Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KrisS

KrisS

KrisSPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: České Budějovice

Věk: 17

O mně:

Kontakt:

E-mail: KristenSwan (zavináč) seznam.cz

ICQ: 412726434ICQ status

Statistiky:

Moje články: 29

Moje komentáře

Titulek článku Text

Datum registrace: 9. 7. 2009

Poslední přihlášení: 28. 8. 2013, 22:09

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KrisS

Povídky od KrisSKapitolovky: I Hate myslef? - rozepsaná, Step by Step - rozepsaná, Ta "vlčí" věc mě ničí - rozepsaná. Jednorázovky: Nečekaná Přeměna, Arův Příběh, Setkání po 70-ti letech... Odpuštěno?!, Tak koho, Bello, New Yorská hra na lásku

Články:

 

Step by Step - 7. kapitola

Step by Step - 7. kapitolaDalší díl - je to po ještě delší době. Já vím, jsem fakt hrozná. Už asi nemá cenu slibovat, že bude další opravdu dřív, protože už mi nikdo stejně věřit nebude. Ale těm, kteří mi napsali komentáře k minulé kapitolce i k jiným, moc děkuju. Příště se vynasnažím napsat rychleji.

 

Step by Step - 6. kapitola

Step by Step - 6. kapitolaTak, další dílek. Více pohledů a možná začátek jiskření? U koho? Co všechno se stane? Začátek vztahu? Kdepak, ještě je trošku potrápíme ;) Upozorňuji, že se zde nenachází moc humoru, ale i tak doufám, že se bude líbit.

 

Tak koho, Bello - 1. část

Tak koho, Bello - 1. částCo když to mezi Edwardem a Bellou bylo jinak? Edward si začal myslet, že to s Bellou není to pravé, a tak odešel. Bella si začala s Jakem, ale ten jí také zradil, sice chvilkově, ale neví, jestli mu dokáže odpustit, a tak jsou zatím kamarádi. Do Forks se nastěhuje nový kluk. Tak nesnesitelný a protivný, že to není možné. A co havran, kterého vídá stále častěji? Co když se Edward s rodinou nastěhují zpátky, protože si Edward uvědomuje, že ho život starého mládence neuspokojuje a Bellu pořád miluje? Je to psané v přítomnosti a Bella se vrací ve vzpomínkách po boku svého vyvoleného, koho si nakonec vybrala? 1. část

 

Step by Step - 5. kapitola

Step by Step - 5. kapitolaTakže je tu pohled jiných postav, snad vám to udělá radost a doufám, že jste nezapomněli na tuhle povídku. ;)

 

Ta "vlčí věc" mě ničí - 2. kapitola

Ta vlčí věc mě ničí - 2. kapitolaV tomhle dílku proběhne setkání Edwarda a Belly. Naruší Bella idylku Isabelly a Edwarda? Děkuju všem co zanechali komentář u minulého dílku. Tahle povídka není moc úspěšná a přemýšlela jsem o ukončení, ale alespoň pro těch pár dobrých duší co ji čtou. ;) Doufám, že zůstanete věrní alespoň mé povídce Step by Step. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!