Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele RenesmeCullen

RenesmeCullen

RenesmeCullenPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 13

O mně: Takže strašně ráda píšu nějaké ty povídky :) *to si můžete přečíst v mém srhnutí*
Twilight ságu mám ráda, ale více se mi líbí The Host.
Mám taky strašně ráda Ameriku a ne proto, že tam jsou herci, jsem prostě taková... střeštěná, nemám sice moc ráda Japonsko, ale mám ráda mangu a líbí se mi docela i jeho kultura. Je to ale jen proto, že má na mě vliv okolí, hlavně kámoši, kvůli Sabče mám ráda i Jacksona.
Ráda tančím a mám vážě ráda angličtinu, sice jí dokonale neumím třeba jako Vall... nebo Lenie, ale to je jedno :) jinak mi je asi kolem třinácti let.

To je asi vše :))

Kontakt:

E-mail: kiki.ci (zavináč) seznam.cz

ICQ: 470094417ICQ status

Statistiky:

Moje články: 87

Moje komentáře

Datum registrace: 2. 7. 2009

Poslední přihlášení: 18. 11. 2012, 12:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od RenesmeCullen

Povídky od RenesmeCullenPovídky:
Není souzeno - dokončena
Život smotaný do kolečka - pozastavená
Dvojí otisk - pozastavená
Bloody Beauty - dokončená
Dear Miss president - připravuje se
Jednodílné:
Jednou stejně příjde čas
O vteřinu později
Neumírej. Ne když jsem tě zrovna našel.
Zachraň mne anděli!
Moje tajné přání.
Parodie:
Filozofky RenesmeCullen a TynaChan aneb pravda o Edwardových vlasech
Párty na téma: Horor (blotik)
Na skok u...
Poezie:
Malý Aro a sudičky
Spoluautorské:
Queen of werewolfs (Anie240)
Přece jenom žiješ (KaculKaB)

Články:

 

Moje tajné přání

Moje tajné přáníPovídka se odehrává sedm let po Rozbřesku. Volturiovi byli poraženi, ale ne všichni zůstali živí. Přece jich je živých více, než si Rosalie s Edwardem můžou přát. Co by tam mohlo být tajné přání od Rosalie, které se jí splní?

 

Zachraň mne anděli

Zachraň mne anděliSetkání Rosalie a Emmetta v lese. Rosalie potká Emma, když je zrovna na lovu, musí se hodně ovládat aby ho nezabila. Potom ale musí mít silnou vůli, aby přežila ty víčitky svědomí, že se mění v upíra. Zmatenost Emmetta v novém životě a menší škádlení našeho důstojného Carlislea v téhle jednodílné povídce určitě nechybí.

 

Neumírej. Ne, když jsem tě zrovna našel

Neumírej. Ne, když jsem tě zrovna našelAlice a Jasper pár jak z pohádky. O jejich setkání v baru víme, ale přesto tady to tak nepoznají. Jasper je voják z povolání a se svým kamarádem je nomád. Alice je sleduje a oni mají jasno. Upír musí zemřít. Stihne si Jasper všechno uvědomit a zachránit Alici před jistou smrtí?

 

Malý Aro a sudička

Malý Aro a sudičkaVe slohu jsme probírali fázi "sudičky dali do vínku" protože se nám moc nelíbila. Zkoušeli jsme to nahradit, zatím co ostatní pracovali tak mě začali šrotovat kolečka a tohle jsem vymyslela. Doufám že se vám to bude líbit.

 

Na skok u - Podceňovaného Setha

Na skok u - Podceňovaného SethaDalší díleček jednorázovky, tentokrát o Sethovi. Jak se Seth asi cítí, když ho podceňují a nedovolímu skoro ani běhat, jen aby se mu něco nestalo? Tak to se dočtete jednině tady, doufám že se vám to bude líbit, a prosím poraďte o kom nám napsat příště. ;) děkuji RenesmeCullen

 

Na skok u - Vydíraného Quila

Na skok u - Vydíraného QuilaJedna, dvě, tři, Quil tu patří. Jak jste asi poznali, dneska jsem napsala povídku tentokrát o Quilovi. Chtěla bych se příznivcům omluvit za delší čekání, ale musela jsem ještě vymyslet děj a ten se bohužel vyklubal kapku později. Podle mě je to o něco slabší, posuďte sami, docela jsem se snažila abych potěšila vás všechny kteří si to přečtete a taky pro aAnGeLl která mi včera napsala a pořád mě popoháněla xD Takže ještě jednou vítejte u Quila a jako vždy bych vás chtěla poprosit o radu, u koho by jste chtěli být příště. Děkuji RenesmeCullen

 

Na skok u - Výbušného Paula

Na skok u - Výbušného PaulaTakže, tahle jednorázovka je o Paulovi, moc se mi nepovedla, podle mně, ale posuďte sami, a chtěla bych vás zase poprosit jestli by jste mi nenapsali o kom mám příště napsat díky vaše RenesmeCullen :)

 

Na skok u - Nově otištěného Jareda pokračkování

Na skok u - Nově otištěného Jareda pokračkováníTady je pokračování o Jaredovi, chtěla bych se zeptat o kterém vlkodlakovi bych měla příště napsat, prosím piště do komentářů budu vám vděčná

 

O vteřinu později - pokračování

O vteřinu později - pokračováníTakže na vaše žádosti jsem napsala pokračování mojí jednodílné povídky. Prosím o vaše komentáře

 

Na skok u - Nově otištěného Jareda

Na skok u - Nově otištěného JaredaTakže jsem se rozhodla napsat povídku o Jaredovi. Je strašně málo povídek o vedlejších postavách a tak jsem se rozhodla udělat sérii jednorázovek Na skok u... Tentokrát po padlo na Jareda který se nově otiskl. O něm a jeho otisku budou dohromady dvě části protože by to bylo moc dlouhé. Prosím vaše komentáže, doufám že se vám to bude líbit:)

 

O vteřinu později

O vteřinu pozdějiJe to z doby Twilight kdy je Bella na parkovišti a zpoza rohu se řítí Tylerovo auto. Předem děkuji za komentáře nebo kritiku.

 

Jednou stejně příjde čas

Jednou stejně příjde časJe to z nového měsíce kdy Bella de skočit z útesu, ale není nikdo kdo by ji zachránil. Edward odešel a Jacob sleduje falešnou stopu od Victorie která už dávno přihlíží Bellinému počínání. Jak tohle dopadne? dozvíte se v článku.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!