Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Konkurence na obzoru

Konkurence na obzoruKonkurence na obzoru aneb Věčná vzpomínka Bellina. Můj první tripple drabble. Prosím o komentáře i kritiku.

Venku se stmívalo a v domě Cullenových zavládla večerní nálada. Ne že by upíři chodili spát, ale měli na návštěvě Bellu, která právě dojedla výjimečně dobrou večeři od Esmé.

Všichni věděli, že teď to přijde, stejně jako každý jiný večer, který u nich strávila. Chtěli jí nechat na tu činnost soukromí. Všichni kromě Emmetta. Dělal, že si ničeho nevšímá - zatímco mu to vrtalo hlavou -, a díval se na televizi, když Bella celá zrudlá studem odcházela do koupelny v patře. Jakmile ale za sebou zavřela dveře, ihned vyběhl za ní a zůstal bez hnutí stát za dveřmi. Byl rozhodnutý, že dnes už ji konečně opravdu přistihne při činu, aby Edwardovi dokázal svou teorii o tom, co chybí Belle. Chápal její chování, protože on sám bez toho také nevydržel déle než den, a to už bylo opravdu hodně.

Poslouchal, kdy uslyší ten známý zvuk, ohlašující danou činnost. Chvíli se z koupelny ozývalo štrachání, jak Bella hledala to, co k tomu bude potřebovat. Potom to konečně uslyšel – tiché vrnění na hranici slyšitelnosti pro lidi, pro něho ovšem naprosto zřetelné. To je ono. To je ten samý zvuk, který z koupelny zaslechl už mnohokrát předtím a neustále o něm musel přemýšlet. Věděl o několika věcech, které vydávají takový zvuk.

A také věděl, že Edward poslouchá jeho myšlenky, a tak musel jednat rychlostí blesku. Rozrazil dveře do koupelny, ovšem nepřílišnou silou, aby se nerozpadly – o setinu sekundy dříve, než dorazil Edward, aby mu v tom zabránil – a zůstal nevěřícně zírat na Bellu. Edward se rozchechtal na celý dům.

„Ty si taky čistíš zuby?" zeptala se Bella se zájmem.

„Hmm... Koukám, že jediné, co bude Belle brzo chybět, je zubní pasta," řekl naštvaně Emmett, zatímco na něj Bella mávala elektrickým zubním kartáčkem.

„Pomsta je sladká," řekli oba zároveň. A stejný byl i jejich polibek.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Konkurence na obzoru:

 1
05.06.2011 [13:55]

YrissJežiš to je dobré !!! Zletela som zo stoličky a vytierala podlahu v záchvate smiechu . Ja som to tušila od začiatku ale keď som si to prečítala , ja som nemohla . Ja som sa smiala ako blázon . Emmet má vážne zaujímavé nápady . Ale tá elektrická kefka vážne nemala chybu ! Bolo to úžasne napísané . Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!