Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Grace


Grace

GracePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Katka

Bydliště: Praha

Věk: 17

O mně: Mezi mé koníčky patří jízda na koni, zumba a klavír. Dříve jsem chodila na aerobic a malování. Mám zrzavé vlasy, hnědé oči a štíhlou postavu. Chodím na Střední odbornou školu pedagogickou. Jsem trochu zvláštní osoba,ale jinak fajn kamarádka.

Fantazie je to, čím se člověk liší od živočichů. [Arbes Jakub ]

Kontakt:

E-mail: katkatriskova (zavináč) centrum.cz

ICQ: 595161107ICQ status

Web: www.stmivani.eu/profiles/Grace/

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 7. 2011

Poslední přihlášení: 14. 2. 2016, 18:21

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Grace

Povídky od Grace

Kapitolové povídky:

Nový měsíc tak trochu jinak (dokončená)

Jednodílné povídky:

Pane, já se opravdu moc omlouvám

Moje sny

Poslední skok

Připravuje se:

Pravá láska je silnější než zemská gravitace

I nejlepší kamarád může zapomenout

Ta smůla mě snad nikdy neopustí

Nový měsíc tak trochu jinak 2

Můj táta je DEBIL!

Věř mi…

Stín

Články:

 

Nový měsíc tak trochu jinak - Epilog

Nový měsíc tak trochu jinak - Epilog No, a je to tady… :) Jsme u konce téhle povídky. :/ Nikdy by mě nenapadlo, že to takhle brzy ukončím, ale tak co jsem měla dělat? Přece vás nenechám čekat tak dlouho na další díl! :) Určitě dopíšu pokračování a podle času budu přidávat nové povídky. ;) Ano, inspirovala jsem se ze svých snů i dění v mé minulosti. Takže můžete čekat něco z mého života. A abych pravdu řekla, nikdy nebyl lehký… Pro nikoho z nás. :/ Jinak moc děkuji za komentíky! :* Nečekala jsem, že jich bude tolik a hlavně né tak brzo! :’D Tak ale dál k ději! :D Proč Jacob vypráví Belle o otisku? Jak se vzpamatovali Cullenovi z Belliny návštěvy? A jak s tím vším souvisí Volturiovi? Naposledy přeje příjemné počtení Grace. ;)*

 

Nový měsíc tak trochu jinak - 8. kapitola

Nový měsíc tak trochu jinak - 8. kapitolaTak a už jsme u předposlední kapitolky. Já vím, já vím… Měla jsem ještě pokračovat a taky, že ano. :D Pokračuji v povídce, ale znáte to, v prváku to přeci jenom není lehké a hlavně né na peďáku. :/ No co, nic s tím nenadělám. Takže až bude čas, budu vám sem přidávat New Moon tak trochu jinak 2. :) Ale to jsem odbočila, takže se vrátíme k ději povídky. Co se to stalo s Charliem? Opravdu nenávidí Bellu? A co je to vlastně ten otisk?

 

Nový měsíc tak trochu jinak - 7. kapitola

Nový měsíc tak trochu jinak - 7. kapitolaBěžela jsem k nim v plné rychlosti a pár kroků od nich jsem se vymrštila do vzduchu. Sakra vždyť já neumím lítat! Ale zvíře ve mně už to vědělo a tak mávlo křídly. Bylo to neuvěřitelné. Necítila jsem půdu pod sebou, jenom svá křídla co se pomalu a elegantně hýbaly nahoru a dolů. Příjemné počtení přeje Grace. ;)

 

Nový měsíc tak trochu jinak - 6. kapitola

Nový měsíc tak trochu jinak - 6. kapitolaV šesté kapitolce se dozvíte, jestli si opravdu Charlie dělá srandu, ale jestli ne… Jestli ne, tak kdo jsou Bellini rodiče? Bude pro ni proměna pořád tolik bolestná? A co Jacob? Budou zase nejlepší kamarádi? Mnoho otázek a žádná odpověď. Mělo by se zveřejnit více dílů za sebou, protože tento víkend jedu na tábor a hned z něj na dovolenou. Takže doufám, že to nějak vyjde a povídku už budu mít z krku. Ano, dobře čtete. Povídka se blíží ke konci a já doufám, že vás nezklamu. Příjemné počtení přeje Grace. ;)

 

Nový měsíc tak trochu jinak - 5. kapitola

Nový měsíc tak trochu jinak - 5. kapitolaTuhle kapitolku věnuji svým věrným - ať už novým nebo pravidelným - čtenářům. :)* Co se to děje s Bellou? Umře? A jaktože Charlie ví, co má přesně udělat? Doufám, že se někomu neudělá z téhle scény špatně a bude číst dál moji povídku. :D Tahle kapitola měla vyjít až příští týden, ale když jste tak nedočkaví, tak jsem vám tu radost prostě musela udělat. :D Takže si toho važte! :'D Jinak vám moc děkuju za komentáře… Moc mě potěšily. :) Příjemné počtení přeje Grace. ;)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!