Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele CatherineCullen

CatherineCullen

CatherineCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Katka

O mně: Ráda čtu fantasy (takže upíři, mořské panny, vlkodlaci), hraji na flétnu, ráda plavu a potápím se, miluji tanec a pokud bych napsala, že miluji Twilight, tak by to bylo slabé slovo. Jsem team Edward, ale Jacobem nepohrdnu.

K mým povídkám: Nevydávám povídku, pokud ji nemám dokončenou nebo z větší části napsanou, takže se nemusíte bát, že bych ji po několika kapitolách zastavila a vzdala její psaní.

Kontakt:

E-mail: catherine.cullen (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 211

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 4. 2012

Poslední přihlášení: 14. 8. 2020, 11:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CatherineCullen

Povídky od CatherineCullenNa pokračování :
Nymfa Bella - dokončené
Zakletá Popelka - dokončené (v rámci možností)
Otrokyně Temnoty - dokončené
Oceán je můj domov - dokončené
Labutí princezna - dokončené
Isabella Drákulová - dokončené
Jasperova dcera - dokončené

Jednorázové :
Gigolo
Devítiocasá ohnivá liška
Geprel
Dítě z pumí jámy aneb Odpusť mi
Na vlásku
Mrtvá Volturiová, novorozená Cullenová
Vykázaná z Volterry

Články:

Dokončeno

Jasperova dcera Prolog + 1. kapitola

Jasperova dcera Prolog + 1. kapitolaJasper Whitlock, major v občanské válce, přeměněný do armády novorozených upírkou Mariou. Ten příběh všichni známe, ale po útěku z armády ho nenašla Alice, ale Cullenovi. Po naučení se zvířecí krvi se Jasper vrátil mezi lidi a našel jednu dívku, Renée, do které se zamiloval. Jeho láska byla oboustranná. Z jejich lásky se narodilo dítě, holčička jménem Isabella, ale Renée při porodu zemřela. A tak začal příběh Jasperovy dcery Isabelly. Přeji příjemné čtení a snad se bude líbit. CC

Dokončeno

Isabella Drákulová Prolog

Isabella Drákulová PrologVlad III. Drákula, údajně první upír na Zemi. Jméno, jehož zná skoro každý. Jméno, ze kterého jde strach. Ale proč to tak je? Otázka, na kterou skoro nikdo nezdá odpověď. Opravdu žil, nebo je to jen pověra? Více v povídce. CC

Dokončeno

Labutí princezna 1. kapitola

Labutí princezna 1. kapitolaTohle je taková oddechová a pohádková povídka. Inspiroval mě film Barbie z Labutího jezera a Labutí princezna, odtud i název povídky, a taky to tak i vypadá. Však posuďte sami.

Děj se odehrává v Novém měsíci, po narozeninové oslavě. Co když neodešel Edward, ale Bella? A co když vůbec neodešla? Co když byla unesena? Více v povídce. CatherineCullen

Dokončeno

Oceán je můj domov Prolog

Oceán je můj domov PrologMilionkrát ohrané téma. Edward Bellu opustil. Co se stalo pak? To se v novém podání dozvíte v mé povídce. Přeji příjemné čtení.

Po Edwardově odchodu Bella skočila ze skály. Málem zemřela, ale zachránil ji žralok, který jí dal nový život. Nesmrtelný a krásný život.

Dokončeno

Otrokyně Temnoty 1. kapitola

Otrokyně Temnoty 1. kapitolaTahle povídka je z pohledu Edwarda. K této povídce mě inspiroval jeden díl Pokémonů, dětinské, že?

Aro zavolá Carlislovi a poprosí ho o pomoc, přesněji o Edwardovu pomoc. Edward se ve Volteře dozvídá svůj úkol. Musí zjistit něco, cokoli, o tajemné Ženě v černém, která bydlí ve Strašidelném domě v Zakázaném lese.

Dokončeno

Nymfa Bella Prolog + 1. kapitola

Nymfa Bella Prolog + 1. kapitolaTohle je můj první pokus o kapitolovku, snad se bude líbit, ale nebude nijak zvlášť dlouhá. Je to oddychová povídka.

Bella je nymfa, lesní víla, žijící v Řecku. Žila v lese mezi mýtickými bytostmi, minotaury, satyry, kentaury atd. Jednou narazila na syna bohyně Afrodity, Amora. Učarovala mu a on ji chtěl jen pro sebe, fyzicky. Když Amor Bellu pozval na Olymp, dozvěděla se Bella pravdu o svém původu. Dozvěděla se i jednu nemilou pravdu a utekla z Olympu, ale Amor ji stihl zaklít dlouhým spánkem.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!