Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Narozeninový dort

Narozeninový dortNo, moje nemoc už mě pomalu opouští, takže tenhle drabble nebude asi tak dobrý jako ty předchozí. Přesto se mi líbí a já se nad ním smála hodně dlouho.
O co se vlastně jedná? Bella má narozeniny. Alice pořádá oslavu. Jenže to probíhá trochu jinak, než si myslí. Co je jinak?
blotik

Upozorění: Zaprvé toto upozornění berte vážně. Zadruhé dejte vše, co může zašpinit nebo zamokřit Vaši obrazovku z Vašeho dosahu, a vyndejde z pusy všechny věci, které tam normálně nepatří. (Jídlo, pití, protézu...)

Děkuji za Vaši pozornost.

„Přede všemi, kromě mé sestřičky,“ zašeptal s pohledem upřeným na dveře Edward. Bella se otočila a spatřila Alice. Na sobě měla překrásné modré šaty barvy, kterou Edward miloval na ní. Alice ji vzala za ruku a táhla dolů. Edward za nimi nešel.

Bella vešla do dveří a dole v obýváku stála celá její nová rodina. Jen se usmála a rozhlédla se okolo. Edward chyběl, nešel za nimi. Kde se zdržel? Vrtalo jí to hlavou, ale rozhodla se to neřešit. On by si přece nenechal ujít její narozeninovou párty. Jejich první společnou narozeninovou párty. Proto se usmála, jak mohla, a sešla dolů po schodech za Alice.

„Bello, hodně štěstí,“ objala ji Esmé. Postupně se vystřídali všichni v její náruči, kromě Rosalie, která o to nestála, a Edwarda, který tady nějak chyběl.

Ještě jednou se pozorně porozhlédla okolo. Nikde ho neviděla. Zato jí padl do oka obrovský dort stojící uprostřed obýváku.

„To je pro mě?“ zeptala se překvapeně.

„Jen to rozbal,“ pobídla jí Alice a na všechny ostatní mrkla. Ti se pomalu vytratili z pokoje.

Bella zatáhla za šňůru, protože dort v ní byl zabalený.

„Překvapení, lásko,“ vyskočil z dortu polonahý Edward. Belle to došlo, proč najednou zmizel, a začala se smát.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Narozeninový dort:

 1
1. kaja 1
25.07.2012 [9:21]

Emoticon Emoticon mam vas rada Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!