích ve Forks se začneme blížit k hlavním událostem celé povídky, což bude tak za tři dílky, takže se těšte. Konečně rozluštíme skrytá tajemství, která skrývají naše nové postavy xDD... Jinak jsem říkala, že v následujících kapitolkách se nezasmějem, tak tedy nechci říct, že se u tohohle zasmějete nic méně je to vážně něco na oddych. Takže přeji příjemné počteníčko, zanechte prosím komentář nebo kritiku. Děkuji vaše Hanulka :-* P.S.: Tuhle kapitolku chci věnovat gossipgirl a Verru, které mě potěšili svými komentáři a Jana02 a MyLoveIsTwilightSaga, které už se tu ptaly na další kapitolku. Takže holky tahle je pro vás. :)
06.11.2009 (10:30) • Hanulka • FanFiction na pokračování • komentováno 1×
Zpátky do Forks - kapitola 3.
Zdrávím! Ve třetím díve vícedílné povídky Zpátky do Forks, Whiteovi (Cullenovi) nastupují do školy. Ale koho tam potkjí? Nikdo z nich to rozhodně čekat nemohl. A jak bude vypadat oběd? A co hodina tělocviku? Moc bych prosila o vaše komenty. Chci vědět, jestli se vám to líbí, nebo ne. Díky, Anglicanka :-D
06.11.2009 (10:00) • Anglicanka • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
FireWolf 3.kapitola
Tak jsem tedy přidala 3. kapitolku, sice trochu kratší, ale plánovala jsem ji až na úterý. Za Lizzie přijede "návštěva", která ji spolu s Alice (která mimochodem vyrazí okno) udělá díru ve zdi, pak bude následovat návštěva u Cullenovích. Už mi nezbývá, než poprosit o komentáře a taky kritiku, prosím vás!
06.11.2009 (9:30) • Wolfie • FanFiction na pokračování • komentováno 0×
- Abi Swanová kapitola 12
- Abi Swanová kapitola 11
- Abi Swanová kapitola 10
- A bit of different (reality) - 6. kapitola
- A bit of different (reality) - 5. kapitola
- A bit of different (reality) - 3. kapitola
- A bit of different (reality) - 2. kapitola

Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz
...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů
Kdo je tu z členů? Klikni!



