Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele mokasina

Lovely show3


mokasina

mokasinaPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Monika

Bydliště: Praha

Věk: 24

O mně: Ahojky.
Jsem Monika obyčejná 24 let stará holka, co je strašně moc jak to říct ujetá do Twilight. Mám ho hrozně ráda a všechny postavy úplně zbožňuju, ale ze všech nejvíc Jacoba. :D
Viděla jsem, zatím všechny filmy a dočítám posední díl Twilight. U každé smutné scénky brečím jako malá holka a u každé vtipné scény jak ve filmu tak i v knížce se směju jako pominutá. Každý se na mě blbě kouká, když se v metru začnu smát na celé kolo.
Miluju Twilight a můj přítel už je z toho na hlavu.
Jinak co o sobě ještě napsat mám ráda zábavu, ráda čtu, poslouchám hudbu, sem ráda se svými kamarády a hlavně s rodinou a přítelem, mám ráda sport, ale nejvíc hry s míči, což je fotbal, volejbal, přehazovaná, vybíjená, ráda si zaplavu a jezdím na bruslích, mám hrozně ráda zvířata a nejvíc koně a psi. No už jsem asi řekla vše co mě tak baví. A pracuji jako servírka v jednom hotelu v Praze.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 25

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 10. 2010

Poslední přihlášení: 1. 6. 2023, 20:29

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Mokasina

Povídky od MokasinaKapitolové povídky: Sestry jak se patří La Push a její tajnosti
Jednorázovky:Je to jen osud Drabble povídky: Alicino selhání
Nápady: Je to osud

Články:

 

Je to jen osud - druhá část

Je to jen osud - druhá částAhojky, tak jsem po dlouhé době zpátky. Omlouvám se čtenářům, že tak dlouho čekali, ale měla jsem maturitu, takže jsem se furt učila a neměla jsem čas na psaní. A teď ke kapitole. Jak dopadne souboj mezi Victorií a smečkou? Zachrání Monicu? Jak to celé dopadne? Dočtete se níže. Příjemné čtení přeje mokasina.

 

Je to jen osud - část první

Je to jen osud - část prvníTato povídka vypráví o chlapci jménem Danny Black, bratranci Jacoba Blacka. Dannymu zemřeli rodiče a přestěhoval se do La Push ke svým jediným příbuzným. Časem se projevily jeho geny a proměnil se ve vlkodlaka, protože se kolem potulovala jedna upírka jménem Victoria, která měla spadeno na jednu holčinu z Forks. Jak to dopadne??? Dostane Victoria naši slečnu, nebo se stane něco neočekávaného a někdo ji zachrání a bude to tak, jak to má být?

 

Poslední myšlenky před smrtí

Tak toto je můj druhý pokus o triple drabble. O čem bude? No, bude o tom, co si myslel Charlieho kamarád Wylon Forge těsně před tím, než ho Jamesova smečka zabila.

 

Alicino selhání

Alicino selháníPíšu svou první tripple drabble povídku (300 slov). A o čem bude? No, děj je ze Stmívání. Jak se asi Alice cítila, když zjistila, že Bella není v pokoji? Více se dočtete dole, doufám, že se Vám to bude líbit. Budu ráda za kritiku i za komentíky. Příjemné počtení přeje Mokasina.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!