Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Arii

Arii

AriiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Johanka

O mně: Věčný cholerik, milující čtení, psaní a zimní sporty. Koňofilní. Marně se to snaží psát a poslední dobou se pokouší o něco, čemu by možná člověk - s přehnanou dávkou fantazie - mohl říkat internetová grafika. Když jí to nejde - vzteká se. Což je poslední dobou poměrně často. Vlastní jeden z nejpopulárnějších koňských blogů, ale jelikož je to línej člověk, poslední dobou přibývají spíše deníkové zápisky.

Fanynkou S. Meyer se stala během toho šílenství. V podstatě do toho chumlu spadla po hlavě. Rozhodující slovo ale měla Anetka, která ji na sto procent přesvědčila, že lepší knihu nečetla. Více jak Sáze Stmívání fandí Hostiteli.

Co se týče filmu, nemá to rádo Roberta Pattinsona. A to nech ji jeho fanynky prosím neutlučou. Naopak si oblíbila Stewart. Je to dobrá herečka a Ar netrpělivě čeká na její nejnovější filmy. Snad se dočká.

Mimochodem, tady už pravděpodobně nic nevydám. Psala jsem, ale vždy mě příběh omrzel. Nechci čerpat z nápadů někoho jiného. Momentálně se věnuju povídce, které se možná veřejnost dočká na mém osobním blogu :)

Kontakt:

E-mail: johanka.b (zavináč) tiscali.cz

Skype: johana.bart

Web: andere.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 11

Moje komentáře

Datum registrace: 13. 6. 2009

Poslední přihlášení: 26. 9. 2015, 22:27

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Arii

Povídky od Arii

JEDNODÍLNÉ POVÍDKY:
Přijď si pro ni, temnoto || Roztržené srdce || Východ slunce uprostřed noci

VÍCEDÍLNÉ POVÍDKY:
The tears of my heart (Slzy mého srdce) || Naposled... || Poutnice


POSLEDNÍ AKTUALIZACE:
11. 06. 2010

Články:

 

Vánoční přízrak

Vánoční přízrakVraťme se o pár dnů zpět do atmosféry Vánoc. Někteří říkají, že na Štědrý večer se plní přání. Platí to i pro Jane Volturi, která přišla o svého druha a prožívá to nejhorší období svého života? To, že mají být tyto svátky znamením klidu a míru pro ni nic neznamená, ona chce jedno - opět vidět svého milého.

 

Východ slunce uprostřed noci

Východ slunce uprostřed nociTuto povídku jsem prvně psala do soutěže, ale když je Arii pitomec a zapomene na podmínky... Takže Vám ji přináším alespoň jako jednodílnou povídku. Je o Jane Volturi, která dostane Renesmé několik kilometrů za město, ve kterém nyní žije. Copak jí chce? To se dozvíte v článku. Předem chci poděkovat ja jakékoliv komentáře: pochvaly i kritiky.

 

Torn heart

Torn heartDá se říct takové pokračování jednodílné podívky Přijď si pro ni, temnoto. Měla docela úspěch a tak jsem napsala tuto povídku - v překladu Roztržené srdce. Je též z Alicina pohledu a tentokrát vypráví o Alicině vizi, kdy Bella skáče z útesu. Samozřejmě budu ráda za každý komentář - pochvalu i kritiku. :)

 

Přijď si pro ni, temnoto

Přijď si pro ni, temnotoPovídka napsaná z pohledu Alice. Je to z doby, kdy se Edward rozhodl, že odejde spolu se svou rodinou. Alice se ze všech sil snaží přimět, aby své rozhodnutí změnil, protože ví, jak těžké to bude pro Bellu. Je to moje premiéra, co se týče témata Twilight. Bodo moc ráda za jakýkoliv komenář! Hlavně kritiku, abych věděla co příště zlepšit. Moje hodnocení: 2,5/5 ... :(Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!