Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction parodie » Upíří tlukot srdce

Upíří tlukot srdceCullenovi se dívají na seriál. Emmett seriál špatně pochopí. Z nemocnice se dostane rovnou do blázince. Proč? To byste se divili. :D
Moje první parodie. Někoho možná odradí už nadpis. Uvidíme. Zanechte, prosím, dojem v diskusi - je to pro mě důležité, abych věděla, v čem se zlepšit. Díky. :-)

Upíří tlukot srdce

 

Je ráno jako každé jiné. Sobota. Nikdo nemusí do práce ani do školy. Někomu by se mohlo zdát nudné ráno. Je to však u Cullenových vůbec možné?

Cullenovi: (Dívají se na seriál. Jmenuje se První pomoc v případě nouze. Nikoho to nebaví kromě Carlislea.)

Carlisle: Nejlepší seriál na světě. Je tak naučný! Není to úžasné?

Rosalie: (Znuděně.) Ne. (Odchází do pokoje.)

Televize: Vezměte ukazováček a prostředníček a pokuste se najít zraněnému na krku tepnu. Nezapomeňte, že průměrný srdeční puls má hodnotu kolem sedmdesáti pěti úderů u mužů a okolo osmdesáti dvou u žen za minutu.

Esmé: Děti, nechcete si se mnou něco zahrát? Co třeba pexeso?

Edward, Alice a Jasper: (Zvedají se z gauče.)

Esmé: A co ty, Emmette?

Emmett: (Něco neurčitého zamručí, nechce se mu.)

Esmé: (Vzdychne a odchází.)

Carlisle: Jsem rád, že tě to zajímá, Emmette. To bych do tebe nikdy neřekl. Odpoledne dávají další díl. Jestli chceš, tak se můžeme dívat.

Emmett: (Sedí strnule hrůzou, neodpovídá. Měří si puls a dívá se na hodinky.)

Carlisle: (Vykulí oči.) Co to blbneš?!

Emmett: (Vyjekne.) Carlisle, už pět minut si tady měřím puls a nic. Ani jeden úder. Umírám. (Začne vzlykat, bohužel mu netečou slzy.)

Carlisle: (Povýšeným tónem.) Emmette, to je úplně normální, protože my jsme… (Nestihl doříct.)

Emmett: (Rozbrečí se ještě víc) Normální?! Ty mě nemáš rád. Chceš, abych umřel. (Utíká nahoru do svého pokoje, odkud vyžene Rose. Chce zemřít sám…)

Rosalie: (Neochotně jde dolů, zrovna si lakovala nehty.) Copak mu hráblo?!

Carlisle: Myslí si, že za chvíli zemře. Idiot.

Esmé: Chudáček. (Málem se sama rozbrečí.)

Alice: Neměl by mu někdo říct, že už mrtvý je?

Edward: Myslím, že ne, to by ho zabilo.

Strhne se velká hádka o tom, jak říct Emmettovi, že už mrtvý je - a dost dlouho. Emmett sedí ve svém pokoji u stolu. Čeká na smrt, ale ta pořád nechce přijít, tak si vezme papír a začne sepisovat dopis na rozloučenou.

Emmett: (Snaží se psát nejčitelnějším písmem, které umí.) Drahá Rosinko, vždy jsem tě miloval. Promiň, že ta poslední noc nedopadla – musel jsem se o Ňuňánka* postarat, když to neudělá nikdo jiný. Bolelo ho v krku, myslím, že má angínu. Postarej se o něj – s mojí smrtí se teď bude asi dlouho vyrovnávat. Nezapomínej na jeho denní režim = RÁNO: Nech ho spát, jak dlouho potřebuje, avšak nejdéle v 12:00 ho probuď. POLEDNE: K obědu mu udělej palačinky s medem, miluje je. ODPOLEDNE: Jdi s ním na procházku. Nezapomeň si s ním hrát celé odpoledne, jinak bude smutný. VEČER: K večeři mu udělej palačinky s medem, nic jiného nejí. Spát ho dej nejpozději v 20:30. Okolo půlnoci ho probuď, musí na záchod. UPOZORNĚNÍ: Pozor na Jaspera! Dívá se na Ňuňánka poněkud hladově. Díky, Rose.

Alice, promiň mi ty růžové šaty. Musel jsem si je vyzkoušet. Vypadaly jako moje velikost, dokud jsem si je neoblékl.

Jaspere, od Ňuňánka ruce pryč!!!

Edwarde, starej se mi o hrob. Ostatní jsou neschopní a Ňuňánek by si mohl ublížit.  

Bello, skoro jsem tě neznal, ale vypadáš jako fajn holka. A malá rada - nerudni pořád! Upírům se potom sbíhají sliny. Vlastně jed. S tou nemotorností bys taky mohla něco udělat. Opatruj se.

Esmé, byla jsi skvělá matka na rozdíl od Carlislea.

Carlisle, jsem na tebe hezky naštvanej. Copak je normální, že netepu?!

Ňuňánku, tatíček umírá. Nauč se kung-fu a zneškodni Jaspera. Sbohem!

(Myslí si, že odvedl skvělou práci. Lehne si na postel. Zavře oči a…) Sakra, nemůžu už umřít?! (Leží další hodinu a nic.)

Ostatní: (Neopovažují se ho rušit. Potichu přemýšlí, jak mu tu "novinu" oznámit.)

Emmett: (Už ho to nebaví. Jde dolů.) Carlisle, mohl bys mě, prosím, vyšetřit?

Carlisle: Ne. Je to hloupost. Zbytečné…

Emmett: Zbytečné?!

Alice: Opravdu.

Emmett: Tak já jdu. (Odchází, když ho nevyšetří doma, tak v nemocnici určitě…)

Ostatní: (Samozřejmě netuší, že jde do nemocnice. Myslí si, že jde do lesa trucovat. Dál to nezkoumají. To je ale chyba…)

V nemocnici:

Emmett: Pomóóóc!!! Moje srdce netluče.

Doktor Vokurka: Tiše. Jste v nemocnici. Uklidněte se. Nejste náhodou Carlisleův syn?

Emmett: Ano. Emmett.

Doktor Vokurka: Těší mě. Doktor Vokurka.

Emmett: (Vyprskne smíchy.) Vokurka?!

Doktor Vokurka: No, ano.

Emmett: To zní jako okurka. Taková ta zelená, co se dává do salátu. (Směje se jak debil. A nejenom jak.) Myslíte si, že byste byl v salátu dobrý? (V takovém krvavém, hmmm.)

Doktor Vokurka: (Vykulí oči) Promiňte. To opravdu nedokážu posoudit. (Začíná si myslet, že Emmett je blázen.) Co jste potřeboval?

Emmett: Vyšetření.

Doktor Vokurka (příště už Dok. Vok.): Hlava, že?

Emmett: Ne, srdce. Mám takový pocit… Ne, vlastně to vím. Netluče mi. Jsem mrtvý.

Dok. Vok.: Myslíte? To bychom spolu teď nemluvili. (Už si nemyslí, že Emm je blázen. Ví to.)

Emmett: Skutečně!

Dok. Vok.: Já vám věřím, ale to by mohl říct každý. Víte co?

Emmett: Ne. Vyšetříte mě?

Dok. Vok.: Mám lepší nápad. Dovedu vás do takového bílého domečku, kde jsou moc hodní lidé. Bude se vám tam líbit. Všude jsou mříže – to je samozřejmě pro vaši bezpečnost.

Emmett: Cože?! Do blázince?!

Dok. Vok.: Nemusíte tomu tak říkat. Říkejte tomu třeba domeček pro duševně choré. To je hezčí. (Popadne Emma a odchází.)

Emmett: (Nebrání se. Líbí se mu jeho péče.)

Doma když zjistí, že je Emmett v blázinci, tak pro něj dojdou (Dok. Vok. jim zavolal). Carlisle vše Emmettovi vysvětlí. Někteří členové rodiny jsou naštvaní – pouze Rose (myslela si, že je důležitější než Ňuňánek, ale zjevně není), Jasper (bojí se Ňuňánka – co kdyby se to kung-fu přece jen naučil), Edward (myslel si, že má na víc než se starat o jeho hrob), Bella (když se snažila nebýt nemotorná, tak spadla a zlomila si obě nohy), Esmé (moc nepochopila větu: Byla jsi skvělá matka na rozdíl od Carlislea, lekla se, že Carlisle je něčí matka), Carlisle (má ve své části dopisu nespisovný výraz), Alice (zničil jí šaty, sice je stejně nenosila, ale teď má jen 783 šatů).

Celá rodina je teď na něho naštvaná, proto Emm přestal psát dopisy, zkoušet si Aliciny šaty, radit Belle a do nemocnice už nikdy nevkročil.

 

* Emmettův růžový plyšový medvídek. Vhodný pro holčičky od dvou do šesti let.

KonecSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Upíří tlukot srdce:

 1
8. Neznama
15.08.2015 [13:36]

To bylo super! Smíchy ležím pod stolem... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

01.09.2013 [19:13]

momoussTak to to bylo vážně super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

6. Luna
08.06.2013 [23:14]

Moc se mi to líbilo, tohle může opravdu napadnou jenom Em. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. BellaNess admin
21.05.2013 [19:10]

BellaNesswooooow Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon tak to nemělo chybu! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.04.2013 [16:32]

barcinaJééé - díky, udělali jste mi velkou radost. Emoticon To si snad ani nezasloužím. Emoticon Emoticon Jsem ráda, že nejsou všichni líní a někdo mi napíše komentář. Emoticon Díky, díky, díky!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. PCullen
26.04.2013 [7:42]

Bylo to super! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

20.04.2013 [21:19]

kiki1Skvělá parodie. Nasmála jsem se, moc se ti to povedlo. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Pinka25
20.04.2013 [19:51]

Úžo. Takle sem se už dlouho nezasmála. Zlepšila si mi náladu.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!