Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele lololka

lololka

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Kristýna

Věk: 27

Kontakt:

E-mail: sRuzenka (zavináč) seznam.cz

ICQ: 345204445ICQ status

Facebook: www.facebook.com/kristyna.kapriova

Statistiky:

Moje články: 19

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 4. 2009

Poslední přihlášení: 11. 2. 2020, 17:03

Shrnutí povídek:

 

Povídky od lololky

Povídky od lololkyKapitolová: I left my angel; Jednorázovka: Dva světy.. který si vybereš? Bello?

Články:

 

I left my angel - 17. kapitola

I left my angel - 17. kapitolaPoslední závěrečná kapitola. Tak, teď už je to konečně dokončené.
Jak to celé dopadne?

 

I left my angel - 16.kapitola

I left my angel - 16.kapitolaTakže 16. kapča. Je to 15+, ale nic velkého nečekejte. I přesto doufám, že se Vám to bude líbit a zanecháte nějaký komentík. Za předešlé komentíky moc děkuju. :)

 

I left my angel - 15. kapitola

I left my angel - 15. kapitolaMno co říct.. povídka se pomalu ale jistě blíží ke svému závěru. Sice nemá moc příznivců, ale i za tu malou hrstku děkuju. :):)

 

I left my angel - 14. kapitola

I left my angel - 14. kapitolaPřibývá další kapča. Já vím není to nic moc, žádná akce:D ale doufám, že se vám to bude líbit.

 

I left my angel - 13.kapitola

I left my angel - 13.kapitolaPo dvouměsíční pauze je tu další kapitolka + je tam malá část, kterou vypráví nejmenovaná třetí osoba:D... Psala jsem ji narychlo takže se omlouvám za případné chyby:)Přeju pěkné čtení:D a moc se omlouvám že to tak dlouho trvalo:)

 

Dva světy...který si vybereš?..Bello?

Dva světy...který si vybereš?..Bello?Co říct... Snad jen, že přeji pěkné čtení a omlouvám se za chyby. Je to moje první jednorázovka, tak snad se bude líbit:D

 

I left my angel - 12.kapitola

I left my angel - 12.kapitola12. kapča je tady. Možná se vám to bude zdát poněkud rychlé nebo nerozepsané ale i tak doufám že se vám to bude líbit:) Taky jsem to ošidila asi o jednu nebo dvě stránky, které nebyly tak podstatné. Předem se omlouvám za chyby.Neměla jsem po ruce word:D Přeju pěkné čtení

 

I left my angel - 11.kapitola

I left my angel - 11.kapitolaTak další kapitola je na světě. Vím že jste na ní museli dlouho čekat ale doufám, že jste nezapomněli...Svatba se pomalu blíží a nic netušící Bella nemůže nic udělat.

 

I left my angel - 10.kapitola

I left my angel - 10.kapitolaV této kapitolce se vystřídá několik pohledů+přibyde nová postava. Doufám, že se vám to bude líbit a děkuju všem co povídku čtou.Přeju hezké čtení :)

 

I left my angel - 9.kapitola

I left my angel - 9.kapitolaTak se vám opět hlásím s devátým pokráčovím povídky. Doufám, že se vám bude líbit. Hold mě nic lepšího nenapadlo :-)Byla bych ráda kdyby ste napsali nějaký komentík:) Moc děkuju a omlouvám se za chyby

 

I left my angel - 8.kapitola

I left my angel - 8.kapitolaTak osmá kapča je tu.Devátá se pomalu rýsuje.Děkuju za podporu a věrným čtenářkám:) P.S.Máte rádi happyendy nebo smutné konce?Já jen pro inspiraci, protože mám nutkání povídku ukončit se špatným koncem, ale vaše názory mě zajímají takže mi řekněte pro co by ste byli raději. Dík:D( a omlouvám se za chyby)

 

I left my angel - 7.kapitola

I left my angel - 7.kapitolaPřicházím se 7.kapitolou a se špatnou zprávou a možná dobrou zprávou. Ta dobrá je, že Edward a Bella se střetnou dřív než na svatbě. Trochu jsem se do toho zamotala takže moje plány se změnily, ale snad se vám to bude líbit. Ta špatná zpráva je že mě totálně opustila múza a nevím jak dál psát. Cokoliv napíšu se mi nelíbí takže mi bude nějakou chvíli trvat než tomu přijdu zase na chut:( :).8. kapitolu mám napůl napsanou ale už 3x jsem ji přepisovala takže to sní nějakou chvíli potrvá. Chtěla jsem všem moc poděkovat protože bez vás bych nesepsala ani jednu:D

 

I left my angel - 6.Kapitola

I left my angel - 6.KapitolaOmlouvám se, že jste museli tak čekat. Poslední dobou moc nestíhám. Chtěla jsem vám jen poděkovat jako v každé kapitole za komentíky. V této kapitolce se Bella střetne s ... hádejte s kým:D

 

I left my angel - 5.Kapitola

I left my angel - 5.KapitolaPokračováníI left my angel. Mám takový pocit, že se mi tenhle díl nepovedl. No i když si to myslím o všech ale tenhle je takový nudnější. Snad se vám bude aspoň trochu líbit:)Prosím pište komentíky.Děkuju:))

 

I left my angel - 4.Kapitola

I left my angel - 4.KapitolaTak jsem se konečně dokopala přepsat další část. 4.kapitolka je z Edwardova pohledu.Doufám že se vám bude líbit. Všem také děkuju, že povídku čtete:)a omlouvám se za chyby:D

 

I left my angel - 3.kapitola

I left my angel - 3.kapitolaTady máte třetí díl. Snad se bude líbit :)

 

I left my angel - 2.kapitola

I left my angel - 2.kapitolaVšem moc děkuju za komentíky. Člověka to fakt potěší:)).Tak tady máte druhou kapitolku. Doufam, že se vám bude líbit. Je to moje první povídka, takže říkám rovnou, že to bude hodně zmatený. Snad se v tom vyznáte. Jen jsem chtěla říct, že v téhle kapitolce a v příštích budou Cullenovi spíš pasivní než aktivní. Předem se omlouvám za svoji gramatiku. Vím že není dobrá :-D. Budu ráda za každý komentář :)

Dokončeno

I left my angel

I left my angelBella je donucena Volturiovými opustit Cullenovi tudíž i Edwarda. Co se stane, když se znova potkají po několika letech?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!