Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele repajunior

repajunior

repajuniorPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Adamová Kristina

Bydliště: Planá

Věk: 14

O mně: Jsem normální holka. Nemám ráda Bellu a Edwarda, ale Emmetta a Rosalii. Je to podle mě nejlepší pár a tak v mích povídkách budou hlavně oni. Jacoba si myslím užijete, ale taky ho nemám ráda. Ale určitě se tam i Edward bella jazz a alice taky najdou. Takže kdo čte mé povídky ať prosím napíše nějaký ten komentářík. Děkuji.

Kontakt:

E-mail: tinulisek (zavináč) seznam.cz

ICQ: 458614860ICQ status

Skype: tinulisek

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 12. 2009

Poslední přihlášení: 6. 8. 2012, 16:23

Články:

 

Prosím, pomozte mi 4. kapitola

Prosím, pomozte mi 4. kapitolaAhoj omlouvám se za čekání. Chci udělat pár změn chtěla bych aspoň 20 komentářů, abych viděla, že to někdo čte. Je to těžký psát když někdo nic nepísne. Omlouvám se za to, ale zkuste to pochopit, aspon trochu. Snad se vám kapitola bude a líbit a když bude 20 nebo víc komentů tak budou dílky rychleji a to u všech povídek (mojich). Díky a hezké čtení.

 

Zapomeň na ni Emmette 5. kapitola

Zapomeň na ni Emmette 5. kapitola Ahoj, omlouvám se za čekání. Chci udělat pár změn, chtěla bych aspoň 20 komentářů, abych viděla, že to někdo čte. Je to těžký psát, když nikdo nic nepísne. Omlouvám se za to, ale zkuste to pochopit, aspoň trochu. Snad se vám kapitola bude a líbit a když bude 20 nebo víc komentů tak budou dílky rychleji a to u všech povídek (mojich). Díky a hezké čtení.

 

Kvůli tobě 3. kapitola

Kvůli tobě 3. kapitolaAhoj, omlouvám se za čekání. Chci udělat pár změn, chtěla bych aspoň 20 komentářů, abych viděla, že to někdo čte. Je to těžký psát, když nikdo nic nepísne. Omlouvám se za to, ale zkuste to pochopit, aspoň trochu. Snad se vám kapitola bude a líbit a když bude 20 nebo víc komentů tak budou dílky rychleji a to u všech povídek (mojich). Díky a hezké čtení.

 

Zapomeň na ní Emmette 4. kapitola

Zapomeň na ní Emmette 4. kapitolaAhoj po trochu delší době je tady další kapitola. Snad se bude líbit jako předchozí. Prosím o víc komentů v niž bude, co by mělo být v dalších dílech a také jestli mám pokračovat. Děkuji a ať se vám to líbí.

 

Kvůli tobě 2. kapitola

Kvůli tobě 2. kapitolaAhoj v tomto díle jsou dva pohledy Emma a Alice. Co Emmetta čeká za dveřmi? Bude to příjemné překvapení nebo ne? Prosím pište hodně komentů. A pište jestli mám pokračovat. Děkuji.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!