Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Jessy


Jessy

JessyPráva: Profi přispěvatel

Věk: 24

O mně: Najviac info o mne sa dá vypátrať priamo v mojich poviedkach, keďže som zástancom názoru, že písanie je najlepším prostriedkom na odzrkadlenie ľudskej duše. :) Čo sa týka TS, zaraďujem sa jednoznačne do Edwardovho tímu. :) Okrem toho milujem Pána prsteňov.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 154

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 10. 2011

Poslední přihlášení: 21. 7. 2022, 10:52

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Jessy

Poviedky od JessyKapitolové poviedky
Budem ťa milovať naveky
Povedz mi pravdu!
Ty patríš ku mne!
Modelka
Upírkin miláčik
Červený dážď
Jednodielne poviedky
Správne rozhodnutie
Pán Včielka
Len jedno prianie
Irónia osudu alebo náhoda je blbec!
Na krok od vykúpenia
Nemenná láska (spoluautorská s Kate3)
Keď duša bolí

Články:

Dokončeno

Upírkin miláčik - 1. kapitola

Upírkin miláčik - 1. kapitolaEsme Plattová si žila typickým upírskym životom do momentu, kým sa v nemocnici, kde pracuje ako zdravotná sestra, nezoznámila so šarmantným doktorom Carlisleom Cullenom, ktorý jej okamžite pomotal hlavu. Všetko by bolo jednoduché, pokiaľ by Carlisle nebol človek a nerandil s Esminou, nie príliš obľúbenou, kolegyňou Isabellou. Alice, najlepšia kamarátka Esme, však dostane nápad, ako donútiť Isabellu, aby Carlislea pustila k vode.
Podarí sa jej to? A ak áno, nebol by život až príliš jednoduchý, ak by šlo všetko úplne ako po masle?

Dokončeno

Modelka - 1. kapitola

Modelka - 1. kapitolaPredstavte si, že máte všetko, po čom ste vždy túžili. Peniaze, slávu, sľubnú kariéru a váš život sa točí iba okolo večierkov a chlapov, o ktorých nemáte nikdy núdzu. Presne takýto život si žije aj Isabella Swanová, dcéra vplyvného Charlieho a Renée Swanovcov. Bella je namyslená, sebavedomá a vždy dosiahne to, čo chce. Živí sa modelingom, pre ktorý by doslova aj vraždila.
Lenže keď si človek zvykne na to, že všetci mu padnú k nohám, keď chce, je preňho priam nemysliteľné, aby to niekto porušil. Lenže tým niekým bude Edward Cullen, jej bodyguard, ktorý sa k tejto profesii dostal čírou náhodou a nie je dvakrát nadšený, že musí obskakovať túto rozmaznanú slečinku, ktorá si ledva urobí sama čaj. Ako to môže s nimi nakoniec dopadnúť?

Dokončeno

Ty patríš ku mne! - 1. kapitola

Ty patríš ku mne! - 1. kapitolaBella a Edward. Najlepší priatelia, ktorí stoja pri sebe za všetkých okolností a vedia o sebe takmer úplne všetko. Čo sa však stane, keď sa do ich priateľstva zamieša Jacob, ktorý o Bellu javí záujem? Môže – aj keď len priateľský – vzťah Edwarda a Belly ochladnúť, ako to v niektorých prípadoch býva, keď sa medzi dve osoby zapletie niekto tretí? Všetko je zrazu o niečo iné. Alebo je to vlastne celé úplne inak?

Príjemné čítanie vám praje Jessy! :)

Dokončeno

Sweetheart - Prológ + 1. kapitola

Sweetheart - Prológ + 1. kapitolaEdward, dvadsaťštyriročný automechanik, žije obyčajným životom v New Yorku. Isabella, ktorá si toho v živote veľa preskákala, sa živí ako prostitútka, avšak má na to istý dôvod. Neverí na lásku a k mužom cíti nenávisť kvôli nepríjemnému zážitku z minulosti, ktorý však neustále pretrváva. Čo sa stane, keď sa jedného dňa Edward a Isabella stretnú? Pochopí Isabella, že možno nie všetci muži sú také svine, ako si myslela? A môže sa nakoniec z prostitútky stať niekto úplne iný? Lenže, aj ona pochopí, že nie je jednoduché odhodiť spomienky z minulosti a začať žiť novým životom.

Poviedka o tom, ako sa môže zmeniť negatívny pohľad človeka – upíra - na život len vďaka tomu, že spozná tú správnu osobu, ktorá mu ukáže, že aj v tej najťažšej situácii existuje nejaké východisko.

Dokončeno

Povedz mi pravdu! - 1. kapitola

Povedz mi pravdu! - 1. kapitolaBella pracuje ako novinárka pre istý známy časopis. V poslednej dobe však stratila inšpiráciu k písaniu, preto sa vydá hľadať múzu do malého mestečka Forks. Tam sa spoznáva s miestnym šerifom Edwardom Cullenom a okamžite medzi nimi preskočí iskra. Obaja však pred sebou skrývajú isté tajomstvo. Ich vzťah by bol oveľa jednoduchší, keby si dokázali povedať pravdu. A zostanú nakoniec spolu, alebo to bude celé úplne inak?

Dokončeno

Budem ťa milovať naveky - 1. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 1. kapitolaBella s Edwardom patrili k tým šťastným párom, ktorým by mohol každý závidieť. Ich šťastie však netrvalo dlho. Edward mal jedného dňa autonehodu, pri ktorej zomrel. Bella si život bez neho nevie predstaviť. Jedného dňa jej však príde záhadný list. Krátko potom sa stretáva s Carlisleom Cullenom, ktorý jej prezradí niečo, čo ju veľmi prekvapí. A je vôbec Edward skutočne mŕtvy?
Takže, jedná sa o moju prvú poviedku, tak to ešte nie je bohviečo. Bola by som však rada, keby ste mi zanechali nejaký ten komentár. Samozrejme, očakávam aj kritiku. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!