Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele barcina

Sraz Ostrava!!! 15


barcina

barcinaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: To byste neuhodli... xD

Bydliště: Česká republika

Věk: 13

O mně: Ahoj!!! Tak jako asi každý tady mám ráda Twilight ságu. Původně jsem si o Twilight myslela, že to je nějaká blbost. A nebojte - stydím se za to. :-( Jsou to nejlepší filmy, co jsem kdy viděla. Kam se hrabe Harry Potter. :-D Knihy jsou taky super, ale jsem teprve u Zatmění a nemůžu se nějak hnout z místa. Nejradši mám upíry. A to Cullenovy a Bree Tannerovou. <3 Ty bylo těžké si nezamilovat. Jo, a nesnáším Leah a Caia. Někdy i Jacoba, ale ten není zas tak hrozný.
A já? No, co o sobě napsat... Jsem (nepatrně) praštěná, ale hlavně mám dost šílený nápady. Takže až budete potřebovat pomoct s nějakou blbostí, tak stačí napsat. Teda pokud vám přijdu jako dost spolehlivá osoba. :-D
Asi toho moc nenapíšu. Nejsem přímo líná (dobře, možná trochu), ale hlavně kvůli velkému nedostatku času. Navíc - moje povídky nejsou žádná sláva. :-) Přečtěte a uvidíte. :-D
Už bych asi mohla končit... Tak ahoj!!! :-)

Kontakt:

E-mail: barcina.k (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 5

Moje komentáře

Datum registrace: 22. 3. 2013

Poslední přihlášení: 3. 9. 2015, 20:54

Články:

 

Copak je mi šest?

Copak je mi šest?Romeo a Julie, porno nebo horor o zombie? Na co se Bella, Edward a Alice budou dívat? A bude mít Alice jako vždycky pravdu?

 

Lekce vaření

Lekce vařeníRenesmé + Emmett + vaření = věřte, že nic, co byste chtěli zažít... Přeji příjemné čtení. :-) A byla bych ráda, kdybyste mi dali do komentářů alespoň smajlíka. To vás nezabije. Teda snad. ;-)

 

Jedno obyčejné jablko

Jedno obyčejné jablkoRenesmé má o výtvarné výchově hlad. Zrovna mají malovat zátiší, což se jí náramně hodí. Sebere spolužákovi jablko a sní ho. Bohužel si toho učitelka všimne. Chudák Renesmé dostala poznámku. Jak to vysvětlí svým rodičům?

 

Upíří tlukot srdce

Upíří tlukot srdceCullenovi se dívají na seriál. Emmett seriál špatně pochopí. Z nemocnice se dostane rovnou do blázince. Proč? To byste se divili. :D
Moje první parodie. Někoho možná odradí už nadpis. Uvidíme. Zanechte, prosím, dojem v diskusi - je to pro mě důležité, abych věděla, v čem se zlepšit. Díky. :-)

 

Proč musím být upírem zrovna já?!

Proč musím být upírem zrovna já?!Proč Rosalie hlasovala proti? Proč nechtěla, aby z Belly byl upír? Co se jí v tu chvíli honilo hlavou? To si přečtete tady. Doufám, že se vám to bude líbit. :) (100 slov)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!