Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Akkisek

Stephenie Meyer apple


Akkisek

AkkisekPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Bydliště: Blatná

Věk: 15

O mně: Twilight sagu jsem popravdě nejdřív moc v lásce neměla. Proč? Protože se o Stmívání neustále mluvilo, všude byly články a diskuze. Když mě ale kamarádky donutily přečíst si Twilight sagu, okamžitě mě to chytlo. Dnes si už den bez stmivani.eu nedokážu představit.

Říkejte mi Rose ;). To byl vtip, samozřejmě :D. Ale kamarádky mi říkají, že jsem naprosto stejná jako ona. Nemám sice blond vlasy, nemám tak vysokou postavu... Ale povahově jí prý jsem podobná. Možná na tom něco bude :). A jaká jsem? Ochranářská. Nesnáším, když někdo nadává, nebo ohrožuje to, co mám ráda... Jako je rodina, přátelé. Pokud by jim někdo ubližoval, pak se neznám. Dál musím přiznat, že takové to ZDRAVÉ sebevědomí mám :). Ale namyšlená, to opravdu nejsem. Jsem také pyšná na to, co jsem dokázala. Nedá se říct, že by to bylo něco světového... Ale takové ty drobné radosti a dokázání si, že jste dobří :). Chce se mezi mě a přátele/rodinu někdo "vetřít"? Má smůlu, budu dělat vše proto, aby se mezi nás nedostal. Možná je to špatná vlastnost, možná dobrá... Nevím. Pokud prohraji, těžko si přiznám, že jsem nevyhrála :D. Miluji nakupování s kamarádkami. Ale s rodiči? Koukám, kudy bych mohla vypadnout :D. Tak nějak věřím v dobro na světě. Myslím si, že všechno se dá vyřešit i jinak než nadávkami a pěstmi, ale pokud je to nutné... :D A miluji citáty. Proto se nedivte, že možná někde v kapitolách a příbězích najdete nějaký ten citát.

Miluji smutné konce. Nevím čím to bude. Možná tím, že si můžu poplakat :). Ale mám ráda i šťastné, ovšem smutné u mě vedou. Máš smutnou jednorázovku? Napiš mi do shrnutí, ráda si ji přečtu ;).

Nesnáším lidi, kteří neumí nic vlastního vymyslet. Jen kopírují nápady ostatních. A že jich existuje mnoho - i zde na stmivani.eu. Mám s tím své zkušenosti. Takže pokud někdo chcete zkopírovat můj nápad, obrázek, větu či jiný MŮJ nápad/výtvor, tak si to předem rozmyslete, protože JÁ to tolerovat nebudu! I kdyby to byl jen "hloupý" obrázek v perexu, i kdyby to byla jen upravená fotografie např. Rose a Emmetta, či Alice a Jazze... Prostě nekopírovat! Děkuji.

Věci, které mám ráda? Těch bude :). Miluji svého růžového jednorožce :D. Ano, jsem dětinská, možná ještě ve mně ten dětský duch je :). Ale berte to takhle: Lepší být dětinská do nějakých dveceti, než celý život. Asi jako Emmett :D. Miluji Twilight sagu, ale to tady každý. Ze Stmívání je mi asi nejsympatičtější Emmett, Rosalie, Alice a Jazz. Miluji Paula a Embryho... Ale nic nevíte :D. Mám ráda Leah a nesnáším Jacoba, Bellu a Edwarda. Proč Jacoba? Protože mi připadá jako namyšlený, uštěkaný hafík :D. Proč Bellu? Nemám ji ráda za to, že se nemohla rozhodnout mezi Jacobem a Edwardem. Tak nějak si s nimi "hrála". A proč Edwarda? Vlasně ani nevím. Prostě mi není sympatický. Dál strašně ráda čtu knihy. Vedou u mě romantická díla. Miluji svou rodinu, kamarády. Strašně ráda si prohlížím fotografie z mého dětství. Jsou plné vzpomínek :). Miluji spánek a sny. Vůbec nezávidím upírům, že nemohou snít. Pro mě jsou sny inspirací pro mé nové povídky. Například povídka Chlupatá láska. Celý příběh, se mi zdál. Pamatuji si ho do detailu! Raději jsem si ho i zapsala a podle tohoto snu pak píšu povídku. Vadí mi, že si můžeme pamatovat pouze jeden sen za noc. Někdy dokonce žádný. Mou oblíbenou zpěvačkou je Taylor Swift, zpěvákem Iyaz. Nejkrásnější písnička, která mě ještě neomrzela je Love Story a You Belong with Me od Taylor Swift. Mám strašně moc ráda koně, ale bohužel k nim nemůžu chodit. Proč? V místě mého bydliště žádná pořádná stáj není. Miluji rychlost, déšt, léto, květiny. Z květin je má nejoblíbenější květina orchidej. Doma jich máme přes šedesát, jelikož je taťka pěstuje. Dále miluji přírodu - především listnaté lesy, zem porostlou mechem, vysokou trávu, kopce... - a nadevše miluji hvězdy. Má nejoblíbenější barva je zelená, žlutá, šedá a tyrkysová. Nemám ráda červenou, okrovou a oranžovou. Černá mi nevadí, ale nesmí jí být moc. Věřím v nadpřirozené bytosti, astrální cestování, anděly, jednorožce, upíry, vlkodlaky... V magii u mě jednoznačně vede magie bílá. Věřím také v kouzla... Možná jsem divná a jiná, ale to VY jste stejní ;). Mám ráda smích. Dá se říct, že mám ráda i slzy... Slzy jsou pro mě osvobození od bolesti. Dokážu se vcítit do situace ostatních, proto nesnáším vidět své blízké plakat. Miluji drahé kameny a věřím v jejich sílu. Nejraději mám smaragd, jantar, tyrkys, křišťál, ale hlavně růženín. Neuznávám žádný styl hudby, ani života. Mám ráda slunce a vodu, ale nesmí toho být příliš. Miluji cestování... Nejraději ze zemí mám Chorvatsko, Řecko, Norsko. Mám ráda Ameriku, ovšem nedovedu říct přesně, jaké místo nejvíce. Francie, Karibik, Hollywood, Kentucky... Místa, kam bych se chtěla podívat. Miluji přátelství, miluji lásku, romantiku... A věřím v nadpozemskou krásu... A věřím, že pokud budu věřit, můžu dokázat cokoliv :).

Na počtu komentářů mi nezáleží, ale potěší, když dáte vědět, jak se kapitola líbila :).

Nečteš můj popis? Nečti :). Pak ale nepochopíš smysl mých povídek...

Kontakt:

E-mail: akkisek (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 50

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 3. 2010

Poslední přihlášení: 28. 9. 2013, 16:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Akkiska

Povídky od AkkiskaKapitolové: ♠ Forever and Always - D, ♠ Já kůň - D, ♠ Já kůň II. - R ♣ Já tě vidím tečka com - R, ♠ Cullens Diary - R, ♠ Chlupatá láska - R ♣ The House of night - Škola noci - R... Jednodílné: ♠ Navždy spolu, ♠ Z Alicina deníku - Victorie, ♠ Když se sny vyplní...

Články:

 

Já tě vidím tečka com - 2. kapitola, Víc než Barack Obama

Já tě vidím tečka com - 2. kapitola, Víc než Barack ObamaV - některými - dlouho očekávaném díle se dozvíme, jak tak vypadá normální den u Cullenů, v čele s Emmettem. Také se dozvíme, jak jeho návštěvnost stránek stoupla a nebudou chybět ani Emmettovi povedené hlášky. Možná trochu kratší, oddechová kapitola. Užijte si ji ;).

 

Já kůň II. - 2. kapitola, Konečně vyjížďka

Já kůň II. - 2. kapitola, Konečně vyjížďkaAno, je to tak. Emmett se konečně odhodlá jet na Rose jako na koni. Sice s obtížemi, ale přeci jen. Rose se podaří utéct z ocelově pevného sevření Jaspera, kterého má už plné zuby. Zato Strange pilně trénuje a trénuje a trénuje. Takový oddechový díl pro pobavení.

 

Když se sny vyplní - II.

Když se sny vyplní - II.Pokračování mé jednorázovky se jménem Když se sny vyplní. Příběh vypráví o Alice a Jasperovi, kteří k sobě chovají určité sympatie. Ale co když Alice uvidí Jaspera, jak flirtuje s neznámou blondýnkou? Bude z toho pěkná aférka a chtíč pomstit se.

 

Já kůň II. - 1. kapitola, Nemožný bratr!

Já kůň II. - 1. kapitola, Nemožný bratr!Tak a je tu druhá série příběhu Já kůň. Jazzův vítězný nápad v poslední kapitole Já kůň, byl naprosto úžasný - tedy alespoň pro něj - a začal jako správný fanatik trénovat Rose se Strange. Emmett jen přihlíží na trýznění své vyvolené a ani promlouvání do Jazzovy duše nepomůže. První kapitola je na rozjezd kratší, ale o to zábavnější a doufám, že se bude líbit. ;) Váš Akkisek.

 

Forever and Always - 11. kapitola, Epilog

Forever and Always - 11. kapitola, EpilogPoslední díl mé povídky Forever and Always. Především chci poděkovat těm, kteří četli mou povídku a kteří zanechali komentář. A teď už o poslední kapitole: Nese název Poznání. A proč? No... To Vám neprozradím :P. Jen mohu říct, že Bella uteče z kina a nechce nějaký čas Cullenovi ani vidět.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!