Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RosabellaLarrinCullen

RosabellaLarrinCullen

Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Larrin

Bydliště: Karviná

Věk: 21

O mně: Ahoj, lidičky... Zdravím všechny fanoušky Twilight ságy, upírů, vlkodlaků i míšenců - hybridů -, jsem také hrozně velký fanoušek Twilight ságy, miluji všechny knihy od Stephenie Meyerové, je to neobyčejně báječná spisovatelka a hlavně moje nejoblíbenější. Samozřejmě miluji i všechny filmy Twilight. Jsem moc ráda, že jsem našla stránku, jako je tato, také protože strašně moc ráda čtu, jak knihy, tak i povídky, hlavně povídky takové, jaké jsou tady na tomto fóru. Také moc ráda píši povídky, příběhy... Ale k vašim povídkám se nedají vůbec rovnat. Proto jsem také moc ráda, že jsou tady tak skvělí lidé, jako jste vy, fanoušci, kteří rádi píší užasné povídky, a já si je mohu přečíst. Také ráda kreslím, ale hlavně ráda dělám různé photoshopy a úpravy fotek, miluji cosplaying, hudbu a tanec, fantasy a sci-fi.

„Víš, myslím si... že třeba čtenářum, kteří nejsou sami spisovatelé, může něco takového - inspirace jinými knihami - připadat jako jistá forma plagiátorství. Ale ve skutenosti čím víc se do psaní ponoříš, tím víc si uvědomíš, že už neexistuje žádný nový příběh.“
- Stephenie Meyerová -

Edward: „Upírům se nedá věřit... Věř mi.“

Kontakt:

E-mail: pokutovavanesa (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 8

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 7. 2013

Poslední přihlášení: 10. 8. 2020, 08:13

Shrnutí povídek:

 

Povídky od RosabellaLarrinCullen

Povídky od RosabellaLarrinCullen

♥ Jednodílné:

► Nekončící bolest... -> Dokončená.

► Arova dcera Elena... -> Dokončená.

► Život není jen Černobílý... -> Nápad... Připravuje se.

► My nechceme přežít, my chceme žít! -> Nápad... Připravuje se.

♣ Kapitolové:

► Dvojník... -> První kapitola.

► Zrozená... -> Nápad...

► Život není jen Černobílý... ->

► Škola noci... -> Nápad...

► Výtejte v pekle alias in Volterra... -> Nápad...

► (Ne) Život na Zemi... -> Nápad...

♠ Poezie:

► Temné stíny... -> Dokončená.

☻ Parodie:

► Ztracený Jaffa u Cullenových... -> Dokončená.

► Adelyn ve Volteře... -> Nápad...

Články:

 

Temné stíny

Temné stínyMoje první, velmi krátká poezie o hradu a jeho stínech ve Volteře.

 

Vítejte v pekle alias in Volterra - Prolog

Vítejte v pekle alias in Volterra - PrologJedna z mých dalších povídek na pokračování, kterou jsem se rozhodla napsat. Tentokrát povídka bude trochu parodovaná. Prolog je napsaný z pohledu vypravěče, ostatní díly již budou psané z pohledu osoby, o níž je příběh. Příběh je o mladé Bohyni, která ze své neposlušnosti skončí špatným způsobem na špatném místě. Jejím posláním a úkolem bude dovést své nepřátele k šílensví a dohnat tak i její věčnou nudu. Přeji příjemné čtení. :)

 

Arova dcera Elena - 1. část

Arova dcera Elena - 1. částTak jsem sepsala mou další druhou jednodílnou povídku na pokračování. Doufám, že se vám bude líbit. Přeji příjemné čtení. :) Příběh je o mírumilovné poloupíří dceři Ara, která se narodila před osmi lety a která se jednoho dne zamiluje do někoho, do koho by neměla. Tímto se její život o hodně zkomplikuje a bude mít i hodně velkou konkurenci. Jediná noc v jejím životě bude rozhodující. Co se stane? Čtěte a uvidíte. =)

 

Dvojník - 1. kapitola

Dvojník - 1. kapitolaMoje úplně první kapitola k mé první povídce na pokračování. Příběh začíná, když se Damon probouzí, Damonovo úplně normální ráno, jako každé jiné ráno a večer, při kterém někoho potká. Doufám, že se první díl bude líbit. Přeji příjemné čtení. =) PS: O čem povídka je si můžete přečíst v mém shrnutí.

 

Ztracený Jaffa U Cullenových...

Ztracený Jaffa U Cullenových...Jednoho dne se ve Forks u Cullenových objeví tým SG-1 kvůli ztracenému Jaffovi. Co se stane, až se s nimi Cullenovi setkají? Čtěte a uvidíte. =) Toto je první část mé první povídkové parodie na pokračování. :)

 

Nekončící bolest...

Nekončící bolest...Toto je moje úplně první jednodílná povídka... Povídka navazuje na část, kdy Edward opustil Bellu. Vím, že už je tady určitě mnoho, takových povídek na toto téma, ale chtěla jsem o tom napsat jako fajn způsob začátečníka. =)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!