Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele BellaSwan1992

BellaSwan1992

BellaSwan1992Práva: přispěvatel

Věk: 15

O mně: Jsem prostě jedna z nespočítatelného množství dívek, co se zamilovaly do Twilight Ságy. Časem mě to šílenství ale pomalu opouští. Stále mám ale TS moc ráda a ráda na její téma píšu příběhy, především drabbly. Jsem pomstychtivá, tvrdohlavá, svá, upřímná a svým způsobem lhostejná. No a samozdřejmě mám spousty chyb, ale snažím se na nich pracovat. Ráda si ale povídám, takže se nebojte mi napsat. Mám hrozně moc ráda slony, ptáky a kočky. A v neposlední řadě miluju čtení a seriál American Horror Story.

Nedočkáte se ode mě negativního komentáře, protože jsem toho názoru, že sama nejsem tak dobrá, abych měla právo kritizovat ostatní. Taky si myslím, že každá povídka si zaslouží byť jen sebemenší uznání, protože na ní někdo pracoval a věnoval se jí.

Zároveň bych chtěla poděkovat všem, kteří kdy okomentovali nějakou mou povídku. ;)

Tady na webu mám moc ráda:
Shindeen, Neyimiss, Twinkle, Inoma, Naty Cullen, Gemm, kajka007, JoheeeCullen, DarkFireflies, domcamerci
(Všechna díla, všech těchto autorek jsou brilantní, a vřele doporučuju :))

Kontakt:

E-mail: BellaSwanCullen (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 13

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 12. 2010

Poslední přihlášení: 10. 12. 2013, 21:59

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BellaSwan1992

Povídky od BellaSwan1992~ Jednorázové

• Zavři okno, jestli nechceš, abych dnes přišel •

Střípky, které mi stvořily cestu k věčnosti... •

~ Poezie

• Není proč žít • Zahubená láskou k němu... •

~ Drabble

• Ten nejkrásnější krátký život... • Dárek od Emmetta •

Umřel jsem s úsměvem na tváři... •

Postrádala jsem tu vroucnost na jeho tváři... •

Aspoň jednou za měsíc... • Naučil jsi mě milovat déšť... • Protože Mourek už se nevrátí... •

Články:

 

Protože Mourek už se nevrátí...

Protože Mourek už se nevrátí...Drabble o 200 slovech (double drabble) pojednávající o Belliných úvahách, smutku a ranním rozhovoru s Charliem po tom, co ji jedna velmi důležitá bytost opustila. Je to opravdu ten, kdo myslíte? Věnováno DarkFireflies tak nějak za všechno... Snad se bude líbit. :)

 

Naučil jsi mě milovat déšt...

Naučil jsi mě milovat déšt...Prší a mě právě déšť dovedl k napsání tohoto double drabblu (200 slov), který je o Belliných úvahách, lásce k Edwardovi a právě o tom dešti. Doufám, že se vám to bude líbit, a že třeba zanecháte nějaký ten komentář. Věnováno mojí rodince. ;)

 

Co ten osud proti Cullenovým má?

Co ten osud proti Cullenovým má?Co kdyby se Bella neovládla a zabila Jacoba potom, co zjistila, že se otisknul do Nessie? Jaké by to mělo následky? Double drabble (200 slov) o pocitech Renesmé po dosažení plnoletosti. Co se chystá udělat? Co cítí k Belle? Věnováno kajce007 a NatyCullen. Budu ráda za každý váš názor. :)

 

Aspoň jednou za měsíc…

Aspoň jednou za měsíc…  Belle není dopřáno setkávat se s Edwardem často. Tenhle drabble (100 slov) vypráví o jejich setkání. Kdo je Bella? Kdo je Edward? Snad se bude líbit. Věnováno Joheee Cullen... ;)

 

Střípky, které mi stvořily cestu k věčnosti...

Střípky, které mi stvořily cestu k věčnosti...Tahle moje povídka je opět z období Nového Měsíce. Tentokrát pojednává o tom, jak se Bella jednou za jejích velkých depresí rozhodne navštívit dům Cullenů, díky tomu si vzpomene na jedno odpoledne s Edwardem a vydává se do Denali, za kýmpak asi? ;) A o co je požádá? Vyhoví jí? Snad se vám bude tenhle výtvor mojí fantazie líbit. Ráda bych ho věnovala mojí zlaté Twinkle, protože si to opravdu zaslouží. Tak, Twinký, tohle je pro tebe a samozřejmě pro všechny, kteří se rozhodnou zanechat komentář. :)

 

Postrádala jsem tu vroucnost na jeho tváři...

Postrádala jsem tu vroucnost na jeho tváři...Tenhle tripple drabble (300 slov) pojednává o dni, kdy Edward Bellu opustil. O Bellině tušení, o Edwardových záměrech. Možná všechno není tak, jak se zdá, a možná všechno je tak, jak se zdá. Prosím neodsuďte tento drabble hned jen protože je to tak opsané téma. Prosím o jakékoliv komentáře, třeba jen smajlíky... Chtěla bych ho věnovat Fortwíkovi, však ona ví. ;)

 

Umřel jsem s úsměvem na tváři...

Umřel jsem s úsměvem na tváři...Přináším vám tripple - drabble (300 slov) -, o Bellině proměně, která má jiný konec než všichni známe. Věnuji ji NatyCullen, protože hlavně díky ní, konkrétně díky jejímu komentáři u mé první povídky, píšu dál. A samozřejmě vám, kteří čtete mé povídky! :) Snad se bude líbit...

 

Dárek od Emmetta

Dárek od EmmettaJe to takový zvláštní drabble (100 slov) o dni, kdy Bella s Edwardem slaví výročí. Zničehonic mě to napadlo... Takže prostě nedokážu odhadnout vaše reakce. Po pravdě se trochu bojím, co řeknete tomuhle výplodu mé fantazie. Snad se bude líbit... Věnuji všem, kteří se rozhodnou zanechat komentář. :)

 

Ten nejkrásnější krátký život...

Ten nejkrásnější krátký život...Přináším vám tripple drabble - 300 slov o Belle, která si jednoho odpoledne s Jakem konečně uvědomí jednu velmi důležitou věc. A zareaguje na ni... Doufám, že se vám to bude líbit. A uvítám všechny komentáře, ať už milé, či kritické. :) :)

 

Zahubená láskou k němu...

Zahubená láskou k němu...Nesčetněkrát napsané téma... Polomrtvá Bella po odchodu Edwarda. Ale jelikož mám tyto poezie ráda, nemohla jsem ji nenapsat. Někde se to úplně nerýmuje, ale snad vám to nebude vadit... Prosím, zanechte kometář, ať už kritický nebo milý. Věnuji jí 123Alice123, kvůli té mé minulé poezii... Však ona ví.

 

Zavři okno, jestli nechceš, abych dnes přišel

Zavři okno, jestli nechceš, abych dnes přišelVšichni si určitě pamatujete scénu ze Zatmění, kdy Edward řekne Belle, aby zavřela okno, jestli nehce aby přišel. Tak tohle je ta scéna, akorát trochu jinak. ;) Doufám, že si to užijete, i když je to možná blbost. Tuhle povídku chci věnovat Shindeen, zato že mi článek tak skvěle opravila. ;)

 

Není proč žít

Není proč žítTak už je to tady, moje první zveřejněná poezie... na obvyklé téma, Bella po odchodu Edwarda. Moc doufám, že se vám to bude líbit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!