Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Renesmé a škola

Renesmé a její "byčejný" den ve škole. Jak to dopadne? Tripple drabble. Doufám, že se vám to bude líbit... Prosím komentáře, nebo smajlík. Vaše patulka13 :)

Mladá dívka šla po chodbě ve škole. Zrovna měla přestávku na oběd. Po cestě potkala pár svých spolužáků. Vešla do jídelny a stalo se to, co se děje každý den. Všechny pohledy se zastavily u ní. Neměla ráda moc velkou pozornost, ale nedalo se nic dělat. I po těch několika letech se o ni všichni zajímají. Zvláště jeden mladý chlapec.

„Ehm... ahoj Renesmé," pozdravil ji slušně. Tak se dívka jmenovala. Podívala se na něj a usmála se.

„Ahoj, Eriku. Potřebuješ něco?" zeptala se. Moc často se nestávalo, že by ji někdo oslovil.

„No, říkal jsem si, jestli bys nechtěla jít někam... na večeři," vykoktal ze sebe rozpačitě. On byl jediný, kdo se jí na to ještě nezeptal. Renesmé se omluvně usmála a už chtěla odpovědět, ale v tom k ní přišel nějaký kluk a jemně jí políbil.

„Promiň, Eriku, ale já už mám přítele," umluvila se mu. Erik chápavě přikývl, otočil se a odešel. Renesmé se podívala na toho chlapce.

„Jaku, co tu děláš?" zašeptala slabě. Věděla, že Jake by tam být neměl. Jake se usmál, vzal ji za ruku a poklekl. Renesmé nevěděla, co to dělá. Vždyť jsou ve školní jídelně! Podívala se kolem sebe a všichni se dívali na ně.

„Renesmé Carlie Cullenová, vezmeš si mě?" zeptal se s láskou v očích. Dívka nevěděla co odpovědět. Měla ještě hodně času, ale zároveň věděla, že Jake je její pravá láska. Lehce se usmála.

„Ano," zašeptala se slzami v očích. Jakovi se zajiskřilo v očích a nasadil jí prsten. Renesmé byla moc šťastná. Nejenže měla skvělou rodinu a kamarády. Teď už měla také báječného snoubence, kterého moc milovala. A bude ho milovat navždy. Podívala se na ten prsten. Bylo tam něco napsané. Navždy spolu, lásko má. Bylo to úhledně napsané. Jake ji chytil kolem pasu. Nakonec šťastně políbil svou snoubenku.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Renesmé a škola:

16.05.2011 [7:55]

Kika57Romantika... tu já ráda Emoticon Kdyby mu řekla "ne", tak... by to nebylo tak hezký Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!