Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele raduskaa

raduskaa

raduskaaPráva: přispěvatel

Bydliště: Jičín

Věk: 16

O mně: Ještě si pamatuji období, kdy jsem nechápala, co ty holky vidí na nějakym hloupym filmu o upírech. Dlouho jsem si říkala, že se na Stmívání nepodívám. A, světe div se, podívala jsem se a naprosto jsem si ho zamilovala. Hned jsem si musela přečíst všechny knížky a stala jsem se součástí toho šílenství okolo celé Twilight ságy. A jestli vás to zajímá, nelituju toho, protože ten příběh má opravdu něco do sebe :)

A pokud jde o to, jestli jsem team Jacob nebo team Edward, tak mám radši Jacoba, i když k Belle bych ho necpala. Ne teď, když jsem zjistila, že k ní bude vždycky patřit Edward. Však Jake si taky se svou láskou poradil, tak o co jde :)

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 9

Moje komentáře

Datum registrace: 7. 2. 2010

Poslední přihlášení: 18. 11. 2012, 20:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od raduskaa

Povídky od raduskaaFF Jednodílné:
- Pomatení smyslů
- Sen nebo skutečnost?
- Jednou jsem se nekontroloval
FF Parodie:
- Arovy nové zoubky (s LittleSonny, připravuje se) FF na pokračování - Historie se opakuje

Články:

 

Historie se opakuje - 3. kapitola

Historie se opakuje - 3. kapitolaVe třetí kapitole pokračuje dámská jízda Alice a Nessie. Je to další kapitola, kde se neděje tolik zajímavého, ale slibuji, že již ve čtvrté kapitole se objeví nová postava.

 

Historie se opakuje - 2. kapitola

Historie se opakuje - 2. kapitolaV druhé kapitole se vlastně nic dramatického neděje. Jde pouze o rozhovor mezi Alicí a Nessie po tom, co Nessie mluvila s Jakem.

 

Historie se opakuje - 1. kapitola

Historie se opakuje - 1. kapitolaPo prologu přichází i první kapitola s názvem Dohoda. Je o dohodě, kterou uzavře Nessie s Jacobem, ale o co v jejich úmluvě půjde si přečtěte sami.

 

Historie se opakuje - prolog

Historie se opakuje - prologDěj by se měl odehrávat asi pět let po konci Rozbřesku. V prologu se vám představí hlavní hrdinka a zároveň vypravěč celého příběhu. Nechci nic ze začátku prozrazovat, a tak ani nepovím o čem by měla celá tato kapitolovka být. Prolog vám sice moc nepoví, ale brzy něco málo napíšu do shrnutí a přidám i první kapitolu, která řekne víc.

 

Sen nebo skutečnost?

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Sen nebo skutečnost?Přestože jsem to vložila do sekce jednodílné, je to spíš druhý díl k mé povídce s názvem Pomatení smyslů, ke které vám do článku přidávám odkaz. Samozřejmě se dá každá z těchto povídek číst samostatně, ale pokud si přečtete nejdřív Pomatení smyslů a potom Sen nebo skutečnost?, budete možná víc chápat okolnosti. Předem děkuji za ohlasy, ať kladné či záporné.

 

Jednou jsem se nekontroloval...

Jednou jsem se nekontroloval...Normální ráno normálního dne, který ale neskončí normálně. I tak by se dala popsat tato povídka. Je o nehodě, která Emily přivodila jizvy na půlce obličeje. Doufám, že se bude líbit.

 

Pomatení smyslů

Pomatení smyslů Pomatení smyslů je vlastně moje první povídka, a proto nečekejte nic úchvatného. Přesto ale doufám, že si ji přečtete. Děj by se dal zařadit přibližně do knihy Zatmění, kdy Edward nechává Bellu často ve Forks s Alice. Jenže dnešní "hlídání" bude trochu jiné, než ostatní...

 

Překlad jmen

Překlad jmenNejedná se pouze o křestní jména, která myslím tady už byla, ale o jakýsi překlad příjmení. A poslouží to i jako takový malý přehled o hlavních postavách Twilight ságy.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!