Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Athenodora

Athenodora

AthenodoraPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Kamila Bímová

Bydliště: Mělník

Věk: 13

O mně: Mám ráda Twilight sagu, ale poslední dobou moc ne. Skončila a já s ní. Baví mě si jen vymýšlet a psát sem příběhy. Ale sága, která mě pohltila tak jsou Nástroje smrti. město z kostí, kde hraje Jace - Jamie C. B, který hrál v Twilightu Caiuse. Ráda kreslím a píšu. A oblíbené jazyky jsou Angličtina a Ruština.

Kontakt:

E-mail: Arnezi (zavináč) email.cz

Web: volturi-witch-twins.webnode.cz/

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 28. 8. 2012

Poslední přihlášení: 31. 8. 2014, 19:46

Články:

 

Tvá krev je pro mě vším!

Tvá krev je pro mě vším!Bella a Edward spolu žijí už nijakou dobu. Edward se stále přemáhá s touhou nenapít se Belliny krve. A co Bella? Je ochotná od toho Edwardovi pomoci? Tripple drabble o 300 slovech!!!

 

Jmenuje se Katherine Pierce - 5. kapitola

Jmenuje se Katherine Pierce - 5. kapitolaBella jede do rezervace a rozhodne se s sebou vzít i Katherine. Katherine nalezne někoho, kdo se jí zalíbí. Toho někoho se rozhodne zařadit do svého plánu. Večer na Katherine čeká důležitý telefonát, co vše může změnit! Příjemné čtení přeje Athenodora!

 

Jmenuje se Katherine Pierce - 4. kapitola

Jmenuje se Katherine Pierce - 4. kapitolaKatherine zjistí nemilou zprávu o Edwardovi, co on umí, a provede Cullenovi svou historií. Katherine jim taky popíše její druh upíra a požádá je o jednu maličkost. Přeji příjemné čtení.

 

Jmenuje se Katherine Pierce - 3. kapitola

Jmenuje se Katherine Pierce - 3. kapitolaTak a teď Katherine míří přímo do doupěte Cullenových. Cullenovi budou jejím druhem upíra zcela fascinovaní, ale Katherine se nenechá vystavovat. Není přece nějaký významný exponát v muzeu? Katherine zároveň potká někoho krásného, ale znáte přece Katherine a její povahu.

 

Jmenuje se Katherine Pierce - 2. kapitola

Jmenuje se Katherine Pierce - 2. kapitolaKatherine unikla Dr. Cullenovi, ale před její cestou ji čekají upíří překážky. Katherine cítí, že není sám a má pravdu. Co se stane Katherine, až ji Dr. Cullen dostihne?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!