Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Herci » Všechno nejlepší, Jodelle

Všechno nejlepší, JodelleDnes slaví své jednadvacáté narozeniny herečka Jodelle Ferland. Při té příležitosti jsem se podívala do její filmografie a vybrala pro vás dle mého názoru nejzajímavější kousky. Více v článku.

 5) Krajina přílivu

Krajina přílivu

Tak trochu jiná Alenka, jen pod taktovkou Terryho Gilliama a mezi účinkujícími najdete především Jeffa Bridgese. Tento film dospělým nabízí možnost vidět svět očima dětí. A je to opravdu zajímavá podívaná.

 

4) Prokletí domu slunečnic

Prokletí domu slunečnic

Toto je první z hororů, které vám dnes představím. Začíná to přestěhováním rodinky na malou krásnou farmu uprostřed slunečnicových polí. Samozřejmě nesmí chybět ptáci a duchové. Že to zní všelijak a rozhodně to spolu nejde dohromady? V tomto případě nikoli.

 

3) Tajemný muž

Tajemný muž

Malé, ospalé městečko je ideálním místem pro thriller o masovém vrahovi, kterého jeho práce baví. Zajímavý námět, dobře zpracovaný Pascalem Laughierem, mistrem svého žánru, který rozhodně stojí za podívání. Kromě Jodelle zde najdete (mimo jiné) i velmi dobře hrající Jessicu Biel.

 

2) Případ číslo 39

Případ číslo 39

Další výborný thriller, tentokrát Jodelle Ferland (Lilith) a Renée Zellweger (Emily). Sama tento film hodnotím jako jeden z nejlepších. Jodelle už dávno dokázala, že jako oběť si vede velmi dobře. Je ale vždy obětí? To až příliš později zjistí sociální pracovnice Emily, která dostane na starost případ Lilith, protože její rodiče nejsou právě vzorným příkladem. Co byste ale v jejich případě dělali vy?

 

1) Silent Hill

 Jodelle Ferland v Silent Hill

Poslední a nejznámější horor se silným příběhem a velmi dobrým pozadím patří mezi nejznámější nejen v její filmografii, ale mezi filmy (a horory především) obecně. Zde neuvidíte téct potoky krve z množství usekaných končetin či do detailu propracovaná monstra hned v první scéně.

Klasický začátek o cestě, na níž se Rose (Jodelle) se svou matkou (kterou ztvárnila Radha Mitchell) ztratí a zabloudí někam, kde nemají co dělat, velmi brzy sklouzne do série scén, které diváka nutí očekávat, že zpoza rohu (dveří, skříně...) se to něco konečně vynoří.

Fanoušci si přijdou na své opravdu ve velkém, protože kromě série filmů se můžou přímo účastnit děje díky počítačovým hrám.

 

Více fotek a informací a dalších zajímavostí najdete zde: twilight wiki csfd.cz beautifuljodelle.com childstarlets.com

 

Vzhledem k tematice našeho webu jsem z pochopitelných důvodů vynechala Ságu Stmívání.

Jaký je váš oblíbený film s touto herečkou?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Všechno nejlepší, Jodelle:

 1
3. mkv
10.10.2015 [6:23]

Všechny tyhle filmy jsem viděla a skutečně mají něco do sebe, (případ 39 je z toho asi nejlepší)ale když jsem Jodelle viděla poprvé, což bylo v seriálu Supernatural, vyloženě jsem se jí bála a to si nedělám legraci. V té době jí bylo ještě hodně málo let, ale působila děsně strašidelně a já se na to ještě k tomu dívala po tmě. Její tvář, mašle a volánky a břitva z níž ještě odkapává krev... (Tahle představa snad mluví za vše..) Jinak je zvláštní že už jako takto malou ji šouply do škatulky Horor Lady, i když je pravda, že jí to opravdu sedí. Snad to o ní nic nevypovídá Emoticon

2. TatkaSmoula webmaster
09.10.2015 [23:42]

TatkaSmoulaMiluju tu atmosféru Silent Hill. Ostatní filmy bohužel neznám, ale asi nějaký zkusím.

09.10.2015 [23:01]

VictoriaJamesLaurentprvý, druhý a posledný som videla, prvý mal síce dobrú začiatok, ale prišlo mi to až príliš vyumelkované, autor sa asi príliš inšpiroval burtonom a vzniklo z toho plagiátorstvo. silent hill má dobrú zápletku, ale v konečnom dôsledku je tuctový horor ako každý iný. ale jodelle mám rada, spolu s dakotou sú také moje zlatíčka Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!