Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Lepšie reflexy

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (5) Predsavzatia (1) Krv na snehu (4) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 10


Lepšie reflexyPosledných pár odsekov 13. kapitoly Súmraku z Edwardovho pohľadu (strany 279 a 280). Tripple drabble - 300 slov. T.

„Si opitá už len z mojej prítomnosti,“ odpovedal som pobavane, s jemným úškrnom.

„S tým musím súhlasiť,“ odvetila nakoniec odovzdane a povzdychla si. Vytiahla kľúče z predného vrecka  nohavíc a predtým, než ich ľahko spustila do mojej dlane, si dovolila ešte jeden rýchly, namrzený pohľad mojim smerom. Počítala s tým, že mi neujde. Veľmi dobre to vedela. Avšak vo chvíli, keď sa jej čokoládové oči stretli s tými mojimi, jej tvár znežnela. Už sa viac netvárila namrzene, ale srdečne. Nie jed, ale pohľad na ňu by môjmu srdu ukradol jeho posledný úder. A nikdy by som to nebol oľutoval.

Usmial som sa, kým ona s červeňou v lícach stočila svoj pohľad do zeme. „Ale s citom, môj pickup je už v dôchodkovom veku,“ dodala ešte rýchlo.

„Budem jemný,“ súhlasim som, ešte stále s milujúcim úsmevom. Práve sa celý môj svet otáčal okolo svojho nádherného slnka.

„A na teba to vôbec nevplýva?“ opýtala sa ma s vystrčenou bradou. „Moja prítomnosť?“

Na túto otázku som nemohol odpovedať. Ako by som jej len mohol vysvetliť, že keď ju vidím, tak nemôžem dýchať? Že nie moja túžba po jej krvi, ale žiadostivosť po nej samotnej – jej plných perách, slonovinovej pokožke, po každej línii jej nosa, na ktorom mám porátanú každučkú pehu – zo mňa robí to skutočné zviera? Najskazenejšie monštrum? A že ani tieto slová nedokážu odzrkadliť to, ako sa cítim?

Musel som jej to ukázať.

Zohol som sa k jej prekvapenej tvári, ku krku, nosom som prechádzal po jej lícnej kosti. Cítil som, ako sa chveje. Vdychoval som jej vôňu každým kúskom svojho tela, ktoré kričalo jej meno. Voňala silnejšie než kedykoľvek predtým. Jej chuť mi ostávala na jazyku... Nebol som z nej opitý. Bol som na nej závislý. Nedokázal som sa jej nabažiť.

„Bez ohľadu na to,“ zamrmlal som chrapľavo. „mám lepšie reflexy.“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Lepšie reflexy:

 1
25.11.2016 [8:54]

riminiiAkurát včera som si čítala Polnočné slnko, čo Stephanie napísala ale nedopísala a sekla to v kapitole, keď mali ísť spolu na tú čistinku... joooj taká som z toho smutná Emoticon Ale tato toja poviedka mi dala aspoň kúsok, čo v tej knihe chýba... veľmi pekne napísané, nehovoriac o tom, že si si vybrala jednu z tých najlepších scén Emoticon

2. Veronika :)
03.11.2016 [23:18]

Waw krásne vystihnuté pocity Edwarda Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.10.2016 [15:55]

Alice1CWow! Dokonale popsané pocity. Krásná povídka! Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!