Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele TeenStar

TeenStar

TeenStarPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: S.

Věk: 22

O mně: Dream big, live simple.

Kontakt:

E-mail: sopkova97 (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 51

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 3. 2011

Poslední přihlášení: 1. 5. 2020, 23:04

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od TeenStar

Poviedky od TeenStar

Kapitolové poviedky

• Najlepší nepriatelia - dokončená • Cez tanec k láske - dokončená > Forevergirl • Pozor, je tehotná! - dokončená > Forevergirl • Nezabudni na rúž, kamarát! - dokončená •

Jednorázové poviedky

• Vystúp z radu, družička • Kúzelný taxikár •

Drabble

• Poddajný no neprístupný • Život rozprávkou • Nie si práve najžhavejší, Edward • Stačí úsmev • Zatmenie môjho srdca • Lepšie reflexy

Články:

 

Lepšie reflexy

Lepšie reflexyPosledných pár odsekov 13. kapitoly Súmraku z Edwardovho pohľadu (strany 279 a 280). Tripple drabble - 300 slov. T.

 

Nemôžem, ale musím

Nemôžem, ale musímBella a Jacob sa predsa poznali už od detstva. A odchod Edwarda ich ešte viac zblížil, zaľúbili sa. Avšak Edward sa vrátil... A lúčenie medzi dvoma ľuďmi nikdy nie je ľahké, nikdy jednoduché, nikdy čistý zlom. A obaja to vedia. Navyše spomienky na spoločné detstvo bolia. Double drabble - 200 slov.

 

Vystúp z radu, družička

Vystúp z radu, družičkaBella a Edward sú najlepšími poloupírimi kamarátmi už od útleho detstva. Všetko si vravia, sú si neustále nablízku, jeden druhému pomáhajú. Všetko sa zdá byť dokonalé, kým nenastane "menší" problém. Edward sa bude ženiť. Ale čo Bella, ktorej srdce už dávno patrí jemu? Podarí sa jej odhovoriť Edwarda od svadby? Alebo bude už naveky neskoro...?

 

Zatmenie môjho srdca

Zatmenie môjho srdcaJacobove uvažovanie o Belle, keď nebol ešte ani vlkolak. Proste doba, keď sa bál, že ju aj tak jedného dňa môže stratiť. :) Double drabble - 200 slov.

 

Stačí úsmev

Stačí úsmevJe možné, že k úplnému šťastiu stačí len jednoduchý úsmev? (100 slov)

 

Kúzelný taxikár

Kúzelný taxikárKristen má už po krk novinárov, ktorí dokumentujú každý jej krok. Keď sa jedného dňa zjavia v kaviarni, v ktorej sa práve nachádza, nahnevane nasadne do prvého taxíka, ktorý jej príde pod ruku. Namiesto postaršieho pána v rokoch však na sedadle šoféra sedí muž s dokonalou tvárou a zlatistými očami. A volá sa Edward.

 

Nie si práve najžhavejší, Edward

Nie si práve najžhavejší, EdwardPrvý bozk medzi Edwardom a Bellou. Môj pokus o drabble - 100 slov, ktorý opisuje túto situáciu.

 

Život rozprávkou

Život rozprávkouDvesto slovný drabble na nespočetne veľakrát opísanú tému. Nessie sa dozvie, že Jacob kedysi miloval Bellu. Lenže ako jej to vlastne Emmett prezradí?

 

Osud hrá proti nám

Osud hrá proti námNa jednej strane Isabella, osemnásťročné dievča, ktorej hodinové ručičky odbíjajú posledné minúty na tomto svete. Na druhej strane Edward, upír, ktorý je nádhernou Bellou úplne fascinovaný. Puto, ktoré medzi nimi postupne vzniká, je každým dňom silnejšie, no šanca prežiť je zo dňa na deň menšia. Podarí sa im zvrátiť osud, ktorý pre nich život pripravil?

 

Never underestimate a love

Never underestimate a loveBella ide Jacobovi zvestovať správnu, že už nemôžu byť ani priatelia, pretože tým, že chce aj jeho, aj Edwarda, ubližuje im obom. No ako sa to nakoniec v tomto dvesto slovnom drabble zvrtne?

 

Poddajný no neprístupný

Poddajný no neprístupnýNa Rosalie čaká príjemné prekvapenie. Lupene ruží, sviečky a očarujúci muž ležiaci na jej posteli. Drabble.

 

Nessie... si môj život!

Nessie... si môj život!Aro sa v tomto tripple drabble nerozhodne Nessie nechať žiť tak, ako to urobil v Breaking Dawn. Práve naopak... Rozpútala sa vojna. Jacob dostal od Belly jasný príkaz. Dostať odtiaľ Nessie živú. Ale nakoľko bude tento príkaz možné splniť? Bude to písané z Jacobovho pohľadu.

 

Zaľúbení

ZaľúbeníMinule sme so školou boli na predstavení PUĽS (Poddukelský umelecký ľudový súbor). Tak a tam ma napadol tento triple drabble o Edwardovi a Belle, dvoch dedinských zaľúbencoch 20. storočia. Príjemné čítanie... :)

 

Moje, tvoje a naše

Moje, tvoje a našeBella výborne zvládla pôrod dvoch nových jedincov. Ale čaká ju nemilé prekvapenie... Aké? To sa dozviete, ak si prečítate tento triple drabble, ktorý som sa, ako vždy, pokúšala napísať žartovne.

 

Lebo si nemehlo, Bella

Lebo si nemehlo, BellaMožno sa na prvý pohľad zdá, že táto tripple drabble je len ďalšou z milióna poviedok na túto tému. Nie je tomu tak. Myslím si, že dej sa bude vyvíjať úplne inak, ako si myslíte... Edward New Moon neprežil, keďže ho Bella nestihla zastaviť. Vzala si Jacoba a teraz spolu trúchlia nad Edwardovým hrobom. Ešte raz pripomínam, že táto drabble sa bude odlišovať od ostatných...

 

Neopúšťaj ma!

Neopúšťaj ma!Renesmee čaká prvá životná skúška... Double Drabble (200 slov).

 

Fantastická trojka

Fantastická trojkaAko Emmett s Bohom svet stvorili. Drabble článkov je tu nespočetne veľa, ale ja aj tak pridám ďalší. :D Double Drabble (200 slov).

 

Ako sa Emmett s medveďom hral

Ako sa Emmett s medveďom hralPoviedka je poslednou spomienkou na Emmettov ľudský život, čiže na časť, keď Emmetta v lese napadol medveď a skoro ho zabil. Ale skutočne napadol medveď Emmetta, alebo ho Emmett vyprovokoval a medveď sa len bránil? Keďže som na nudnej hodine fyziky dala prednosť písaniu pred spaním, vzišla z toho táto poviedka o „vyrovnanom" zápase. Pokúšala som sa to poňať žartovne, no dvakrát by som netvrdila, že sa mi to podarilo.

 

Anjel bez krídel, Renesmee

Anjel bez krídel, RenesmeeMožno si už niekto z Vás predstavoval, čo si Amun myslel, keď prvýkrát zbadal Renesmee. Možno áno, možno nie. Takto som si to predstavila ja. Double Drabble (200 slov). Je to moje prvé drabble vôbec, tak nešetrite kritikou.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!