Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Dianeh001

Stmivani


Dianeh001

Dianeh001Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Diane Cullen (Volturi) :DD :*

Bydliště: Překvapivě doma :D ;)

Věk: 13

O mně: Takže co říct, asi jen to, že jsem tak trochu blázen a tak trochu víc blázen do TWILIGHT! ;)))
Jinak "skromný" popis mé maličkosti? No, shrnula bych to asi takhle - jsem věčně paranoidní pesimista co se tlemí absolutně všemu a vždycky. Jinak moje nejoblíbenější jazyky jsou jednoznačně sarkazmus a ironie. :DDD No, takže co mě baví? Asi všechno, při čem nemusím dávat najevo svou neschopnost ve sportu. Jsem zkrátka spíš ten "umělecký typ". ;))) Nejsem člověk, který se skamarádí s každým na potkání. Já mám svojí partu přátel, který bych nevyměnila za nic na světě a nedala bych na ně dopustit a ti mi k přežití stačí. :) Samozřejmě jsem blázen do nadpřirozena, fantasy a upírů.
Moje povídky asi nebudou nijak extra originální, jelikož si potrpím na klasiku a to jest "Edward s Bellou v dobrém i zlém", ale budu se snažit je i přesto nějak okořenit a občas i pozměnit děj a závěr. ;)) Mimochodem - nemůžu vystát Jacoba Blacka!!! :D Asi mi přijde tak nějak arogantní s tím svým "Já jsem pro tebe lepší, Bello...". No ale tak každý může mít svůj názor, že.
Stránky mi doporučila kamarádka a já se do nich okamžitě zamilovala. Moc se mi líbilo, jak si tu každý může psát své vlastní příběhy, které si upraví tak, aby se mu líbili. Nemyslím si, že by ze mě mohla být nějaká speciálně známá autorka, ale snad se najde aspoň někdo, kdo si nějaký můj výtvor přečte. Nechci psát jako většina lidí - "nevadí mi kritika..." - protože každý autor si o tom ví svoje. Ale to neznamená, že ji nesnesu! Spíš se snažím si z toho brát ponaučení... Ale lidičky, ruku na srdce - když vám někdo napíše, jak je vaše povídka, na které jste strávili třeba i hodiny času trapná a nezajímavá, neříkejte, že si to s úsměvem zapíšete do knihy nejlepších komentářů, co vám kdo napsal dotyčný třeba ani nenapsal, co se mu nelíbilo... :/
Z Cullenů je pro mě rozhodně nejlepší Alice. Miluju její bláznivou povahu, ve které jsme si dost podobné a miluju i herečku, která ji ztvárnila. Z filmu a knih je prostě nejlepší... :) Ale přeci jenom není ta, která je pro mě tou nejúžasnější osobou celé Twilight ságy. Tou je totiž jen a jen Jane. Miluju její dar, povahu, vzhled, minulost. Přijde mi zkrátka kouzelná - kouzelně ďábelská. :D Vůbec zbožňuju celou Volturiovic rodinku, obzvláště, když se někdo nebojí trochu víc se rozepsat o jejich povaze a udělá z nich zajímavé osoby pro TS nesmírně důležité, což oni taky jsou. Miluju jejich postavení v parodiích, jelikož jako bláznivý upíří vládci mi vyhovují nejvíc. Zkrátka zbožňuju všechny do jednoho ať si říká kdo chce co chce. ;)))

"I ti nejlepší spisovatelé moc mluví."
-Luc de Clapiers Vauvenargues

"Mnohdy by stačilo moto. Ale autor má ještě směšnou ctižádost dopsat zbytek."
-Aleksander Ziemmy

"Spisovatelé nejsou živi hovězím ani kuřecím masem, ale výlučně chválou."
-Henry de Montherlant

"Člověk píše to, co cítí, a ne to, co od něj druzí chtějí."
-Miroslav Horníček

"Psaní je psí život, ale je to jediný život, který stojí za to žít."
-Gustave Flaubert

"Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly."
-William Shakespeare¨

Kontakt:

E-mail: dianeh (zavináč) seznam.cz

Skype: dianeh03

Statistiky:

Moje články: 19

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 2. 2013

Poslední přihlášení: 22. 3. 2014, 15:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Dianeh001

Povídky od Dianeh001Kapitolové
Spadla mi z nebe (v přípravě) ⁄ Ten bude můj! (v přípravě)
Poezie
Z vlkodlaka čivavou ⁄ Veselé Vánoce, Cullenovi... aneb Štědrý den u upírů ⁄ Ovládaná ⁄ Revenge ⁄ Remained ⁄ Ó, já blázen štěstěny / Šedá myš
Jednodílné
Tys přišel! aneb Zemře, a půjdeš za ní! ⁄ Vánoce na Aljašce (parodie) ⁄ Facebook umírá poslední (parodie)
Drabble
Když jsem je uslyšel

Články:

 

Sním si dál svůj bílý sen...

Sním si dál svůj bílý sen...Předsvatební noc bývá vždycky plná podivných snů a pocitů...

 

Šedá myš

Šedá myšPrvní dojem... Několik sekund v několika odstavcích... Bella, Edward a jejich první setkání. Your Dianeh001

 

Ó, já blázen štěstěny

Ó, já blázen štěstěnyPřekonali překážky, vyhnuli se smrti. Teď zpečetí své osudy a mohou být navěky spolu. Pocity jednoho upíra, který v obleku stojí před oltářem a chystá se vstoupit do něčeho tak přenádherného, jako je posvátný svazek manželský. Edward a náhled do jeho duše.

 

Remained

RemainedMaria. Je známá jako zlá, egocentrická žena, toužící jen po území a moci. Ale i ona musela čelit velké nepřízni osudu. I ona měla kdysi rodinu a druha, kterého milovala nade všechno na světě. Jak se asi cítila, když po zradě svých přítelkyň a odchodu Jaspera opět zůstala sama?

 

Revenge

RevengeTen moment, když přijdete o všechno, na čem vám záleží a už nemáte nic, za co můžete bojovat do posledního dechu. Jste na světě sami a nikdo vám nepomůže. Takhle nějak se cítila Viktorie, když zabili Jamese. Ale jedno jí stále drží hlavu nad vodou. Myšlenka, že pomsta je už blízko...

 

Tys přišel! aneb Zemře a půjdeš za ní!

Tys přišel! aneb Zemře a půjdeš za ní!Když Edward zjistil, že dítě, které v Belle roste, ji zabíjí, přemlouval ji. Ale ona nesvolila a chce si ho nechat. Tolik zoufalý a zároveň plný vzteku utekl do lesa a několik dní už se neukázal. Nastává den Isabellina porodu. Jak to dopadne? Podlehne vysílená, smutná a opuštěná svým zraněním, nebo se přeci jenom objeví záchrana?

 

Ovládaná

OvládanáCorin. Strážkyně a zároveň velká přítelkyně manželek je mrtvá. Sulpicii a Athenodoru nemá kdo střežit a ani jim svým darem přidávat na štěstí. Co když Sulpicia už není připoutaná k Arovi a Volteře věčnou radostí z mrtvého života uzamčené královny? Jsou její city stejné jako před tím, nebo si konečně začne uvědomovat, v jakých podmínkách to vlastně žije a s kým po boku?

 

Když jsem je uslyšel...

Když jsem je uslyšel...Tak mě napadlo, jak se asi Edward cítil, když si uvědomil, že Bellu miluje a musí ji za každou cenu chránit? No a rozhodla jsem se napsat svůj první drabble (double - 200 slov) o tom, jak už se chystal jet domů, ale potom uslyšel myšlenky těch hajzlů, co se jí právě chystali ublížit...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!