Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele raduskaa

raduskaa

raduskaaPráva: přispěvatel

Bydliště: Jičín

Věk: 16

O mně: Ještě si pamatuji období, kdy jsem nechápala, co ty holky vidí na nějakym hloupym filmu o upírech. Dlouho jsem si říkala, že se na Stmívání nepodívám. A, světe div se, podívala jsem se a naprosto jsem si ho zamilovala. Hned jsem si musela přečíst všechny knížky a stala jsem se součástí toho šílenství okolo celé Twilight ságy. A jestli vás to zajímá, nelituju toho, protože ten příběh má opravdu něco do sebe :)

A pokud jde o to, jestli jsem team Jacob nebo team Edward, tak mám radši Jacoba, i když k Belle bych ho necpala. Ne teď, když jsem zjistila, že k ní bude vždycky patřit Edward. Však Jake si taky se svou láskou poradil, tak o co jde :)

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Titulek článku Text

Datum registrace: 7. 2. 2010

Poslední přihlášení: 18. 11. 2012, 20:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od raduskaa

Povídky od raduskaaFF Jednodílné:
- Pomatení smyslů
- Sen nebo skutečnost?
- Jednou jsem se nekontroloval
FF Parodie:
- Arovy nové zoubky (s LittleSonny, připravuje se) FF na pokračování - Historie se opakuje

Články:

 

Historie se opakuje - 3. kapitola

Historie se opakuje - 3. kapitolaVe třetí kapitole pokračuje dámská jízda Alice a Nessie. Je to další kapitola, kde se neděje tolik zajímavého, ale slibuji, že již ve čtvrté kapitole se objeví nová postava.

 

Historie se opakuje - 2. kapitola

Historie se opakuje - 2. kapitolaV druhé kapitole se vlastně nic dramatického neděje. Jde pouze o rozhovor mezi Alicí a Nessie po tom, co Nessie mluvila s Jakem.

 

Historie se opakuje - 1. kapitola

Historie se opakuje - 1. kapitolaPo prologu přichází i první kapitola s názvem Dohoda. Je o dohodě, kterou uzavře Nessie s Jacobem, ale o co v jejich úmluvě půjde si přečtěte sami.

 

Historie se opakuje - prolog

Historie se opakuje - prologDěj by se měl odehrávat asi pět let po konci Rozbřesku. V prologu se vám představí hlavní hrdinka a zároveň vypravěč celého příběhu. Nechci nic ze začátku prozrazovat, a tak ani nepovím o čem by měla celá tato kapitolovka být. Prolog vám sice moc nepoví, ale brzy něco málo napíšu do shrnutí a přidám i první kapitolu, která řekne víc.

 

Sen nebo skutečnost?

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Sen nebo skutečnost?Přestože jsem to vložila do sekce jednodílné, je to spíš druhý díl k mé povídce s názvem Pomatení smyslů, ke které vám do článku přidávám odkaz. Samozřejmě se dá každá z těchto povídek číst samostatně, ale pokud si přečtete nejdřív Pomatení smyslů a potom Sen nebo skutečnost?, budete možná víc chápat okolnosti. Předem děkuji za ohlasy, ať kladné či záporné.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!