Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Kethrin

Eda a Bells


Kethrin

KethrinPráva: přispěvatel

Věk: 14

O mně: Ahoj jmenuji se Klára a jsem blázen do Twilight. Hrozně mě baví tento web a povídky na něm. taky bych chtěla psát a už mám i několik námětů.
Další díl 'A bit of different (reality)' je na cestě a čeká na vydání

UPDATE: Bylo mi líto mazat, co jsem napsala pár let zpět, tak píšu aktualizaci sem.

Je mi dvacet let. Pěkně stará, já vím, ale hold asi nikdy nebudu jako Bella navždy sedmnáctiletá.
Moc se toho nezměnilo, pořád jsem blázen do Twilight a fanouškovská tvorba mě baví číst, ale vždy se ráda vrátím k původním knihám.
Jsem ráda, že se mi po těch letech konečně povedlo úspěšně vydat první kapitolu příběhu (A bot of (different) reality). Ta kniha je jak mé dítě a sice je těžké vyslat jí do světa, tak jsem ráda, když vidím, že jí lidé čtou. Není to kdo ví jak dobré, ale vážně jsem na ní hrdá. Je to nějaký ten rok od té doby, co jsem stránku objevila a abych byla upřímná, už si moc nepamatuji, kde co najdu a podobně, takže se mi často stane, že se tu ztratím. Potřebovala bych nějakou mapu. Už nevím co víc říct, každopádně doporučuji vám abyste si přečetli skvělý příběh s názvem A bot of (different) reality, který se nachází zde na stránkách.


Update: 6.2: 4.kapitola A bit of different (reality) čeká na vydání.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 12. 2017

Poslední přihlášení: 22. 2. 2024, 09:57

Články:

 

A bit of different (reality) - 4. kapitola

A bit of different (reality) - 4. kapitola Po dlouhé době konečně další kapitola. Jak bude trávit Emma svůj čas u Cullenů a co všechno se dozví?

 

A bit of different (reality) - 3. kapitola

A bit of different (reality) - 3. kapitola Další kapitola je zde. Doufám, že si jí užijete. Jak Emma zvládne vysvětlit své znalosti, a že ví to, co jiní ne?

 

A bit of different (reality) - 2. kapitola

A bit of different (reality) - 2. kapitola Další kapitola je zde! Reálně nevím, co sem psát, takže abyste se dozvěděli vice k dnešní kapitole, můžete si jí přečíst. Přeji příjemné čtení. Kapitolu bych ráda věnovala Forever Twilight in Forks.

 

A bit of different (reality) - 1. kapitola

A bit of different (reality) - 1. kapitola Jak asi dopadne Emmino putování lesem? Zachrání Emmu někdo, nebo ne. A co se stane, když si uvědomí, že ti, co jí pomohli nejsou zase až tak neznámí lidé, jak si na začátku myslela.

 

A bit of different (reality) - Prolog

A bit of different (reality) - PrologMůj život nikdy nebyl moc šťastným místem. Moje babička ho vždy dokázala prosvětlit, ale i o tu jsem jednoho dne přišla, ale v té době už jsem měla je. To oni z mého životu udělali pohádku a dali mi šťastný život.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!