Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Dětská zvědavost

Dětská zvědavostTripple drabble o tom, jak Nessie Emmettovi zpestří nudné dopoledne a přiměje ho k zamyšlení.
Přeji příjemné počtení. wanda

Emmettovo poklidné dopoledne, které plánoval strávit u baseballového zápasu jeho oblíbeného týmu, narušil sopránek jeho neteře, která se právě nacházela ve věku, kdy děti kladou dospělým všetečné otázky.

„Strejdo Emme, byla maminka opravdu tanečnice?"

„Na tom přece nezáleží. Důležité je, že po té přímé cestě života doklopýtala do náruče tvého táty a potom si udělali tebe," odpověděl pohotově a bez rozmýšlení. Vzápětí se chytil za hlavu, protože mu došlo, co vlastně řekl a co bude zajisté následovat. Než se stihl trochu vzpamatovat a v mysli se nazvat všemi neslušnými přízvisky, která znal, hlásek se ozval znovu.

„Jak to myslíš, strejdo?" zeptala se se zájmem a v očích jí zajiskřilo.

„To už je jiný příběh," pokusil se ji odbýt. Marně.

„A povíš mi ho?"

„To by bylo na dlouho. Myslím, že bych se měl nejdřív trochu prospat," snažil se vyhnout odpovědi. Protáhl se a hraně zazíval.

Nesouhlasné zavrčení, jako když kotěti seberete jeho nejoblíbenější hračku, se ozvalo z hrudníčku sotva pětileté dívenky. Bronzové vlásky, které se jí kroutily do roztomilých kudrlinek, jí zavlály do všech směrů, jak zakroutila hlavičkou, a když potom na svého strejdu pohlédla, ve tváři ďábelský úsměv, zaleskly se jí v pusince dvě řady bělostných zoubků.

Emmett osaměl, ale televizi již nesledoval.

Namísto toho poslouchal rozhovor odehrávající se v kuchyni, kam jeho neteř zamířila poté, co u něho se svou otázkou nepochodila.

„Strejdo Jazzi, jak si mě maminka s tatínkem udělali?"

Následovala krátká pauza, potom přiškrcené polknutí, nervózní poposednutí na židli a ihned nato se z kuchyně rozlila vlna úzkosti do celého domu.

Po neskutečně dlouhé chvíli, během níž Nessie netrpělivě poklepávala nožkou do podlahy a občas u toho přešlápla, se konečně ozval tichý hlas v odpověď na její otázku, která již nejednoho člena rodiny Cullenových uvedla do rozpaků.

„Nessie, už jsi slyšela, že tvoje maminka byla tanečnice?"Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dětská zvědavost:

 1 2 3 4   Další »
32. Satu admin
05.07.2014 [16:37]

SatuTvoj humor obdivujem. Aj v tvoje letnej súťažnej poviedke si mi ho ukázala a teší ma, že si si ho zachovala. Vôbec to nie je silené či dotieravé. Je to naopak veľmi príjemný humor, ktorý nepotrebuje potoky sĺz.
Zase ti musím pochváliť nápad. Jasné, podobné otázky tu boli, ale žeby bola nešikovná Bells tanečnica? Každopádne, bolo to veľmi pekne napísané.
Emoticon

31. :D
20.06.2013 [21:07]

Jasper je borec. . . Řvala jsem smíchy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.03.2013 [19:08]

barcinaSuper!!! Nessie mě dostala!!! Emoticon Emoticon

14.07.2011 [10:46]

SaDiabloTo bylo roztomilé, vážně. Nemám moc ráda tripple drabbly, je to na mě dlouhé, většinou se to dá smrsknout aspoň do double nebo rozšířit na jednorázovku.
Ale toto se mi líbilo, až jsem Emmetta s Jasperem litovala. Zvlášť u Nessie to musel být hotový horor, sice je jí pět, ale všichni víme, jak se to doopravdy má... Emoticon Ale dvojka Emm & Jazz nikdy nezklame. Povedené, závěr byl skvělý.

14.07.2011 [9:12]

DarkFirefliesDokonalé Emoticon Emoticon

12.07.2011 [17:35]

dcvstwilightČtu to podruhý... bomba Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

26. Kim
12.07.2011 [17:27]

KimToto nemá chybu!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25. Myfate admin
12.07.2011 [8:09]

MyfateVšem děkuji za krásné komentáře, jsem ráda, že se povídka líbila. Emoticon

24. kikuska
11.07.2011 [20:13]

Toto bolo totálne peckové. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Skvelé drabble. Smejem sa ako šialené, ale vôbec mi to nevadí. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

23. schuchinka
11.07.2011 [17:10]

super drabble... Emoticon smejem sa tu pred obrazovkov jak zhulena.. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3 4   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!