Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele CatherineCullen

CatherineCullen

CatherineCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Katka

O mně: Ráda čtu fantasy (takže upíři, mořské panny, vlkodlaci), hraji na flétnu, ráda plavu a potápím se, miluji tanec a pokud bych napsala, že miluji Twilight, tak by to bylo slabé slovo. Jsem team Edward, ale Jacobem nepohrdnu.

K mým povídkám: Nevydávám povídku, pokud ji nemám dokončenou nebo z větší části napsanou, takže se nemusíte bát, že bych ji po několika kapitolách zastavila a vzdala její psaní.

Kontakt:

E-mail: catherine.cullen (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 211

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 4. 2012

Poslední přihlášení: 14. 8. 2020, 11:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CatherineCullen

Povídky od CatherineCullenNa pokračování :
Nymfa Bella - dokončené
Zakletá Popelka - dokončené (v rámci možností)
Otrokyně Temnoty - dokončené
Oceán je můj domov - dokončené
Labutí princezna - dokončené
Isabella Drákulová - dokončené
Jasperova dcera - dokončené

Jednorázové :
Gigolo
Devítiocasá ohnivá liška
Geprel
Dítě z pumí jámy aneb Odpusť mi
Na vlásku
Mrtvá Volturiová, novorozená Cullenová
Vykázaná z Volterry

Články:

 

Vykázaná z Volterry 2. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Vykázaná z Volterry 2. částBella je u Cullenových šťastná. Její štěstí jednoho dne naruší upírka Claire, která přijede za Edwardem. Bella ji vyžene, ale Claire jde za Volturiovými. Jak to nakonec dopadne?

 

Vykázaná z Volterry 1. část

Vykázaná z Volterry 1. částAni nevím, jak mě tohle napadlo. Možná se vám to bude zdát divné a trochu moc, ale nemůžu si pomoct. Pořád mám tendenci dělat Bellu nepřemožitelnou a ani v této povídce tomu není jinak. Snad se vám to bude líbit.

Bella je upíří princezna, dcera Ara a Renée. Renée zemřela při porodu a Aro za to Bellu nenáviděl. I když byla jeho dcera, nebyla upír, a když ji chtěl Aro přeměnit, nic se nestalo. A tak ji Aro vyhnal z Volterry. Co se stalo pak?

 

Mrtvá Volturiová, novorozená Cullenová

Mrtvá Volturiová, novorozená CullenováV den Belliných narozenin jejich dům přepadnou upíři. Bella společně se svým bratrem uteče podzemními chodbami. Bellu ale upíři chytí a promění. Najde Bella někdy svého bratra? A kdo je vůbec její bratr?

 

Na vlásku

Na vláskuNechala jsem se inspirovat filmem Na vlásku a trochu ho převedla do upířího světa. Snad se bude líbit.

Příběh vypráví o upírovi, který čekal dítě s lidskou ženou, která velmi vážně onemocněla. Zachránit ji mohla pouze zlatá květina. Upír se vydá najít zlatou květinu. Její kouzlo vyléčí jeho ženu a narodí se jim nádherná holčička, se zlatými vlasy, Isabella. Ale Isabella bude unesena.

 

Geprel

GeprelBella se narodila do rodiny vlkodlaků, i když se sama neměnila. Jednoho dne na její rodinu zaútočí upíři a její matka ji pošle pryč tajnou chodbou, která končí v lese. V lese narazí na medvěda, který na ni zaútočí, ale zachrání ji dvě zvířata. Gepard a orel.

 

Devítiocasá ohnivá liška

Devítiocasá ohnivá liškaBella je měnič, mění se v devítiocasou ohnivou lišku, jejiž přirozeností je zabíjet nadpřirozené tvory, ozvláště upíry. Bella na oslavě svých narozenin podlehne své přirozenosti a někoho zabije. Koho? To si musíte přečíst.

 

Dítě z pumí jámy aneb Odpusť mi

Dítě z pumí jámy aneb Odpusť miBella je poloupírka, biologická dcera Carlislea a Esmé. Jednoho dne v lese narazí na něco, někoho, kdo jí změní celý život. Koho? To si musíte přečíst.

 

Gigolo

GigoloJak už název napovídá, Edward je gigolo. Je ubytovaný ve velmi luxusím hotelu, kde na někoho narazí. Na koho? To si musíte přečíst.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!