Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Navždy sbohem

Navždy sbohemPřináším Vám další tripple drabble z mé dílny.
Je to úryvek, který jsem měla v plánu zakomponovat do své povídky PNB, ale už nyní vím, že se nehodí.
Povídka je z doby, kdy Bella po dlouhé době ve Volteře potká Cullenovy a zjistí, že Edward je s Tanyou. Rozhodne se proto stát právoplatným členem rodiny Volturi.
Uvítám jakékoli komentáře. wanda

Ocelově šedé mraky se kupily na nebi po celé délce horizontu. Ve vzduchu to jiskřilo. Přicházela bouřka.

Ovšem dívku, která právě vyběhla z Volterrského hradu do zahrad, nic z toho nezajímalo. Všimla si pouze prvního blesku.

Zdálo se, jako by její náladu odráželo i samo počasí. V okamžiku, kdy jí po tváři stekla první slza, nebe také začalo plakat. Jejich slzy se mísily – její slané a jeho sladké. Oba plakali nad jejím osudem. Nad její ztrátou.

Ona to však nevnímala. Musela pryč. Potřebovala být sama. A to mohla jen na jediném místě.

Opustila zahrady a běžela loukami a lesy mimo vyznačené stezky. Vyběhla na vrchol hory po zalesněné části a potom sešplhala druhou stranou o kus níže, kde se usadila v jeskyňce pod skalním převisem.

Tady jí nepršelo ani na nohy, které nechala viset nad více než stovkou metrů prázdného vzduchu. Nezáleželo jí na tom, jestli spadne dolů a něco si udělá. Po dnešku už jí nezáleželo na ničem.

Ten, kterého miluje, si vybral jinou.

Nechápala sama sebe. Vždyť takhle si to přála. Chtěla, aby na ni zapomněl, aby si našel jinou.

Ale až do dneška si nedokázala představit, jak to bude bolet, pokud se zachová podle jejího přání. Teď už ví. Kdyby to věděla dřív, stejně by nic nezměnila, protože větší bolest by jí způsobila pouze jeho smrt.

Ví, že musí začít nový život daleko od něho. Ztratila ho navždy.

Nyní má poslední možnost se s ním rozloučit. Naposledy se podívá na jeho krásnou tvář, zlaté oči, bronzové vlasy... Naposledy si ve své mysli vybaví, jak chutnala jeho ústa při polibku. Naposledy otevře své srdce a pohlcena vzpomínkami se bude na okamžik cítit šťastná.

Poslední vzpomínka na jeho ruce, které ji lehounkými dotyky na tváři přimějí, aby se utopila v jeho pohledu.

Poslední polibek. Poslední vzpomínka. Poslední slza.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Navždy sbohem:

 1
2. karolCULLEN
22.06.2014 [19:38]

Emoticon

05.06.2011 [14:06]

YrissAko dokážeš písať tak smutne a krásne ? Všetko to spomínanie na ruky , vlasy , oči a neviem čo ešte ma úplne zobralo . Ten koniec ma dorazil . Bolo to nenormálne úžasné , plné citov , no dokonalosť . Ja len dúfam že nakoniec neskočila z tých sto metrov . To by bola už absolútna tragédia . Tlieskam ti rukami aj nohami . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!